"fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od Salvador »

Zlatno proleće, zaista, Vošina renesansa!
Sve je počelo onim Kačarovim obrtom protiv Zemuna na jesen, ali uvek sam imao utisak da je glavni ključ dobrih partija bio M. Davidov koji je odlično povezivao igru na sredini. Velika šteta što ga je Bata onako nesrećno pustio.

Eh, što bi bilo dobro da nam i ovo proleće bude barem slično kao te 2007-e - niz dobrih igara i pobeda i povratak publike na stadion.
A klub bi mogao da razmisli da nam rezervna garnitura opet bude ta zlatna, makar samo zbog one pobede na 'mitiću' :D .
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

14.04.2007.
25. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 0:0


Definitivno smo bili istrošeni u prethodnim utakmicama. To se videlo i na terenu, cigani su bili delimično bolji rival. Mada i pored toga imali smo šanse da pobedimo posebno u završnici meča. Srčanost nije nedostajala, 12. utakmica u nizu da nismo poraženi! SG prvi put na zapadu protiv cigana dala je konačno novi duh na stadionu i domaći zapad. Sever pun kao retko kada, sve je valjalo tog dana, samo je falio taj gol Despota u 90. minutu susreta...Igrači su bili nezadovoljni nakon utakmice i to je bio jasan znak da je ova generacija konačno stasala i otresla se kompleksa blizanaca. Za samo tri dana čekala nas je jedna od najbitnijih utakmica u sezonu - polufinalni meč kupa Srbije sa Banatom u Novom Sadu.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=4kzt2xSsbvU[/video]

Buca napisao:Danas je lepo biti Novosadjanin i videti da se od zvezde ne strepi vec da se zali i nervira kada se osvoji bod protiv"prvaka"
021 napisao:Evo ovako... Prvo da kažem da je debil onaj ko je dozvolio da Zvezda igra u narandžastim dresovima. Igrači su se jedva razlikovali, oči su mi ispale... Mislim da smo bili boja ekipa danas. I pored toga što su više kontrolisali igru, uz sramno suđenje koje nas je podsetilo na devedesete, cigani nisu uspeli da naprave ništa. Imali smo zrelije prilike, postigli smo čist gol koji je poništen, a pre toga smo imali šansu kada je Davidov izašao sam pred gol, ali je opet linijski mahao nepostojeći ofsajd. Jako mi je žao one šanse u poslednjim sekundama kada je Despot mogao bolje odreagovati, ali šta je tu je. Smiljanić je debitovao, OK je odigrao, biće igrač od njega...Odličan potez STARE GARDE što je bila na zapadu :!: To je trebalo i ranije uraditi, da se animira malo naša masa, i ućutkaju ciganski seljoberi.
Ne treba suviše da se zadržavamo na ovoj utakmici, važno je da smo produžili niz bez poraza. U sredu igramo UTAKMICU SEZONE, i sve misli treba da okrenemo ka tom susretu.
van der iV a.k.a Totti napisao:Ovaj bod ide nasem treneru na dusu.Covek je stvarno izgubio kompas!!Pustiti Pantu od 34 godine da igra centralnog veznog je budalastina kakvu nisam skoro video!Sva sreca pa je Panta bio borben i odigrao zaista dobro,iako ga je grc uhvatio u 60.minutu!Mislim da je sad svima jasno da Buac i Tadic ne mogu igrati u startnoj postavi!!Buac stvarno daje sve od sebe,ali ne moze nista korisno da uradi.Tadic je nabacio par kila i stvarno deluje smesno,samo se nesto gradi,a od svega toga slaba vajda.
Anonimus napisao::roll: Sad ti znas kako mi treba da igramo bolje od trenera koji je uspeo da nas dovede do 3. mesta i do 12 uzastopnih utakmica bez poraza!Gresio je on,to je tacno,ali ipak zna o timu malo vise od nas na forumu. 8)
Palic Crew napisao:Samo da kazem da sam sa stadiona otisao zadovoljan...ostalo ste vec svi vi napisali...
Dace Bog da u sredu sve bude kako treba...
Red Firm napisao:
van der iV a.k.a Totti napisao:Taj trener je pogresan covek koji je u pravo vreme bio(i ostao) na pravom mestu.Seti se prve polusezone i nase igre,a pogotovo nasih rezultata.
Ne bih se složio sa tobom. Ipak je potrebno neko vreme da se uklopi u novu sredinu i da se prenese neko znanje i iskustvo na igrače.
[/quote]


Slika

[video]https://www.youtube.com/watch?v=dSBOt05v5to[/video]
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

18.04.2007.
1/2 finale LAV kupa Srbije: Vojvodina - Banat 1:0 (Despotović)


Mnogo mnogo draga utakmica. Posle toliko godina muke i bede, kurva fortuna pogledala je i nas jedan put. U žrebu za polufinale loptice su pokazale "el komunistiko", a nama je na noge dolazio Banat. Nismo mogli da izgubimo te aprilske srede da j**e oca. Svi smo to znali, takva je i atmosfera bila. Svi, osim možda igrača. Oni su odigrali k`o i uvek kad ne treba, loše u 3pm. Sreća, penal, sreća Ranko daje golčinu iz istog. Pred kraj poluvremena sećam se da je Kahriman odbranio nerealan šut glavom, a u poslednjoj sekundi utakmice pa ne znam. To su neke mađije bile da lopta ne uđe u gol. Kroz život se na keca sećam tri prečke u duelima Vojvodine - prve Joce Tanasijevića u polufinalu kupa sa ciganima na Karađorđu koju sezonu pre, druge Franca na marakani kada u 80+ minutu susreta pri rezultatu 0:0, kada cigani daju gol iz kontre, i ove. Ova je fala bogu bila nama u korist. Posle utakmice spontani pič invejžn. Ma seks.


Stara Garda napisao:SREDA 18.04.2007.
pocetak u 15.30h
ulaz slobodan

Cekamo finale posle 10 godina!
Treba li nekog pozivati na ovakvo nesto?!

Zajednicki idemo do trona...

Dejan napisao:Najbolji strelac Vojvodine Ranko Despotović rekao je novinarima da veruje da će na utakmici sa Banatom imati više sreće nego u duelima sa Crvenom Zvezdom i Hajdukom i da će postići gol.

Utakmica izmedju Vojvodine i Banata igraće se u sredu od 15.30 na stadionu "Karadjordje" u Novom Sadu, a ulaz će biti slobodan.

Izvor:b92...

nboya napisao:Goooooool,goool,gol!!!! Despotovic,1:0!!!! 8)
Voja napisao::lol: Kako rekose na radiju,imali smo igraca vise,gol dali iz penala i Banat je u zadnjim sekundama imao precku... za sada toliko.Ostalo ce pisati oni koji su bili na utakmici!!!!

Turija napisao:Međutim, moramo se što pre okanuti eksperimenata, jer smo zbog njih izgubili našu prepoznatljivu igru (ja mislim da umor nije glavni faktor, već glavni alibi). Po sadašnjoj igri, sve više ličimo na ekipu sa početka jeseni.Sreća (deteline i slično) je kratkotrajni i varljivi saveznik, da bi se u nju uzdali. (pune) tribine, novosadske, se napuštaju sa (polu)praznom dušom i nejasnim utiscima o snazi tima.
Šteta.Ova ekipa, SIGURNO MOŽE BOLJE.

limanfkv napisao:Spremaj pasose,spremaj pasose,spremaj pasose!!
8) 8) 8)
Ono sto je najvaznije FK VOJVODINA usla je u finale i sansu da se bori za prvi kup trofej Srbije!

A sad igra, a jooooj...Pa ne to kod nas mora takva neizvesnost do zadnjeg minuta.
Odma da napomenem da smo imali fino domacinsko sudjenje.
Ali zadnji minuti oba poluvremena,pa ono nije zdravo.U prvom Kahriman brani sut iz peterca, a u drugom...Nadam se da ce to biti negde na snimku,ono je strasno. 94. minut svi vec slavimo konacan izlazak u Evropu.Plasman u finale kupa.
Po strani prolazi onaj njihov celavi napadac,lopta preko Kahrimana - i staje sve.Kroz glavu ti prolaze misli to nije istina, nemoguce je...i onda precka pada lopta na zemlju sta je gol nije gol,uglavnom odbija se do nekog njihovog igraca kojeg je odlicno zagradio neki nas (stvarno neznam ko) i on sa metar prebacuje gol....Hvala ti Boze za taj minut.

4 minuta ljubavi:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=izjuWsRPxAY[/video]

Duža verzija:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=rhMW2vfKVCU[/video]
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od ssnigd »

Koliko smo samo zeleli taj jebeni Kup, a sada nam je otprilike svima mirna Backa. Gledah nekoliko puta ove klipove, kako je to lepo grmelo, skladno pevanje, nema viseglasja. Dozivanje sa zapadom... Steta, samo toliko mogu reci.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

Izvinjenje, imam volje, al slabo imam vremena. Evo da izguramo ovu sezonu do kraja pre pauze.

22.4.2007.
26. kolo: partizan-Vojvodina 1:0


Po meni vrlo bitna utakmica. I na ovoj smo nastavili sa slabijim izdanjima, ali treba istaći da smo bili prilično oslabljeni neigranjem Despotovića, Kačara i Popovića. I pored toga, partizan je bio prilično bedan. Iako ravnopravni protivnici, ničim izazvani zatvaramo se u zadnjih 10 minuta, Odita to koristi i ruši seriju od 13 utakmica bez poraza u 85. minutu. Sećam se da je Kahriman primio neki polu-debilan gol, ali nikako nisam uspeo da nađem snimak. Sve u svemu, evidentan pad forme. Najvažnije je tek dolazilo...

slavko085 napisao: Sve se zna.
Kvalitet imamo,podrsku imamo,navijace imamo,klub imamo.
Do pobede mozemo. Nismo instant klubovi. Sve je stvar psihe. Nema opustanja. Treba nadoknaditi pocetak sezone. Momci ,srecno,znate da ste najbolji.
Nadam se da cu ja stadionu Jugoslovenske Narodne Armije u nedelju po treci put ove sezone proslavljati pobedu Vojvodine. :lol:

p.s

Odusevio me Djuric danas na press-u kada je rekao nesto slicno ovome: Pobedili smo ih 2 puta,i u sledecoj utakmici idemo na pobedu,ne plasimo se nikoga.

dakle: NE PLASIMO SE NIKOGA!

mihailov napisao:Iskreno,bojim se neefikasnosti.Ne mozemo gol da ubodemo vec tri utakmice,i 0:0 bio dobar rezultat,mada nase ambicije su vise.Usli smo u Evropu,prvaci ne mozemo biti,tako da treba ici na sve ili nista.Znate,da izgubimo 3.mesto,budemo 4.,5.,necemo mnogo zaliti,u finalu smo kupa i Kup UEFA nam je siguran.Ali kad bismo bili drugi...pokazali bismo da na ovim prostorima postoji jos klubova osim vecitih.Kakva bi to bila sezona za nas!!!Treba sutra napasti Partizan i samo 2.mesto,ne treba se braniti,nemamo sta da izgubimo.Ambicije imamo na pretek,tu je i finansijski momenat koji je najmanje bitan,ali ne varajmo se...i on je znacajan faktor 8) Ma da ne duzim mnogo,ajmo svi sutra na JNA da pobedimo,da pomognemo zlatnim momcima,da napravimo tamo domacu atmosferu(Grobari bojkotuju).I svega ovog da ne bude,a nadam se da ce biti idemo da se provedemo!!!

shecky napisao:Ne mogu da verujem!!!
Nije mi krivo sto nismo pobedili nego sto nam je prekinuta serija od jedne sugave nikakve ekipe!
Da smo samo 10min punog presinga igrali dali bi gol i to bi bilo to!
Zasto je Siki celu utakmicu igrao ,sto ga neko nije menjao ne moze on sam da pobegne nikome spor je!
Krivi katastrofa! Bolje da je usao Vukobratovic decko davno nije igrao barem bi trcao!
I opet je Davidov bio nas najbolji igrac zajedno sa odbranom bez Damira koji je kriv za gol!
uff................................

Stara Garda napisao:Razocaran sam jer padamo u formi bas kad nam sledi najvaznija utakmica.

slavko085 napisao:Ne vredi jadikovati. Pokazali smo danas dobar fudbal,milina je bio gledati Davidova danas,zatim Djurica i Pekarica kako se gine u odbrani,Stosica,da ne nabrajam. Nasa najslabija karika danas bio je Damir Kahriman. Sta se sa njim desava,zasto nije u kontinuitetu sa saigracima,ne znam,ali znam da sledece sezone moramo pod hitno traziti boljeg!!!

van der iV a.k.a Totti napisao:Koliko bodova treba da izgubimo da bi taj covek leteo sa gola.Svaka cast nasem mladom reprezentativcu i njegovom menadzeru i placenim novinarima i svima koji ga guraju,na nasu stetu.Covek nas je kostao bodova(direktno) u 2 derbija.Od 18 golova sto smo primili,bar 10 su njegovi.Babalj je oteran u Cacak,da ne smeta,a nas Brkic kao da ne postoji.Taj nazovi golman je jedna prodana dusa.Setite se,kada je primio onaj fuserski gol od Zvezde,da su kruzile price o njegovom navodnom odlasku u Zvezdu.Sada opet,sme li se slucajno zameriti selektoru mlade reprezentacije,pa da ga slucajno isti ne pozove sledeci put??Mislite o tome!!!!

Turija napisao:Možda se ja i zanosim, ali mislim da ova ekipa ima kapacitet one iz 1989. Izuzev golmana jako mi liče Kačar i Jokanović, Popović i Šapurić, Pekarić - Đurić na Tanjgu i Milovca, Stošić na Kartaliju (mada je ovaj drugi bio mnogo brži), Kizito i Vujačić, Nastić i Mijić, Despotović i Vorkapić. I, onaj, tada najvažniji Miloš Šestić, danas bi trebao biti Miodrag Pantelić, da je kojim slučajem trener Ljupko Petrović.Nije Ljupko bio ništa bolji trener od Rajevca, (moj utisak sa tribina i ne zamerte mi na slobodi navijačkoj), ali je bio DRČAN. I to se isplatilo. I, njemu i Vojvodini.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

28.04.2007
27. kolo: Vojvodina-Bezanija 3:0 (Despotović, Nastić, Sikimić)

Ako se ne varam ovo je bila debi utakmica Željka Brkića. Iskreno se ni ne sećam utakmice, mada mislim da sam bio. Nekako se sticao utisak da sve boli paja, samo se pričalo o finalu i prokletom kupu, prvenstvo je totalno palo u drugi plan. Verovatno jer nismo imali ni neki takmičarski značaj, tim ulaskom u finale obezbedili smo i igranje u kvalifikacijama LE sledeće sezone. Moguće da je i to jedan od razloga majskog sunovrata na stadionu JNA.
Radoye napisao: Na sledece tri utakmice ova ekipa mora da dokaze da ima karakter i da rezultati ovog proleca nisu bili slucajni. Bezanija, Kula, Apatin - svaka njima cast ali mi to moramo da tucemo bez pardona. Renome Vojvodine je takav da ekipama poput Bezanije moraju gace da se tresu od straha kada treba da nam izadju na megdan, i da budu srecni kada prodju sa manje od 3 komada u svojoj mrezi. Ako ne bude tako, onda mi nemamo sta da trazimo u vrhu sa cigansko-grobarskim dvojcem iz Beograda, a bogami ni u Evropi. Znaci sledece tri utakmice - tri pobede, i zatim dva puta sa ciganima u 4 dana, prvo u ligi a zatim najvaznija utakmica u zadnjih 10 godina - finale Kupa. Podsetio bih i da je ovo prvo finale Kupa SRBIJE - sta ces lepse nego da ostane zapisano u istoriji da je prvi pobednik ovog takmicenja bila FK Vojvodina Novi Sad...
Turija napisao:Vratio sam se kući zadovoljan viđenim na tekmi (ne gledajući tribine).Vojvodina je igrala onako kako treba da igra.Pametno napadački, odgovorno i EFIKASNO.Odmarala je nedovoljno oporavljene igrače.Dala šansu onima koji je predugo čekaju : Nastić, Marković, Milutinović i najzad BRKIĆ.U drugom poluvremenu Sikimiću, Smiljaniću i Vukobratoviću, a na potreban i zaslužen poslati su Davidov, Despotović i Buač.Malo je škripalo u vezi kad je Davidova zamenio Sikimić, ali je sve došlo na mesto kad je on stao na Despotovu (i svoju) poziciju.Čak je i gol dao.
Stvoreno je danas sijaset šansi iz akcija u kojima su učestvovali gotovo svi igrači.Prvi gol je pao posle odlične intuicije Tadića šta protivnik može uraditi sa loptom.Tadić je presekao tu akciju i uposlio Despota koji je sprovodi u mrežu:
Goooooool,goool,gol!!!! Despotovic,1:0!!!!
Drugi gol je je pao posle odlične akcije po desnoj strani i ubacivanja lopte u 16m , gde je nije dobro zahvatio (mislim Despotović) ali je tu bio danas fantastični Nastić da to popravi:
Goooooool,goool,gol!!!! Nastić,2:0!!!!
Ovim pogotkom smo obezbedili pobedu i nastavili da igramo odlično do poluvremena.Puno, puno aplauza bilo je upućeno našim igračima, za poteze i borbenost.
U drugom delu izostao je Davidov i ušao Sikimić.Tada smo izgubili prepoznatljivu igru.Mali Tadić je to osetio, pa je više ulazio na poziciju leve polutke u organizaciju igre.Danas sam zadovoljan kako je odigrao.Trudio se, bilo ga je svuda i sa Čotrom je dobro držao tu levu stranu.
Čotra takođe vrlo solidan i racionalniji na tom mestu od Petkovića (nije ,,bunario,, dobijene i oduzete lopte).gotovo da nije bilo predatih lopti protivniku, odigrao vrlo rezonski i mnogo smelije kretao u napad od Petka.
U jeku pritiska Bežanije dajemo treći gol posle kontre i dodavanja Tadića Sikimić uspeva da glavom smesti loptu iza solidnog Božovića.

mihailov napisao:Bilo je oko iljadu ljudi,a Kahriman nije branio jer je puko kolenom u stativu na treningu
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

2.5.2007.
Mladost (Apatin)-Vojvodina 0:1 (Despotović)

Utakmica je igrana radnim danom i izazvala je veliku pažnju širom zemlje. Svi su brujali da je namešteno i da je "3 za 3", a pominjao se i tačan rezultat 4:2 sa preokretom. Pre utakmice je vršen pritisak da nikom tako nešto ne pada na pamet koliko se sećam. Vojvodina je izvela neverovatno čudan sastav, gotovo drugu postavu, a zanimljivo da je na ovoj utakmici debitovao i (tada mladi) Slobodan Medojević. Da je nešto jako smrdelo na toj utakmici govori i tuča među igračima na kraju utakmice. Sve u svemu, neki čudni promašaji na startu i takav sastav uzrokovali su da se zaori "NEMA PRODAJE" u Apatinu i u drugom poluvremenu Vojvodina 15-ak minuta pre kraja susreta dolazi do gola preko, naravno, Ranka Despotovića. Nisam bio na utakmici, ali koliko me sećanje služi (prema pričama očevidaca i ranjenika) ovaj pomenuti sukob sa kraja utakmice bio je jedan od brutalnijih NS acab-a ka nama.

slavko085 napisao:Nas treba da interesuje samo pobeda. Mi smo Vojvodina,veliki klub,i apatincima treba da se tresu gace,oni su apatinci ,iz apatina,imaju 5 redova tribina ukupno,imaju igrace koji u sred sezone idu na probe u indije,kine i sl. Ocekujem 3 boda,momci moraju da ih deklasiraju kao onomad kod nas.
Turija napisao:Čestitam našim igračima na pobedi i drago mi je što su demantovali sve one koji su odavno znali rezultat u Apatinu. :D
Mihailov napisao:Evo sad sam se vratio iz Apatina.Nemojte mi mnogo zameriti,ali bicu otvoren.
Prvo poluvreme skoro i bez navijanja.Vikali smo samo da hocemo pobedu i da nema prodaje.Igraci su igrali lose i sumnjivo.Promasivali smo zicere i jos sto gresaka koje su navodile na pretpostavke pre utakmice.Tada je pocelo prozivanje igraca,svadja na tribinama,zahtevanje borbe.I u drugom poluvremenu sve obrnuto.Igraci ili su nas poslusali ili ko zna sta drugo,ali igrali su drugi fudbal.Navijanje onda odlicno,prava atmosfera...Odbrana odlicna(kako se zove onaj 15-ica u odbrani-hocu da mu dam 3 boda u glasanju),Brkic fenomenalan iako su neki govorili da je on taj koji ce biti tragicar.Na kraju utakmice nezadovoljni ishodom,pristalice mladosti gadjali su nase igrace kojima nije bilo omoguceno da odu u svlacionice.Tada nasi navijaci lete napolje na tucu...na kraju ta tuca se preobrazila u fajt sa policijom.Pajkani nenormalni,udarali su na sta prvo naidju...izmedju ostalog i *******(cini mi se).U svakom slucaju nova pobeda i nastavak borbe za 2.mesto ako je moguce.
Stara Garda napisao:Prvo poluvreme dosta cudno,Krivokapic najslabiji.U drugom licimo na tim koji zeli pobedu.Sastav-Brkic,Nastic,Radovic,Kizito,Cotra,Krivi(Sikimic),Milutin,Vukobratovic,Smiljanic,Despot i jos jedan al mi mozak stao.(Markovic)
U drugom poluvremenu smo imali stativu,Despot je dao gol posle neke guzve i odbitaka.Despot izasao povredjen.Brutalan start Kozosa u nemoci u 94 minutu na nekog naseg igraca(zbog loseg polozaja nisam video ko je u pitanju).Nakon poslednjeg sudijskog zvizduka,nastaje neka guzva u tunelu,pa i udaraca,nasi ostaju na terenu dok se situacija nije smirila intervencijom policije i tek posle 15 minuta su usli u svlacionice.A posle toga velika brutalnost novosadske policije(koja je bila u pratnji dva autobusa navijaca od NS) i premlacivanje veceg dela navijaca ispred tribine i prilikom ulaska u prevozna sredstva(neki detalji nisu za forume,pa nemojte pisati ovde o tome)

Bitno je da smo mi sa 10 "novih igraca" odlicno parirali Mladosti i uz veliku zelju i borbu dobili utakmicu za koju je cela Srbija brujala da je izgubljena.
Najbolji na terenu danas dva centralana odbrambena igraca(Radovic i Kizito),Nastic izuzetno borben i motivisan,i Brkic koji je odbranio dve,tri lepe sanse Mladosti.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

05.05.2007.
29. kolo: Vojvodina-Hajduk 1:0 (Despotović)

Kao i većina utakmica sa Hajdukom, odvratna za gledanje. Ranko je pred kraj poluvremena nekako ugurao još jednu loptu za "mirnu Bačku" (i tada izbio na prvo mesto liste strelaca ispred Baljka iz Banata). Ostalo ne treba ni komentarisati, sada su nam pred vratima bila dva beograda, dve zvezde, od kojih je mnogo bila bitnija ona na JNA. To je bilo i previše očigledno, previše smo padali u formi, a trener to nije znao da uoči (ili jeste, ali nije znao adekvatno da reaguje). Išla nam je vodenica na ruku u nekom smislu, vratili su se povređeni Kačar i Popović, ali još nisu bili u formi. Rajevac je morao nekako da trgne ekipu, sa psihološke strane je jako loše radio. Možda bi bilo bolje da smo ovu ili neke prethodne utakmice izgubili kako bi se igrači trgli. Ovako treća pobeda u nizu, ali IGRE tu nije bilo mnogo. Ako na to dodamo da je na poslednje dve utakmice na Karađorđu bilo 1000-1500 ljudi, to sigurno nije bio dobar uvod za najluđu nedelju proleća 2007. godine.

Cause napisao:Utakmica nije bila "za gledanje" ne zato što smo mi mnogo loše igrali već zato što je Hajduk igrao svoju prepoznatljivu igru i došao po bod. Jel' mi to padamo u igri ili se meni čini?
Turija napisao: Vidi se da je sve podređeno Finalu Kupa u kojem će, po nekom mom viđenju, biti najteže Rajevcu da sastavi tim.Naći će se na ,,slatkim mukama,, (kako to već vole da kažu sportski novinari).A, za to su se svojski pobrinuli ,,rezervisti,, dobrim partijama, kada im je pružena šansa.(Ne)očekivano, u odsudnom trenutku, stavili trenera i navijače na muke:
Kojih 11 suprotstaviti zvezdi?Sa kojom taktikom i sa kojim igračima na klupi?Pred našim trenerom je, dosad, najteži zadatak (od kada je seo na klupu Vojvodine).15 maja, na neki način, polaže diplomski rad.Mislim, da je dobro upoznao sve igrače, u svakom pogledu i da će na teren izvesti hrabre Pobednike.Samo da se niko ne povredi.Lično mislim, da će posle utakmice protiv zvezde u petak, oko sastava i jedne i druge ekipe, sve biti mnogo, mnogo jasnije.Inače, odličan uvod bi bio da u petak POBEDIMO.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=SunwD5BLvsY[/video]
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

11.5.2007.
Crvena zvezda-Vojvodina 4:2 (Smiljanić, Buač)


Oba kluba sakrili su svoje adute pred meč finala kupa i izveli kombinovane sastave. Nije utakmica već ni počela, a mi smo vodili sa 1:0 golom Smiljanića. Kako je mali Runi odigrao na toj utakmici nikad neću zaboraviti. Bio sam ubeđen da smo dobili još jedno kvalitetno pojačanje iz našeg omladinskog pogona. O kako sam se samo zajeb`o. Otvorena igra, solidne šanse na obe strane, a cigani izjednačavaju nakon nekog pasivnog ofsajda. Dvadesetak minuta pre kraja, nakon sjajne lopte Popovića, Buač povisuje na 2:1. I onda ...fataliti. Onako bedni uspeli su da nam daju 3 gola za 4 minuta?!. Imali su ukupno 5 šuteva u okvir gola, od kojih je povratnik na liniju Kahriman Damir uspeo da zadrži čitavu jednu u svojim rukama. Iako odvratan poraz, prikazana igra ulivala je neku nadu da će za koji dan biti sve kako treba i dolikuje.


[video]https://www.youtube.com/watch?v=rQ4lAivPPBc[/video]
Cause napisao:Ovo bi trebalo da bude vrlo interesantan duel pošto obe ekipe izlaze sa izmenjenim sastavom. Očekujem da naši dobiju maksimalnnu podršku sa tribina, zato svi na Marakanu!!!

Stara Garda napisao:Sutnu nam 4 puta na gol i toliko dobijemo golova.Kahriman kriminalan(po ko zna koji put).Jedna jedina uspesna intervencija za 90 minuta je premalo da bi bio prvi golman Vojvodine.Direktan krivac za 3 gola(kod prvog krenuo pa stao,kod drugog lose postavljen,kod treceg posle kornera kao da je zalutao-ni ruke nije digao).

Jedino sta moze da raduje je zelja Tadica,Smiljanica i pravi fajterski fudbal koji su danas prezentovali mladji igraci.Za buducnost ne moramo da brinemo.
Steta sto pored 3,4 dobre prilike nismo iskoristili jos neku.
Marcello napisao:Jebo te, od koje grupe građana mi dobijemo 3 komada za 4 minuta!!!
021 napisao:Kakav glup način da se izgubi utakmica! Razočaran sam, jer sam bio ubeđen posle 2-1 da nećemo izgubiti. Odličan Buač, koji je igrao u napadu, uz tromog Sikimića. Ne mogu da verujem da ga Rajevac stavlja, kad je svima jasno da je on neupotrebljiv u gostima. Totalno se ne uklapa u koncepciju igre. Kahriman ponovo očajan! Taj čovek definitivno nema pojma!!! Bojim se, jer ako on bude branio u utorak, nemamo baš čemu da se nadamo. Zeznuo je prvi gol, imao je dovoljno vremena da istrči, ali je standardno krenuo pa stao(Georgijev je bio u ofsajdu btw i uticao je na igru, ali smo već navikli kako nam sude protiv cigana, a i danas je sudija bio na visini zadatka). Imao je x loših procena, a treći i četvrti gol je samo ispratio pogledom. Mali Smiljanić vrlodobar, šteta što nije imao više lopti u napadu. Debitovao je Danijel Aleksić. Trebao je ranije ući, ovako na 4-2 nije imao šta da pokaže.
Ostaje ukus gorčine, jer protiv ovakvog zvezdinog tima se moralo bolje, ostaju za Rajevca mnoge dileme uoči najvažnije utakmice sezone. Da sam na njegovom mestu, ne bih se dvoumio. U finalu nema mesta za Kahrimana. Buač je danas pokazao izvanrednu igru, i možda bi bio zanimljiv napadački tandem Despotović-Buač. Kačar je van forme, i mislim da bi bila greška da on počinje utakmicu.
Friend napisao:Ko je taj toliko mocan menadzer da mi moramo da drzimo ovoga k..... na golu?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=y6cKb9UBz9w[/video]
Odgovori