Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Душан »

Теги је један од ретких нормалних новинара. Писао је он већ једном ово у журналу, које све небулозе трабуњају навијачи близанаца нарочито звезде. Фалсификовање историје по систему сто пута изговерана лаж постаје истина.
Cane
Postovi: 965
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Cane »

http://www.zurnal.rs/fudbal/velika-peto ... -mondijalu" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Turija »

Veoma cenim i postujem Sergejevo fudbalsko umece i kao sto sam vec ranije pisao da je kao Vujke, tj gleda da ubaci i Vosu u intervju.Ne zaboravlja svoj klub, nikada.
Serdjo je veliki promoter naseg Kluba i Novog Sada na svetskom fudbalskom prostoru. Neizmerna zahvalnost zbog toga.
:thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od playmaker »

^ Ne mogu da prezalim sto ovog momka nismo duze gledali u nasem dresu.

Odmah se videlo da pleni lucidnoscu i fudbalskim znanjem, kad se samo setim da je cak bilo ljudi ovde na forumu koji nisu bili odusevljeni njegovog igrom i zalaganjem.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Pera Centar »

SMS je prvih nekoliko utakmica(mislim 6) prolecnog dela 2014.-te, grejao klupu.

Sosa Babic je davao prednost Jovanu Stojanovicu.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

http://pravdabl.com/sanicanin-bice-vosa-opet-jaka/" onclick="window.open(this.href);return false;

Saničanin: Biće Voša opet jaka!
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Samo Voša ! »

Ne znam kako vama ali meni se oduvek povraćalo od Arene sport, pogotovo kako i koliko se odnose prema nama tj Voši.

Sada vidim da organizuju čergi prenos prijateljske protiv Zenita. Razumem ja i potražnju i gledanost i ekonomsku korist, ali ne razmem koji moj mi dopuštamo Areni da izveštava iz NS kada blizanci igraju ! Da se ja pitam nabio bih im cenu kao za finale LŠ !

Oni naše prenose ne rade zbog nas i već dugo nas nema na toj Areni, pre nas je još koliko toliko i bilo. Kom slaninaru je u koristi da im dajemo prava na prenos iz NS kada smo svakako svi na Karađorđu. A iz rupa će svakako biti i to opet ne radi nas!

Ne znam kako ugovori funkcionišu oko prava prenosa ali smatram da treba raskrstiti sa tom prevarom od medijske kuće naklonjenoj isključivo blizancima !

Smatram da treba da damo prava prenosa nekom lokalnom mediju, RTV, Novosadskoj il kome god ko hoće i može da isprati to makar samo sa Karađorđa. Ako već niko nema interes onda nikome ! Bolje i to nego da slušam govnjive komentatore Arene i prenos Voše samo 4x u sezoni !
Kao što su neki članovi foruma već pisali, nije nauka da se strimuje i bude na yt, svakako ne košta ni bogatstvo samo treba volja i želja!
Karlsson
Postovi: 2106
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Izvini, ali Arena nas je jesenas prenosila češće nego ikad ranije. Najviše zbog toga što blizanci igraju Evropu, pa smo igrali različitim danima u odnosu na njih.

1., 3., 5., 8., 10., 11., 12., 14., 15., 16. i 20. kolo. Tačno pola naših utakmica je Arena prenosila i po tebi je to malo? Zar zaista misliš da bi nas iko prenosio više?

Ili možda nisam dobro razumeo tvoj komentar, a u tom slučaju zaista ne znam koja je tvoja zamerka njima.

Nije Arena kriva što 95% države navija kako navija.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3905
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Rabba »

Pride, ovde je vec spominjano, kompletna prava na prenos utakmica superlige, poseduje sama superliga. Klubovi se tu nista ne pitaju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2106
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Upravo tako. RTV je prenosio utakmicu Vojvodina - Spartak kad su nam ovi uvalili 5 komada. Znači ne drži samo jedna televizija (Arena) pravo na sve prenose.

Uz to 9. kolo (Vojvodina - Mačva), 17. kolo (Vojvodina - Bačka), 19. kolo (Vojvodina - Borac) i 21. kolo (Vojvodina - Javor) su se sva igrala u Novom Sadu i Arena ih nije prenosila.

RTV je imao sve uslove da nas prenosi tada, ali nije. Očigledno nisu zainteresovani ili nemaju para.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od ernesto »

Jel zna neko koliko para treba RTV da nas prenosi na orimer jednu utakmicu?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Voja »

Za sve one koji jos uvek veruju u profesiju zvanu "novinar"... nije rec o fudbalu,ali princip rada je isti :oops:

Slika
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/63995 ... -vojvodini" onclick="window.open(this.href);return false;
Emile, :lala: :cheers:
:thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

РТВ преносио Спартак-Рад у последњем колу чини ми се?
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od afroditi »

Na žurnalu još neko baca kosku (možda opet Danilo :) )
Slika
Odgovori