Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od Chana »

Grba_NS napisao:
kowalski napisao:Ovo ovde je klasicna diskriminacija.
Ovo je pocetak i ovo je kraj svake diskusije o tome, zasto nas ne prenose!!!
Samo vidite crnu stranu: Mi zato imamo pravo da procentualno više plaćamo :devil:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9527
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od Voja »

Chana napisao:
Grba_NS napisao:
kowalski napisao:Ovo ovde je klasicna diskriminacija.
Ovo je pocetak i ovo je kraj svake diskusije o tome, zasto nas ne prenose!!!
Samo vidite crnu stranu: Mi zato imamo pravo da procentualno više plaćamo :devil:
Ma kakva diskriminacija... :mrgreen: salim se,u prilog vase tvrdnje idu i oba prenosa Jagodine :oops:
Slika
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od Toto Riina »

Ne treba da budemo zahvalni RTV-u, kao ni gradonacelniku. Prenos i postavljanje video bima je logicno, sa obzirom na interesovanje. Pretplatu su i dobijali da bi prenosili sta mi zelimo!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od Helm »

Na vestima rtv su objavili da veliku zahvalnost duguju vladi Vojvodine koja je platila prenos.
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od Chana »

MENE JE OBRADOVAO MALO IZA 17 h, MOJ PRIJATELJ "GARDISTA" :!: :!: :!:

Slika HVALA VAM :!: :!: :!:

Slika HVALA I VAMA :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od johnny »

Dokle vise servilnog malogradjanskog mentaliteta pa se zahvaljujemo ustanovi koja nas bojkotuje decenijama (fajnal four u odbojci, Madrid, bedni izvestaji u vestima...) i koja usput zivi od nase love. Dok god se tako snishodljivo ophodimo i senimo pred RTV-om tako ce nas i tretirati. O politicarima koji kupe jeftine poene stvarno nemam zelju da diskutujem.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10553
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od Turija »

Zašto se svako hvala (kod nas) smatra servilnim, a ne kulturnim gestom?
Šta hocu da kažem (nikog ni da branim, ni da hvalim za ovaj TV prenos): šta bi se, npr. bitno dogodilo (promenilo) da nije bilo prenosa ovog meča?Verovatno ništa, kao i uvek do sada.
Znači, sada je, ipak, postojala neka realna volja (naravno, pod pritskom javnosti) i tražilo se rešenje (isto kao onomad za video bim na Trgu).Svakom ko se za nešto angažovao (pa makar i nevoljno) dosta znači ta izgovorena teška strana reč ,,hvala".
Pa možda će, sutra, to postati i neki standard (jer, da nije izdejstvovan ovaj TV prenos, ne bi bilo ni šanse za nagoveštaj takvih poteza i uspostavljanje drugačijeg odnosa).Uostalom, standard se i pravi konstantnim pritiskom i borbom za normalne stvari, pa verujum da ovaj, povuci-potegni, TV prenos može biti od velikog značaja za buduće vreme i odnos prema našem Klubu.

PS
A ona dva blizanačka radio reportera (sramote) Novog Sada, sigurno ne bih slušao ni u ovako važnom meču - toliko su mi se smučili u svojim blizanalkim ekstazama, da radio prenose RTVa ne bih slušao i da su jedini sa naše utakmice (pre bih pratio i tekstualni prenos na Mocartu)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od johnny »

@ Turija

Smatram neumesnim kacenje logoa RTV-a posle cele sage/rasomonijade oko prenosa. Ipak je to njihov posao.

I uopste, cela zbrka oko gradonacelnika, trga,video-bima, pokrajinskog premijera, hoce-nece biti prenosa me je toliko unervozila i napunila negativnom energijom kao nikad do sada. Utakmica je nekako u trecem planu, a saznali smo sve o finansiranju RTV-a, kako se otkazuje pretplata i silne druge gluposti.
НС.
Postovi: 21
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post od НС. »

Nevernik napisao:Posto se vlastodrsci u Srbiji jedino bave PR aktivnostima meni ovo smrdi na jedan preokret sutra.
Nas divni gradonacelnik dolazi na belom konju kao spasioc i prenosi nam da je zbog velikog interesovanja kontaktirao prvog potpredsednika vlade koji se naravno dao odmah na posao i eto nama prenosa na RTS. Usput nam je porucio da nas voli.
Za razliku od zle autonomaske RTV koja samo jede pare.

Inace ako se ova moja teorija zavera pokaze pogresnom bice vrlo zeznuto naci bilo kakav stream za utakmicu moldavskog i srpskog kluba. Ima da klikcemo refresh dugme na UEFA sajtu do besvesti.
Ето твоја теорија завере се показала погрешном, али ће ипак бити преноса на злој аутиномашкој РТВ.
Salvador napisao:Ja sam ovo isto napisao u jučerašnjem postu koji je naknadno izbrisan (u široj raspravi koja je valjda otišla predaleko).
I meni ozbiljno smrdi na takav scenario - u poslednjem trenutku gradska vlast (koja naravno sve čini da izađe u susret svim Novosađanima, pa čak i onima koji navijaju za FKV) se pojavljuje i rešava stvar, a RTV jelda postaje neomiljena kod svih i nikom neće biti žao njenog gašenja. :frown:
Gradonačelnik potom pobedosno pravi još jedan intervju podsećajući na svoj prethodni, a Podbara piše jedno ozbiljno pismo zahvalnosti u ime svih nas (ako već nije) :mrgreen:
Koliko god mi ovakav scenario bio mučan, onaj u kome nikako nismo u stanju da gledamo pošten prenos je ništa manje takav, dapače..
Шта сад имаш да кажеш, јер мучно или није :cry: ?!
ХОЋЕМО ПОБЕДУ :dedica: :seeya:
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4003
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Mediji i Vojvodina

Post od budababa »

Ova tema koja je otišla u sekciju "Razno" taman bi mogla da popuni prazninu koja se tiče odnosa medija (štampanih, elektronskih, internet) prema voljenom klubu. Dakle, sve vezano za ovu temu ubuduće pišite ovde.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od shecky »

Iskreno , zar ima uopste sta da se pise u ovoj temi? hah

Na jednom drugom forumu imao sam debatu sa jednim ciganom , i tek kad se stalozis i ne reagujes onako kako normalan covek(neko ko navija za lokalni klub) moze, uspes da udjes u "mozak" njihov i shvatis da oni jednostavno zive u drugo dimenziji razmisljanja , i prosto si srecan sto nisi kao oni.
Oasis
Postovi: 96
Pridružio se: Pet Feb 25, 2011 2:33 pm
Lokacija: podrum

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Oasis »

Na nas stvarno treba atomsku bombu baciti! Dodjem kuci nervozan i vrtim kanale i naletim na reportazu o Vujketu. I od svih ljudi koji su dosli oni nadju da intervjuisu Dzajica i Vukotica! Znaci ovoj drzavi ce tek krenuti kad se ugase ova 2 frankenstajna prokleta.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4027
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Milan »

Bivsi clan uprave i sadasnji clan legalne skupstine Vlaovic bi trebao biti direktor NOVOSADSKOG lista Dnevnik, koji se bas potrudio da posveti paznju beogradskom klubu crvena zvezda. Sere mi se vise od svih... I pozdravite Vase mame!

Slika
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1058
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Salvador »

Milan napisao:Bivsi clan uprave i sadasnji clan legalne skupstine Vlaovic bi trebao biti direktor NOVOSADSKOG lista Dnevnik, koji se bas potrudio da posveti paznju beogradskom klubu crvena zvezda. Sere mi se vise od svih... I pozdravite Vase mame!
:shit:
To je ona servilnost i uvlacenje novom vodji koja ocigledno tako dobro uspeva u ovom hrabrom i neustrasivom narodu.
Verovatno sada racuna da je osigurao mesto u Dnevniku kod novih sefova.
Vlaovicu sramoto uvlakacka!

PS. Sadrzaj ne vredi ni komentarisati, jasno je i samim zvezdasima sa iole mozga da ovakva titula ne moze biti jadnija.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4027
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post od Milan »

Premino je novinar Milan Grbic, covek koji je poprilicno pratio Vosu u malim sportovima na jedan sebi svojstven nacin...

http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi- ... 92282.html
POŠTO OBRAZ ???!!!
Odgovori