Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
PolovinaZ
Postovi: 148
Pridružio se: Čet Maj 29, 2014 7:18 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od PolovinaZ »

srkins napisao:Izgleda da ce morati da mi igra jedan Alzirac :D Ko je bolji Medhi Lacen ili Nabil Bentaleb?
Bentaleb je naprasno uzeo alžirsko državljanstvo,do sada je bio član ekipe FrancuskeU21....Video je da posle solidne sezone u Totenhemu(Šervudov miljenik) ima šanse da igra za A reprezentaciju Alžira na SP i tako ispuni svoj ,,dečački san'' :mrgreen: ...A usput i da sebi podigne cenu.Za Lacena malo ko bi mogao nešto više da kaže,uključujući i najveće fudbalske ,,sladokusce''.
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
Korisnikov avatar
One and only
Postovi: 481
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 8:08 pm
Lokacija: Zapad

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od One and only »

Za sada imam 95 bodova, a igraju mi jos Kompani i Witsel. A morao sam i tog Bentaleba da ubacim, jer Svajni nije ni ulazio protiv Portugala. :)
United of Vojvodina
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Boske87 »

Ukopa me psiho Pepe, što ga izabra u fantasy nije mi jasno. Kockao sam se sa izborom Drakslera, računao sam da će dobiti šansu zbog povrede Rojsa ali nije vidio terena. 61 poen opet nije loše ali mora to bolje :)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od srkins »

88 i kraj kola :D moglo je i bolje...Lukaku razocarao...
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od N13 »

60 samo... cekam jos jednog Rusa veceras.

Zeznulo me sto mi u postavi Palacio i Rikardo Alvarez iz Argentine, a presedeli na klupi. I sto mi Fred kapiten, koji uzeo samo 4 boda. Ali ok, idemo dalje :)
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od srkins »

N13 napisao:60 samo... cekam jos jednog Rusa veceras.

Zeznulo me sto mi u postavi Palacio i Rikardo Alvarez iz Argentine, a presedeli na klupi. I sto mi Fred kapiten, koji uzeo samo 4 boda. Ali ok, idemo dalje :)
mozes da menjas tokom kola,ako ti neko ne igra imas pravo da ga zamenis nekim od rezervi koji do tad nije igrao svoju utakmicu.Tako i meni Suarez nije igrao pa sam ga u toku kola zamenio za Bentaleba
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Voja »

Ja imam okruglo 100 bodova. Medjutim,razbesneo sam se na b92,jer sam izvrsio 2 transfera (u pravilima pise da je dozvoljeno,a svaki sledeci je -2 boda) a oni mi oduzeli 4 boda :o
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Red Marquis »

E moj Wilmots, kud mi izvede kapitena Lukakua?
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
PolovinaZ
Postovi: 148
Pridružio se: Čet Maj 29, 2014 7:18 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od PolovinaZ »

N13 napisao:60 samo... cekam jos jednog Rusa veceras.

Zeznulo me sto mi u postavi Palacio i Rikardo Alvarez iz Argentine, a presedeli na klupi. I sto mi Fred kapiten, koji uzeo samo 4 boda. Ali ok, idemo dalje :)
što ih nisi zamenio sa nekim drugim igračem sa klupe čija reprezentacija još nije odigrala utakmicu(u tom trenutku).Argentina je igrala dosta rano pa si sigurno imao izbora.Meni je Švajnštajger bio u postavi,a s obzirom da nije odigrao utakmicu,naknadno sam ga zamenio sa Bentalebom kada sam video da će ovaj početi za Alžir.Jeste glupavo i razlikuje se od Fantasy Premier,ali iskoristi mogućnost ako već možeš :mrgreen:
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od N13 »

PolovinaZ napisao:
N13 napisao:60 samo... cekam jos jednog Rusa veceras.

Zeznulo me sto mi u postavi Palacio i Rikardo Alvarez iz Argentine, a presedeli na klupi. I sto mi Fred kapiten, koji uzeo samo 4 boda. Ali ok, idemo dalje :)
što ih nisi zamenio sa nekim drugim igračem sa klupe čija reprezentacija još nije odigrala utakmicu(u tom trenutku).Argentina je igrala dosta rano pa si sigurno imao izbora.Meni je Švajnštajger bio u postavi,a s obzirom da nije odigrao utakmicu,naknadno sam ga zamenio sa Bentalebom kada sam video da će ovaj početi za Alžir.Jeste glupavo i razlikuje se od Fantasy Premier,ali iskoristi mogućnost ako već možeš :mrgreen:
U tome je i problem, nisam imao pojma da moze da se vrsi izmena u sred kola.. cak ni menjanje kapitena :S tek danas to skontao, ali kasno :/
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od srkins »

Objavljeni rezultati i nase lige,trenutno 7 mesto :dance2: ps svaka cast ovima sa 100+ bodova :thankyou:
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od srkins »

Zavrsi se prvi deo :D :D 280 bodova oko 90.000 mesta :shock: a na nasoj tabeli 4-5 mesto bod dva bude razlike pa sam cas 4 cas 5 :D
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od N13 »

http://fantasy.premierleague.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pa... krenimo :D
moze neko i ligu da napravi :)

napravih tim na brzinu... ovih dana cu malo detaljnije da analiziram formu igraca, da vidim na koga treneri vise racunaju, pa napravim par izmena.
Za sad je ovako: De Gea - Coleman, Fonte, Kompany, Baines - Sterling, Mata, Tadic - Agbonlahor, Jovetic, Lukaku
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od MiSmoFKV! »

Ne moze Barkley jutros da se povredi :evil:
Korisnikov avatar
Sale
Postovi: 107
Pridružio se: Ned Avg 17, 2008 3:52 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Sale »

N13 napisao:http://fantasy.premierleague.com/

Pa... krenimo :D
moze neko i ligu da napravi :)
Evo napravih ligu za slaninare, kod je 451516-590169 :cheers:
This time next year, we'll be cup winners!
Odgovori