Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Boske87 »

Igra li ko novi football manager :) ? Uhvati me jutros neka zaraza iako sam ranije rekao da neću, bacio sam na torent da se skida. Koga da kupim od domaćih igrača, igra se sa Vošom naravno.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Forza Voša »

Boske87 napisao:Igra li ko novi football manager :) ? Uhvati me jutros neka zaraza iako sam ranije rekao da neću, bacio sam na torent da se skida. Koga da kupim od domaćih igrača, igra se sa Vošom naravno.
Da li si nasao i fiks; procitao sam na nekom forumu da posle tri meseca izadje iz igre. Ako imas sve salji mi linkove na pm i postupak za ubacivanje fiksa.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Boske87 »

Forza Voša napisao: Da li si nasao i fiks; procitao sam na nekom forumu da posle tri meseca izadje iz igre. Ako imas sve salji mi linkove na pm i postupak za ubacivanje fiksa.
Skinuo sam sa kickass.so . Ne znam za taj problem, meni za sada šljaka normalno, istina nisam još igrao prešao 3 meseca ali nisam vidio u komentarima da se ljudi žale na taj problem. Jedino kada startujem igru idem na "Run as administrator" i to je to.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Forza Voša »

Boske87 napisao:
Forza Voša napisao: Da li si nasao i fiks; procitao sam na nekom forumu da posle tri meseca izadje iz igre. Ako imas sve salji mi linkove na pm i postupak za ubacivanje fiksa.
Skinuo sam sa kickass.so . Ne znam za taj problem, meni za sada šljaka normalno, istina nisam još igrao prešao 3 meseca ali nisam vidio u komentarima da se ljudi žale na taj problem. Jedino kada startujem igru idem na "Run as administrator" i to je to.
Otidji u ono da uzmes godisnji i stavi na pola godine - godinu dana da ti izvrti samo pa ces znati na cemu si. Posalji mi link da igram pa makar i ta tri meseca.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Jole »

Boske87 napisao:Igra li ko novi football manager :) ? Uhvati me jutros neka zaraza iako sam ranije rekao da neću, bacio sam na torent da se skida. Koga da kupim od domaćih igrača, igra se sa Vošom naravno.
Nikad gori. Ocajna resenja.

Ja sam samo doveo levog i desnog beka i to kao zamene Nasticu i Zivkovicu. Ivan Vukadinovic (29) levi bek i Miroslav Milutinovic (29) desni bek. Najgore mi je na levom krilu, zamenu nemam i jedini koji moze da odigra na tom mestu je Poletanovic :mrgreen:

Neznam sta ti gledas na startu, ali ja prvo uvek gledam iskljucivo slobodne igrace da popunim ekipu na pozicijama, a dalje gledam iskljucivo mladje talente. Nasih slobodnih igraca ima 3-4 stopera i desnih krila gde vec imas Alivodica, Novakovica (mada njega igrica gura na AMC poziciju malo vise) i Asanija koji je perspektivan, ali nemozes da ga vratis sa pozajmice. Tako da bukvalno nemas koga da dovedes, a da je mladji od 30 godina.

Slobodni igraci vredni pomena za dovodjenje Vujadin Savic stoper, Djuric stoper, Slavoljub Djordjevic stoper, zatim mozes i Buaca dovesti i tu se spisak nasih igraca zaustavlja. Ocajan izbor, nikad gori.

Na zimu istice ugovor samo jednom interesantnom igracu Dejan Djenic Borac (poacher). Tako da ni na zimu ne moze da se napravi kvalitetna rotacija.

Bas je katastrofa izbor.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
student
Postovi: 86
Pridružio se: Sub Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od student »

Jole napisao:
Boske87 napisao:Igra li ko novi football manager :) ? Uhvati me jutros neka zaraza iako sam ranije rekao da neću, bacio sam na torent da se skida. Koga da kupim od domaćih igrača, igra se sa Vošom naravno.
Nikad gori. Ocajna resenja.

Ja sam samo doveo levog i desnog beka i to kao zamene Nasticu i Zivkovicu. Ivan Vukadinovic (29) levi bek i Miroslav Milutinovic (29) desni bek. Najgore mi je na levom krilu, zamenu nemam i jedini koji moze da odigra na tom mestu je Poletanovic :mrgreen:

Neznam sta ti gledas na startu, ali ja prvo uvek gledam iskljucivo slobodne igrace da popunim ekipu na pozicijama, a dalje gledam iskljucivo mladje talente. Nasih slobodnih igraca ima 3-4 stopera i desnih krila gde vec imas Alivodica, Novakovica (mada njega igrica gura na AMC poziciju malo vise) i Asanija koji je perspektivan, ali nemozes da ga vratis sa pozajmice. Tako da bukvalno nemas koga da dovedes, a da je mladji od 30 godina.

Slobodni igraci vredni pomena za dovodjenje Vujadin Savic stoper, Djuric stoper, Slavoljub Djordjevic stoper, zatim mozes i Buaca dovesti i tu se spisak nasih igraca zaustavlja. Ocajan izbor, nikad gori.

Na zimu istice ugovor samo jednom interesantnom igracu Dejan Djenic Borac (poacher). Tako da ni na zimu ne moze da se napravi kvalitetna rotacija.

Bas je katastrofa izbor.
Pa i nije bas tako,ja sam npr veoma zadovoljan.
GK-Jorgacevic-free
CB-Savic i Trakovic(znam,znam :roll: ali pare su pare :D ) free
LB-Lukovic -free
ST-Ljuboja,Zigic -free

i vec posle polusezone sam prodao Mijata za 5,5m bez prblema,a doveo Babovica i Lazica za neku sicu, N.Ninkovica iz partizana za 1m i Srnica iz cukarickog za 2,5m sto se ispostavilo za transfer veka u FKV jer je Srnic doneo titulu u Novi Sad za samo jednu polusezonu. Ne znam kako da postavim slike iz fm-a ovde a rado bi podelio sa vama kako FKV u pravog menadzera (kao sto sam ja :mrgreen: ) moze lako do titule i LS.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od MiSmoFKV! »

Alt+f9 je bilo u ranijim verzijama.
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Jole »

Prebacis window mod u windowed i onda radis najobicniji printscreen.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Toto Riina »

Za ljubitelje FM, ovaj igrac dolazi na probu u stvarnosti :D

Slika
srbobran
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od srbobran »

Ljudi jel igra neko Football Manager?

Radim detaljan Research za naš klub, pa mi treba što više predloga sa Vaše strane. Bukvalno sve što možete da kažete o igračima bi mi koristilo. Do sada Vojvodina nikada nije bila realno odrađena, a ja želim da na FM16 to bude urađeno kako treba.

Znači sve što Vam padne na pamet, opišite igrače, njihove vrline, mane... Što više podataka to bolje.

Hvala.
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od zime89 »

Zasto ja tek sad vidim ovo :D
Ja sa Vosom stigao do 2027 :)
Prvensto nisam uzeo, ali zato svake godine finale kupa, samo jednom nisam dosao, a odnos u finalima je 5-5.
Miletic,Tripic i Fimic kidaju :)...
Mijat jos uvek u Vosi i verovatno ce tu zavrsiti karijeru dobijao sam ponute za 8 milinona eura, ali sam trazio minimum 11 milki i nista od toga...
Sad 2027 dovodim extra regene iz Argenitne,Brazila, dolaze mi igrace iz Dortmunda,Lyona i itd para imam koliko hocu...
Djordje Petric i Milos Cavic su odlicni golmani posle par sezone..
Poletanovica prodao za 3,8 mil u Lens, a Babica za 2,5 mil u Rubin mada sam treba traziti vise.
Tripica i Miletica odmah prodao za 1,5 mil u Olypiakos i posle ih stalno dovodio na pozajmice dok im nije istekao ugovor pa ih vratio na free :)
Dina Sarca doveo za pola miliona eura i posle ga prodao za 1,5 miliona eura.Marko Zivkovic u drugoj sezoni mi otisao u Rostov za 1,5 miliona eura.Nastic mi otisao za 3,4 miliona u Lens, a Spremo za milion u Kartpaty.Kaludjerovic sam vratio i Lekovica isto. Ivanic (mada Ivanic nije nesto posebno ) mi ono tu celu karijeru pa sam ga u 33 pustio u Bolognu i Sekulica isto koji kida u L.A. Galaxy za neke sitne pare na kraju karijere. Jovan Stojanovic mi najbolji strelac rastura na FM :D. Na kraju je i on otisao u Zaragozu kad je vec bio u godinama. Vratio sam i Vladimir Kovacevica. Doveo i Mudrisnskog u 30 godini i odlican je bio. Bojan Kremenovic mi otisao posle pet sest sezona u Lester za milion eura. Pankov je odlican ali na poziciji DM i ostao mi tu do tridesete pa sam ga pustio u Crystal Palace za pola miliona...
Stamenic mi nije nesto tu je ,ali mi stalno na pozajmicama valjda ce u novom FM biti bolji. Zlicic je ono bolji malo, ali ni on nije mogao pored Stojanovica i Sekulica. Asani mi svake sezone na pozajmicama, ali bukvalno :)...mada i on nije nesto..
Jedino sto me nervira u FM 2015 su nerealne povrede.
U Evropi sam stigao do grupne faze lige Evrope cesto. Jednom sam i uspeo da prodje. Naravno doveo sam i legendu FM Fredy Adu-a. Na FM 2014 sam bio bolji, ali i onda smo imali bolji tim, a dovodio sam i Taraabta i Flaminija iz Arsenala :).
Naravno jedva cekam naredni FM i svaki put se pocinje sa Vosom i igramo dok ne dobijem otkaz :)...
ZIME89
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Ken mahniti »

Matori jel ti radis ista drugo u zivotu :mrgreen:
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od zime89 »

Od kada sam uzeo FM sa Vosom mi stoji save pa stalno igram nekad imam duze pauze, ali kad imam vremena samo sa Vosom..tako do CM 2003-04 :D. Znam napamet sve igrace od omladinaca koji su igrali za Vosu :D
ZIME89
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od N13 »

Počeo fantasy i ove sezone... ima malih promena u odnosu na ranije sezone. Ako sam dobro razumeo, imaćemo određene "Chips-ove" a to su:
- All Out Attack - primena formacije 2-5-3
- Triple Captain - kapiten dobija trostruke bodove
- Bench Boost - igrači na klupi se jednako boduju kao igrači na terenu.

Svaki od ova 3 Chips-a će se moći primeniti samo jednom u toku sezone, i ne mogu 2 različita Chips-a u istom kolu.

Pa krenimo :)

http://fantasy.premierleague.com

Ajde ko je pravio prošli put ligu FK Vojvodina, ne uradi samo renew :)

Moj tim: (više sam ubacivao igrače koje ovako gotivim, nego one od kojih stvarno očekujem da će nešto uraditi) :D

Slika
Korisnikov avatar
Maminho
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 24, 2015 1:11 am
Lokacija: Zapad

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post od Maminho »

Mnogo mi je bolji Fantasy na Mondu, od zvanicnog. Prvo su me nervirali bonusi, kad ih nerealno pocnu dodeljivati sad jos ove 3 gluposti, previse skrnave nema potrebe za tim, ali boze moj igracemo ga kao i svake prethodne sezone :dance2:
Odgovori