Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Sale »

Počela je nova fantasy sezone na zvaničnom sajtu Premijer lige http://fantasy.premierleague.com/" onclick="window.open(this.href);return false;.
Kod za našu "FKV ligu" je 429250-118357 pa se priključite! :cheers:
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
N13
Posts: 2008
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

Pocela i nasa super liga fantasy na mozzartu :)
http://fantazzi.mozzartsport.com/fantazzi/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sto sam sastavio tim, nema boljeg :D
Supic prvi golman, Skuletic kapiten :mrgreen: Hteo sam i Vuleta, al preskup :?

Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

I ja sam sastavio tim, Livadare :) . Šteta što nema privatnih liga.
Vule jeste papren i mislim da se ne isplati. Bacio sam sve karte na Envera i Vukčevića, verujem da će mi doneti dosta poena. Škule je izvisio jer ne mogu 4 igrača iz istog tima :)
Moja ekipica

Image
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Prosle godine Ivanova je imao svaki tim,cini mi se da je to za sad slucaj sa Pecnikom :)
Inace,kontam da ce mi biti veoma tesko odbraniti deobu 7-8 mesta iz prosle sezone,sada su svi za sezonu iskusniji :)

Ove sezone: TABLET JE NAS!!! :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Djisa »

Nesto mi ne ide, kad hocu da sacuvam tim, kaze mi da nemam 15 igraca, a imam. Kako ste vi to resili?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Prepisi ih na list papira i onda udji ponovo u transfere i kupuj redom,prvo 2 golmana,pa 5 iz odbrane,pa sredinu i na kraju napadace. Tako je meni upalilo :cheers:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Djisa »

Ma probao sam 5 puta tako I ne ide. Morao sam da promenim browser. Nece iz explorera. U svakom slucaju, hvala na odgovoru.
Pa da se ne ljubimo!
Robbie Fowler
Posts: 10
Joined: Sun Aug 12, 2012 5:51 pm

Igrači Vojvodine u Fantasy Fudbalu

Post by Robbie Fowler »

Da li igrate domaci Fantasy?

Ako ne znate, to je takmicenje gde sastavljate tim od igraca Superlige. Njihov ucinak u realnim utakmicama donosi i bodove fantasy timovima. Ako Kaludjerovic da gol, kao napadacu mu se pripisuje odredjeni broj poena.

Iz jednog tima mozete uzeti maksimalno tri fudbalera. Koje bi uzeli u narednom kolu? Moj izbor je pao na Delača, jer sigurno nećemo primiti gol, Stojana Vranješa, koji moze da donese bodove za neke asistencije, i Lekovica. Mozda ponovo proradi jaka levica...

Izaberite svoja tri igraca iz Vojvodine koja mogu doneti najvise fantasy poena
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by madda fakka »

http://www.velux.com/velux_group/sponso ... px?cache=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Nisam znao gde da stavim ovaj link... Glasajte sa OK Vojvodina na dnu stranice!
I Bog je Slaninar...
kobajagi
Posts: 4
Joined: Tue Sep 24, 2013 5:44 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kobajagi »

Evo jednog zanimljivog sajta koji pomaže svim učesnicima da sastave svoje fantasy timove Jelen Super Lige. Imate podatke o povredama,
očekivanim sastavima, ko izvodi prekide za svoj tim itd.
Evo pre par minuta izbacili članak u kojem porede fantasy učinak Alivodića i Vranješa :)

http://www.jelen-super-liga-fantasy.tk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Kako stojite ovo kolo??? Ja imam 57 bodova i jos jednog veznjaka na mecu Radnicki-Vosa
Image
kobajagi
Posts: 4
Joined: Tue Sep 24, 2013 5:44 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kobajagi »

Uuuu, pa ti si koknuo tablet sto posto za pobednika kola, ja ne znam 45 boda da li imam :) Neprofesionalno je sve ovo na Mozzartu, bas sa igracima
Vojvodine, prosli put pisali asistenciju Vranjesu (6.kolo) on loptu pipnuo nije kod drugog gola, a i sad neko rece da su
promenjene nagrade, da nema skutera i tableta. Na sajtu fantaziranje najavljuju po prvi put Fantasy Fudbal, a imajuci u vidu
da organizuju ABA Fantasy, nadamo se JSL ligi i tamo, kao i da Mondo dogodine opet organizuje JSL , od ovoga na Mozzartu nema vajde.
Sad je nikao i onaj sajt za pomoc pri sastavljanju fantasy timova ciji sam link napisao tako da se nadamo da jednom i JSL Fantasy bude
koliko toliko normalan
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Prosle godine je umesto tableta bio DVD i uspeo sam dobiti jedan :mrgreen: i taj deo (obavestenje i dodeljivanje nagrade) je obavljen besprekorno,a ovo bodovanje im je katastrofa. Recimo u proslom kolu tj. ovom gde nedostaje jos nas mec,imao sam Beljica iz Kragujevca i Spalevica,Beljic je dao drugi gol posle prodora gotovo sa centra,ali je pre toga izmenio dupli pas sa Spalevicem i to mi se naravno nece pripisati kao asistencija Spaletu,dok je kod Engleza i to 3 boda. Oni veruju svojim izvestacima,a ovi pola stvari zaborave napisati u izvestaju.Proslo kolo nisam dobio ni bodove za cistu asistenciju Mirosavljevica,al jbg... Mislio sam da ce ove godine biti bolje,jer su iskusniji,imaju sezonu iza sebe,ali nista od toga. Za ovo kolo vidim nemaju ni Zdjelara iz OFKe medju ponudjenim igracima.... i taaaako... Ne secam se da je 57 bodova ikada donosilo nagradu,a opet nisam siguran da li ce mi vezista i odigrati mec u sredu,jer postoji mogucnost povrede ili kartona danas. A pazi jos kakve sam malere imao,izveo sam tim sa 5 vezista,i Milijas nije igrao (posto nemam vezista na klupi,nema zamene,nema bodova),a Supic mi bio na golu i povredi se i bude zamenjen u 52.minutu,ta dva podatka su mi skinula najmanje 6 bodova jos :( Mada,generalno,zadovoljan sam. A za to fantaziranje sad tek cujem. Jel to neki sajt???
Image
User avatar
salefkv
Posts: 594
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by salefkv »

Voja wrote:Kako stojite ovo kolo??? Ja imam 57 bodova i jos jednog veznjaka na mecu Radnicki-Vosa
Prikjlucio sam se pre ovog kola, prosle nedelje odprilike u cetvrtak, ali nema ni jedan bod, nista mi se nije bodovalo, iako imam svoj tim, u cemu je problem?
kobajagi
Posts: 4
Joined: Tue Sep 24, 2013 5:44 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kobajagi »

da, tako se i zove, vec godinama rade ABA fantazi i tenis grnd slemove a najavili su od ove sezonepo prvi put i fudbal pa se nadam da ce to biti JSL. Oni su jaki, i solidno organizovani, samo je glupo sto ne mozes videti ostale ekipe, ko ima koje igrače ni kada pocne kolo, tako da moze da se šteluje
Post Reply