Kladioničarski tipovi, predlozi, saveti,...

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od Helm »

Evo, da konacno i ja nesto ozbiljno predlozim.

Bolton-Svonsi 0-2 (1.91)
To je neko moje vidjenje, Svonsi nije ekipa koja ima veliki promet golova po utakmici, napadacki su medju slabijim u prvenstvu, 38 pogodaka na 34 utakmice, uz napomenu da su Blekburn u prethodnom kolu pobedili 3-0. S druge strane, to me preterano i ne brine jer je Blekburn uz Vulvse ubedljivo najslabija odbrambena ekipa sa 73 primljena gola na 34 utakmice. Bolton koji je domacin, takodje ima vrlo slabu odbranu, ali ove kalendarske godine su belezili prilicno dobre rezultate na domacen terenu i uglavnom imali natrpanu mrezu. Dakle ne verujem da ce oni biti lak zalogaj za Svonsi, bez obzira na stanje na tabeli, ocekujem tvrdu i neizvesnu utakmicu uz posed lopte na strani Svonsija ali sa malim brojem sansi.

Vulverhempton-Mancester Siti 3+ (1.41)
Utakmica izmedju ekipe sa najlosijom odbranom i ekipe sa najboljim napadom. Poslednji na tabeli protiv drugoplasiranog. Moglo bi da vuce na laganu utakmicu uz Sitijevo odradjivanje posla, ali treba imati u vidu i to da je Siti pred gubitkom titule i da je ovo mozda i poslednja sansa da u slucaju Junajtedovog kiksa uhvate neki prikljucak. Gradski rival im igra protiv krajnje neugodne ekipe Evertona i siguran sam da Gradjani racunaju da bi im se mogao dogoditi kiks, koji spram toga sebi ne smeju da dozvole ni u najcrnjim nocnim morama. Nije iskljuceno ni da cu ja licno staviti 4-6. :D

Liverpul-WBA 1 (1.45)
Liverpul je u gostima protiv Blekburna prekinuo katastrofalnu seriju koja im traje vec neko vreme i verujem da su podigli moral i da ce sad pred svojim navijacima pokusati da se iskupe, a u slucaju poraza im je cak i osmo mesto ugrozeno. Sumnjam da bilo kakve kalkulacije dolaze u obzir i da su zargonski receno "napaljeni" da rese ovu utakmicu u svoju korist. Treba imati u vidu i da je WBA sklon raznim rezultatima, od teskih kikseva do krajnje neocekivanih pobeda. Ipak, mislim da ovde ne bi trebalo biti iznenadjenja.

Arsenal-Celsi 1 (2.00)
Ovo je za one koji vole da rizikuju malo vise. :D Arsenal je u principu belezio veoma dobre rezultate u poslednjih mesec, dva, pobedjivali su redom timove iz top 8, ali pomalo iznenadjuje kiks protiv Vigana na svom terenu u ponedeljak. Ipak verujem da je to samo obican kiks i da ce da ga nadoknade protiv Celsija. Takodje, pobedom bi bili znacajan korak blize da osiguraju trece mesto, poslednje koje vodi direktno u LS. Sto se Celsija tice, upoznati ste sa njihovom rolom u Evropi, verujem da su im misli skroz uperene ka toj utakmici, iako bi porazom na Emiratima mogli puno toga izgubiti. Ali, kup im je u opticaju, tako da je moguce i da su se pomirili sa plasmanom u prvenstvu.

Dakle, ovo su neki moji predlozi i razmisljanja od utakmice do utakmice, napomenuo bih da moj tiket nece izgledati ovako jer sam ovde naveo samo cetiri duela posto mi vreme ne dozvoljava drugacije. Sutra ujutro cu prokomentarisati jos nekoliko parova, iz drugih liga, a na vama je da procenite da li, i koji od tih parova vas privlaci, a mozda ga ne biste sami stavili na tiket.
Ja licno, izvlacim po 10 parova za kolo i od toga stavim 6 koji mi se cine najrealni (moram priznati da obracam paznju malo i na kvotu :mrgreen: ). :cheers:
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od DUB »

Ja cu malo da se pozabavim derbijima danas.

Arsenal - Chelsea, Tip:1, Kvota: 2.05 (Balkan Bet)
Londonski derbi je uvek neizvestan, bez obzira na trenutnu formu, okolnosti i polozaj na tabeli. Oba tima su trenutno u dobroj formi (ako izuzmemo kiks Arsenala protiv Wigana). Bez obzira na sve, mislim da je Arsenal u blagoj prednosti. Koliko god Di Mateo pricao da su njegovi igraci 100% profesionalci i da svakom mecu prilaze sa jednakim motivom i jednakom zeljom da pobede, ipak mislim da su u ovom trenutku mnogo vise fokusirani na revans u Barseloni. Isto tako mislim da jos uvek osecaju posledice prve utakmice sa Barsom i da je Arsenal u prednosti sto se tice svezine igraca. Arsenal eventualnom pobedom ucvrscuje poziciju 3 u PL koja direktno vodi u CL, dok bi mu u slucaju poraza i pobede Tottenhama protiv QPR Tottenham prisao na -1.
Arsenal ce igrati bez Artete i Benayouna ali se u tim vracaju Koscielny i Diaby. Ocekujem i da Van Persie prekine svoj golgeterski post, ovakve utakmice su uvek posebna inspiracija za njega.
Chelsea bez Drogbe (povreda) i Ivanovica (suspenzija), plus ocekujem da ce Di Mateo odmarati neke igrace za revans protiv Barse.
Njihova poslednja dva meca u PL su zavrsena ubedljivim pobedama Arsenala (3-1 i 5-3). Ovog puta ocekujem manje uzbudljivu utakmicu (da se preciznije izrazim, sa manje golova) jer mislim da ce Di Mateo kao pravi Italijan uigravati neki catenaccio za Barsu, a ako za neki tim u PL mozemo da kazemo da (pokusava da) igra kratkim pasovima kao Barsa onda je to Arsenal, tako da Di Mateo boljeg "sparing" partnera nije mogao pozeleti.
Ocekujem 2-1, 1-0 za Arsenal.

Barcelona - Real Madrid, Tip:1, Kvota: 1.75 (Balkan Bet)
Dovoljno je reci EL Clasico pa da sve bude jasno. O kvalitetu timova ne treba trositi reci. Barsa pobedom prilazi Realu na -1 i u tom slucaju im ostaje da se nadaju malo verovatnom kiksu Reala u bitki za Primeru. Ocekujem rotacije u obe ekipe zbog revans utakmica CL i bas u tome vidim veliku prednost Barse. Mislim da su Barsini rezervisti predvodjeni Pedrom i Tellom (pa i Fabregasom) daleko kvalitetniji od Realovih, pre svega jer su oni tu da se sa njima radi da jednog dana na pravi nacin zamene Iniestu, Xavija, Messija... dok su Realovi rezervisti tu "za ne daj Boze", zamene za povredjene i suspendovane igrace tokom sezone.
Real sebi moze da priusti luksuz da izgubi ovaj El Clasico jer cisto sumnjam da ce kiksnuti do kraja prvenstva, isto tako Mourinho (pored sveg njegovog uzdrmanog ega sto ne moze da pobedi Barsu) nece zeleti da otkrije ni jednu kartu za ocekivano finale CL.
Real je u mec sa Bayernom usao 100% dok je Barsa (moj je utisak) mec u Londonu odigrala "pod rucnom", upravo pokusavajuci da sacuvaju svezinu za El Clasico. I pored toga su stvorili par izglednih prilika, imali stativu i precku, i na kraju izgubili iz jedinog suta na gol koji je Chelsea imao.
Pobeda Barse, verujem ubedljiva.

B. Dortmund - B. Moenchengladbach, Tip:1, Kvota: 1.50 (Balkan Bet)
Derbi Nordrhein-Westfalena. U prvom momentu mi je ovo bio cist 1. Dortmund pobedom u lokalnom derbiju overava titulu pred svojim navijacima, idealan scenario.
Medjutim... S obzirom da je ova utakmica poslednja na danasnjem programu (igra se od 18:30 dok se ostale igraju od 15:30), postoji verovatnoca da u slucaju odredjenih rezultata (poraz ili X Bayerna, koji ce odmarati tim za revans u Madridu, protiv Werdera koji se bori za mesto koje vodi u LE i koji je tim protiv koga Bayern ima najneugodniju tradiciju u celoj BL) igraci Dortmunda pocnu da slave titulu i pre pocetka utakmice. Sa druge strane Moenchengladbach je kako zahvaljujuci svojim dobrim partijama tako i seriji losih rezultata Schalkea dosao u situaciju da se bori za 3. mesto koje direktno vodi u CL i sigurno je da u Dortmund ne dolaze spustenog garda.
Tako da cu sa ovim jos sacekati.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od mihailov »

Hajde da dam i ja svoje predloge za danas...

Borac-Ofk Beograd 1 (1.65)

Kako se bliži kraj prvenstva utakmice kod nas postaju sve predvidivije. Znamo gde se Borac nalazi na tabeli i samo pobeda im igra u susretu sa ne preterano zainteresovanim Ofk Beogradom koji zaostaje za nama celih 10 bodova i nerealno je očekivati da mogu da se uključe u trku za Evropu. Mislim da će motiv Čačana presuditi...


Njukasl-Stouk 1 (1.7)

"Svrake" su trenutno tim u najboljoj formi u Premijer Ligi i ne vidim zašto bi prekinuli niz u meču sa obezbeđenim Stoukom koji ne može ni gore ni dole. Njukasl se bori za Ligu Šampiona sa Totenhemom, nema još mnogo da se igra, tako da svaki bod može biti presudan...


Monpelje-Valensijen 1 (1.45)

Nema šta puno da se priča ovde, Monpelje se bori za titulu sa PSŽ-om i apsolutni su favorit protiv Valensijena koji još uvek nije obezbedio opstanak, ali se nalaze u povoljnoj situaciji sa 4 boda viška u odnosu na Sošo koji je na ivici opasne zone. Po meni, bodove će morati da traže na nekom drugom mestu...
Napred Voso!
TomaNS
Postovi: 420
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od TomaNS »

Crvena Zvezda - Sloboda 1-1 / 2-3

Kako se blizi finale kupa, Beogradjani moraju drzati formu u uzlaznoj putanji, a jedini put ka tome jesu trijumfi. Uzicani su verovatno vec odustali od evropskih ambicija, pa na ovo gostovanje dolaze rastereceni, dok ce Robijevi igraci iza sebe imati punu Marakanu i dobru atmosferu koja ih jos uvek drzi posle pobede nad onim drugim Beogradjanima...


Borac - OFK Beograd X-1 / 0-1

Tvrda utakmica, gde ne mozemo ocekivati vise od jednog gola.

Borca - Jagodina X / 0-1

Pogledati gornji komentar...

Javor - Rad X / 0-2

Uspavanka i podela bodova namecu se kao najrealniji epilog u Ivanjici...

Radnicki - Novi Pazar 1-1 / 2-3

Kragujevcani, osokoljeni dobrim rezultatima i politickim vetrom u ledja, zele po svaku cenu izlazak u Evropu, a cini se da imaju i potencijal za to. Beki je u prethodna dva kola iznenadio favorite, ali cini se da Novopazarci nemaju sta da traze na Cika Daci - dva ili tri gola u mrezi jeste sve sto mogu dobiti na ovom gostovanju.

Smederevo - Partizan 2-2 / 3+

Jos jedna "bravura" Granta u najavi...Jok, nego ce filijala da otkine bodove i spreci overu titule???

Spartak - Vojvodina X-1 / 0-2

Nazalost, mislim da ce Kizini momci bas na ovom mecu prekinuti crni niz i iskoristiti trenutak u Vujadinu.... Nadam se da gresim, ali...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od Helm »

Evo, da dodam ja jos koji.

Sevilja-Levante 1 (1.60)
Oko ovoga se verovatno vecina nece sloziti sa mnom prvenstveno posle sokantnog poraza Sevilje od 5-1 u proslom kolu od Hetafea. Ali ni Levante ne briljira u poslednjih mesec dana, a misljenja sam da je Sevilja daleko bolji tim i da ce pred domacom publikom pokusati da uhvate mozda i poslednji voz za Evropu.

Barselnoa-Real GG3+ (1.95)
Ne bih se usudio da prognoziram konacan ishod, ali ovo mi deluje vise nego realno. El Klasiko uglavnom zavrsava sa mnogo golova, a pretpostavljam da ce i jedni i drugi da igraju u sarenom sastavu pri cemu ce najbolji igraci ostati na terenu. Dakle, mislim da ce i jedni i drugi biti za nijansu manje kompaktni nego inace sto ce pre svih Mesiju i Ronaldu otvoriti prodore. Takodje, treba imati u vidu i trku izmedju njih dvojice. Ko zavrsi sa vise postignutih golova bice rekorder u Primeri (sad su izjednaceni) i taj rekord u skorije vreme nece biti oboren to je sigurno. Verujem da ce dati 200% mogucnosti da postignu sto vise golova. A i rezultatski je bitna utakmica, i jednima i drugim je pobeda ekstremno znacajna, mada Barseloni vise tako da ce oni sigurno krenuti maksimalno napadacki, a uz Realovu sumnjivu odbranu je gotovo nemoguce da ne postignu gol. A na postignut gol bi Real trebao da uzvrati teskom ofanzivom tako da ocekujem zaista goleadu veceras.

PSG-Soso 1 (1.35)
Mislim da je kvota izuzetno dobra za ovu utakmicu. Soso se bori za opstanak, PSG za titulu i pobeda im je neophodna. Smatram da bi sve osim ubedljive pobede PSG-a bilo prava senzacija.

I to je to od mene za ovaj vikend, osim ako zelite da predlozim nesto iz NBA ili tenisa. :D
Srecno. :cheers:
Korisnikov avatar
Nevernik
Postovi: 520
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od Nevernik »

Ja cisto da probam da napisem tiket. Mozda to dovede do promene moje trenutne forme.

Barsa - Real 2 - Jednostavno imam takav osecaj. Ne verujem da ce Barsa da pobedi. Htedoh da odigram X2 ali me privukla kvota od 5 (alav sam :) )

E sad malo hokej.

NY Rangers - Ottawa 1 - trenutni rezultat u seriji je 2:2. Rangersi su bili prvi na istoku. Ottawa, koja je bila osma, se dobro drzi ali sad je doslo vreme da NY krene da potvrdjuje svoj kvalitet.

St Louis - San Jose 1 - trenutni rezultat u seriji je 3:1. St Louis (drugi na zapadu) je bolji tim i ima priliku da kod kuce zavrsi posao.

Boston - Washington 1 - serija 2:2. Boston (drugi na istoku) nije toliko impresivan ali je ipak kvalitetniji. Bice tesko i gusto ali bice kec.

A sad odoh da gledam kako mi Barsa rusi tiket :)
masterNS
Postovi: 570
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 4:05 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od masterNS »

TomaNS napisao:Crvena Zvezda - Sloboda 1-1 / 2-3

Kako se blizi finale kupa, Beogradjani moraju drzati formu u uzlaznoj putanji, a jedini put ka tome jesu trijumfi. Uzicani su verovatno vec odustali od evropskih ambicija, pa na ovo gostovanje dolaze rastereceni, dok ce Robijevi igraci iza sebe imati punu Marakanu i dobru atmosferu koja ih jos uvek drzi posle pobede nad onim drugim Beogradjanima...


Borac - OFK Beograd X-1 / 0-1

Tvrda utakmica, gde ne mozemo ocekivati vise od jednog gola.

Borca - Jagodina X / 0-1

Pogledati gornji komentar...

Javor - Rad X / 0-2

Uspavanka i podela bodova namecu se kao najrealniji epilog u Ivanjici...

Radnicki - Novi Pazar 1-1 / 2-3

Kragujevcani, osokoljeni dobrim rezultatima i politickim vetrom u ledja, zele po svaku cenu izlazak u Evropu, a cini se da imaju i potencijal za to. Beki je u prethodna dva kola iznenadio favorite, ali cini se da Novopazarci nemaju sta da traze na Cika Daci - dva ili tri gola u mrezi jeste sve sto mogu dobiti na ovom gostovanju.

Smederevo - Partizan 2-2 / 3+

Jos jedna "bravura" Granta u najavi...Jok, nego ce filijala da otkine bodove i spreci overu titule???

Spartak - Vojvodina X-1 / 0-2

Nazalost, mislim da ce Kizini momci bas na ovom mecu prekinuti crni niz i iskoristiti trenutak u Vujadinu.... Nadam se da gresim, ali...
Uh... Nisi imao srece...
TomaNS
Postovi: 420
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od TomaNS »

Bas nisam :)
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
TomaNS
Postovi: 420
Pridružio se: Pon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od TomaNS »

Partizan - BSK Borca 1-1 / 3+

Sloboda - Radnicki 2 / 0-2

Rad - Smederevo X

Ofk - Crvena Zvezda 2

Jagodina - Borac 1-1

Hajduk - Spartak 0-2

Novi Pazar - Metalac 1-1
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od Helm »

Da predvidim na brzaka 0-2 u Barseloni :D
Ocekujem najvecu bunkericu u istoriji bunkerica, vecu cak i od Murinjove bunkerice sa Interom. Ne znam kako je moguce, nisam toliko mastovit ali zelim da verujem da je moguce! :greenbutt:
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od PanonskiFantom »

Znam da nije fora da posle utakmica pisem o tiketu ali moram sa vama da podelim ono sto mi se upravo desilo...

Cekao sam

Newport-Wrexham gost 2+

Za 1000 evra.Zavrsilo se 0-1 i to je bio rezultat jos na poluvremenu...
Vise nista nije isto!
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od severozapad »

Dođi sutra na stadion, da te razvesele crveno-beli.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od madda fakka »

PanonskiFantom napisao:Znam da nije fora da posle utakmica pisem o tiketu ali moram sa vama da podelim ono sto mi se desilo

Cekao sam

Newport-Wrexham gost 2+

Za 1000 evra.Zavrsilo se 0-1 i to je bio rezultat jos na poluvremenu...

Ja sam tako jednom za 3000evra cekao PSV da da gol vodili su 2:1 na poluvremenu (i pobedili istim rezultatom) meni trebalo 4-6... A moja konacna odluka da batalim kladionicu je bila kada sam izgubio tiket za 500evra. Fiksirao sam 5 utakmica i igrao sistem 3/8. Uletelo mi 4/8 (dva prelaza iz X-2 jedan 1-X drugi 2-X) i onda je Luksemburg prvi put u istoriji postojanja njihovog fudbalskog saveza pobedio nekog u gostima tj Svajcarska-Luksemburg 1:2....

Veceras Real-Bajern gol gol ;)
I Bog je Slaninar...
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od Helm »

Bez nekog spektakularnog obrazlozenja, po osecaju:

Novi Pazar - Metalac 1-1
Jagodina - Borac 1-1
Rad - Smederevo 1-1/x-1
Sloboda - Radnicki x2
Hajduk - Spartak x1
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Kladionicarski tipovi, predlozi, saveti,...

Post od Helm »

Ajde da malo osvezim i temu i glave forumasa od svih nemilih dogadjaja koji obiluju u zadnje vreme.

Mancester Siti - Mancester Junajted 1 (2.25 Balkan Bet)

U svakom slucaju dve najjace ekipe na ostrvu ove sezone, tu velike mudrosti nema. Ne mislim da ce Sitiju domaci teren ovog puta biti prednost, ali mislim da ce da pobede, zasto:
Ovo im je istorijska sansa da osvoje Premijer ligu, i znajuci ko su vlasnici kluba verujem da su ponudjene multimilionske premije po igracu.
Junajted je izgubio veliku prednost u bodovima i stoga ce sigurno biti pod pritiskom, dok ce igraci Sitija verovatno biti i ohrabreni tom cinjenicom, a i opusteni znajuci da nemaju sta da izgube i da nema mesta kalkulacijama.
Takodje, Siti je od nedavno znacajno pojacan povratkom Teveza i otvaranjem jos jedne opcije u napadu koja bi mogla biti kljucni sraf ove utakmice.

E sad, malo da se udaljimo od fudbala.

NBA:
Oklahoma - Dalas H1 (6 poena) (1.85 Balkan Bet)

Oklahoma ima neverovatno kvalitetno sklopljen tim sa vrlo zahvalnim igracima na svim pozicijama, ukombinovano sa dva superstara i najboljim sestim igracem lige. S druge strane, Dalas, takodje ima kvalitetnu ali vrlo "matoru" i "potrosenu" ekipu. Imajuci u vidu srecnu pobedu Oklahome pre 2 dana, njihovi igraci sigurno pucaju od samopouzdanja i kao favoriti bi trebali da isprave greske iz prosle utakmice i da bez iznenadjenja zavrse i drugu utakmicu kod kuce. Gosti iz Teksasa, pored toga sto objektivno nemaju dovoljan kvalitet i snagu da pariraju ovom protivniku, moraju biti emocionalno iscrpljeni zbog propustene velike prilike za brejkom, a treba uzeti u obzir i godine kao i gust raspored koji je ove sezone karakterisao NBA ligu. Zbog svega toga ocekujem ubedljivu pobedu domacina.

Majami - Njujork domacin daje vise od 96.5 poena (1.80 Balkan Bet)

I jedni i drugi imaju po nekoliko superstarova, Majami je svakako jaci tim i ocekujem pobedu, ali ne bih smeo reci i ubedljivu posle onog "gazenja" od prekjuce. Njujork je ipak kvalitetna ekipa koja jednostavno nije bila suterski raspolozena na prethodnoj utakmici. Buduci da su i jedni i drugi prvenstveno napadacke ekipe i da igraju vrlo otvorenu i brzu kosarku ocekujem veliki broj poena i sa jedne i sa druge strane, ali ovo mi deluje malo sigurnije nego ukupan broj poena jer pojedini nosioci igre u Njujorku kubure sa povredama ove sezone.

Indijana - Orlando H1 (9 poena) (1.85 Balkan Bet)

Ovo je vrlo nezahvalna utakmica, i ne preporucujem da se igra onima koji ne zele da rizikuju. Indijana je ove sezone pokazala kvalitet ali ne i karakter koji im je prekopotreban za pobedu u ovoj utakmici.
Ipak, Orlando, znatno slabiji u odnosu na proslu sezonu kada su bili konkurenti za titulu, dodatno je oslabljen ne igranjem najboljeg igraca i najboljeg centra lige. Imajuci u vidu to, kao i cinjenicu da je Indijana ove sezone ostvarila znacajno bolje rezultate, bila bi prava senzacija da Orlando napravi dupli brejk odmah na startu. I verovatno je da ce se vise koncentrisati na odbranu brejka nego na ovu utakmicu, tako da, ovo je moje misljenje, ali ponavljam, vrlo je nepredvidiva utakmica.
Odgovori