Statut FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Postovi: 1899
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Minja »

Rutinski, samo jedna rec: JOKE!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Владика »

Minja napisao:Rutinski, samo jedna rec: JOKE!
Пет минута за тако важну одлуку? Војводина је била и остала народски клуб и зато ће то спортско друштво увек делити судбину просечног грађанина овог друштва. Живела транзиција и демократија, једино што могу да кажем. :oops: :roll:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Radoye »

podbara napisao:
Minja napisao:Rutinski, samo jedna rec: JOKE!
Пет минута за тако важну одлуку? Војводина је била и остала народски клуб и зато ће то спортско друштво увек делити судбину просечног грађанина овог друштва. Живела транзиција и демократија, једино што могу да кажем. :oops: :roll:
Nazalost vise nismo narodski vec privatni klub, a zvanicno smo izuzeti iz privatizacije. Bata nas "kupio" a da nije ni zutu paru potrosio i sad moze da radi sa klubom sta mu padne na pamet niko ga ne moze spreciti.

Eh da, ne moze da mu promeni ime - barem nesto... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

Apoteke na Bulevaru me znaju po tome što kupujem gelove i tablete da bi mi snošaj trajao duže od 5 minuta...

Da 1 (i slovima - JEDAN) član Skupštine nije ni uzdržan (ne mora da je protiv) po nekoj tački glasanja...Da neko kaže JEDNU reč na neku temu...Zar Statut ne zaslužuje bar 11 minuta skupštinske rasprave, ako (kad) je već bilo 11 dana za javnu raspravu?
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Владика »

А врли, професионални и европски медији? Где је истраживачко новинарство, где је пажња за клуб од изузетног значаја за Нови Сад?
Slika
Овим питањем су морали да се баве Град, Покрајина и играчке легенда клуба. Илузорно је било очекивати да овде ствар реше навијачи! И даље стојим на становишту да све што пролази наше друштво мора да окуси и наш клуб(јер то је још увек, бар на папиру). Нема велике разлике између Победе, Хинса и Војводине.
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Statut FK Vojvodina

Post od playmaker »

Iovako nam se svi smeju a sada smo sa ovim upotpunili cirkus. :frown:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Radoye »

podbara napisao:А врли, професионални и европски медији? Где је истраживачко новинарство, где је пажња за клуб од изузетног значаја за Нови Сад?

Овим питањем су морали да се баве Град, Покрајина и играчке легенда клуба. Илузорно је било очекивати да овде ствар реше навијачи!
Tisina je zaglusujuca!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: Statut FK Vojvodina

Post od prijatelj fudbala »

Očekivano...
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Brick Liman »

Grof Žekula napisao:Apoteke na Bulevaru me znaju po tome što kupujem gelove i tablete da bi mi snošaj trajao duže od 5 minuta...
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Nema se šta više dodati posle ove konstatacije. Sada već preko 2 decenije idem na tekme ovog prokletog kluba koji mi je vikend droga, i mislim da ne pamtim ovakvu letargiju i depresiju. Mislim, pre svega, na nas navijače, bolesnike zaljubljene u staru damu sa davnom dijagnozom hronične invalidnosti, a to je u priči zvanoj fudbal uvek najvažnija kategorija ljudi. Ni sam ne znam šta valja raditi, ali ukoliko se ne probudimo iz ove loše narkoze koja je logična posledica višegodišnjeg praćenja kluba što za rezultat ima ubijanje svakog entuzijazma u čoveku, otići će i klub i mi kao navijači u tri pičke materine. Puno smo mi bolji od ovoga što imamo i na terenu i na tribinama. Nemojmo dozvoliti da umre slaninarski duh koji je najveći razlog što smo i dalje ovde, jer onda više neće biti nijedne stvari koja nas vezuje za taj objektivno grozni, arhitektonsko unikatni, a za mene najlepši stadion.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
TRUE LOVE
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 9:18 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od TRUE LOVE »

Људи,ово не сме умањити нашу љубав према овом клубу.Без обзира на дешавања на свим трибинама,и у самој ложи и управи.Прича не сме стати,народ не сме престати са доласком на утакмице.
Тренутна криза се мора прегрмети,што на северу,тако и на другим трибинама,а највише у скупштини,и оним људима који себе називају навијачима.До бољих времена :cheers:
rotacija
Postovi: 69
Pridružio se: Sre Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od rotacija »

Grof Žekula napisao:Apoteke na Bulevaru me znaju po tome što kupujem gelove i tablete da bi mi snošaj trajao duže od 5 minuta...

Da 1 (i slovima - JEDAN) član Skupštine nije ni uzdržan (ne mora da je protiv) po nekoj tački glasanja...Da neko kaže JEDNU reč na neku temu...Zar Statut ne zaslužuje bar 11 minuta skupštinske rasprave, ako (kad) je već bilo 11 dana za javnu raspravu?
A jel se zna ko su sve clanovi Skupstine i koliko ih ima ?
Korisnikov avatar
West Ham
Postovi: 249
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 1:50 am
Lokacija: Liman

Re: Statut FK Vojvodina

Post od West Ham »

Naravno da se zna. Skupština ima 55 članova uz minus od dva, koji su u međuvremenu preminuli.
Ako je to smisao pitanja: da, imamo većinu.
oi Oi Oi! The chozen few...
Odgovori