Statut FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Krle »

@ masterNS

To je jasno, ali i takav statut je dobio podršku tadašnje skupštine, koja ga izglasava. Sami su sebi vezali ruke i sad se pitamo ko je kriv...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Nevernik
Postovi: 520
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Nevernik »

Realno, ako cemo iskreno krivi smo svi mi.
Nisu krivi ni Bata ni Dule Dalton ni ostali.
Oni rade svoj posao.
Oni su tzv. kontravezni biznismeni.
Kontravezni biznismeni kradu pare, krse zakone itd...
Oni to rade i kad im se neko suprostavi a kamoli kad svi stoje po strani. Kao u Vojvodini.
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Minja »

Pitanje svih pitanja jeste, koliko je u ovom statutu starog materijala a koliko novog? Mi, zapravo, statut NIKADA NISMO NI VIDELI (barem ga ja nisam video), pa ni ne znamo sta je u starom pisalo.


edit: Ipak mala ispravka... Nisam siguran, ali mislim da je na nekoj Skupstini objavljen Statut. Ovo ne mora da bude istinita informacija. Nisam bas 100% siguran.
Korisnikov avatar
Sale
Postovi: 107
Pridružio se: Ned Avg 17, 2008 3:52 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Sale »

Клуб може променити име за једну или више такмичарских сезона под условом да се са неким физичким или правним лицем закључи Уговор о спонзорству на основу кога би то лице у својству спонзора финансирало средстава неопходних за рад Клуба у предстојећој сезони.
Ovo nikako!!! Pa nije ovo košarka ili odbojka, gde ste videli da se u fudbalu imenu kluba dodaju imena sponzora...?
This time next year, we'll be cup winners!
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Krle »

Ajd da ponovim, ovo što mi sad imamo kao predlog, jeste VAŽEĆI statut kluba. Sve odredbe važe već nekoliko godina, a sada ga samo kozmetički doteruju u nekim efemernim stvarima kako bi ga usaglasili sa novodonetim zakonom. ZNači, suština se ne menja i sad mi ovde možemo da kukamo unedogled ili da se nadamo da će nam vrli članovi UO dopustiti da se učlanimo u naš klub (zvuči neverovatno, ali je istinito :deal: )
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Radoye »

Sta kazati a ne opsovati...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Владика »

Krle napisao:Ajd da ponovim, ovo što mi sad imamo kao predlog, jeste VAŽEĆI statut kluba. Sve odredbe važe već nekoliko godina, a sada ga samo kozmetički doteruju u nekim efemernim stvarima kako bi ga usaglasili sa novodonetim zakonom. ZNači, suština se ne menja i sad mi ovde možemo da kukamo unedogled ili da se nadamo da će nam vrli članovi UO dopustiti da se učlanimo u naš klub (zvuči neverovatno, ali je istinito :deal: )
Ауу, "ОВО" је усвојено без озбиљније јавне расправе..... Слажем се, од кукања нема ништа, надајмо се да ће нешто од наше добронамерне критике ипак бити уважено и усвојено.
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Minja »

http://www.boracfk.com/?q=node/495" onclick="window.open(this.href);return false;

Usvojen Statut fk Borac...
Korisnikov avatar
PeraSK
Postovi: 90
Pridružio se: Sub Avg 16, 2008 10:19 am

Re: Statut FK Vojvodina

Post od PeraSK »

Minja napisao:Pitanje svih pitanja jeste, koliko je u ovom statutu starog materijala a koliko novog? Mi, zapravo, statut NIKADA NISMO NI VIDELI (barem ga ja nisam video), pa ni ne znamo sta je u starom pisalo.

edit: Ipak mala ispravka... Nisam siguran, ali mislim da je na nekoj Skupstini objavljen Statut. Ovo ne mora da bude istinita informacija. Nisam bas 100% siguran.
kako neko kao nekadašnji član radne zajednice nije imao priliku da se upozna sa starim statutom?
masterNS
Postovi: 570
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 4:05 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Statut FK Vojvodina

Post od masterNS »

Tako sto u nasem klubu vlada "demokratija" i "transparentnost" na svim nivoima.
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od vosa do groba »

Izvinjavam se unapred ako je ovo vec neko napisao,ali nisam bas citao sve sta ste pisali.I lud covek bi shvatio da se ovaj statut donosi iskljucivo zbog toga,da predsednik kluba ima svu moc.Ako se neko pak pobuni protiv njega,on moze da ga razresi svoje duznosti.Na taj nacin dolazimo do toga da prakticno u klubu vlada diktatura.Place mi se.... :frown:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Korisnikov avatar
West Ham
Postovi: 249
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 1:50 am
Lokacija: Liman

Re: Statut FK Vojvodina

Post od West Ham »

I ne samo to. Pročitaj tekst.
oi Oi Oi! The chozen few...
Korisnikov avatar
Avangarda
Postovi: 337
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 1:57 am
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Avangarda »

У скоро сто година дуге историје клуба, овај статут је једна од највећих ако не и највећа бламажа!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od limanfkv »

Ovo ne sme da prodje.
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Statut FK Vojvodina

Post od Vuke »

limanfkv napisao:Ovo ne sme da prodje.
Ovakav statut ne sme biti usvojen.

@PeraSK imas zanimljiv stil pisanja, kanda ce biti da sam tvoje postove citao na ovom forumu pre nekoliko meseci :D
Odgovori