Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od severozapad »

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... to/9krt7dy" onclick="window.open(this.href);return false;
Vrli novinari otkrivaju za koga navija Sergej.
:shit:
Je l realno da su ovako skrnavi?
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Karlsson »

Znaš kad bi napisali takav tekst da je od blizanaca potekao?

Nas niko ne poštuje, a i zašto bi kada se mi sami ne poštujemo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

I sada posle ovakvih poteza kapitena, imamo jednog momka koji nije ponikao na FCVB a odaniji je Vosi vise od 90% ,,nase dece,,.
Sjajni Matej Delac. Uvek sam gotivio tog momka i napisao mnogo pohvalnih postova o njemu, ali ovaj me je emotivno bas pogodio i jako mi je drago kako sam bio duboko u pravu. Secamo se i one Delacove licne humanitarne donacije za obolelog navijaca Vojvodine.
Jos jednom :thankyou: :lala:
Hvala ti, momcino, puno srece i uspeha u zivotu.
Morao sam da prenesem ovu cestitku iz topika ,Gde su, sta rade,,.Vise nego zasluzuje da bude ovde.
MiSmoFKV! napisao:Gledao nesto po twitteru i naisao na Mateja. Ljudina :!:
Slika
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Cane »

Matej je sjajan lik i veliki šmeker i gospodin. Bio je takav sve vreme dok je branio za nas, a očigledno je ostao i kasnije. :cheers:
Veliko hvala za odnos koji je pokazivao, a i sada ga pokazuje!
Aktuelni naši igrači i svi koji su u klubu mogu iz njegovog primera mnogo toga naučiti. Ako su to u stanju koristiće im bez sumnje i sada i kasnije. A ako to nisu i ne razumeju veličinu ovog gesta, onda i nije neka šteta, ni za njih a pogotovo ne za klub i nas.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Stexman »

Eto koja je razlika u pristupu igraca samo par stotina kilometara zapadno od nas! To se uci od malih nogu.
Daleko smo mi od toga...
Niko ne moze da kaze da je momak odjednom poceo da navija za Vojvodinu, ali se iz njegovog ponasanja vidi da respektuje ovaj klub a rekao bih najvise nas navijace koji smo ga primili kao da je ponikao ovde i na svu srecu nismo zazalili ni jednog trenutka.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Milan »

Svaka cast! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/rad ... 04-05-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Mozda Aca ide stopama svog imenjaka iz Macve, Legende nase Vose, Aleksandra Ivosa? A mozda je i cika Aca pricao mladom Radovanovicu o Vojvodini i Novom Sadu?
U svakom slucaju, respekt za igre i ponasanje Radovanovica u nasem dresu :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

http://www.butasport.rs/fudbal/sergej-s ... rekvizite/" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers: :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od churguzijanac »

Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od slanina »

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... ne/v2qw7bm" onclick="window.open(this.href);return false;

:pegla:
"ENGLEZI, TEŠKO ĆETE VI TO RAZUMETI" Jokanović za BBC: Odrastao sam na "jugu", na terenu ne čujete saigrače OD GRMLJAVINE



Britanski javni servis posvetio je veliku pažnju predstojećem "večitom derbiju" koji se u nedelju od 19 sati igra u Humskoj. Pred gostovanje Crvene zvezde crno-belima BBC je intervjuisao Slavišu Jokanoviću, našeg premijerligaškog trenera koji vodi ekipu Fulama, a koji je predstavljen kao "bivši navijač, igrač i strateg Partizana".

Jokanović je, piše BBC, "odrastao u Novom Sadu, nedaleko od Beograda, ali je bio Partizanov navijač, osvojivši titulu 1993. tokom svog trogodišnjeg igračkog mandata u klubu koji je potom kao trener vodio do duplih kruna 2008. i 2009".

"Meč sa Zvezdom ne smatra se važnim samo u Beogradu, već čitava država priča o toj utakmici. To je derbi između dva najpoznatija srpska kluba, a svojevremeno, dva najpoznatija u Jugoslaviji. To je, ujedno, poseban dan za navijače iz oba tabora. Ljudi o ovom meču pričaju mnogo dana pre nego što on dođe na red", rekao je Jokanović za britanski javni medijski servis.
Branko Brnović, Slaviša Jokanović i Srećko Katanec 2014. na utakmici Partizan - Ludogorec Foto: M. Metlaš / RAS Srbija
Branko Brnović, Slaviša Jokanović i Srećko Katanec 2014. na utakmici Partizan - Ludogorec

On je istakao da u Srbiji "većina navija za Zvezdu, verovatno 55 ili 60 odsto ljudi", dodajući:

"A ja sam vam Partizanov navijač. I, veoma sam srećan zbog tog svog izbora. Bio sam srećan što mogu da branim boje tog kluba i u dobrim i u lošim momentima, uvek sam mu bio veran", ističe naš stručnjak.

Kako naglašava, "stvari na derbiju ponekad mogu da krenu u neželjenom pravcu", što ljude u Srbiji "ume da zamori".

"Ipak, to je i dalje jedan od najvećih derbija na svetu. Ono što nam treba je malo više kvaliteta i boljeg fudbala, a malo manje nasilja na tribinama. Sada, na primer, ima manje publike nego u vreme kada sam ja igrao. A ja sam igrao pred 100.000 ljudi (na stadionu Crvene zvezde), ili 55.000 na našem, ali, zbog propisa UEFA (o obaveznom postavljanju stolica na sve tribine stadiona na kojima se igraju međunarodni mečevi), kapaciteti su smanjeni", pojasnio je Jokanović Englezima situaciju.
Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija

Tada je i otkrio da je, kao mlad, bio vatreni navijač crno-belih.

"Uvek sam gledao Partizan iz našeg 'kopa'. Bilo je tada malo tiše nego sada, ali sa više ljudi nego što je ovih godina slučaj. I, nije bilo nasilja", rekao je strateg Fulama.


Jokanović, koji je 64 puta igra za našu reprezentaciju, ima dobar uvid u to kako je biti deo derbija. Jer, em je na njih dolazio kao "grobar", em ih je igrao u dresu crno-belih, em je posle vodio Partizan sa klupe.

"Najlepši momenat za sve igrače, navijače i trenere Partizana je - trijumf. Više sam dobio mečeva nego što sam ih izgubio u crno-belom dresu. Što se derbija tiče, jedan sam izgubio kao igrač i jedan kao trener. A bio sam akter nekih 15 ili 16. Sećam se derbija još iz detinjstva. Bio sam navijač, mnoge utakmice sa Zvezdom sam gledao sa tribina. I mi i oni imamo veoma jake navijačke grupe, pa ponekad to može da dovede do opasnih situacija. I, kako sam igrao derbije, a i trenirao ekipe u njima, malo šta sada može da me iznenadi. Ali, jedna stvar se ističe - ogromna je buka. Neverovatna. Sećam se, kada sam igrao derbi - bilo je nemoguće da pričate sa saigračima i dajete im instrukcije. Možete da mlatarate rukama, ali ne i da nešto rečima saopštite", pojasnio je Jokanović "grmljavinu" sa tribina.
Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija

Na jedan derbi je posebno ponosan:

"Igrao sam protiv jednog od najvećih Zvezdinih timova, na startu 90-ih godina prošlog veka. Tada su oni bili šampioni Evrope i prvaci sveta. A igrati tada, značilo je izaći pred 100.000 ljudi, u 'vrelu' atmosferu, pred navijačima koji ne prestaju da bodre svoj tim. Ponekad je stvarno nemoguće da bilo šta čujete oko sebe. Navijači uvek imaju veliku ulogu na derbiju. Na kraju utakmica uvek znate ko je dobio derbi na tribinama. Nije to baš nešto što biste vi Englezi mogli da shvatite kao uobičajenu stvar, ali... to vam je ta naša emocija", rekao je Slaviša Jokanović.
"Ovaj derbi će biti malo drugačiji"

Naš stručnjak koji predvodi ekipu Fulama u Premijer ligi ističe da u nedelju u Humskoj sledi spektakl.

"Malo će ova utakmica između Partizana i Zvezde biti drugačija od ostalih, jer su navijači crveno-belih bili fokusirani na Ligu šampiona. Ali, kako se meč bude bližio, ljudi će sve više o njemu da pričaju. Biće to jedan 'vreo' derbi", uveren je Jokanović.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

Od'rani kuce pa ce da te ujede...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Alal vera :devil:
Tako je to kad covek nema obraz.
Da ne bi Vojvodine, ni tebe, ni Mihajlovica, nigde ne bi bilo na fudbalskoj mapi. Bili bi samo jedan od onih na toj tribini.
Tako treba, srati u tanjir koji te je od'ranio, kad si bio niko i odmah zaboraviti to.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Minja, a sta to njemu danas treba, da se prose...va za partizan, a zaboravlja ko ga je ubacio u orbitu? Ko tebe hlebom, ti njega kamenom. To bas funkcionise u ovom slucaju, istinski.
Lalatovic je za ovog mega Vojvodinas. I kad je otisao, sve najlepse o Vojvodini. I posle utakmice u Nisu, onomad, nije nista hteo da kaze o Vosi, jer nista lepo ne bi mogao reci.
Pa recimo i Ozegovic... Svi su oni bili zvezdini igraci i navijaci, ali postuju ono sto im je Vosa donela. Mozda i vise od toga. I Lane npr nece da kaze za blizance o navijanju, iako nije ponikao u Vosi, a to mu izvlace novinari na sto nacina, a on zaobilazi pitanje, kao kisa oko Kragujevca.
A ovaj? Ma, da ne psujem. Otisao je sve nogom u du.e u partizan, kao i Mihajlovic u zvezdu, posle Titule sa Vosom, koja ih je igracki uzdigla. Bio je, recimo, i Tanjga u zvezdi, ali Vojvodina je tu negde sa njim. Itd, itd.
Medjutim, ovi koji bi mogli da je najvise promovisu, za njih ona ne postoji. Sram da ih bude, kao odrasle ljude. Ponasaju se kao zaludjeni nezreli tinejdzeri. Glavno je da je iz ,,obliznjeg Novog Sada" isao u partizanov kop.
Nista nisu naucili u inostranstvu o ponasanju i licnom imidzu i dostojanstvu velikih igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Voja »

Turija napisao:Lalatovic je za ovog mega Vojvodinas. I kad je otisao, sve najlepse o Vojvodini. I posle utakmice u Nisu, onomad, nije nista hteo da kaze o Vosi, jer nista lepo ne bi mogao reci.
Vidi,igrom slucaja radio sam u dve firme potpuno isti posao.Bez iskustva sam dosao u prvu i tamo bukvalno sve naucio,posle sam presao u drugu koja je po strucnosti slobodno mogu reci bila par klasa ispod,pa sam preneo svo steceno znanje iz prve i napredovao,bio posotovan. E sad,u cemu je caka.... ta druga (po meni losija) firma je marketingski mnooogo bolje ispracena i poznatija. I sada,uvek kada nekom pricam o karijerii kazem da sam radio u toj drugoj firmi,prvu i ne spominjem. To je valjda to,preneseno i ovde na Jokana i sve ostale. Koga u Engleskoj briga da li je on igrao za Slobodu,Napredak,Rad,Vosu...!? Lalata mnogo gotivim zbog njegove "ludosti",ali da bude drugi ili prvi sa Radnickim,nikada vise u zivotu nece spomenuti Vojvodinu. To su jednostavno neka nepisana pravila. Evo garantujem ti da ce Poletanovic uvek prvo i lepse pricati o Vosi nego o Zvezdi,a napravio je greh samo takav,ali posto je njegova uloga u Zvezdi bila mizerna,sasvim je logicno da ce se vise poistovecivati sa Vosom. Suvise smo mi sujetni ovde na ovom forumu. Meni licno nista ne znaci sta ce ko od igraca sadasnjih ili bivsih izjavljivati po novinama,bitno mi je ono postovanje i ucinak koji iskazuju dok su u klubu. Moze Jokan da izjavi sta hoce,ali u istoriji ostaje zapisano da je bio igrac Vojvodine i da je za nju ucinio vise nego lane,Lalat i Ozegovic zajedno. I to je jedino sto se meri i vrednuje. I koliko god da se mi
trudimo i upinjemo ovde,uvek ce svakom prosecnom ljubitelju fudbala prve asocijacije za npr. Lalata i Ozegovica biti Zvezda,za Jokana Partizan,za Poletanovica Vosa... jednostavno to je realnost.
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

Voja napisao:uvek ce svakom prosecnom ljubitelju fudbala prve asocijacije za za Jokana Partizan
Da, nista ti mali klubovi Celzi p***e materine samo beogradske strafte zna se sta je prava kosmicka velicina... :greenbutt: :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori