Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
lala sa Istoka
Postovi: 64
Pridružio se: Pet Feb 12, 2010 10:36 am
Lokacija: Istok Karadjordja

Post od lala sa Istoka »

Voja napisao: Sta je jos zanimljivo!?I takav Lazetic je Vojvodini mnogo vise dao nego jedan Djumi,jedan Davidov,jedan Buac.... razmisljajte o tome!!!
Vojo cenim mnogo tvoje pisanije ali ovde si ga debelo odvalio !
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Rabba »

Manite se Smiljanica. Jel igrao nekad za zvezdu? Nije. Jel izjavio da ide u zvezdu? Nije. Jel im dao gol na sred marakapoljane? Jeste. Jel izasao u novinama u zvezdinom dresu? Nije. Da li ce otici nekad u zvezdu? Mozda. Ono sto je bitno je da je nase dete, i da igra sad za nas i da nije zvezdin otpadak.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

lala sa Istoka napisao:
Voja napisao: Sta je jos zanimljivo!?I takav Lazetic je Vojvodini mnogo vise dao nego jedan Djumi,jedan Davidov,jedan Buac.... razmisljajte o tome!!!
Vojo cenim mnogo tvoje pisanije ali ovde si ga debelo odvalio !
Nisam mislio na njegove sadasnje nastupe :wink:
Slika
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post od kafe bagdad »

Нисам знао где ово да поставим...

Из "Дневника".

Препун амфитеатар Факултета спорта и физичког васпитања Универзитета у Новом Саду дочекао је нашег прослављеног фудбалера, репрезентативца,

а данас тренера италијанске Фјорентине Синишу Михајловића, који је ову установу посетио у пратњи брата Дражена и аутора књиге “Божија левица”, новинара Мирослава Гавриловића.
Модератор дружења са студентима, професор Зоран Милошевић, уз присуство декана Милене Микалачки, потрудио се да удовољи свима који су Михајловићу желели да поставе питање, а фудбалски ас био је изузетно расположен и вољан да одговори на све оно што су студенти желели да сазнају.
Почело је дирљивим сусретом Синише Михајловића и професора Славка Обадова, некадашњег прослављеног џудисте који је, по долсаку Синише Михајловића у Војводину пре 22 године, стрпљиво с њим, као кондициони тренер, вежбао и помогао да јачањем трбушног зида ескивира хируршки захват који су му лекари сугерисали.
- Ко зна у ком правцу би моја каријера отишла да сам тада био оперисан - рекао је Синиша Михајловић, који је испричао у току седамдесетоминутног ћаскања са студнетима још неколико анегдота у вези с Обадовим, од којих је највише смеха и аплауза изавала она када је на припремама на словеначкој Рогли преплашио медведа који се, изненада, нашао испред играча док су трчали футниг кроз шуму.
У мноштву питања издвајамо нека од најинтересантнијих:
Какво је ваше мишљење о Дејану Станковићу с којим сте заједно наставили каријеру у Интеру?
- Дејан је у Интер отишао шест месеци раније. Трудио сам се да му помогнем по доласку у Италију, у Лацио, колико год сам могао. У међувремену ми је постао као рођени брат. Реч је о једном од најбољих српских фудбалера, који ме је превазишао у освојеним трофејима, али ћу се, као тренер, трудити да га достигнем и престигнем.
Како тумачите долазак Роберта Происинечког на клупу Црвене звезде?
- Чули смо се у недељу, а данас ћемо се видети. Он је био један од најбољих светских играча, а очекујем да такав буде и као тренер. Неки кажу да није искусан, али некада нису били искусни ни Липи, ни Капело. Играјући у великим клубовима, Роби је учио од најбољих тренера. Четири године био је уз Билића и време му је да гради свој пут. Његовим ангажовањем Звезда је направила добар потез.
Да ли ћете се на крају каријере вратити у Нови Сад и постати тренер Војводине?
- Двадесет година живим у Италији, супруга ми је Италијанка, тамо су ми се деца родила. Осећам се као Србин и Србија је за мене најлепша земља на свету и трудим се да кад год могу скокнем овамо. Ипак, довољно ми је да то буде на три-четири дана, јер моје обавезе су везане за Италију. Желим да једнога дана седнем на клупу Црвене звезде или репрезентације Србије. Неки би то хтели одмах, а ја онда када проценим да је дошло време за такву одлуку.
Какав је осећај истрчати пред пуну Маракану?
- Када сам прешао из Војводине и нашао се у тунелу за играче у првој великој утакмици, пожелео сам да ме неко изведе одатле и ја бих га пољубио. Помислио сам “куд сам и долазио”. Када смо дочекали Бајерн у реваншу КЕШ-а, наслонио сам једну руку на тунел, а бетон је подрхтавао од хука и скакања навијача. Био сам на пар метара од Просинечког, један другог нисмо чули, већ сам видео само како отвара уста желећи нешто да ми каже. А тек кад сам видео Аугенталера и играче Бајерна! Они су и овако бледи, а тада су побелели. На трибинама је било 90.000 навијача, а напољу још 30-40 хиљада који нису могли да уђу.
Какво мишљење имате о репрезентацији Србије и промени селектора?
- Србија има добре играче који свакога могу да победе, али и од свакога да изгубе. Долазак Антића био је одличан потез. Његовом раду нема ко шта да замери, али је чињеница да на СП репрезентација није имала успех. И Пижон има своје адуте, добар тим и верујем да може да се квалификује за ЕП. Не каже се џабе да постоје две врсте тренера - они који су смењени и они који ће тек бити смењени.
Да ли је тачно да сте утицали да Франческо Тоти заигра за први тим Роме?
- Тачно је да сам индиректно утицао на то, сугеришући тадашњем тренеру Вујадину Бошкову да поведе на гостовање у Брешу талентованог Тотија, којег сам у пар наврата гледао у омладинцима Роме. Бошков је уважио мој предлог, а пошто смо водили 2:0, петнаестак минута пре краја Бошков је у игру увео Тотија. Када је звао резервног играча, искусни Муци је помислио да њега позива, а шансу је добио Тоти који је касније постао велики играч.
Ко вам саставља тим у Фјорентини?
- Ја.
А ко доводи играче?
- Спортски директор, уз консултације са мном. Све зависи колики је буџет за појачања. Према томе, правимо списак жеља по местима, где обично постоје три алтернативе. Крећемо од најбољег и најскупљег, па ако не можемо да ангажујемо њега идемо редом.
Како сте довели Матију Настасића, када га нисте никада гледали?
- Настасић је на преговорима био док ја још нисам постао тренер Фјорентине.
Али ништа није потписао?
- То ти само мислиш да није.
Колико је Роберто Манћини утицао на вашу каријеру?
- Много. Али, није ме водио са собом зато што ме је волео, него због тога што је знао колико могу да пружим.
Који градски дерби је највећи?
- За мене, као навијача Црвене звезде, то је наш градски дерби. Увек су играчи који су и навијачи једног клуба пружали више од оних који су ту дошли искључиво као професионалци. Али, док сам ја играо дерби Звезда је већ после 15-ак минута водила 3:0. У Риму је, пак, најважнији само резултат дербија. Важно је да победи Лацио или Рома, а који ће пласман заузети на крају, навијаче мање занима.
Колико може Фјорентина у овој сезони?
- Наш хендикеп је то што смо сваки меч играли без тројице, четворице па и петорице стандардних играча. Без Јоветића и Фреја, то је друга екипа, као што и сваки други тим има проблем када остане без узданица.
Који играч у Италији може највише да попије?
- Мајкон. Он без проблема попије 30-ак пива.
Да ли је тачно да сте с петерца пребацили лоптом супротни гол?
- Није тачно. С петерца сам могао лопту, а да не падне, да испуцам у супротни шеснаестерац.
Који је најлепши гол који сте постигли?
- Пре бих причао о најдражим головима. Памтим их неколико, као онај за Интер у полуфиналу Купа шампиона против Бајерна или у римском дербију против Лација, који је био мој првенац за Рому. Нисам давао много голова, али држим три рекорда у Италији: постигао сам највише голова из слободних удараца у италијанским првенствима, постигао сам највише голова из слободних удараца у једном првенству – 10 и постигао сам највише голова из слободњака у једној утакмици – три гола из три слободна ударца.
Који играч вам је био најнезгоднији за чување?
- Бразилац Роналдо. Када он крене с лоптом, ми из одбране само смо кретали главу да не јурне на некога од нас. Нисмо му могли ништа док је био у пуној форми.
И тако је могло до касних вечерњих сати. Био је то незаборавни дан који је Факултет спорта и физичког васпитања у Новом Саду приредио својим студентима.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Ko je sad ta persona?
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Nisam ni sumljao da ga je doveo taj Milosevic prepotentni shljam kome nije problem da menja stranke i koji 3/4 predavanja i ovakvih caskanja sa ,,poznatima'' kad ih dovede provede u uzdizanju sebe i prici o superiornosti crnogorskog plemena.
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od djape_ns »

Seoski djilkos, nemam ja zivaca da citam ovakve tekstove.
Poslednja izmena od djape_ns u Uto Dec 21, 2010 4:04 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

limanfkv napisao:Ko je sad ta persona?
Nemoj tako! Ta persona je upravo ona persona koja me je naterala da još više cenim Maicona. Mislim verovatno se radi o malim pivima i onim s niskim procentom allkohola, ali 30 je brojka za respekt. Bravo, Maicon!

Dalje, to je persona koja me je još jednom neopisivo nadrkala zbog činjenice da je ko zna koji put dokazala apsolutno nerazumljivu potrebu svakog džibera od gastarbajtera (živim na drugom kontinentu "celih" 50 i kusur dana pa mogu tako da se izražavam) da na najbizarniji mogući način pokušava da predstavi svoju "neraskidivu nit" sa фатерландом, što se naravno očitava kroz javno masturbiranje na jednog od bg blizanaca. A kako drugačije u društvu u kojem se deca uče pismenosti tako što u Bukvaru čitaju da "Cane navija za Crvenu zvezdu".

Nego, jedna stvar me raduje. Mihajlović je, moramo se složiti, uspeo u životu. U Italiji je ostavio traga kao fudbaler, profiliše se kao trener, ima porodicu koja je vezana za tu zemlju... Drugim rečima, verovatno ga nikad nećemo videti u Voši. S druge strane, pokušajmo da nabrajimo (ili barem da zamislimo brojku) onih klošara iz domaćeg fudbala koji dele iste vlažne snove prema "stubu srpstva", nisu se ostvarili i nemaju novca koliko ima Mihajlović, a vise nam na glavom i uvek se mogu ušunjati u naše redove. Neki od njih su već u stručnom štabu, Upravnom odboru...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Junior »

Juce sam video Smiljanica u gradu... U 6 popodne decko pije dupli pelin sa guaranom + cigare naravno... :oops:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Ja ne znam sto se uopste cudite time da igraci cugaju.
Pa opste je poznato da su fudbaleri najveci alkosi sveta i da mogu da popiju za noc koliko obican covek ne moze za godinu dana.
Rece Mihajlovic da Maikon moze i 30 piva, mali Sulejmani litru viskija samo da se zagreje, oni Englezi svaki vikend se pobiju sa gostima...... To su corava posla, ono sto oni rade na terenu je jedino merilo. A proslo je to vreme kada su fudbaleri trebali da budu uzori klincima. Nazalost proslo. Sada su to samo alkosi sa debelim novcanikom :!:
Pa koliko sam samo puta po gradu za vreme reprezentativnog ciklusa sretao nase reprezenatativce kako se mrtvi pijani setaju po "eminentnim" novosadskim lokalima i zavode novosadske bludnice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Nisam imao stomak za čitanje postavljenog teksta o cigančetu, ali mi je samim letimičnim preletanjem pogledom upalo u oči jedno 5 njegovih naglašavanja čiji je navijač... :pegla:

Kakav čovek-takav i trener. Neće on još dugo opstati tamo, a nadam se da neće više ni u Novi Sad navraćati...

:shit: jedno!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Sve čitam na ovom forumu, ali ovaj intervju ne mogu.

zvezda, naci lacio, najodvratniji tim na svetu inter, SPS(jel još njihov?), prljav i pokvaren igrač...ma sve najgore. Nemojte više tu personu ni spominjati.
Io odio Belgrado
car jovan
Postovi: 397
Pridružio se: Ned Mar 01, 2009 9:34 pm

Post od car jovan »

Red Marquis napisao:Sve čitam na ovom forumu, ali ovaj intervju ne mogu.

zvezda, naci lacio, najodvratniji tim na svetu inter, SPS(jel još njihov?), prljav i pokvaren igrač...ma sve najgore. Nemojte više tu personu ni spominjati.
Недостаје му још само чланска карта ЛСВ-а
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Jadnik :oops: .
Sve je jadno.Jadan je čovek koji dolazi u grad kojeg ne voli i priča u njemu o nekom drugom gradu.Taj drugi grad nije Firenca (u kojoj zarađuje trenerski hleb), nego grad na 75km od Novog Sada.Pa da - to je samo jedan sat vožnje automobilom.Ali velika muka je što ga odande niko ne zove.Pa pošto je sada tako blizu, možda će neko da se umilostivi i okrene broj.Broj koji je verovatno podelio tamo, ali možda su ga izgubili, pa bi lakše našli DIFov?
Jadan je i grad koji ima takve građane (koji ga ne poštuju i ne vole), a još počasne.
Jadan je trener koji cvili pred vratima zvjezde, dok na njenu klupu, onomade, seda njegov drug Prosinečki.
Jadan je stručni skup u Novom Sadu na kojem (počasni) gost na pitanje da li će se vratiti u taj Grad, i sesti na klupu Vojvodine, odgovara da sanja klupu zvjezde (što je za nas, sportski gledano, veoma dobro).Na takav odgovor bi moja učiteljica rekla: sedi, KEC KO KUĆA i kad naučiš, osnovno, tj bar da odgovoriš na postavljeno pitanje (a ne željeno), javi se.
Gde nam ode DIF u Novom Sadu, kad se studentima, pred profesorima, priča koliko Majkon može da popije piva.....joj, školo indijanska (čast izuzecima), dok u novinama bruji od pohvala stručnog skupa (kao da su svi popili Majkonovu meru).
A slavna Fiorentina bori (nam) se da ne ispadne.Sreća pa će polusezona - i metla da proradi.
PS
nadam se da Vujke nije čuo, šta mu Miha (momak kojem je otvorio vrata Italije), danas priča.Posebno ono o FK Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

Turija, moj aplauz :!:
Odgovori