Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Mislim da je samo jednom pogresio (kad je cini mi se Planic izbio loptu sa gol linije).Ostalo da nije izasao sa gola, vrlo verovatno bi dobio gol.
Naravno da treba da radi na centarsutu, posto je to najtezi elemenat.
Velika podrska Rockovu, jer je ,,poslednji Mohikanac,, u danasnjoj Vosi i veliki talenat, pravi izdanak FCVB.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Djisa »

Ultra slanina napisao:Dobar golman ne moze 3x da propliva. Jednostavno ne moze, to pripisujem njemu kao minus i nadam se da ce popraviti da i tu bude kako treba.

To su procene koje dolaze sa iskustvom, zato su uglavnom najbolji golmani oko tridesete (cast izuzecima). Uglavnom, njegov najslabili elemenat je rad nogama, I tu mora mnogo da radi, to se nece popraviti samo od sebe. Vecina nasih golmana ima taj problem jer srpska skola radi po starom italijanskom principu, gde se to zanemaruje. Npr, to je razlog zasto je Gvardiola poslao Hart, jer on hoce golmana koji moze da pocinje akcije a to Hart ne moze, a naravno ni Rockov. A posto mi nismo Siti, taj deo njegove igre nije presudan, I mi mozemo da budemo presrecni sto posle mnogo godina konacno imamo golmana koji je verovatno reprezentativni kalibar.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Voja »

Kao i kod sudija,velika je razlika izmedju: da li sudija pogresi,jer greske se desavaju ili gresi zato sto ne zna ili zeli tako.Tako i kod golmana,mislim da u poslednjih 30-ak godina,sem Kocica,Todica,Supica i Zilica svi ostali nasi golmani nisu gresili slucajno vec zato sto nisu imali kvalitet. Za Rockova mislim da poseduje kvalitet i da greske nisu neznanje vec da su nesto sto svaki kvalitetan golman mora da prodje. Cak mislim da ovako losa situacija u klubu i na terenu ide u prilog Emilu i da ce ga ocvrsnuti,dati mu na samopouzdanju i kvalitetu. Samo napred Emile!!! :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Ultra slanina »

Turija napisao:Velika podrska Rockovu, jer je ,,poslednji Mohikanac,, u danasnjoj Vosi i veliki talenat, pravi izdanak FCVB.
Naravno!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od MiSmoFKV! »

Ultra slanina napisao:Ne znam u koju temu bih ovo napisao, valjda moze ovde

Emil Rockov - odavno me neki igrac nije "kupio" svojom pojavom i srcem. Ako izuzmem skupljanje para za hosting prosle godine kada su neki bivsi igraci dali kintu i sami se javili da pomognu, ne pamtim da sam nekog bas ovako gotivio, mislim da su Ivanic, Brkic i Meda bili pre njega. Stav kao pitbull 8)

Prekidi su mu mana kao i svim golmanima nase skole, popravice on to uveren sam.
Meni je Rockov vise kao Kacar i SMS. Mica, Brka i Meda su mi jako dragi, veliki Vojvodinasi, sa pravom kapiteni, fenomenalan odnos prema dresu FKV, ali ova 2ca i Rockov imaju stav rodjenih pobednika, ponekad cak i preveliko samopouzdanje. Pa koliko golmana je pre njega dobilo sansu, a on je cutao i radio i sa pravom zasluzio sansu.

Npr. i od Zlicica sam takodje ocekivao stav kao SMS, Emil i Kacar, i on je fino poceo, sa onom golcinom sa 30 metara, medjutim nije se iskazao.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Stexman »

Treba mu hitno dati kapitensku traku! Decko je svojim stavom pokazao da je nas 100%. Meni dosta za traku.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Stexman napisao:Treba mu hitno dati kapitensku traku! Decko je svojim stavom pokazao da je nas 100%. Meni dosta za traku.
Potpisujem.
Apsolutno i to hitno. Momak je pravi Kapiten, iako je najmladji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Sasa1969 »

Ultra slanina napisao:Ne znam u koju temu bih ovo napisao, valjda moze ovde
Prekidi su mu mana kao i svim golmanima nase skole, popravice on to uveren sam.
Upravo mu je to dobra osobina jel za razliku od predhodnika (izuzimajući Perića) on jedini ima muda da krene na centarsut i nadje su u buketu igraca bez obzira na njegovu visinu.
Rockova za kapitena nema šta da se čeka :lala:
Slika
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Ultra slanina »

Sasa1969 napisao:Upravo mu je to dobra osobina jel za razliku od predhodnika (izuzimajući Perića) on jedini ima muda da krene na centarsut i nadje su u buketu igraca bez obzira na njegovu visinu.
Super je sto hoce da izadje, sto ne ceka na liniji, samo sam ukazao da treba da poradi na tome i poradice, logicno dete je jbg. Radi tu i srce malo, pogotovo kad se igra protiv gamadi.

Dajte mu traku!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od newnowapv »

Ultra slanina napisao:
Sasa1969 napisao:Upravo mu je to dobra osobina jel za razliku od predhodnika (izuzimajući Perića) on jedini ima muda da krene na centarsut i nadje su u buketu igraca bez obzira na njegovu visinu.
Super je sto hoce da izadje, sto ne ceka na liniji, samo sam ukazao da treba da poradi na tome i poradice, logicno dete je jbg. Radi tu i srce malo, pogotovo kad se igra protiv gamadi.

Dajte mu traku!
Radi tu i povreda koju je zadobio u mecu sa Partizanom, odatle i te greske na toj utakmici...

Za traku se slazem, bio bi pravi komandant!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fud ... 03-06-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vrlo korektno i lepo od Palocevica. Nadam se da ce tako biti i zelim mu da ostvari dobar ino angazman.
Hvala za dobre partije u Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Neizlecivi »

Ovo je i vise nego korektno. Momak je po meni zaista zasluzio sve pohvale za sve pruzeno Vojvodini! Cak vise od neke "nase" dece.
Hvala ti Palocevicu, neka ti je sa srecom nastavio preko ili nastavio sa nama! :cheers:
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od playmaker »

http://www.mozzartsport.com/vesti/inter ... /komentari" onclick="window.open(this.href);return false;

Za kraj, pratiš li srpski fudbal, svoju Vošu?
„Pratim samo Vošu. Bio sam ove sezone i na nekoliko utakmica. Ovo ostalo ne vredi jer se zna ko je prvi, ko osvaja kup…“, kaže na kraju intervjua za MOZZART Sport Sergej Milinković Savić.
:lala:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Neizlecivi »

OVAJ VIDEO CU POSTAVITI I NA TEMU MARKETING JER JE GLEDANIJA.
NOVINAR NEKA POJE go**o A DUCI TADICU SVAKA DA PODA NAJMILIJIE!!!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=2F_5Wzgogng[/video]

p.s. Oko 4. minuta pa na dalje krece cuveno pitanje...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Neizlecivi napisao:OVAJ VIDEO CU POSTAVITI I NA TEMU MARKETING JER JE GLEDANIJA.
NOVINAR NEKA POJE go**o A DUCI TADICU SVAKA DA PODA NAJMILIJIE!!!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=2F_5Wzgogng[/video]

p.s. Oko 4. minuta pa na dalje krece cuveno pitanje...
Ovo sam cekao godinama.
:thankyou: :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori