Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od playmaker »

Neka je uradio sta je uradio ali moramo ga pozdraviti kako dolikuje kada dodje na stadion! :devil:
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od salefkv »

Moreira oprostio 100.000 evra Voši
http://www.novisadinfo.info/2016/10/mor ... -vosi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

salefkv napisao:
Moreira oprostio 100.000 evra Voši
http://www.novisadinfo.info/2016/10/mor ... -vosi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Respekt, vise nego ozbiljna suma.
:thankyou: Moreira.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Alan Ford »

JOŠ JEDNA BRUKA U ŽFK VOJVODINA
Tužno je bilo slušati zvaničnog spikera na poslednjoj ovogodišnjoj prvenstvenoj utakmici ŽFK Vojvodina na SC Vujadin Boškov. Zbijajući šalu na račun kluba rekao je u najavi utakmice da klupsku statistiku bolje i da ne pominje, naravno od bruke i sramote!
Ponižena i urušena ŽFK Vojvodina, koja je nastala od ŽFK Novi Bečej sledeće godine čeka jubilej 10 godina od osnivanja kluba sa poražavajućim rezultatima i katastrofalnim stanjem u klubu i ekipi. Ređajući poraz za porazom, bez pobede na domaćem terenu uz očigledan nepotizam i uz primetnu nedisciplinu pojedinih igračica, klub je doveden u situaciju da mu sledi grčevita borba za opstanak. Tako sada izgleda ŽFK Vojvodina.
Niko iz uprave i niko iz stručnog štaba ne podnosi ostavku a nema ni otkaza šefu stručnog štaba. Na podmukao način su došli na funkcije, najavljivali borbu za titulu da bi došli do sponzorskih sredstava i sada se lepo baškare sa parama dobijenim iz gradskog budžeta i sa parama od sponzora. Za klub im se j..e, ionako ga nisu oni osnovali.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Alan Ford »

Alan Ford napisao:JOŠ JEDNA BRUKA U ŽFK VOJVODINA
Tužno je bilo slušati zvaničnog spikera na poslednjoj ovogodišnjoj prvenstvenoj utakmici ŽFK Vojvodina na SC Vujadin Boškov. Zbijajući šalu na račun kluba rekao je u najavi utakmice da klupsku statistiku bolje i da ne pominje, naravno od bruke i sramote!
Ponižena i urušena ŽFK Vojvodina, koja je nastala od ŽFK Novi Bečej sledeće godine čeka jubilej 10 godina od osnivanja kluba sa poražavajućim rezultatima i katastrofalnim stanjem u klubu i ekipi. Ređajući poraz za porazom, bez pobede na domaćem terenu uz očigledan nepotizam i uz primetnu nedisciplinu pojedinih igračica, klub je doveden u situaciju da mu sledi grčevita borba za opstanak. Tako sada izgleda ŽFK Vojvodina.
Niko iz uprave i niko iz stručnog štaba ne podnosi ostavku a nema ni otkaza šefu stručnog štaba. Na podmukao način su došli na funkcije, najavljivali borbu za titulu da bi došli do sponzorskih sredstava i sada se lepo baškare sa parama dobijenim iz gradskog budžeta i sa parama od sponzora. Za klub im se j..e, ionako ga nisu oni osnovali.
Ferencvaros - ŽFK Vojvodina 10:0

Nastavak bruke, ovo je posledica rada nove uprave i struke.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Akcent »

No Čapelja no party :dance2: ko razume shvatiće
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Neizlecivi »

Zanimljiv intervju Emila Rockova za Dnevnik :lala:

http://www.dnevnik.rs/sport/emil-rockov ... ski-radnik" onclick="window.open(this.href);return false;
Мрежу Војводине чували бројни великани, ствара ли вам то додатни притисак, макар и подсвесно?
- Без жеље да будем погрешно схваћен, не поредим се ни са ким. Та чињеница ми, истина, ствара обавезу, али зар њу не рађа и величина клуба какав је Војводина? Воша је велики, културолошки клуб, посебан појам који буди понос и патриотизам код свих Новосађана, чиме мало који клуб у Србији може да се подичи. Уз то, основали су је интелектуалци и зато је Војводина за мене и господска средина. А на притисак о ком сте ме питали, увек одговарам само и једино великим радом. Уопштено говорећи, више волим да причам на терену, између статива, ту се најбоље примећује на који начин се односим и према тензијама, али и фудбалу, уопште - јасан је био Емил Роцков, голман који представља, усуђујемо се да тврдимо, сјајну голманску перспективу новосадског суперлигаша.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Voja »

Pre neki dan citam intervju Pankova koji doslovce kaze: "pratim zbivanja u nasoj ligi,pratim moju Vojvodinu" citam i sve ne verujem
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Voja napisao:Pre neki dan citam intervju Pankova koji doslovce kaze: "pratim zbivanja u nasoj ligi,pratim moju Vojvodinu" citam i sve ne verujem
Da ne pise na ovom nasem Forumu, ne bih poverovao.
Valjda kad odes daleko od kuce, proradi nostalgija: imadoh, ne znadoh - izgubih, saznadoh.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Red Marquis »

Turija napisao:
Voja napisao:Pre neki dan citam intervju Pankova koji doslovce kaze: "pratim zbivanja u nasoj ligi,pratim moju Vojvodinu" citam i sve ne verujem
Da ne pise na ovom nasem Forumu, ne bih poverovao.
Valjda kad odes daleko od kuce, proradi nostalgija: imadoh, ne znadoh - izgubih, saznadoh.
Pa njegove i ne mora da prati, tu se sve zna.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od naseljekolumbija »

Navija za "njegovu" Vosu u svim utakmicama osim sa...? Ma mrsssss
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Neizlecivi »

Valjda je adekvatna tema... A lepo je sto bi mogao post i u onu sa A reprezentativcima :cheers:

http://mondo.rs/a998579/Sport/Fudbal/Mi ... jenje.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je u nedelju remizirala sa niškim Radničkim (1:1) i tako produžila seriju bez pobede na tri meča.

Novosađani su propustili veliki broj prilika, ali je posle utakmice u Novom Sadu ponovo u prvi plan došlo suđenje, jer je Vojvodina primila gol iz penala, a u 93. minutu joj je poništen potencijalno pobedonosni pogodak.

Sve ovo sa tribina je gledao nekadašnji fudbaler novosadskog tima, Mijat Gaćinović, koji je stadion napustio razočaran, a dan kasnije se u razgovoru za MONDO osvrnuo na dešavanja na "Karađorđu".

"Vojvodina je utakmicu protiv Radničkog trebalo da dobije, ali bilo je mnogo sudijskih odluka na njenu štetu, kao što je slučaj svake sezone. Vojvodina stvarno ima katastrofalno suđenje i to nije nikakav alibi, nego činjenica. Sa takvim suđenjem je teško da se primaknete klubovima u vrhu, jer utiču i na psihu igrača. Kad se primaknete, onda odluke idu na vašu štetu, udalje vas i jako je teško", bez dlake na jeziku je bio ofanzivac Ajntrahta iz Frankfurta.

Reprezentativac Srbije smatra da šampionska trka u Srbiji nije gotova.

"Vojvodina je na trećem mestu, mislim da će tu i ostati do kraja. Teško će napasti Zvezdu i Partizan, koji su uvek na prva dva mesta, ali mislim da šampionska trka još nije gotova i da Partizan ima šanse. Ali, Zvezda jeste u maloj prednosti…", rekao je Gaćinović.
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Ultra slanina »

Ne znam u koju temu bih ovo napisao, valjda moze ovde

Emil Rockov - odavno me neki igrac nije "kupio" svojom pojavom i srcem. Ako izuzmem skupljanje para za hosting prosle godine kada su neki bivsi igraci dali kintu i sami se javili da pomognu, ne pamtim da sam nekog bas ovako gotivio, mislim da su Ivanic, Brkic i Meda bili pre njega. Stav kao pitbull 8)

Prekidi su mu mana kao i svim golmanima nase skole, popravice on to uveren sam.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Ultra slanina napisao:Ne znam u koju temu bih ovo napisao, valjda moze ovde

Emil Rockov - odavno me neki igrac nije "kupio" svojom pojavom i srcem. Ako izuzmem skupljanje para za hosting prosle godine kada su neki bivsi igraci dali kintu i sami se javili da pomognu, ne pamtim da sam nekog bas ovako gotivio, mislim da su Ivanic, Brkic i Meda bili pre njega. Stav kao pitbull 8)

Prekidi su mu mana kao i svim golmanima nase skole, popravice on to uveren sam.
+1
Sa napomenom da ja mislim da mu ni to nije slabost, vec sticaj okolnosti u mecu sa partizanom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Ultra slanina »

Dobar golman ne moze 3x da propliva. Jednostavno ne moze, to pripisujem njemu kao minus i nadam se da ce popraviti da i tu bude kako treba.
Odgovori