Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Karlsson »

Možemo da govorimo o Lalatovićevim trenerskim sposobnostima, o tome da li je seljačina po ponašanju i koliki je ciganin, ali niko ne može ništa da kaže o njegovom odnosu i ponašanju prema klubu. Mislim da iako je ciganin ovde je (ne mogu da kažem zaljubio) stekao veliko poštovanje i simpatije prema Voši i verujem da i kad ode samo će dobre i lepe stvari govoriti o njoj. Možda ne o upravi ako se zakači sa njom, ali ne verujem da će to uticati na mišljenje o klubu.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

Ja vec rekoh - da sacekamo utakmicu sa crvenim :shit: , nakon toga ce mnogo toga postati jasnije, teren je merilo, neka se tu pokaze, lako cemo za majice i za price po novinama. I Seletu smo oprostili ruznu proslost, zato sto nije ostavio ni trunke sumnje svojim zalaganjem u utakmicama protiv onih, oprosticemo i Lalatu isto tako ako zasluzi, ali prvo da zasluzi. Puno puta su nas do sada potapali kvislizni u nasim redovima...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

N13 napisao:Po meni je sasvim na mestu to darivanje... On i pred navijacima i pred novinarima rekao danas da je slaninar (iako znamo da to nije oduvek bio), ali nakon toga se moze popisati samo po sebi, a ne po klubu.
Ovako mu je skrenuta paznja da treba da mu IVojvodina bude iznad svega, da sa jednakim zarom vodi utakmicu protiv svojih. Verujem da ce poslo ovoga jos vise da ceni klub... A ako cemo realno i do sada je sasvim korektno obavljao posao dok je u nasem klubu.
Iskreno ne vidim nista lose u tome sto mu je poklonjena ta majica, i moram priznati da me pozitivno iznenadilo sto je odlucio da u toj majici izadje pred novimare.
+1
Ja sam veoma zadovoljan kako se Lalatovic u javnosti ponasa u odnosu prema Vojvodini.
Isto kao i Sele, mislim da mu je Vosa postala Druga ljubav.
Sele je dosao u Vosu odbacen od zvezde, na neki nacin kao i Lalatovic i mislim da se obojica istinski raduju uspehu Vojvodine.
Sele je pruzio svoje najbolje partije u Vosi, bio motorna snaga i predvodnik one ekipe. Istini za volju danas su to u Vosi Meleg i Lalatovic.
Trajao bi onaj san iz 89 i duze i zapazenije u Evropi da Klub nije razbijen desavanjima tkzv ,,jogurt revolucije,, i ,,diferencijacije,,.
Nadam se da cemo ovaj put biti bolje srece i duzeg trajanja na samom vrhu domace lige.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od ragazzi di Neoplanta »

Tako je i Nikolić bio "gospodin", sećam se tih hvalospeva ko juče. Vi svi kao da ste deca, pa prodavali su nam te priče od kapitena, trenera, golgetera, ma svih mogućih. Evo samo kad se setim ko nas je sve tako izjebao dođe mi da polupam monitor. Kako ne znamo da držimo distancu sa ljudima koji samo rade svoj posao, to je čudo jedno.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Brane »

ragazzi di Neoplanta napisao:Tako je i Nikolić bio "gospodin", sećam se tih hvalospeva ko juče. Vi svi kao da ste deca, pa prodavali su nam te priče od kapitena, trenera, golgetera, ma svih mogućih. Evo samo kad se setim ko nas je sve tako izjebao dođe mi da polupam monitor. Kako ne znamo da držimo distancu sa ljudima koji samo rade svoj posao, to je čudo jedno.
Jao, gde me podseti za Celavog. Za srce me je ujeo. A krenuo kao da gradi nesto na duge staze... Koliko sam samo razocaran bio I sa njim, I sa Vulicevicem.
Da se to vise ne bi ponavljalo, profesionalce treba tretirati profesionalno.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

Brane napisao:...profesionalce treba tretirati profesionalno...
...mocugom preko bubrega! :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od limanfkv »

http://fudbal.hotsport.rs/2016/08/29/221621/" onclick="window.open(this.href);return false;


ALEKSANDAR STANISAVLJEVIĆ: Vošine utakmice gledam pola u crvenom, pola u belom (VIDEO)
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Ken mahniti »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/08/milet ... ti-za-sve/" onclick="window.open(this.href);return false;
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od мализека »

:cheers: Нека му је са срећом у Белгији. :)
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Karlsson »

Ne znam jel ovo neko stavio ranije.

Slika
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od LIMAN »

Marko Mustafa Poletanovic vidjen danas u kaficu Opera kod Dunavskog parka, sa devojkom ;) Cisto ako je nekom korisna informacija... :twisted:
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Schteph_F89 »

LIMAN napisao:Marko Mustafa Poletanovic vidjen danas u kaficu Opera kod Dunavskog parka, sa devojkom ;) Cisto ako je nekom korisna informacija... :twisted:
I po cemu se sad razlikujemo od "onih"?? Cak ni orginalan naziv... On je uradio sta je uradio, njemu na cast. Dobice verovatno porciju na stadionu. Jel sad treba po gradu da ga vijamo? Identitet...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Milan »

Ne treba ga vijati, ali mu svakako treba staviti do znanja da je nepoželjan...
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od recni galeb »

Murat Preletanovic je bolje?
stvarno koji moj to i vijati, pa taj je sam sebi pljuno u supu, obelezio se kao u Domanovicevoj "Dangi"?
Odgovori