Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Voja »

Ma mislim na nase ljude.... nas fudbal
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

Ja mislim da se njega slabo ko uopste i seca iz naseg fudbala, mozda iz reprezentacije i to sto je kasnije bio trener. To su sve neka davno prosla vremena sto je on igrao na nasim livadama. Pils Lajta se secaju zbog Bari-Tokio price, da nema toga i on bi vecma bio zapamcen po igrama po Italiji i golovima iz slobodnjaka za reprezentaciju (i glupavim crvenim kartonima)...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Milan »

Meni je najvise zao sto smrad prica nasim naglaskom i prlja ga. Naravno, zelim mu sve najgore...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
angua
Postovi: 244
Pridružio se: Uto Okt 05, 2010 12:07 pm
Lokacija: negde u kosmosu

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od angua »

a ono iy naslova Englezi teško ćete vi to razmeti s odnosi da pored kluba iz svog grada sa velikom tradicijom ti ceo život navijaš
za klub iz drugog. :D
Mislim da Englezi teško to razumeju.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

angua napisao:a ono iy naslova Englezi teško ćete vi to razmeti s odnosi da pored kluba iz svog grada sa velikom tradicijom ti ceo život navijaš
za klub iz drugog. :D
Mislim da Englezi teško to razumeju.
:cheers:

Taj rad. Jos ti taj klub iz tvog grada dao ime i pokrenuo ti karijeru.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

Radoye napisao:
Voja napisao:uvek ce svakom prosecnom ljubitelju fudbala prve asocijacije za za Jokana Partizan
Da, nista ti mali klubovi Celzi p***e materine samo beogradske strafte zna se sta je prava kosmicka velicina... :greenbutt: :deal:
Zato sam i napisao da nista nije naucio u inostranstvu.
A i ti Vojo nisi u pravu, sto istices markenting, ispred sustine. Podlegao si propagandi, umesto moralu, pa vidis neko opravdanje za ovog nazovi Novosadjanina.
Mi ne smemo aminovati takav stav i prihvatiti ga kao normalan, posto tako razmislja vecina.
Ako se i milion ljudi ne slaze tobom, to ne znaci da su u pravu. Propaganda je velika laza. Prevara sa nenadoknadivim posledicama ko joj podlegne.
Zato pamet u glavu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/lak ... 22-10-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Bravo :lala:
Nisu navijaci Vojvodine, tek tako zavoleli i prepoznali u njemu postenog momka.
Veoma lep gest, da u 2 dobijena slobodna dana posetiti Klub i Novi Sad.
Iskrena zelja da sto pre zauzme svoje mesto u ekipi Djenove.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Turija »

John Mary :cheers:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/don ... 14-11-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojo???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od recni galeb »

Bobe placenik Arene, sada navija i za ciganku... Jednostavno covek ljiga! :shit:
Ali hvala mu na uvodu u "vasar" sto cu ipak gledati Nickelodium... :lala:
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od мализека »

No comment... :)

http://www.butasport.rs/fudbal/tadic-za ... 1r6Wt0VpKQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od MiSmoFKV! »

Иницијативу да високо градско признање добије репрезентативац Србије поднео је његов некадашњи клуб ФК Војводина, а у образложењу је наведено да је Тадић прошао кроз комплетну надалеко познато Омладинску школу ФК Војводине, да је наступао за велике европске фудбалске клубове, али и да је стандардни репрезентативац Србије од 2008. године и један од најистакнутијих и најзаслужнијих играча репрезентације, са којом је изборио пласман на Мундијал у Русији прошле године.

Како је наведено, Душан Тадић никад не заборавља град и клуб из којих је кренуо у освајање фудбалске планете, посебно истичући рад Омладинске школе ФК Војводина, која је синоним за рад са млађим нараштајем. Промовише нашу школу широм Европе и доприноси њеном угледу на свим меридијанима, самим тим ширећи углед Града Новог Сада, АП Војводине и Републике Србије, каже се у иницијативи.
https://www.dnevnik.rs/index.php/novi-s ... 15-01-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od slanina »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... do-trofeja" onclick="window.open(this.href);return false;

Миодраг Пантелић: Нисмо били љубимци власти и тешко смо долазили до трофеја

Миодраг Пантелић био је стрелац за Звезду у свом првом окршају против Партизана, 10. марта 1996.

Једини вечити дерби у којем су на супротним странама били Владан Милојевић и Зоран Бата Мирковић, садашњи тренери Црвене звезде и Партизана, 103. по реду одигран 10. марта 1996. био је дебитантски за Миодрага Пантелића.

Као један од најбољих играча Прве лиге СР Југославије виртуозни полушпиц дошао је у наш најтрофејнији клуб из Војводине. Премијерно учешће у највећој светковини српског фудбала крунисао је голом, испоставило се само утешним за 2:3 на Маракани.

– Сећам се наравно мог првог дербија – лако је вратио филм 23 године уназад Миодраг Пантелић, садашњи асистент Зорана Говедарице, шефа стручног штаба ОФК Бачке. – Осећао сам лагану трему. Гледао сам пре тога много дербија, али први пут сам постао његов учесник. Уверио сам се да је играти у таквој утакмици нешто најлепше и најцењеније.

Пантелић се, наравно, осврнуо и на тадашњу улогу Милојевића и Мирковића, либера Звезде и десног бека Партизана:

– Бата је чувао мене. Сувишно је трошити речи о садашњем тренеру црно-белих као играчу. Био је врхунски дефанзивац и није му било лако побећи му и надмудрити га на терену. С друге стране, Владан је тад одиграо први и једини дерби, на крају сезоне наставио је каријеру у Грчкој. Милојевић је био командант одбране поред Ненада Сакића, Винка Мариновића и Предрага Станковића.

Кад је долазио у Звезду из Војводине очекивало се да ће постати велики адут нашег највећег клуба. Миодраг Пантелић је у црвено-белом дресу, ипак, тек на моменте оправдавао очекивања:

– Велика је разлика играти у Звезди и Војводини. Осетио сам колико су већи захтеви на Маракани. Драган Џајић нам је увек говорио да је црвено-бели дрес најлакше и најтеже носити. Сви воле да играју за, али и против Звезде. Био сам део генерације која је носила огроман терет. Нисмо били љубимци власти и тешко смо долазили до трофеја.
Kako se lako prešaltaju čim nisu u klubu i ne trenira makar petliće evo ga odma,jadan nije uspeo u karijeri jer nije isto igrati u Voši i zvezdi. :greenbutt:
Mada kod nas kad je igrao ne mogu reći igrao je korektno i maksimalno.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Marcello »

Mene jedna druga stvar dovodi do ludila. To je, kad ciga kaže da nisu bili ljubimci vlasti....eeeej?!

Pa, šta smo onda mi, jbt? Nema ni jednog režima koji nam se nije n.j.bao mile mame! Za ovih 105 godina postojanja. :evil:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od Radoye »

Jbg za njih i jedne i druge je jedino normalno stanje kad su apsolutno povlasteni i mogu da rade sta hoce, da namestaju, da im sudije sviraju penale na svakoj utakmici i tako vec taj rad. Cim to nemaju to znaci da su u nemilosti od drzave. Za njih je vec ravnopravnost nenormalno stanje a kamo li situacija kad se aktivno navlaci za onog drugog blizanca, kako se vec smenjuju ti cikluci kod nas.

Bolest.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post od gospodinFKV »

Marcello napisao:Mene jedna druga stvar dovodi do ludila. To je, kad ciga kaže da nisu bili ljubimci vlasti....eeeej?!
To je bolest. Ozbiljna dusevna bolest.
Oni su u stanju da se posvadjaju oko toga ko je rezimsko ljubimce samo na osnovu jednog detalja u jednoj utakmici.

Nema tu pomoci do sredjivanja stanja u drzavi, privatizacije i da se par generacija smeni na stadionima, kad prestane da bude normalno da samo oni vedre i oblace ligom, AKO se to ikad desi.
Odgovori