Za koga navijaju naši klinci?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Voja »

Ma meni samo nije jasno,kako ljudi mogu d avole Zvezdu,navijaju za nju,gledaju 25 pobeda u nizu i sto je najgore.. veruju u tu snagu. I posle im dodju Bugari,pocepaju ih i oni padnu an pricu "nismo porazeni u regularnom delu,jaki smo". Strasno!! Pa mi proslu sezonu kad dobismo Cukaricki tamo,gotovo svi se ogradismo od te pobede,jer nam takva ne treba... a zamisli 25 takvih u nizu. E zato,neka meni moje Vose :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od PelezinhoFkv »

Voja napisao:Ma meni samo nije jasno,kako ljudi mogu d avole Zvezdu,navijaju za nju,gledaju 25 pobeda u nizu i sto je najgore.. veruju u tu snagu. I posle im dodju Bugari,pocepaju ih i oni padnu an pricu "nismo porazeni u regularnom delu,jaki smo". Strasno!! Pa mi proslu sezonu kad dobismo Cukaricki tamo,gotovo svi se ogradismo od te pobede,jer nam takva ne treba... a zamisli 25 takvih u nizu. E zato,neka meni moje Vose :cheers:
Jednostavno: juče pričam sa poznanikom koji je zagriženi navijač Partizana, i komentarišemo utakmice sa Ludogorecom i Napretkom... I njegova konstatacija na sve to je: eto sad su ovi političari na vlasti i guraju Zvezdu i to je očigledno.
Na moje pitanje: šta je sa Partizanom i Toletom prethodnih 10+ godina, njegov odgovor je- pa dobro brate tad je bilo manje očigledno, bilo je mešano, mi uzimamo titulu, oni nekad kup i tako.. a sad je baš očigledno da država stoji iza Zvezde, treba da se zauzme i za Partizan ... oni ne vide nikog drugog.. Za njih Voša ne postoji, tj u rangu je Javora kad otkine bod ili očiglednom omaškom pobedi " večite " pa umesto " ljuljaj Javore " mogu da trpaju jedni druge " igra Voša kao Barsa".
Njima je normalno to da se podržavaju dva kluba srBstva ... protiv toga se ne može... ni da Voša osvoji 5 narednih godina duplu krunu, džabe... Nema svrhe trošiti svoje živce i energiju ... Tužno je to kad samo jedna strana doživljava drugu kao rivala ... treba da se okrenemo nama samima a oni nek se igraju ... koliko mogu, a nadam se da i tome za koju godinu kraj. Uzdravlje vcrs :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od severozapad »

Ne znam sta te cudi. Zar ne pratimo konstantno u vestima, svim mogucim, rasprave da li treba da se podjednako pomazu ta dva kluba (naravno da se drugi ne spominju)?
Bio je i onomad onaj serijal vujosevic-covic za one sa jacim stomakom gde su se raspravljali ko je vise uzimao i ko treba vise da uzima.
Svim clanovima/simpatizerima/navijacima ta dva zla je bukvalno amputiran osecaj za korektno u sirim okvirima od "mi i oni" i to se nikad nece promeniti.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Radoye »

Del_Boske :lala: svaka cast za post!

Voja, PelezinhoFkv, severozapad - to je ono kada ja kazem da su navijaci blizanaca amoralne osobe. Neko ko ima obraz ne moze samo tako da proguta te stvari, mora da mu smeta nepravda prema bilo kome, ne samo prema sebi samom. Njima to ne da ne smeta, oni se time jos i kite i ponose.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Del_Boske »

Ми се не такмичимо у истој лиги.
Ми смо у првој (супер, екстра, свеједно) лиги Србије у којој игра 16 клубова.

Они су у такмичењу за већег љубимца државе од два могућа клуба.

Њих не занима Ниш ни Суботица, само једни друге, паре од државе, евентуално Европа.

Туђманова Кроација је њихов сан.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Turija »

Del_Boske napisao:...
Drago mi je sto si se vratio na Forum i svojim postovima doprineo kvalitetnoj diskusiji u otvorenim topicima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Milan »

+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od N13 »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=-I9WMd_L1OU[/video]

Ovo je sjajno :)
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od madda fakka »

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronik ... pensa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo ko im je vodio navijanje... Jel moguce da je grupa postala ista kao BG sljam
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od naseljekolumbija »

madda fakka napisao:http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronik ... pensa.html

Evo ko im je vodio navijanje... Jel moguce da je grupa postala ista kao BG sljam
Covek dole u komentarima pise da nije bio vidjen na tribini godinama i ja verujem da je tako. A sve i da nije tako ovo je tragedija bez obzira ko su i sta su radili, mladi ljudi su brutalno ubijeni. Samo se pitam dokle vise i gde ovo drustvo ide?!
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Passion »

Дотични нема никакве везе са Клубом и Групом већ дужи низ година. У сваком случају, нек му је лака црна земља.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Борчевац »

Момак је некада био вођа Фирме,већ дуго није ишао на утакмице,задњи пут је био сада када сте играли против глодара.
Нека му је лака црна земља.
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od ragazzi di Neoplanta »

madda fakka ostavi te komentare za 021.rs. Nema se sada šta pisati kada je dečko ubijen, ostavi.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od 1892 »

To je draž fudbala i navijanja, da spaja nespojivo. Na našim tribinama je uvek bilo svega i svačega, od fakultetskih profesora i doktora nauka, do dilera droge i ubica, i često su takvi ljudi stajali jedni pored drugih i kidali grla i dlanove za Staru Damu. Ne vidim razlog za moralisanje i kenjanje po mrtvom dečku, kakav god da je bio, bio je godinama na tribini. Svako ko je dolazio na sever je znao otprilike ko je ko, a ko stvari saznaje iz bombastičnih naslova po smeću od novina ne bi trebao da komentariše i likuje ovde jer ispada naivan.
Come on you Reds!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post od Борчевац »

1892 napisao:To je draž fudbala i navijanja, da spaja nespojivo. Na našim tribinama je uvek bilo svega i svačega, od fakultetskih profesora i doktora nauka, do dilera droge i ubica, i često su takvi ljudi stajali jedni pored drugih i kidali grla i dlanove za Staru Damu. Ne vidim razlog za moralisanje i kenjanje po mrtvom dečku, kakav god da je bio, bio je godinama na tribini. Svako ko je dolazio na sever je znao otprilike ko je ko, a ko stvari saznaje iz bombastičnih naslova po smeću od novina ne bi trebao da komentariše i likuje ovde jer ispada naivan.
Тачно тако.
Odgovori