Za koga navijaju naši klinci?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Voja »

Ma meni samo nije jasno,kako ljudi mogu d avole Zvezdu,navijaju za nju,gledaju 25 pobeda u nizu i sto je najgore.. veruju u tu snagu. I posle im dodju Bugari,pocepaju ih i oni padnu an pricu "nismo porazeni u regularnom delu,jaki smo". Strasno!! Pa mi proslu sezonu kad dobismo Cukaricki tamo,gotovo svi se ogradismo od te pobede,jer nam takva ne treba... a zamisli 25 takvih u nizu. E zato,neka meni moje Vose :cheers:
Image
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by PelezinhoFkv »

Voja wrote:Ma meni samo nije jasno,kako ljudi mogu d avole Zvezdu,navijaju za nju,gledaju 25 pobeda u nizu i sto je najgore.. veruju u tu snagu. I posle im dodju Bugari,pocepaju ih i oni padnu an pricu "nismo porazeni u regularnom delu,jaki smo". Strasno!! Pa mi proslu sezonu kad dobismo Cukaricki tamo,gotovo svi se ogradismo od te pobede,jer nam takva ne treba... a zamisli 25 takvih u nizu. E zato,neka meni moje Vose :cheers:
Jednostavno: juče pričam sa poznanikom koji je zagriženi navijač Partizana, i komentarišemo utakmice sa Ludogorecom i Napretkom... I njegova konstatacija na sve to je: eto sad su ovi političari na vlasti i guraju Zvezdu i to je očigledno.
Na moje pitanje: šta je sa Partizanom i Toletom prethodnih 10+ godina, njegov odgovor je- pa dobro brate tad je bilo manje očigledno, bilo je mešano, mi uzimamo titulu, oni nekad kup i tako.. a sad je baš očigledno da država stoji iza Zvezde, treba da se zauzme i za Partizan ... oni ne vide nikog drugog.. Za njih Voša ne postoji, tj u rangu je Javora kad otkine bod ili očiglednom omaškom pobedi " večite " pa umesto " ljuljaj Javore " mogu da trpaju jedni druge " igra Voša kao Barsa".
Njima je normalno to da se podržavaju dva kluba srBstva ... protiv toga se ne može... ni da Voša osvoji 5 narednih godina duplu krunu, džabe... Nema svrhe trošiti svoje živce i energiju ... Tužno je to kad samo jedna strana doživljava drugu kao rivala ... treba da se okrenemo nama samima a oni nek se igraju ... koliko mogu, a nadam se da i tome za koju godinu kraj. Uzdravlje vcrs :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by severozapad »

Ne znam sta te cudi. Zar ne pratimo konstantno u vestima, svim mogucim, rasprave da li treba da se podjednako pomazu ta dva kluba (naravno da se drugi ne spominju)?
Bio je i onomad onaj serijal vujosevic-covic za one sa jacim stomakom gde su se raspravljali ko je vise uzimao i ko treba vise da uzima.
Svim clanovima/simpatizerima/navijacima ta dva zla je bukvalno amputiran osecaj za korektno u sirim okvirima od "mi i oni" i to se nikad nece promeniti.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8801
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Radoye »

Del_Boske :lala: svaka cast za post!

Voja, PelezinhoFkv, severozapad - to je ono kada ja kazem da su navijaci blizanaca amoralne osobe. Neko ko ima obraz ne moze samo tako da proguta te stvari, mora da mu smeta nepravda prema bilo kome, ne samo prema sebi samom. Njima to ne da ne smeta, oni se time jos i kite i ponose.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Del_Boske »

Ми се не такмичимо у истој лиги.
Ми смо у првој (супер, екстра, свеједно) лиги Србије у којој игра 16 клубова.

Они су у такмичењу за већег љубимца државе од два могућа клуба.

Њих не занима Ниш ни Суботица, само једни друге, паре од државе, евентуално Европа.

Туђманова Кроација је њихов сан.
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Turija »

Del_Boske wrote:...
Drago mi je sto si se vratio na Forum i svojim postovima doprineo kvalitetnoj diskusiji u otvorenim topicima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4105
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Milan »

+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by N13 »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=-I9WMd_L1OU[/video]

Ovo je sjajno :)
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by madda fakka »

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronik ... pensa.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo ko im je vodio navijanje... Jel moguce da je grupa postala ista kao BG sljam
I Bog je Slaninar...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by naseljekolumbija »

madda fakka wrote:http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronik ... pensa.html

Evo ko im je vodio navijanje... Jel moguce da je grupa postala ista kao BG sljam
Covek dole u komentarima pise da nije bio vidjen na tribini godinama i ja verujem da je tako. A sve i da nije tako ovo je tragedija bez obzira ko su i sta su radili, mladi ljudi su brutalno ubijeni. Samo se pitam dokle vise i gde ovo drustvo ide?!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Passion »

Дотични нема никакве везе са Клубом и Групом већ дужи низ година. У сваком случају, нек му је лака црна земља.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Борчевац
Posts: 132
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Борчевац »

Момак је некада био вођа Фирме,већ дуго није ишао на утакмице,задњи пут је био сада када сте играли против глодара.
Нека му је лака црна земља.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by ragazzi di Neoplanta »

madda fakka ostavi te komentare za 021.rs. Nema se sada šta pisati kada je dečko ubijen, ostavi.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
1892
Posts: 1037
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by 1892 »

To je draž fudbala i navijanja, da spaja nespojivo. Na našim tribinama je uvek bilo svega i svačega, od fakultetskih profesora i doktora nauka, do dilera droge i ubica, i često su takvi ljudi stajali jedni pored drugih i kidali grla i dlanove za Staru Damu. Ne vidim razlog za moralisanje i kenjanje po mrtvom dečku, kakav god da je bio, bio je godinama na tribini. Svako ko je dolazio na sever je znao otprilike ko je ko, a ko stvari saznaje iz bombastičnih naslova po smeću od novina ne bi trebao da komentariše i likuje ovde jer ispada naivan.
Come on you Reds!
Борчевац
Posts: 132
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Борчевац »

1892 wrote:To je draž fudbala i navijanja, da spaja nespojivo. Na našim tribinama je uvek bilo svega i svačega, od fakultetskih profesora i doktora nauka, do dilera droge i ubica, i često su takvi ljudi stajali jedni pored drugih i kidali grla i dlanove za Staru Damu. Ne vidim razlog za moralisanje i kenjanje po mrtvom dečku, kakav god da je bio, bio je godinama na tribini. Svako ko je dolazio na sever je znao otprilike ko je ko, a ko stvari saznaje iz bombastičnih naslova po smeću od novina ne bi trebao da komentariše i likuje ovde jer ispada naivan.
Тачно тако.
Post Reply