Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Kahriman je napravio gresku kao ja kad sam PIJAN branio za 1. Maj!
Boze, nikad necu zaboraviti ono ispustanje lopte protiv Zvezde kad smo izgubili 1:0 zbog njega(cini mi se da je Djokic dao gol)...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Link fantastičnog gola našeg Gojka (protiv Hamburgera)
http://www.youtube.com/watch?v=oyBvT-UZpNM
Ice, vratio mu je Pantelić loptu, ali da je baš tako jako dobro hmm...
Poslednja izmena od Turija u Pon Maj 04, 2009 10:48 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:
Voja napisao:[Niko ti ne brani da pronadjes snimak i postavis.I kiksevi su deo fudbala,i za ovaj topic je nebitno ko ih je napravio.kao sto sam vec ranije pisao,ne dizem stojkovica u nebesa,nego je samo onaj mec odlicno branio,ok,ako imas kiks istog golmana,daj ga,pa da se svi smejemo :wink:
Vojo, zašto ljutiš? :lol: :wink:
Ja nisam postavio ovde ništa o Stojkoviću ni onda, niti ću sada.Ja sam ovo postavio zbog KAČARA :hurray: i taj ću link pronaći (ili ako neko to uradi pre mene, bio bih mu veoma zahvalan) 8) :D :cheers:
:lol: :lol: :lol: Zasto mislis da se ljutim!?Pa ja s u zivotu na nikoga naljutio nisam,cak ni na neke selektore sto su prednost davali Kralju umesto Kocicu :lol:
A sto se linka za Kacara tice,vec je uveliko postavljan na forumima,nije mi jasno kako ga nisi opazio vec....edit: ili vec jesi :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:A sto se linka za Kacara tice,vec je uveliko postavljan na forumima,nije mi jasno kako ga nisi opazio vec....edit: ili vec jesi :wink:
:lol: Očekivao sam da će ga baš Ti postaviti (ali me ,,izdalo strpljenje" :wink: te sam morao sam), pa da :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Ovo danas suđenje na meču Čelzi-Barsa prevazilazi i fenomenalnog Ninoslava Spasića...6 penala nije svirao...ej...
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Ajde ako je ono povlacenje Anelke u domenu slobodnog sudijskog uverenja,5 penala za Celzi je bilo cisto kao suza.Neverovatno,gore sudjenje u zivotu nisam video,ovaj Norvezanin bi i Spasicu mogao da drzi casove iz lopovluka.A totalno nadigrana ekipa je prosla dalje.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Mislim da su se ljudi malo preterano okomili na tog sudiju... OK, oštećen je Čelsi, ali od tih svuda spominjanih 6 penala možda je 2 realno mogao svirati. Ipak je čovek imao ujednačen kriterijum (koliko god to možda smešno zvučalo) kada su u pitanju prekršaji, a ovi iz Čelsija su preterali sa svojim zahtevima za penale. Takođe, ono nije bio crveni karton za Abidala. Suština je da Čelsi treba prvo da krivi sebe, Drogba pre svih, što nije dao one 2-3 čiste šanse, a ne kasnije da skače na sudiju k'o nenormalan. Da je Barselona ispala, verovatno bi se i oni žalili na suđenje. Večerašnju utakmicu počeo sam da gledam navijajući za Barselonu, ali me je Gvardiola toliko iznervirao svojom debilnom postavkom sa Inijestom na boku i nevršenjem izmena, da sam iskreno poželeo da Čelsi pobedi. Zato mi je žao zbog Hidinka, koji je taktički potpuno uništio Gvardiolu, ali ako se gleda cela sezona ipak su Mančester i Barsa dve najbolje ekipe i zasluženo igraju u finalu. A verujem da će se Barsa odužiti mnogo boljom igrom u Rimu. Već duže vreme čekam da neko dobro ispraši Mančestera. Ipak bi bilo suviše smoreno gledati dve iste engleske ekipe u finalu drugu godinu za redom.
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

021 napisao:Mislim da su se ljudi malo preterano okomili na tog sudiju... OK, oštećen je Čelsi, ali od tih svuda spominjanih 6 penala možda je 2 realno mogao svirati. Ipak je čovek imao ujednačen kriterijum (koliko god to možda smešno zvučalo) kada su u pitanju prekršaji, a ovi iz Čelsija su preterali sa svojim zahtevima za penale. Takođe, ono nije bio crveni karton za Abidala. Suština je da Čelsi treba prvo da krivi sebe, Drogba pre svih, što nije dao one 2-3 čiste šanse, a ne kasnije da skače na sudiju k'o nenormalan. Da je Barselona ispala, verovatno bi se i oni žalili na suđenje. Večerašnju utakmicu počeo sam da gledam navijajući za Barselonu, ali me je Gvardiola toliko iznervirao svojom debilnom postavkom sa Inijestom na boku i nevršenjem izmena, da sam iskreno poželeo da Čelsi pobedi. Zato mi je žao zbog Hidinka, koji je taktički potpuno uništio Gvardiolu, ali ako se gleda cela sezona ipak su Mančester i Barsa dve najbolje ekipe i zasluženo igraju u finalu. A verujem da će se Barsa odužiti mnogo boljom igrom u Rimu. Već duže vreme čekam da neko dobro ispraši Mančestera. Ipak bi bilo suviše smoreno gledati dve iste engleske ekipe u finalu drugu godinu za redom.
Nemoj da zameris, al posteno si me nasmejao!!!
MOZDA je 2 mogao svirati-pa da je svirao samo jedan Barselona bi zavrsila LS...
Ovo danas je bila kradja kakvu nisam video ni na domacim terenima!
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Nešto mi je mutna slika na B92, možda je zbog toga :lol: . Kad đubrad iz SBB-a isključuju HRT :twisted: .
Nemam pojma, ali znam da se gospodin Hidink sigurno neće žaliti na suđenje. Ja ove utakmice LŠ posmatram onako potpuno rasterećeno, nit' se kladim, nit' za nekoga nešto posebno navijam (jedino mi je stalo da Mančester ne uzme ponovo :twisted: ), i zato mi je bez obzira na sve drago što je prošla Barsa, jer će finale biti mnogo zanimljivije. Šteta je što više ni utakmice LŠ ne mogu da proteknu bez sudijskih skandala. Razlog više da čelni ljudi UEFE stave prst na čelo i ozbiljno razmotre da u budućnosti dozvole sudijama da koriste usporeni snimak (kao u NFL-u). Igra se dramatično ubrzala, i čovek jednostavno više nije fizički u mogućnosti da isprati šta se sve dešava na terenu.
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Jeste da se fudbal dosta ubrzao, ali onoliko greski da napravi je stvarno ne verovatno za sudiju koji sudi polufinale LS. Celzi je brutalno pokraden. Barselona potpuno ne zasluzeno ide dalje, nadigrana u oba meca. Ma najbitnije je da ce Sevojno u kup Uefa, hahahhaha.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Realno,ovakvo sudjenje nije bilo ni kod nas tokom 90ih.Samo mi je zao sto Ballack ili Drogba nisu sahranili onog celavog lopova.Eto zato ja ne volim te "institucije od klubova",lako je biti najbolji kad mozes komotno da uhvatis loptu u 16ercu,znajuci da ce se sudija praviti lud.RK barselona se opet provukla zahvaljujuci sudijama(setite se samo sudijskih kradji i u prethodnim utakmicama sa Celzijem).Cemu igranje polufinala,kad moze lepo kao kod nas u vaterpolu da se na pocetku sezone zna vec jedan finalista?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Sudija je bio ocajno los ali ne moze se reci da je navlacio tendenciozno za jedne ili druge. Celzi je bio bolji i zasluzili su da prodju a zasto nisu mogu samo sebe da krive jer su se napromasivali svega i svacega i onda primili gol sa igracem manje nakon lose ispucane lopte iz 16. Sudija ih je ostetio za bar dva penala (jedna ruka i ono u cosku sto je sudio na ivici 16-terca), ali takodje ono za cega je Barsi iskljucio igraca nije uopste bio faul a kamo li za crveni...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Eto sta je nepravda! Tim koji u 92. minutu prvi put sutne u okvir gola prodje dalje. Slazem se da je Celzi ostecen za najmanje tri penala, ali ono sto im zameram jeste nedostatak hrabrosti da dotuku protivnika koji je u poslednjih 15 minuta bio fizicki iscrpljen. Igras kod kuce, imas publiku na svojoj strani, igraca vise... i igras kalkulantski kako bi sacuvao vodstvo. Izgubio se taj engleski stil da se odigra za gol vise (cast izuzecima MU), i oni su poceli da kalkulisu i igraju "na rezultat". Slazem se da je to pocelo da im donosi rezultate poslednjih godina, ali to nije fudbal u kojem se uziva. Zasto danas kada se izgovori ime Juventus 95% ljudi trci na WC?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
car jovan
Postovi: 397
Pridružio se: Ned Mar 01, 2009 9:34 pm

Post od car jovan »

Е баш ми је драго што енглеска говна нису прошла даље.И баш ме заболи она ствар што су оштећени.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Rabba »

Barselona = najveci sljam. Vol'o bih da ih susretne sudbina zvezde i, uskoro, partizana
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori