Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vlada90
Postovi: 79
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 10:39 pm

Post od vlada90 »

http://www.youtube.com/watch?v=5BNi70RL5p8 - da sam navijac bilo kog od ova dva kluba mislim da bi mi srcka otkazala posle ovakve utakmice!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

vlada90 napisao:http://www.youtube.com/watch?v=5BNi70RL5p8 - da sam navijac bilo kog od ova dva kluba mislim da bi mi srcka otkazala posle ovakve utakmice!
a šta reći večeras za Liverpul-Arsenal 4:4?
Strašan meč.Tempo u 96 minutu, kao u prvom.Fenomenalni Aršavin i Tores.
Kako se tu igra, kako dodaje lopta i kako padaju golovi?Neko će reći iz grešaka odbrane.Ne, to je samo optička varka, jer u jednom takvom meču nema vremena vazduh da se uzme (a pored TV ni pivo iz frižidera, već se nešto dogodi i propusti), a pošto su na terenu ipak ljudi (u takvim okolnostima bi čak i Windows pao), samo trenutak pauze i dekoncetracije, ili slabije reakcije - kazna stiže.
I uvek su kod vrhunskih ekipa ključni tih 30cm: kraći za kopačku, kraći za šaku, ili kraći za glavu i lopta je u tvojoj mreži (shvatiće to i Voja kada bude odgledao dovoljan broj utakmica :wink: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Auuuu kakav mec veceras, pa ono mogu samo Englezi da prirede!!!!
Atomski fudbal, ko nije gledao nije ni svestan sta je propustio...Kao sto rece Turija tempo isti u prvom i poslednjem minutu, Arsavin 4 komada, Tores koji cini mi se moze kad hoce i kako hoce da se oslobodi bilo kog cuvara!Ma FENOMENALNO, toliko sam impresioniran da mi se sutra ne ide na Vosa-Banat da ne kvarim utisak!
Poslednja izmena od Grba_NS u Uto Maj 25, 2010 9:07 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
car jovan
Postovi: 397
Pridružio se: Ned Mar 01, 2009 9:34 pm

Post od car jovan »

Grba_NS napisao:Auuuu kakav mec veceras, pa ono mogu samo Englezi da prirede!!!!
Atomski fudbal, ko nije gledao nije ni svestan sta je propustio...Kao sto rece Turija tempo isti u prvom i poslednjem minutu, Arsavin 4 komada, Tores koji cini mi se moze kad hoce i kako hoce da se oslobodi bilo kog cuvara!Ma FENOMENALNO, toliko sam impresioniran da mi se sutra ne ide na Vosa-Banat da ne kvarim utisak!
Јест ал у курцу!
Да ту играју само енглези гледао би гору утакмицу него Војводина-Банат.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

car jovan napisao:
Grba_NS napisao:Auuuu kakav mec veceras, pa ono mogu samo Englezi da prirede!!!!
Atomski fudbal, ko nije gledao nije ni svestan sta je propustio...Kao sto rece Turija tempo isti u prvom i poslednjem minutu, Arsavin 4 komada, Tores koji cini mi se moze kad hoce i kako hoce da se oslobodi bilo kog cuvara!Ma FENOMENALNO, toliko sam impresioniran da mi se sutra ne ide na Vosa-Banat da ne kvarim utisak!
Јест ал у курцу!
Да ту играју само енглези гледао би гору утакмицу него Војводина-Банат.
Jovane care, Englezi su namestili ambijent i dali pare (ima se, može se).
I svirci žice kidaju, a pevaljka na sto kreće, kad Gazda buđelar otvori, pa ne prođu loše ni oni koji se u bircuzu (TV) zateknu :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ja sam se ocigledno prevario u izboru i gledao Real-Getafe 3:2.Real kao Real,gubi 1:0,pa 2:1,pa kod 2:2 u 87 minutu Pepe dobiaj crveni i penal za Getafe,koji neki manijac izvodi kao Panjenka i Kasiljas hvata zivu loptu,a u 93 minutu Real postize pobedonosan gol.Inace,ne znam zasto,ali uopste ne pratim Englesku ligu,znam da zvuci smesno,ali ne gledam ni Italijane,ni Spance (ovo veceras je izuzetak,posle 100 godina).Najvise pratim Nemce,verovatno zbog termina njihovih meceva,jer mi nekako najvise leze,tad sam najopusteniji za neki prenos.Postalo malo i previse fudbala na TVu,ne moze ni kompjuter sve ispratiti :wink:
Inace,u svakom mecu se moze videti brdo zanimljiv stvari,tako da,sto nisam video veceras na Live-Arsenal,videcu u petak na Hofenhajm-Herta :roll: :lol:
Slika
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Bundes ligu slabije pratim od kad je sa Sport kluba otisao ludi Marijan Mijajlovic, nekako mi filing nije vise isti, on je umeo bas da napravi utisak da gledas mnogo, mnogo bolju utakmicu nego sto to jeste stvarno, jos plus jedan period Gojko nije igrao pa sam se totalno odvikao od Nemaca!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ne znam,ja jos od rodjenja imam neku averziju od najboljeg,pa tako recimo ne gledam ni ligu sampiona :lol: ,dok kup UEFA upijam.
Pre dok je bio onaj Yu-info kanal pratio sam gotovo sve prenose Holandske lige,i moram priznati da sto kroz te meceve,sto kroz komentarisanje tih meceva od strane komentatora ili strucnih lica,moj stav o dozivljavanju pobede ili poraza se dosta promenio,nekako sam postao slican tim ludim holandezima :lol: Izgubio si!?Pa sta,sledecu ces mozda dobiti.... :lol: Zamisli ti njihovu ligu gde samo jedan ispada.Posle 10 kola se vec i zna ta ekipa,tako da nema nekog presinga po ostale i igra se opusten fudbal sa brdo golova.
Inace,vrhunski fudbal (CL,Italija,Engleska...) mi nije zanimljiv ni zbog toga sto bi oni sve novcima da odrade.Mnogo mi je bolje pratiti ove slabije lige,gde se tacno vidi da i ako se kupuje,manje su to kolicine novca,i nekako mi taj fudbal vise ima dusu.
Evo u nedelju sto sam gledao Vasas-Debrecen.... ma to je fudbalica,ona stara,smekerska,iz 80-ih godina :lol: neprevazidjeno.
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

van der iV a.k.a Totti napisao:Da vas interesuje samo lepota fudbala,mogli bi svake nedelje ubacivati ovde linkove Messia,Kake,C.Ronalda,Drogbe,Fabregasa,Grafitea,Dzeka itd.Kao sto bi mogli stalno ubacivati odbrane Bufona,Freya,Kasiljasa,Cecha,Almunie itd.Ja tako nesto ne vidim,vec vidim samo deklarisanog cigana stojkovica,koji je uz sve to NEVIDJEN KRETEN(kakve sam ja sve cuo price o njemu,da je za novac spreman na sve),a uostalom ko je slusao izjave,mogao se u to i sam uveriti.Gde,ja pitam GDE to jos ima da covek koji nigde nije branio zadnje 3-4 godine,ima zacementirano mesto u reprezentaciji?Nigde,ali ipak je ovo Srbija,ovde sve moze.Jel moguce da on nigde,ali NIGDE nije branio zato sto ga niko ne voli i svi mu zele zlo ili su u pitanju ljudski i igracki kvaliteti?Taj Lane je debitovao za nas u 25.godini,iako je mogao igrati jos dok je bio u Vosi,ali niko ga nije gurao u repku,ipak nije covek iz BGa.Ista je prica i sa Krasicem.Setite se samo-Milovanovic,Basta,Smiljanic,Basa itd.,svi reprezentativci(potpuno nezasluzeno),a gde su sad?
Mani me te price,odbranio covek jednu utakmicu dobro i sad kao da je najbolji igrac sveta,svi pisu o njemu.Pa i corava koka zrno ubode...
:hurray:
POŠTO OBRAZ ???!!!
car jovan
Postovi: 397
Pridružio se: Ned Mar 01, 2009 9:34 pm

Post od car jovan »

Turija napisao:
car jovan napisao:
Grba_NS napisao:Auuuu kakav mec veceras, pa ono mogu samo Englezi da prirede!!!!
Atomski fudbal, ko nije gledao nije ni svestan sta je propustio...Kao sto rece Turija tempo isti u prvom i poslednjem minutu, Arsavin 4 komada, Tores koji cini mi se moze kad hoce i kako hoce da se oslobodi bilo kog cuvara!Ma FENOMENALNO, toliko sam impresioniran da mi se sutra ne ide na Vosa-Banat da ne kvarim utisak!
Јест ал у курцу!
Да ту играју само енглези гледао би гору утакмицу него Војводина-Банат.
Jovane care, Englezi su namestili ambijent i dali pare (ima se, može se).
I svirci žice kidaju, a pevaljka na sto kreće, kad Gazda buđelar otvori, pa ne prođu loše ni oni koji se u bircuzu (TV) zateknu :wink:
Е то си у праву.Што јест јест :wink: По мени Арсенал игра најлепши фудбал у енглеској,и има најмање енглеза :lol:
Ал пара врти тамо где бургија неће.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Postoji li neko od vas forumasa ko nije do neba skocio posle ovog gola :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Yvv7wFpqrNo
Slika
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Voja napisao:Postoji li neko od vas forumasa ko nije do neba skocio posle ovog gola :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Yvv7wFpqrNo
Auuuu, secam se te utakmice kao da je juce bila, a secam se bogami i da sam zaplakao skoro posle meca zbog onog Francuskog sudije i one nevidjene kradje!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:Postoji li neko od vas forumasa ko nije do neba skocio posle ovog gola :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Yvv7wFpqrNo
:hurray: :hurray: :cheers: :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Rabba »

Voja napisao:Jesu li ove odbrane kvalitetne :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lPyI2ITc ... re=related
Posle ovog snimka mogu samo da kazem:"JEDAN JE PETER SCHMEICHEL!!!"
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori