Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Voja napisao:Oh boze,zasto se uvek zakuva posle mojih postova,kakva je to kletva!? :lol:
Ako ti je za utehu,ovaj put sam ja na tvojoj strani,sto priznaces nije tako cest slucaj! :wink:
Turija,slazem se sa tobom da Brkic niti bilo koji igrac Vojvodine ne bi svojim igrama zasluzio da se nadje na nekom zvezdaskom forumu ali to je jos jedan dokaz koliko smo mi iznad njih,plus sto se ovde ne radi o sadasnjem golmanu zvezde vec Hetafea i Nasem reprezentativcu!
Drugo,on je u toj utakmici definitivno bio junak,narocito kad pogledamo kome je skidao te suteve,trenutno ubedljivo najjacem ofanzivnom timu na svetu,i ja iskreno davno nisam video bolju odbranu od one kada je Anriju skinuo cist cizer!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

vladans napisao:
Voja napisao:Oh boze,zasto se uvek zakuva posle mojih postova,kakva je to kletva!? :lol:
golmanu zvezde vec Hetafea i Nasem reprezentativcu!
..,narocito kad pogledamo kome je skidao te suteve,!
On je zvezdin golman, bez obzira gde igrao (zato je i u našoj reprezentaciji i kad ne brani nigde. U istoj je i konkurencija Željku Brkiću.A nijedna ozbiljna Firma ne veliča konkuranciju na svom Sajtu.Ko to ne razume ne mora, ali zato nikad neće biti bolji od Konkurenta.
Drugo, ja nikada nisam gledao kome su ,,skidani" šutevi, već kakvi su oni bili.Da je lopta išla samo 30cm više u stranu, ili u suprotnu, paradirao bi u prazno, ili ostao ,,ukopan".Zato je sporstka sreća i važan faktor u sportu.
PS
ne morate se složiti sa mnom, ali ni ja zbog toga neću promeniti mišljenje.A, vreme će pokazati, kakav je ko bio junak među stativama, a ne u medijima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Turija,niko nikom nije nametao svoje misljenje vec je samo iznosio svoje,a to sto nemamo svi isto misljenje,boze moj..
Koliko sam ja shvatio Vojin post,on je u temi "njegovo velicanstvo-FUDBAL"stavio snimak golmana Hetafea koji je dobro branio u utakmici sa Barselonom,da je kojim slucajem na njegovom mestu bio neki drugi golman,opet bi postavio taj snimak!
Tako da ovde nema reci o velicanju Stojkovica kao Stojkovica vec jednog golmana koji je po svim ocenama dobro branio tu utakmicu!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Pazi,da se razumemo,u sportu pljuvati ili blaze receno kritikovati i reci "vreme ce pokazati" ti vec sad daje za pravo da ces biti 100% u pravu (al sam ga sad zakomplikovao :lol: ).
Niko u zivotu ne radi nista savrseno,a ni vecno,tako da normalno je da ce doci do pada u odbranama Stojkovica i da ces ti na kraju biti u pravu.

Isto tako je medijski (a ne na terenu) Ronaldo (Barcelona) bio najbolji igrac sveta,dok se nije potvrdilo da on ustvari nema pojma,i da je sad ko zna gde negde u svojoj domovini i igra bedan fudbal.Isto tako i Ronaldinjo je bio medijska naduvana licnost,a nikako na terenu nije bio najbolji igrac sveta,jer "vreme je pokazalo" da je i on pao i da nema pojma.Ustvari i njega je pratila sreca i to strasna sreca,jer da su njegovi saigraci bili 30 cm ulevo,Ronaldinjo ne bi imao nijedan tacan pas u karijeri :wink:

Eeeeeh,ljudi moji,zaista ovo simpatisanje ili navijanje za neki klub u ovoj napacenoj zemlji ima i preveliki oblik ostrascenosti i neverovatno je koliko je malo ljudi oko stadiona spremno da realno pogleda i prokomentarise ono sto svojim ocima vidi,i da ne izvrce sve vidjeno,samo da bi se tocak vodenice okretao na njegovu stranu.

p.s.druze Turija,ne vidim da iko od nas trazi od tebe da promenis svoje misljenje,cak stavise,meni je i drago sto mislis tako,cisto da osetis kako je meni nekad,kad imas osecaj da su svi protiv tebe :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ja sam se ipak nadao da ćete komentarisati ono boldovano (jer sam to istakao kao najbitnije u svom odgovoru) :wink:
No dobro, zato ćemo uvek i biti (samo na našem forumu i u našim razmišljanjima) ispred blizanaca, a na Tabeli (koja je merilo za ostale) uvek ispod.
A, možda je stvarno Stojković, do svoje 26 godine i igrao kao Ronaldo, ili Ronaldinjo, pa sada je pao, jer je ,,vreme pokazalo", i onda će ,,u inat svima" ponovo uzleteti, kao Feniks iz legende.
END.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Voja napisao:Oh boze,zasto se uvek zakuva posle mojih postova,kakva je to kletva!? :lol:
Kуваш стално, само немам појма зашто?
п.с. Турија је већ рекао све па зато нећу да се понављам.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

http://gle.to/index.php?pg=2&show=5&id= ... deoid=1639

Ma mante se njih, dovedite ovu `mesto Lazetica :lol: :lol:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

podbara napisao:
Voja napisao:Oh boze,zasto se uvek zakuva posle mojih postova,kakva je to kletva!? :lol:
Kуваш стално, само немам појма зашто?
п.с. Турија је већ рекао све па зато нећу да се понављам.
Ne znam sta da kazem!!! Oduvek sam mislio da se razlikujemo od onih bas po tome,sto volimo i cenimo sebe,ali NE MRZIMO druge!!!Da sam hteo da mrzim,verovatno bih navijao ili za zvezdu ili za partizan.
Malo sam razocaran,al ok.

Neka se pljuje po Pekaricu,neka se klice Mrdji.... nekako mi se cini da se dosta toga menja u zadnje vreme na forumu.Steta,stvarno steta!!!

Limanfkv milion puta sam video taj klip do sada,i jos mi nije jasno,jel to neka fora,reklama,namestaljka ili se stvarno tako nesto moglo desiti!? :lol:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

limanfkv napisao:http://gle.to/index.php?pg=2&show=5&id= ... deoid=1639

Ma mante se njih, dovedite ovu `mesto Lazetica :lol: :lol:
Uh, kakav šut iz punog trka, (a kanda) i bez kopački :hurray: :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:[Ne znam sta da kazem!!! Oduvek sam mislio da se razlikujemo od onih bas po tome,sto volimo i cenimo sebe,ali NE MRZIMO druge!!!Da sam hteo da mrzim,verovatno bih navijao ili za zvezdu ili za partizan.
Malo sam razocaran,al ok.
Ne znam Vojo, u čemu si video mržnju?
Možda u tome što je izostalo divljenje retkim solidnim odbranama Stojkovića (video si i sam kako je Stamenković, istog vikenda, činio čuda ,,oči u oči" sa Mrđom, a kada je Mrđa dobro raspalio sa 22-23 metra lako je kapitulirao.Hoćemo li ovde hvaliti sad i Stamenkovića? Pa i on je odbranio slabo šutnute zicere.Hajde i njega da stavimo na link)?
Vojo, čitaćemo u svim novinama u narednih najmanje 7 dana o čudima golmanskim Velikog Vladimira, pa zar moramo još i ovde?Moje je pitanje u suštini bilo: šta će on na ipak navijačkom forumu FK Vojvodine?Odbranio dobro nekoliko šuteva i sad treba ovde raspredati priču i cementirati mu mesto u Repki i sa ove adrese?Iskusni ljudi u biznisu (a fudbal je odavno postao velik biznis) kažu: saradnja je dobra, ali konkurencija je još bolja.
Ako je to mržnja, izvini zbog razočarenje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

I za mene je VELIKO razocarenje pisanje pojedinih clanova koje sam smatrao pre svega dovoljno zrelim da shvate ovakve situacije na neki drugaciji nacin, a ne ovako navijacki tj. klinacki!!!
Decko je REPREZENTATIVAC nase zemlje i kao takav sto da se ne nadje u ovoj rubrici pogotovo posle ove fenomenalne partije(onaj ko nije zaslepljen navijackim glupostima slozice se da je odigrao fenomenalno)
On ne igra u Zvezdi, vec u Hetafeu za razliku od Stamenkovica i ne mogu da verujem da neko poredi partiju ovog nosonje protiv nas i partiju Stojkovica protiv Barse(nadam se da je to ipak samo ironija)?!
I na nasem forumu se dosta ljudi prima na to recimo sto Kacar ne igra pre Milijasa, a mene to uopste ne interesuje dok mi pobedjujemo i igramo onako kako igramo!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Grba_NS napisao:On ne igra u Zvezdi, vec u Hetafeu za razliku od Stamenkovica i ne mogu da verujem da neko poredi partiju ovog nosonje protiv nas i partiju Stojkovica protiv Barse(nadam se da je to ipak samo ironija)?!
I na nasem forumu se dosta ljudi prima na to recimo sto Kacar ne igra pre Milijasa, a mene to uopste ne interesuje dok mi pobedjujemo i igramo onako kako igramo!!!
Mogu ti reći da je Stamenković u subotu dobro branio, ako već nisi nepristrasno primetio.
A Kačar ili Milijaš u Reprezentaciji? Ako je tebi svejedno meni nije.Kao što mi nije svejdno Lazetić ili Aleksić, ako Vojvodina pobeđuje (razlog je verovatno klinački).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Molim te nemoj da poredis reprezentaciju i klub tj. situaciju Kacar-Milijas i Aleksic-Lazetic(pokusavas na losem primeru da me spustis) jer koliko god slicno izgledalo to je ipak dijametralno suprotno!Reprezentaciju nikad, ali nikad nisam gledao kroz klubove, niti cu...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ajd da malo spustimo loptu :lol:

Evo malo umetnosti od fudbala (provereno bez nama mrskih neprijatelje)

http://www.youtube.com/watch?v=Y5_KT8vlGc8 :lol: :wink:

A evo i odgovor na Limanfkv klip :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WM1iNOQO ... re=related
Slika
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Da vas interesuje samo lepota fudbala,mogli bi svake nedelje ubacivati ovde linkove Messia,Kake,C.Ronalda,Drogbe,Fabregasa,Grafitea,Dzeka itd.Kao sto bi mogli stalno ubacivati odbrane Bufona,Freya,Kasiljasa,Cecha,Almunie itd.Ja tako nesto ne vidim,vec vidim samo deklarisanog cigana stojkovica,koji je uz sve to NEVIDJEN KRETEN(kakve sam ja sve cuo price o njemu,da je za novac spreman na sve),a uostalom ko je slusao izjave,mogao se u to i sam uveriti.Gde,ja pitam GDE to jos ima da covek koji nigde nije branio zadnje 3-4 godine,ima zacementirano mesto u reprezentaciji?Nigde,ali ipak je ovo Srbija,ovde sve moze.Jel moguce da on nigde,ali NIGDE nije branio zato sto ga niko ne voli i svi mu zele zlo ili su u pitanju ljudski i igracki kvaliteti?Taj Lane je debitovao za nas u 25.godini,iako je mogao igrati jos dok je bio u Vosi,ali niko ga nije gurao u repku,ipak nije covek iz BGa.Ista je prica i sa Krasicem.Setite se samo-Milovanovic,Basta,Smiljanic,Basa itd.,svi reprezentativci(potpuno nezasluzeno),a gde su sad?
Mani me te price,odbranio covek jednu utakmicu dobro i sad kao da je najbolji igrac sveta,svi pisu o njemu.Pa i corava koka zrno ubode...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Odgovori