Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Nisam znao gde da stavim ovu trenutnu akciju merenja brzine šuta radarom, pa sam stavio ovde.Interesantan je podatak da Dragan Mrđa ima treći po snazi šut u našoj Ligi (mereno do sada), a najjači u FK Vojvodini.
Ono što je za pohvalu je izjava samog Mrđe (zapisano na sajtu ,,Napredvoša", pa se može pogledati), povodom ovog događaja, gde je bio vrlo korektan i realan, pa je uspeo da promeni sliku u sebi i upiše plus (barem kod mene, jer mi se čini da se nije folirao) :hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Joj,sinoc sam video u pregledu Bundeslige,bas sam hteo danas da postavim.A najjaci je taj snimak iza gola,kakva putanja,koja brzina.... ccc
Slika
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Voja napisao:
Joj,sinoc sam video u pregledu Bundeslige,bas sam hteo danas da postavim.A najjaci je taj snimak iza gola,kakva putanja,koja brzina.... ccc
Bomba...
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Stvarno neverovatan gol.
Ono što meni nije jasno je sledeće: kako uspeju u Engleskoj, Nemačkoj,...da naprave tako idealno ravne zelene terene (kao da su bilijar stolovi u pitanju), gde lopta uopšte ne poskakuće, već klizi po njima :frown: ?
Mi imamo baš solidan teren, ali ni blizu ovome (a kako će tek izgledati posle atletike, mogu zamisliti :mrgreen: ).No, ako pogledam kako nam automobil skakuće na našim autoputevima (i kroz ravnicu od Novog Sada do Beograda), a pliva na evropskim, možda mi je i jasno :oops: :rage: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:Ono što meni nije jasno je sledeće: kako uspeju u Engleskoj, Nemačkoj,...da naprave tako idealno ravne zelene terene (kao da su bilijar stolovi u pitanju), gde lopta uopšte ne poskakuće, već klizi po njima :frown: ?
Mozda i zbog ovakvih stvari :lol:

Slika
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Vojo, ne znam, ali nekako sam, uvek, sumnjičav sa tim nulama u našoj štampi (u zemlji Srbiji se jako lako gube i dodaju nule na ciframa za račune). :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

pa ti obrisi obe nule ako ti smetaju,pa ces opet uvideti razliku izmedju njih i nas :lol: 8)
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

OK, ali zato, bar u godinama ,,radova", ćemo sigurno biti bolji od njih :wink: Super bi bilo kad bi tu skinuo dve nule :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Turija napisao:Ono što stoji, to je da je Stojković bio izuzetno motivisan, a s obzirom da je kiks golman, treba sačekati još koju ,,običnu" utakmicu, gde će se videti kako će braniti.
Stojkoviću je problem, koncentracija i kontinuitet dobrih odbrana.Zato napolju i ne brani, jer oni tamo ne pamte i ne veličaju nedeljama igru na jednoj utakmici, već se meri svaka, pa donosi zaključak.Drugim rečima, ne žele da zavise od trenutne inspiracije i sportske sreće pojedinca.
Polako sa obećanje, polako sa plaćanje - što bi rekao Šojić.
Blic
Srbi u Evropi: Golčina Kačara, veliki kiks Stojkovića
Autor: Blic online | 04.05.2009. - 07:44
Proteklu fudbalsku nedelju obeležile su polufinalne utakmice Lige šampiona u kojima su Nemanja Vidić i Bane Ivanović ispunili svoje zadatke i držali napadače Arsenala i Barselone dalje od gola, a najupečatljiviji utisak tokom vikenda ostavio je Gojko Kačar fantastičnim pogotkom u važnom remiju Herte na derbiju 30. kola Bundeslige sa HSV-om. "Bomba" na spuštenu loptu Marka Pantelića upisala je Kačarovo ime na semafor, a tamo su se ove nedelje našli i Danko Lazović i Đorđe Jokić. Napadač PSV-a je mesto u beležnici zaslužio i drugim žutim kartonom u remiju sa NEC-om, a žutu minutu imao je i reprezentativni golman Vladimir Stojković, koji je katastrofalnom greškom skrivio poraz Hetafea...
Ništa lično, samo pratimo (i dalje) učinak naših reprezentativaca :wink: :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:
Srbi u Evropi: Golčina Kačara, veliki kiks Stojkovića
Autor: Blic online | 04.05.2009. - 07:44
Proteklu fudbalsku nedelju obeležile su polufinalne utakmice Lige šampiona u kojima su Nemanja Vidić i Bane Ivanović ispunili svoje zadatke i držali napadače Arsenala i Barselone dalje od gola, a najupečatljiviji utisak tokom vikenda ostavio je Gojko Kačar fantastičnim pogotkom u važnom remiju Herte na derbiju 30. kola Bundeslige sa HSV-om. "Bomba" na spuštenu loptu Marka Pantelića upisala je Kačarovo ime na semafor, a tamo su se ove nedelje našli i Danko Lazović i Đorđe Jokić. Napadač PSV-a je mesto u beležnici zaslužio i drugim žutim kartonom u remiju sa NEC-om, a žutu minutu imao je i reprezentativni golman Vladimir Stojković, koji je katastrofalnom greškom skrivio poraz Hetafea...
Ništa lično, samo pratimo (i dalje) učinak naših reprezentativaca :wink: :lol:
Niko ti ne brani da pronadjes snimak i postavis.I kiksevi su deo fudbala,i za ovaj topic je nebitno ko ih je napravio.kao sto sam vec ranije pisao,ne dizem stojkovica u nebesa,nego je samo onaj mec odlicno branio,ok,ako imas kiks istog golmana,daj ga,pa da se svi smejemo :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:[Niko ti ne brani da pronadjes snimak i postavis.I kiksevi su deo fudbala,i za ovaj topic je nebitno ko ih je napravio.kao sto sam vec ranije pisao,ne dizem stojkovica u nebesa,nego je samo onaj mec odlicno branio,ok,ako imas kiks istog golmana,daj ga,pa da se svi smejemo :wink:
Vojo, zašto ljutiš? :lol: :wink:
Ja nisam postavio ovde ništa o Stojkoviću ni onda, niti ću sada.Ja sam ovo postavio zbog KAČARA :hurray: i taj ću link pronaći (ili ako neko to uradi pre mene, bio bih mu veoma zahvalan) 8) :D :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Voja napisao:ako imas kiks istog golmana,daj ga,pa da se svi smejemo :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ehMyNIdh ... r_embedded
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

max napisao:
Voja napisao:ako imas kiks istog golmana,daj ga,pa da se svi smejemo :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ehMyNIdh ... r_embedded
Ovo je greska a la Kahriman!Ima li neko njegov klip,sa poslednje utakmice,cujem da je ponovo onaj stari?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Gledao sam utakmicu Hamburger-Herta i Kacar je bio odlican ne samo zbog postignutog gola,ali mora se priznati da velike zasluge za gol ima i Pantelic koji je primio loptu a onde je tacno spustio Kacaru.Veliki uspeh Herte protiv osetno kvalitetnijeg Hamburgera koji je igrao znatno oslabljen,a ocigledno da ih je kostala borba na tri fronta i da su titulu kao i kup izgubili,a da ce najverovatnije sve karte baciti na kup UEFA gde ce opet biti tesko u finalu jer mi sve mirise da posle Turaka i Rusa ove godine moraju Ukrajinci da osvoje taj vec dosta obesmisljen kup(bar do sledece godine i novog sistema).
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Odgovori