Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Turija »

Ja, ovako sa strane, vidim situaciju malo drugacije.
Sve je to fudbalski lepa prica, ali cini mi se da je realna situacija dosta drugacija.
Koliko je Mostaraca stvarno volelo Velez i navijalo za njega? Pocev i od igraca. Pre bih rekao da su navijali za zvezdu, partizan, hajduk i dinamo, a tek posle za Velez. Da je bilo vise onih kao Voja, Velez bi bio to sto treba.
Nisu oni imali ni Josku Velkera, Kostu Hadzija, Vujketa, Tozu, Vasica, Krstica, Takaca, Rajkova...i citavu generaciju 50ih.
Da su je imali izborili bi se. Posrtali kao Vosa, ali ostali neslomljeni. Mnogo je dubok temelj Vose, od Osnivaca do Legendi. Nema to Velez, uz svo postovanje koje sam fudbalski imao prema tom klubu.
Tako da, Del_Boske je u pravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Turija »

Hvala Voji na postavljenim klipovima.
Nasi su golmani najbolji. :dance2:
Ipak, Brkic.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Voja »

Turija napisao:Hvala Voji na postavljenim klipovima.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=fkNILeN1GqI[/video]

Igrac koga sam mnogo voleo iako je nekako uvek bio miran,tih,povucen,neprimetan.... Al je imao neki poseban smek u svojoj igri,svoj stil,jedinstven,neponovljiv.... Naleteo sam na ovaj snimak u kojem je Sami bio u Holandiji,pa je bivsi klub to iskoristio da napravi mini reportazicu.Iako nazalost ne razumem vecinu toga sto su pricali,lepo je videti nekoliko golova koje je Sami postizao u dresu Heerenveena. Tadasnji tandem u Heerenveenu,Rud van Nisterloy & Radoslav Samardzic :cup:

:cheers:

Years Team Apps (Gls)
1990–1995 FK Vojvodina 115 (44)
1995–1997 FC Volendam 57 (15)
1997–1999 SC Heerenveen 65 (24)
1999–2000 Feyenoord 14 (1)
2000–2001 RKC Waalwijk 16 (0)
2002–2003 SC Heerenveen 6 (0)

1992–1996 FR Yugoslavia 1 (0)
Slika
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Friend »

Sjajan igrač,još pamtim tandem Samardžić-Pantelić.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od ernesto »

https://youtu.be/E1M4rQ7P9P0" onclick="window.open(this.href);return false;

Litvanska liga,ladno igraju u sali :shock:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od gospodinFKV »

Tvorza, sve ti je oprosteno :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:

http://www.bbc.com/sport/football/43369490" onclick="window.open(this.href);return false;
The Greek top-flight match between PAOK Salonika and AEK Athens on Sunday was abandoned after PAOK's president invaded the pitch with a gun.

Ivan Savvides tried to confront the referee with a gun in a hip holster after his side had an 89th-minute goal ruled offside with the score 0-0.

AEK's players left the pitch concerned for their safety and did not return.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

Utrčali na teren, Vest Hem im zauvek zabranio pristup stadionu


Vest Hem doživotno je zabranio najmanje petorici svojih navijača da prisustvuju utakmicama kluba, nakon što su utrčali u teren tokom poraza od Barnlija.

Kako su preneli britaski mediji, kažnjeno je i nekoliko navijača koji su ubacivali predmete i novčiće u teren "sa namerom da povrede".

Suvlasnik Vest Hema Dejvid Salivan pogođen je novčićem tokom protesta navijača na stadionu ispred lože, 10. marta tokom utakmice sa Barnlijem (0:3).

Vest Hem je saopštio da je preduzeo "brzu i odlučnu akciju", posle "teškog nasilja i fizičke agresije".

"Čekićari" se muče otkako su u avgustu 2016. godine sa Apton parka prešli na Olimpijski stadion.

U novom domu Vest Hem je u 33 prvenstvene utakmice pobedio samo 12 puta, a izgubio 13 utakmica.

Ekipa Dejvida Mojsa je dva boda i jedno mesto iznad zone ispadanja.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Dragojlo »

Posle ONAKVOG penala za Real u tako važnoj utakmici, u toliko jakom takmičenju, u zaustavnom vremenu.... Pa ovi ovdašnji blizanci imaju sav legitimitet da se porede sa tim i da tvrde da su svi njihovi penali vrhunac regularnosti!!! :evil:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Turija »

Dragojlo napisao:Posle ONAKVOG penala za Real u tako važnoj utakmici, u toliko jakom takmičenju, u zaustavnom vremenu.... Pa ovi ovdašnji blizanci imaju sav legitimitet da se porede sa tim i da tvrde da su svi njihovi penali vrhunac regularnosti!!! :evil:
Vise mislim da je start nesmotren i neoprezan i da ga je Italijan rukom malo pogurao sa ledja, a engleski sudija jedva docekao.

Ako cemo objektivno, bio je realov igrac u zicer sansi. Da ga je pustio, bez ometanja sa ledja, gol 99%.
Da je takva situacija bila na suprotnoj strani, ne verujem da bi pokazao na krec.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od gospodinFKV »

Rekoh drugarima nekim danas - penal ko kuca, ALI ne i penal koji bi se svirao nekom Bate Borisovu protiv Reala, Vosi protiv :shit: , nekom Livornu protiv upravo ovog Juventusa. Ovo su penali gde sudija u delicu sekunde odluci da li ce da bude lincovan od strane vece ili manje lobisticke i PR masinerije. U svim krugovima postoje manji i veci. To sto je Juventus veci u krugu sa pomenutim Livornom, Torinom, Beneventom, apsolutno ne znaci da nije manji u krugu s nekim Realom, Barselonom, Bajernom, koliko god ih mi voleli ili ne.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Dragojlo »

Oliver jednostavno nije razumeo trenutak i težinu celog tog dvomeča! Ko zna šta bi bilo u produžecima!A i Benatia je reagovao amaterski i nerezonski! Nekako me ovo podseća na debilan start Baneta Trajkovića u Beču protiv Rapida... posledice su slične....
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Turija »

Plus domaci teren i pun stadion.
Mada, mogao je pustiti da produzeci odluce, kad se vec ne racunaju golovi u gostima.
Ne bi se digla takva dzeva. Ali i to je iskustvo sudije( koje je malo), kao i priprema za takav mec.
Verovatno je problem sto nije ocekivao da Juventus moze do 3:0?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od 1892 »

Takve penale Juve dobija svako kolo po Seria A, ne vidim što su se toliko uzrujali. Krajnje licemerje, podsetili su me na nešto što u JSL gledamo iz dana u dan.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Red Marquis »

1892 napisao:Takve penale Juve dobija svako kolo po Seria A, ne vidim što su se toliko uzrujali. Krajnje licemerje, podsetili su me na nešto što u JSL gledamo iz dana u dan.
U obrnutoj situaciji penal nikad ne bi bio sviran, to je problem.
Io odio Belgrado
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od 1892 »

Red Marquis napisao:
1892 napisao:Takve penale Juve dobija svako kolo po Seria A, ne vidim što su se toliko uzrujali. Krajnje licemerje, podsetili su me na nešto što u JSL gledamo iz dana u dan.
U obrnutoj situaciji penal nikad ne bi bio sviran, to je problem.
Uvek veliki maltretiraju male. Opet se vraćam da Juve to isto radi godinama po Italiji tako da mi ih uopšte nije žao iako ni Real ne mirišem. A ruku na srce kontakta i jeste bilo i to u petercu, ako ćemo o krajnje nepostojećem penalu da pričamo, školski primer je zvezdin na Karađorđu, ovo je više u kategoriji i može i ne mora....
Come on you Reds!
Odgovori