Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Борчевац »

Neizlecivi napisao:Ja cenim sa nasi gledaju na to jednostavno kao pripremnu tekmu, a mozda i kao mogucnost da na delu vide Koljica koji se pominjao po forumu makar... Sve u svemu, ne trebas ozbiljno uzimati ti :cheers:
Аха нисам знао да су из Воше бацили око на Кољића,није он неки играч,код нас када је био прошле сезоне,глумио стативу,а у крупи је дао 9 голова,а од тих 9,ја мислим 6,7 дао из пенала.
А ако пређе у Вошу,нећете се усрећити са њим,он ће вам бити Билбија 2.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Борчевац »

Stexman napisao:A da ne spominjemo vasu tekmu sa ciganima...
Nema to veze sa nasim medjusobnim odnosom!
Наравно да нема.
Само мораш и мене да зарумијеш,нико у БЛ не воли милине сеоске проекте,па сам се зато био избио када сам прочитао да ћете играти са њима.Нисам знао да сте бацили око на Кољића,па онда претпостављам да је због тога све ово и договорено,али већ сам написао да ће вам он бити Билбија 2,ако га доведете.
Текма са циганима када је била договорена то није било до нас,као што ни ова није до вас,тада су нама у управи клуба били све сами цигани и гробари,који су утекли из којекаквих припиздина и своје гузице увалили у фотољу Борца,увалили клуб у милионске дугове,и бацили клуб у другу лигу.Хвала Богу сада су у управи прави Борчевци,рођени људи у БЛ,одрасли уз Борац.За очекивати је ако људи из управе наставе овако да раде као што тренутно раде,да ће Борац испливати из дугова и бити на 0,за неких 4,5 година.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Борчевац »

Него да вас питам каква је фирма Бела Флора из Параћина,они би требали да буду ангажована за реновирање главно терена код нас.
Чујем да та фирма има доста искуства у реновирању терена,и да сте их и ви били ангажовали.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Борчевац »

Извините испаде као да сам вас напао,а нисам,зато што играте са њима.Једноставно морате и мене схватити тај клуб нико у БЛ не воли,не само у БЛ,него у читавој РС,свима иду на курац.
Још једном извините,ако се неко осјетио нападнут на неки начин :cheers:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od ernesto »

http://engleskifudbal.com/tekstovi/ljud ... ni-slican/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Neizlecivi »

Борчевац napisao:Него да вас питам каква је фирма Бела Флора из Параћина,они би требали да буду ангажована за реновирање главно терена код нас.
Чујем да та фирма има доста искуства у реновирању терена,и да сте их и ви били ангажовали.
Koliko ja znam, najozbiljnije rade u okruzenju. Prosle godine mislim su sredjivali teren, koji je bio ekstra, a nakon toga je bio nesto losiji,prvi put posle dugo vremena. Međutim brzo je došao sebi i nakon toga mislim da opet imamo najbolji teren u Super ligi (koja u suštini ima 3-4 dobra terena) :D
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od madda fakka »

Ko nema sta posebno da radi danas u 19h, moze da sedne da gleda derbi Rijeka-Dinamo ZG (arenasport1). Odlucuje se malte ne o tituli prvaka Hrvatske. Ovim bi se upotpunila nedominacija "velikih" klubova ili pak klubova iz glavnog grada iz bivsih SR unutar SFRJ. Slovenci imaju Maribor (a ne samo Olimpija LJ), BiH ima Borac Banja Luka, Zrinjski (a ne samo Zeljo i Sarajevo), Makedonija ima Tetovo (ne samo Vardar), u CG je Buducnost PG osvojila samo 2 titule od osamostaljenja menjali su se Sutjeska, Rudar, Mogren i Zeta. Bice odlicno videti kako Mamicevi "skartovi" koji su nekoc igrali u dinamu a sada mahom u Rijeci osvajaju titulu. Ima nade i za nas :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Milan »

Nema...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od madda fakka »

Ima :) Nada poslednja umire a pre nje Vera :)
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od ernesto »

madda fakka napisao:Ko nema sta posebno da radi danas u 19h, moze da sedne da gleda derbi Rijeka-Dinamo ZG (arenasport1). Odlucuje se malte ne o tituli prvaka Hrvatske. Ovim bi se upotpunila nedominacija "velikih" klubova ili pak klubova iz glavnog grada iz bivsih SR unutar SFRJ. Slovenci imaju Maribor (a ne samo Olimpija LJ), BiH ima Borac Banja Luka, Zrinjski (a ne samo Zeljo i Sarajevo), Makedonija ima Tetovo (ne samo Vardar), u CG je Buducnost PG osvojila samo 2 titule od osamostaljenja menjali su se Sutjeska, Rudar, Mogren i Zeta. Bice odlicno videti kako Mamicevi "skartovi" koji su nekoc igrali u dinamu a sada mahom u Rijeci osvajaju titulu. Ima nade i za nas :cheers:

Slazem se sve sto si napisao!
Mi i dodjemo kao Rijeka ili Atletico Madrid!
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Борчевац »

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/vide ... nala/82421" onclick="window.open(this.href);return false;
Е крв ти јебем шта се и ради :lol:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od N13 »

Pošto je postala tradicija da naši golmani imaju problema sa ispucavanjem lopte, evo predloga:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=cIkKgXxQsDU[/video]

:D
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Del_Boske »

Ево решења, узмеш на велико! :D :D :D

---
У Текстилац стижу 32 фудбалера из Гане

16.06.2017 15:04 | Душан Репија
Дервента - Крајем јуна или почетком јула у Текстилац би на пробу требало да стигну 32 фудбалера из Гане, а они који се најбоље покажу потписаће уговоре са дервентским прволигашем.

Својеврсну револуцију у фудбалу на нашим просторима Дервенћани ће извести у сарадњи са једним менаџером из Загреба који је поријеклом из Дервенте. Он ради за академију Авењу Гана и добро познаје квалитете фудбалера који имају између 17 и 25 година. Сви фудбалери са Црног континента маштају да каријеру граде у Европи, а ово би им на неки начин било предворје велике сцене.

- Можда јесте мало неуобичајен потез, али немамо шта да изгубимо, само можемо да добијемо. Чак ћемо и финансијски профитирати, јер организујемо њихов петнаестодневни боравак, па очекујемо да нам у каси остане око 20.000 марака. Уколико један или више фудбалера квалитетом задовољи наше апетите, бићемо на вишеструком добитку - рекао је члан управе Текстилца Давор Пијетловић.

Фудбалери из Гане требало би да стигну у град на Укрини 24. јуна или 1. јула, у зависности од брзине рјешавања неопходне документације. Новац је већ на рачуну Дервенћана.

- Уколико фудбалери добију визу, сигурно ће доћи, а уколико се нешто искомпликује, вратићемо новац. Ипак, очекујемо да све буде у реду - рекао је Пијетловић.

Дрес Текстилца прије неколико сезона носио је Азеведо Круз из Доминиканске Републике, а у 98 година дугој историји клуба још ниједан фудбалер из Африке није имао ту прилику. Амбициозна управа клуба која је од друголигаша направила стабилног прволигаша чини све да у Дервенти створи одличне услове за рад, тако да ускоро почиње градња помоћног терена са вјештачком подлогом.

- Акцијом "Квадрат за будућност" прикупили смо око 115.000 марака, што је довољно за земљане радове. Ускоро почињемо са радом, а надамо се да ћемо скупити још новца како бисмо изградили модеран стадион који би ријешио много проблема - рекао је Пијетловић.

Отишао Драгишић

Досадашњи тренер Текстилца Зоран Драгишић одлучио је да преузме бригу о јуниорском тиму Борца, тако да је клупа Дервенћана упражњена.

- Са Драгишићем смо се растали коректно, хвала му на свему што је урадио за претходних пола године. Нови тренер сигурно неће бити из Дервенте, јер тражимо искусног стручњака - рекао је Пијетловић.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od Radoye »

To je posao, ja bih na tu foru kontaktirao Anselma Deliku, on radi kao trener sada u Gabonu, platiti mu avionske karte i neka dovuce 15-20 momaka odatle na probu. Pa sta valja potpisati sto za Vosu sto za Proleter, ostalo prosetati po Srbiji da se udomi sta moze da se udomi, da bude dobro i nama i njima, a ko nije ni za Srbiju vratiti ga nazad. Mozda nadjemo nekog novog Abua, ali ovaj put da uzmemo i lovu na njemu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post od gospodinFKV »

Slicnu stvar je Asante Kotoko uradio kad su igrali prijateljsku s nama pre 6-7 godina. Dosli sa dvadesetak fudbalera, spremni da ih rasprodaju po Srbiji, jer imaju citav kontigent igraca kod kuce, za domace prvenstvo.
Odgovori