Vojvođanska fudbalska scena

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 643
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od rykerfcv »

Hajduk Kula u polu-stecaju,vecina prvog tima je otislo.
Plata im je bila cak 40 hiljada dinara mesecno,a i ta plata nije dolazila po dva-tri meseca.
Najverovatniji scenario je gasenje kluba drugi put,pa reinkarnacija treci i tako u krug.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Radoye »

rykerfcv napisao: Sub Jul 15, 2023 1:21 am Hajduk Kula u polu-stecaju,vecina prvog tima je otislo.
Plata im je bila cak 40 hiljada dinara mesecno,a i ta plata nije dolazila po dva-tri meseca.
Najverovatniji scenario je gasenje kluba drugi put,pa reinkarnacija treci i tako u krug.
I svaki put kad vaskrsne klub sve stariji, sve raniju godinu mece sebi na grb...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Stexman »

Bas tako. Pre pet godina smo bili jedan od najstarijih klubova u Srbiji, sad smo mozda jedva peti u Vojvodini. Sramota je kako se to dozvoljava da svako menja istoriju kako mu odgovara.
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Пролетер је са два бода више од Сусека отишао у прву новосадску лигу.

@Slanobarac видим да постоји истоимени клуб у Будисави, да ли ти стојиш иза њега, које су ти амбиције и имаш ли генералног спонзора?
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od slanobarac »

CRD FCV napisao: Sub Jul 15, 2023 1:19 pm

@Slanobarac видим да постоји истоимени клуб у Будисави, да ли ти стојиш иза њега, које су ти амбиције и имаш ли генералног спонзора?
:mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
masterNS
Postovi: 570
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 4:05 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od masterNS »

Zna li neko sta se desava u Odzacima? Vidim da Tekstilac ima rezultate, ko gura to? Da li i dalje igraju na onoj livadi za 3 reda tribine, a igraci se presvlace u kucici iza gola?
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Minja »

Stexman napisao: Uto Nov 29, 2022 10:31 pm Da, naslednik je. Igraju na slanoj bari ali koliko sam cuo izgleda da ih je Novi Sad izradio za mesto...
Trebali su im pokrivati neke troskove, i jesu neko vreme ali sam nacuo da je to gotovo. Pitanje sta ce biti sa njima. Imaju puno igraca na platnom spisku, i to sa prilicno jakim platama. Igraju nasi bivsi igraci Sasa Drakulic i Laza Veselinovic.

A ja vas sve da pitam, sta ce Proleter u Super ligi Srbije? Sta su tamo radili i sta su zeleli da postignu? Vojvodina je bila u krizi svega. Ali, i da je Vojvodina nestala nema kluba ni na vidiku koji bi mogao da zauzme to mesto. Takav u Novom Sadu ne postoji. Proleterovo mesto je u Novosadskoj, Vojvodjanskoj nizoj, Vojvodjanskoj visoj ligi i to je to. Isto tako i Kabelu, Indeksu, Slaviji, Radnickom sa Detelinare koji vise ne postoji na zalost. Novi Sad nikada nece biti konkurent Vojvodini. Nikada nije ni bio. Po meni, treba vratiti Radnicki u zivot i to je to sto se NS tice. zvezda sa Najlona, Borac... Svaki kvart ima svoj klub. Super. Klinci imaju gde da treniraju i igraju utakmice, ovi malo stariji se nesto i takmice. To je smisao postojanja malih klubova.
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Minja napisao: Ned Sep 24, 2023 7:51 pm
Stexman napisao: Uto Nov 29, 2022 10:31 pm Da, naslednik je. Igraju na slanoj bari ali koliko sam cuo izgleda da ih je Novi Sad izradio za mesto...
Trebali su im pokrivati neke troskove, i jesu neko vreme ali sam nacuo da je to gotovo. Pitanje sta ce biti sa njima. Imaju puno igraca na platnom spisku, i to sa prilicno jakim platama. Igraju nasi bivsi igraci Sasa Drakulic i Laza Veselinovic.

A ja vas sve da pitam, sta ce Proleter u Super ligi Srbije? Sta su tamo radili i sta su zeleli da postignu? Vojvodina je bila u krizi svega. Ali, i da je Vojvodina nestala nema kluba ni na vidiku koji bi mogao da zauzme to mesto. Takav u Novom Sadu ne postoji. Proleterovo mesto je u Novosadskoj, Vojvodjanskoj nizoj, Vojvodjanskoj visoj ligi i to je to. Isto tako i Kabelu, Indeksu, Slaviji, Radnickom sa Detelinare koji vise ne postoji na zalost. Novi Sad nikada nece biti konkurent Vojvodini. Nikada nije ni bio. Po meni, treba vratiti Radnicki u zivot i to je to sto se NS tice. zvezda sa Najlona, Borac... Svaki kvart ima svoj klub. Super. Klinci imaju gde da treniraju i igraju utakmice, ovi malo stariji se nesto i takmice. To je smisao postojanja malih klubova.
И "мали" имају право да расту и порасту. Немамо ми неко екслузивно право да будемо највећи и најбитнији у граду, то се мора заслужити.
Могли би исто тако да они из бга кажу нама шта ми тражимо негде, или било ком другом клубу, јер одавно нико нема неког успеха.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Rabba »

Minja napisao: Ned Sep 24, 2023 7:51 pm A ja vas sve da pitam, sta ce Proleter u Super ligi Srbije? Sta su tamo radili i sta su zeleli da postignu? Vojvodina je bila u krizi svega. Ali, i da je Vojvodina nestala nema kluba ni na vidiku koji bi mogao da zauzme to mesto. Takav u Novom Sadu ne postoji. Proleterovo mesto je u Novosadskoj, Vojvodjanskoj nizoj, Vojvodjanskoj visoj ligi i to je to. Isto tako i Kabelu, Indeksu, Slaviji, Radnickom sa Detelinare koji vise ne postoji na zalost. Novi Sad nikada nece biti konkurent Vojvodini. Nikada nije ni bio. Po meni, treba vratiti Radnicki u zivot i to je to sto se NS tice. zvezda sa Najlona, Borac... Svaki kvart ima svoj klub. Super. Klinci imaju gde da treniraju i igraju utakmice, ovi malo stariji se nesto i takmice. To je smisao postojanja malih klubova.
Takođe ne razumem ovakvo razmišljanje. Veličina kluba nije zapisana u kamenu i niko nema pravo da polaže vlasništvo nad stvarima poput "Šampion države" ili "Najuspešniji klub u gradu/kvartu". I kakvo to "mesto" ima Vojvodina? Iskamo nekakvu protekciju na osnovu "imena" i "istorije"? To ko da pričaš sa navijačima blizanaca a oni ti objašnjavaju kako je potpuno normalno da u državi u kojoj vlada ljuta kriza, gotovo 100 miliona evra državnog novca se slije u ta dva zla.

Za mesto i poziciju se bori, napada i brani, ako se ikad dogodi da Vojvodina postane ono što su blizanci sa Topčidera, pozdravićemo se, možda i zauvek. To ne bi bila Vojvodina koju sam ja zavoleo. Ugnjetavač, lopov, oportunista i šljam.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od N13 »

Rabba napisao: Ned Okt 01, 2023 8:43 am
Minja napisao: Ned Sep 24, 2023 7:51 pm A ja vas sve da pitam, sta ce Proleter u Super ligi Srbije? Sta su tamo radili i sta su zeleli da postignu? Vojvodina je bila u krizi svega. Ali, i da je Vojvodina nestala nema kluba ni na vidiku koji bi mogao da zauzme to mesto. Takav u Novom Sadu ne postoji. Proleterovo mesto je u Novosadskoj, Vojvodjanskoj nizoj, Vojvodjanskoj visoj ligi i to je to. Isto tako i Kabelu, Indeksu, Slaviji, Radnickom sa Detelinare koji vise ne postoji na zalost. Novi Sad nikada nece biti konkurent Vojvodini. Nikada nije ni bio. Po meni, treba vratiti Radnicki u zivot i to je to sto se NS tice. zvezda sa Najlona, Borac... Svaki kvart ima svoj klub. Super. Klinci imaju gde da treniraju i igraju utakmice, ovi malo stariji se nesto i takmice. To je smisao postojanja malih klubova.
Takođe ne razumem ovakvo razmišljanje. Veličina kluba nije zapisana u kamenu i niko nema pravo da polaže vlasništvo nad stvarima poput "Šampion države" ili "Najuspešniji klub u gradu/kvartu". I kakvo to "mesto" ima Vojvodina? Iskamo nekakvu protekciju na osnovu "imena" i "istorije"? To ko da pričaš sa navijačima blizanaca a oni ti objašnjavaju kako je potpuno normalno da u državi u kojoj vlada ljuta kriza, gotovo 100 miliona evra državnog novca se slije u ta dva zla.

Za mesto i poziciju se bori, napada i brani, ako se ikad dogodi da Vojvodina postane ono što su blizanci sa Topčidera, pozdravićemo se, možda i zauvek. To ne bi bila Vojvodina koju sam ja zavoleo. Ugnjetavač, lopov, oportunista i šljam.
+1
Svaki klub, bio iz velikog ili malog mesta, imao tradiciju ili ne, ima pravo da zeli da postane veliki, ako ima mogucnosti za to. Niko im to ne sme spreciti, nije ovo NBA.
Slicne komentare sam citao vezano za Pancevo. Kao Dinamo je u tom gradu veci klub, sa vecom tradicijom, sta Zeleznicar radi u superligi i renovira stadion. Citam i ne verujem. Ko brani Dinamu da radi to isto ako mogu?
Kod Proletera je jedini problem bio sto nemaju svoj stadion, vec su pucali na visoko, bez infrastrukture. Ne ide to tako.
TSC je primer kako se trebalo raditi. Ulozis u infrastrukturu, omladinsku skoli, pa eto, klub iz malog mesta, bez istorije zele uspeh. Niko im to zabraniti ne moze.
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od zime89 »

Zelecnicar i Smederevo su usli po partijksoj liniji koordinator SNS za te delove dobio zadatak da ih uvede u rang vise.
ZIME89
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Јел то пројекат новог Пролетера замро? Видим да се баш пате у једном рангу изнад последњег.
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Сад гледам табеле нижих рангова.

Бачка последња у Срској лиги Војводина. Изгледа да је тај пројекат пропао као некада Јагодина. Кабел делује респектабилно и можда би могао да уђе у трку за ранг више.

У Војвођанској лиги Југ, Славија, Индекс и Цемент заузимају три последња места.

Марко Јањић дао 17 голова из 15 утакмица за Јединство из Руменке, ко је тај момак? Има 21 годину.

У Првој Новосадској лиги Фрушкогорац и Фрушкогорски партизан су у трци за прво место. Пролетер 1951 се стабилизовао и за сада је ван зоне испадања. Они и Звезда са најлона имају исти број бодова.

У Другој Новосадској лиги први је новосадски Борац.
Rakovac
Postovi: 87
Pridružio se: Ned Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Rakovac »

Kanarinci opet gaze ka ispadanju. Ako im ostane ovo rukovodstvo, za par godina opet će se "klati" sa Borcem iz Rakovca i Partizanom iz Suseka.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Milan »

Puača novi predsednik Tatre iz Kisača :unnormal:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Odgovori