Vojvođanska fudbalska scena

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od gospodinFKV »

Na ovo treba gledati kao na novu sansu da se Proleter reinkarnira, oslobodjen mesetara... :cheers:
Ovaj RFKNS ce gledati samo ta saka jada s Detelinare.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Turija »

Nekom se jako zuri, mnogo je nestrpiljiv i pravi frankenstajn klub, koji nece osecati kao svoj ni prava Detelinara, a pogotovo Slana Bara.
Zasto FK Novi Sad nije mogao uci redovnim putem u Prvu ligu na sportski nacin, ako i kad bude imao kvalitet?

Proleter ne bi smeo da dozvoli na bude ugasen i treba da nastavi rad, makar krenuo od Novosadske lige, jer to je izvorni Proleter.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3446
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od slanobarac »

Turija napisao: Čet Jun 30, 2022 10:53 am Proleter ne bi smeo da dozvoli na bude ugasen i treba da nastavi rad, makar krenuo od Novosadske lige, jer to je izvorni Proleter.
Jedino tako mora biti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Stexman »

Morao bi da krene od druge novosadske lige jer je to najnizi rang takmicenja. Takva su pravila.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Приметио сам да у другој новосадској лиги наступа Пролетер 1951 који има грб Пролетера. Да ли је то правни наследник старог Пролетера или како то већ иде?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Stexman »

Da, naslednik je. Igraju na slanoj bari ali koliko sam cuo izgleda da ih je Novi Sad izradio za mesto...
Trebali su im pokrivati neke troskove, i jesu neko vreme ali sam nacuo da je to gotovo. Pitanje sta ce biti sa njima. Imaju puno igraca na platnom spisku, i to sa prilicno jakim platama. Igraju nasi bivsi igraci Sasa Drakulic i Laza Veselinovic.
rumljanin
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od rumljanin »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fk- ... 01-02-2023

Lep tekst!
Takodje mi je veoma drago jer vrlo jak doprinos imaju mnogi igraci i treneri iz Vojvodine, trener Grujic, trener Purac, Brana Ilic, legenda Slovena Milan Maslic, sada i Georgije Ilic... definitivno malo drugacija i postenija fudbalska prica.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Turija »

rumljanin napisao: Sre Feb 01, 2023 10:22 pm https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fk- ... 01-02-2023

Lep tekst!
Takodje mi je veoma drago jer vrlo jak doprinos imaju mnogi igraci i treneri iz Vojvodine, trener Grujic, trener Purac, Brana Ilic, legenda Slovena Milan Maslic, sada i Georgije Ilic... definitivno malo drugacija i postenija fudbalska prica.
Jos kad proradi tunel za nase Sremce :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Свака част за Румљане. Георгије Илић, није ли се причало за њега да је баталио фудбал'?
rumljanin
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od rumljanin »

Jedno vreme jeste, bas me interesuje kako ce se snaci u novom pocetku.
Ali zato Brana Ilic kida, jeste on i zvezda tima ali neverovatno koliko je to jedan pozitivan, skroman i korektan lik. Uz njega i ostali mladji prosto ne smeju a da ne daju maksimum.
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 642
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od rykerfcv »

Prica se da ce Hajduk Kula ,,slucajno'' pobediti sve do kraja i uci u 2 ligu,ili ce se samo ugasiti klub jer dugovi samo rastu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Postovi: 834
Pridružio se: Pet Avg 12, 2022 10:48 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Duplof »

rykerfcv napisao: Čet Mar 23, 2023 12:29 am Prica se da ce Hajduk Kula ,,slucajno'' pobediti sve do kraja i uci u 2 ligu,ili ce se samo ugasiti klub jer dugovi samo rastu.
Mogu da pobeđuju koliko hoće, Tekstilac koji je prvi ima 6 bodova više + utakmicu manje. Mada, može se i na utakmicama kluba iz Odžaka dešavati svašta...

Ovaj Hajduk nije originalan, ako se ne varam? Šteta bi bila da Kula nema jači klub, pogotovo sa onim simpatičnim stadionom.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 642
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od rykerfcv »

Duplof napisao: Čet Mar 23, 2023 9:42 am
rykerfcv napisao: Čet Mar 23, 2023 12:29 am Prica se da ce Hajduk Kula ,,slucajno'' pobediti sve do kraja i uci u 2 ligu,ili ce se samo ugasiti klub jer dugovi samo rastu.
Mogu da pobeđuju koliko hoće, Tekstilac koji je prvi ima 6 bodova više + utakmicu manje. Mada, može se i na utakmicama kluba iz Odžaka dešavati svašta...

Ovaj Hajduk nije originalan, ako se ne varam? Šteta bi bila da Kula nema jači klub, pogotovo sa onim simpatičnim stadionom.
Originalan Hajduk je ugasen zbog dugova,Nije steta jer u Kuli niko ni ne gleda Hajduk nit ikog zanima to jer je sva fudbalska zainteresovanost umrla.Ljudi koji su ga i ugasili su napravili novi klub.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od CRD FCV »

Хајдук један бод узео у три утакмице, ништа од теорије њиховог уласка у виши ранг.

Бачка опстаје у лиги јер има неко критичнији од ње, неко их пустио низ воду.
Nevernik II
Postovi: 438
Pridružio se: Pet Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post od Nevernik II »

Koliko čujem totalni raspad kod Gatovaca i u Novom Sadu. Otišli svi igrači. Ako i budu igrali ligu ne gine im kolaps i ispadanje.

Smejurija koliko je ovaj grad nesposoban/nezainteresovan za bilo šta lokalno u sportu i kulturi.
Dodjosmo do toga da smo 3-4 grad po veličini (teritorija bivše YU) a ne nudimo ništa. Potpuno smo bezlični postali.
Nije ni čudo što nas Baja Mali Kninđza voli.
Odgovori