Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gardista »

А шта кажете на ово??? Стадион Војводине за 70 000 гледалаца!!!
http://www.youtube.com/watch?v=LBP39SCbN8c" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by laki »

Da bismo napunili taj stadion, trebalo bi da svaka peta osoba u gradu dodje na utakmicu! Eto to ja mislim! Kao Udeneze sto ima stadioncinu a ni za utakmice lige sampiona ga ne napune ni blizu.
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3478
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by slanobarac »

A politički miting, zvezde granda,Čola,Željko...... i ostala :shit: .? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by churguzijanac »

Ma treba da imamo mesta bar za 20000-25000 ljudi, ako imamo nameru da nekad napravimo nesto slično kao što je bilo davne 1966 i da igramo u Evropi ozbiljnije nego što to sad radimo.
Ja znam da će takav stadion zvrjati prazan najveći deo fudbalske godine, ali zvrjaće prazan i sa kapacitetom od 15000, kad nas u proseku nema ni 5000 na utakmicama.
Mi možemo da napunimo 25000 pa i 30000, samo kad igramo fudbal. Dokaz je i proslogodisnje finale kupa. Jbt k'o vulkan da je proradio tog 11 maja, i došla masa u rupu. Daće bog da nastavimo sa ovakvim igrama i da igramo i ovogodišnje finale kupa. Na Karadjordju će se tražiti karta više.

70000...neozbiljno za bilo koji klub sa ovih prostora!
________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Ma treba da imamo mesta bar za 20000-25000 ljudi, ako imamo nameru da nekad napravimo nesto slično kao što je bilo davne 1966 i da igramo u Evropi ozbiljnije nego što to sad radimo.
Ja znam da će takav stadion zvrjati prazan najveći deo fudbalske godine, ali zvrjaće prazan i sa kapacitetom od 15000, kad nas u proseku nema ni 5000 na utakmicama.
Mi možemo da napunimo 25000 pa i 30000, samo kad igramo fudbal. Dokaz je i proslogodisnje finale kupa. Jbt k'o vulkan da je proradio tog 11 maja, i došla masa u rupu. Daće bog da nastavimo sa ovakvim igrama i da igramo i ovogodišnje finale kupa. Na Karadjordju će se tražiti karta više.

70000...neozbiljno za bilo koji klub sa ovih prostora!
________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
Potpisujem.
Današnje vreme ne sme biti reper za budućnost.Novi Sad može, još kako, napuniti stadion sa 30.000 mesta, ali da se na njemu igra fudbal; kako već napisa churguzijanac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by laki »

U narednih 20 godina mi na domacim utakmicama necemo imati viseod 10 000 ljudi u proseku! To mogu da potpisem i da se kladim u bilo sta! Uvek sam bio misljenja da je bolje da stadion vecinu utakmica bude 90% i vise ispunjen, pa i da bude problema na pojednim utakmicama oko karte vise, nego da bude obratno. Po meni: 20 000 mesta je gornja granica.
Narvno mi se nista ne pitamo ovde, mi samo diskutujemo, a kako mora da bude bice. Ja ince mislim da od novog stadiona nema nista barem jos nekoliko godina, ali otom potom...
Image
trešnjar
Posts: 35
Joined: Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by trešnjar »

Pre svih bombasticnih izjava o gradnji stadiona, ne bi bilo lose da neko i plati struju posto je danas(provereno sto posto) na stadionu Elektrovojvodina zbog ogromnog duga iskljucila struju....
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by laki »

Sutra se pocinje sa rusenjem kucice i tribina! Doneli su 100 nekih skalamerija i buldozera oko stadiona. Kazu da ce stadion kompletno biti gotov vec do revansa polufinala kupa. KAzu da su se svi jako napalili da to sto pre urade i da je grad iz tog razloga odlucio da ubrza radove i da ulozi 2x vise sredstava od predvidjenih! Kazu da ce uporedo sa izgradnjom nove tribine poceti da se gradi i krov na severnoj tribini! 8)
Image
masterNS
Posts: 571
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by masterNS »

Iskreno se nadam da ce biti tako... Videcemo...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by playmaker »

laki wrote:Sutra se pocinje sa rusenjem kucice i tribina! Doneli su 100 nekih skalamerija i buldozera oko stadiona. Kazu da ce stadion kompletno biti gotov vec do revansa polufinala kupa. KAzu da su se svi jako napalili da to sto pre urade i da je grad iz tog razloga odlucio da ubrza radove i da ulozi 2x vise sredstava od predvidjenih! Kazu da ce uporedo sa izgradnjom nove tribine poceti da se gradi i krov na severnoj tribini! 8)
Gde si ti cuo sve ovo, sad sam cuo da pored stadiona nema nista,nikakvi buldozeri itd. :?
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Joe »

Ljudi aj ozbiljno. :? Nemojte me cimati za ovakve stvari ima srčku da dobijem. Maštam o takvom stadionu kakav najavljuju 20 godina.
masterNS
Posts: 571
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by masterNS »

I ja sam prolazio pored stadiona danas, i nema ni najmanjih naznaka da treba da krenu radovi.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by DUB »

I jel bio ko da izvidi... Imali kakve ORA-e oko stadiona?
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by UNIT8 »

Ja sam juce prolazio i nema nista da se vidi,sve uobicajeno...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by laki »

Naravno da nema nicega, to je bio moj los smisao za humor.
Image
Post Reply