Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od tulip »

Rekonstrukciju Karađorđa je obećao predsednik kluba Dušan Vlaović u ime gradonačelnika Vučevića na poslednjoj Skupštini kluba, pre desetak dana.
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Radoye »

Ako ga budu rekonstruisali kao juznu tribinu sto su rekonstruisali, ostali smo bez stadiona...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od ernesto »

мализека napisao:Каква је то прича о реконструкцији Карађорђа?! :mrgreen: Наводно ће постати прави фудбалски стадион, а све трибине реконструисане, једна по једна...као немачки стадиони. :mrgreen: Наводно су већ спремили и неке паре... :whistler: Зна ли неко, јел` ово истина или нека зајебанција? :greenbutt:
I ja sam isto to cuo!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Red Marquis »

Prvo nek krenu od južne tribine. Kad uspeju od nje da naprave da ne bude najgora tribina u svemiru, onda nek krenu dalje.



Znači nikad.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od gospodinFKV »

Jedini nacin da se to uradi jeste da se ukine atletska staza, jer istok samo moze ka unutra, tesko moze ka napolje. :deal:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od ernesto »

gospodinFKV napisao:Jedini nacin da se to uradi jeste da se ukine atletska staza, jer istok samo moze ka unutra, tesko moze ka napolje. :deal:
Pa tako je i zamisljeno!
Atletika napolje,teren ka Zapadu sto znaci i Istok ide blize
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Протомајстор »

Ма нек ураде шта хоће, само нек стадион остане где јесте и нек се на њему тера лопта, бар још сто година.

(Ако се не варам за шест година је стогодишњица стадиона, брзо ће то)
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od gospodinFKV »

Izjednaciti visinu tribina, pokriti makar jos jednu. Nece se dobiti na kapacitetu, jer ce se smanjiti ukupan obim, ali bi definitivno mogao biti mnogo lepsi.
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od ragazzi di Neoplanta »

U nekoj budućnosti je u planu atletski stadion kod kasarne Majevica, na parceli od vojske prema kružnom toku.
A rekonstrukcija je planirana da ispunjava uefa standarde.
Da li tu može da se izboksuje nekako izbacivanje atletske staze, mada ne vidim kako bi se došlo do pravog fudbalskog stadiona sem možda ukopavanjem terena pa približavanjem tribina.
Nemam pojma, kad gledam lakše ga je srušiti i napraviti novi nego upucavati non stop pare u nešto što estetski sve gore i gore izgleda što se više na njemu radi.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Dragojlo »

Oće Voša opet igrati utakmice na Kabelu kao zamenskom stadionu ako se to utopijsko renoviranje ikad desi, pošto sumnjam da se sve to može uraditi za vreme zimske/letnje pauze?? :mrgreen:
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od novosadjanin »

Svidja mi se ta ideja bez atletske staze, gde bi ostala zapadna tribina, a ostale tribine se gradile u nivou zapada jedna po jedna. Mislim da je Udineze nesto slicno uradio sa svojim Friulijem.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od мализека »

Него...када креће изградња велелепног новог Карађорђа? :mrgreen:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Turija »

мализека napisao:Него...када креће изградња велелепног новог Карађорђа? :mrgreen:
Bice, sto si nestrpljiv, ne moze to kao trzni centar da raste (kao iz vode). :mrgreen: :greenbutt:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od torrente »

slucajno juce odgledah neku emisiju na aL Jaziri ,kakv lep a funkcionalan satdion ima Olimpija.Ja sam prijatno iznenadjen kako to lepo i funcionalno igleda,odlicna osnova za neki nas stadion...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Simica
Postovi: 155
Pridružio se: Ned Sep 26, 2010 12:52 pm
Lokacija: Old east

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Simica »

Pretpostavljam da ce ovo biti samo kozmeticko uredjivanje, da malo estetski urede okolinu trznog centra.
" Skupstina grada usvojila rebalans budzeta. Novac će biti izdvojen za uređenje Bulevara cara Lazara, Bulevara oslobođenja i ISTOCNE tribine stadiona "Karađorđe", oko budućeg tržnog centra "Promenada". Tu će Grad investirati 570 miliona dinara u zelene površine, mobilijar, popločavanje i javnu rasvetu."
Za neku ozbiljniju rekostrukciju stadiona, kanda cemo se nacekati. :( .... Mada, mozda i provuku nesto konkretno, ipak je to skoro 5 miliona evra.
Odgovori