Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Jel neko gledao konferenciju za stampu novog trenera juce,kad je sa cedulje citao!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Kao sto rekoh vec na drugom delu foruma,nekako mi simpatican taj lik... odudara,nije po sablonu.... samim tim nije ni cudo sto ne dobija sansu da polaze za licencu :mrgreen:
Slika
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Samo Voša ! »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/tre ... za-mene-06" onclick="window.open(this.href);return false;

Уз то, наш шпиц Стефан Михајловић је имао промењену улогу, основни задатак био му је да задржи лопту у нашем поседу, па сам му чак рекао да ће бити у близини Партизановог гола исто онолико колике су моје шансе да постанем селектор репрезентације Бразила.

Axaxaxaxaxa, kakav pozitivni ludak. Mogu reći da mi je žao što nema licencu i ne može da nas vodi u drugom delu sezone.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Ne znam da li vredi ovo kaciti uopste ali... zanimljivo je pa neka.
Roberto Carlos ponudjen Vojvodini
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

"Вечерње Новости" пишу- кандидати су Предраг Роган некадашњи тренер Мачве, Рада,Земуна,Ујпешта. И Милорад Косановић кога предлаже секција ветерана и коме би то био повратак на клупу Војводине после двадесет и кусур година, његов помоћник био би Радован Кривокапић. Опција за спортског директора је Горан Шаула а за шефа "скаутинга" Ранко Стојић. :)
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Divna postavka...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od MiSmoFKV! »

Stexman napisao:Ne znam da li vredi ovo kaciti uopste ali... zanimljivo je pa neka.
Roberto Carlos ponudjen Vojvodini
Uf kao igrac trener. Sigurno je u boljoj kondiciji od vecine fudbalera, a tek centarsut sa levog beka. :mrgreen:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vas ... 11-12-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da je covek sve realno rekao i ono sto bi malo koji trener rekao (priznao).
Coveku se ne moze nista zameriti. Zaista se nasao izmedju cekica i nakovnja. Nije mu lako. Treba da iscedi suvu drenovinu u jednom totalnom haosu i raspadu. Nekako mi ga i zao. Svi jedva cekaju da se agonija okonca, a on treba da uzme jos koji bod.
Eto, uzeli smo ga crnom blizancu u bg i prosli put crvenom sa Vasiljevicem na klupi,pa neka to bude licna satisfakcija treneru.
Ako donesemo i bod iz Subotice, bice to preko realne mogucnosti ovog tima.
U Subotici će igrati i Jovancic,te smo blizi bodu, nego onomad, pa da zatvorimo najgore poglavlje u istoriji Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Prema onome sto sam ja do sada cuo, Rogan tu ne bi bio lose resenje. Macva je igrala lep fudbal s njim, i navijaci su ga tamo prihvatili. Sigurno bolja opcija od Alkosana.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Citajuci izjave u medijima, izgleda da jedino Milorad Kosanovic pogadja srz problema domaceg fudbala.
Uz to jos pobedjuje blizance, sa ekipama iz unutrasnjosti.
Nije cudo sto ga veterani Vose hoce za trenera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Negde sam procitao da je jedan od kandidata i Bobe Pavkovic. Sumnjam da je realno, ali bi sigurno bio najbolje resenje. Ali kako je Lane Jovanovic oko kluba, vrlo tesko.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Ko bi pomislio da ce se Jovanovic pretvoriti u takvo cudoviste i stetu po Vojvodinu?
Zato treba da dodje za trenera neko ko je u Vosi bio ime od autoriteta i da moze da mu kaze odbi ,,od valova". Smiri se.
Prvo uradi nesto za Vosu, pa cemo, mozda, divaniti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Samo da ne bude neki bezlični beskičmenjak, kakvi inače preovladavaju na ovom nazovi tržištu. Slažemo se svi da nam treba neko ko je autoritet, kako za svlačionicu tako i za "klupske strukture", sad samo da se pronađe takav. Voleo bih, mada sam skeptičan.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Turija napisao:Zato treba da dodje za trenera neko ko je u Vosi bio ime od autoriteta
Слажем се. Сматрам да у Воши на позицијама председника, спортског директора, тренера и капитена треба да буде Војводинаш од ауторитета, а за стало ме брига. Немам ништа против да на прве три позиције буде Косан (био он клупски шанкер и астролог приде :mrgreen: ), а Роцков да буде капитен са потписаним "капитенским" уговором, који би га приковао за Вошу на дуже време.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Ja sa za povratak Sapurica u klub
Slika
Odgovori