Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od N13 »

Vukovicu treba trener koji nece da se mesa u svoj posao. Tj. treba mu trener na papiru.
Verovatno ga je sad i nasao, cim je to tako brzo zavrseno. Ne bi Vukovic sa njim potpisao ugovor da se vec i nisu dogovorili oko toga ko ce sastavljati ekipu.
Zato me ne bi ni cudilo da se zadrzi ovaj duze nego prethodna trojica.
Najsrecniji bih bio da se navijaci svi ujedine i pocnu sa lecenjem kancera (malignog, metastaza) u klubu. U protivnom ostajemo bez kluba.

Nije resenje da odustajemo od pracenja Vojvodine, da se povucemo sa tribine. To vukovicu odgovara, i to bi bila njegova pobeda. Vreme je i da se Firma oglasi, da zvanicno stanu na pravu stranu.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Nekome kancer, nekome dobrotvor :deal:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ssnigd »

Meni je zao samo sto nismo doveli nekog od trenerskih magova srpskog fudbala u vidu Mladena Dodica ili Sime Krunica. Steta :(
Vanicu srecno, cigan si, to je bitno, jos da si i poslusan i Bog da te vidi sa Vucelom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

Da se mi ipak izljubimo sa njim u napred, da se ne trzamo za nedelju dve ponovo za rastanak... :lala:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

N13 napisao:Vreme je i da se Firma oglasi, da zvanicno stanu na pravu stranu.
Nazalost meni se sve vise cini da je ovde i Firma deo problema i da se sa te strane ne treba nadati bilo kakvim zahtevima za smenu Vukovica... :(
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Треба да промене име у ,,Кастрирани", а могли би и сви остали да се уједине под тим именом.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

Sebe tu ne ubrajas? :|
Ono solo jebac na tastaturi... :)
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Не убрајам. Нисам више члан ниједне навијачке групе, нит сам гласао на скупштини, али сам зато од првог дана био против довођења ветерничке дијаболе. Ето вам га сад ваш месија, за њега је Павловић био мајка тереза. Такве ликове у селима најуре моткама и вилама, али сељаци бар имају муда.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

Био сам и ја против па шта?
Сада га мени као ето а ти си ето паметан па га не користиш, оно јебе ти се за Војводину...
Ниси могао бити члан група него подгрупа али мање важнан детаљ.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Уопште немам намеру да се упуштам у расправу која може да потраје у недоглед. Поента приче је што се Фирма не оглашава поводом свега, а знали су да се буне против сваке управе за много мања срања од ових тренутно.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

Nije ovo rasprava nego mi upada bas u oci to "Kastrirani", "svi ostali",a ja eto Don Kihot jajati, pametni & moji seljaci sa vilama, a svi preostali bez jaja, uskopljeni... Ok ja sam u ostalima i sta sada, cak nesto ni ne osecam da su mi sadasni glavnomisleci Severa otudjili svojim glupostima moju pripadnost Firmi?
Prciznije ubadaj ako zelis neki efekat, ovako potkacis i nekoga ko se realno i slaze sa tim sta hoces da u sustini kazes, ali ne i sa samim nacinom kako bacas te kritike...
Jasnije? :lala:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/int ... 01-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Nek dovede onog Ekvadorca i od mene ima za početak delimičnu podršku.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od borrissey »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/50123 ... sam-podneo" onclick="window.open(this.href);return false;

I šta sad? Predsednik nadzornog odbora FKViskol nas je ubeđivao kako je Batak sam ustao i podneo ostavku...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Ko jos veruje i jednu rec tom liku? Taj ni samom sebi ne veruje a ne da ce mu neko drugi verovati.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori