Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Uopste me ova vest ne raduje. Uz duzno postovanje Bataka kao igraca, mislim da nam kao trener ne moze nista ponuditi. To se relativno brzo moglo videti u ovih nekoliko utakmica. A ni njegovi javni nastupi nisu za pohvalu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ogi »

Milan napisao:Uopste me ova vest ne raduje. Uz duzno postovanje Bataka kao igraca, mislim da nam kao trener ne moze nista ponuditi. To se relativno brzo moglo videti u ovih nekoliko utakmica. A ni njegovi javni nastupi nisu za pohvalu...
+1!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Niko nije odusevljen Batakom... iz ovih zadnjih utakmica se videlo da ne zna gde udara. Na onoj temi se polemise koga cemo dobiti u cetvrtom kolu kvalifikacija za LE al bojim se da mi ni drugo necemo proci sa ovakvom postavkom igre.
Daj boze da se nesto promeni na pripremama.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

PelezinhoFkv napisao:Батак на клупи Војводине наредне две године

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/bat ... 23-05-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Та које две године, дајем му форе до октобра, а онда тутањ.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Ја, напротив, Батаку желим све најбоље у тренерској каријери на клупи Војводине. Увек ћу испоштовати наше момке, поготово ако су почетници. За мене је стручни тим Батак-Незири-Белић вредан респекта и стрпљења. Биће то све добро.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ssnigd »

Videcemo kako ce tim izgledati posle letnjih kondicionih priprema. Kod Gaceta smo bili totalno fizicki nepripremljeni, pa je bilo tesko bilo sta I praviti. Kod Bataka smo previse tromi na terenu, nema zara, energije, mada to moze biti I do zasicenja igraca, ipak je 50 utakmica za nas fudbal mnogo, plus sta su sve igraci gledali tokom sezone. Od mene ima podrsku, ali ocekujem mnooogo mnooogo vise, do sada sto sam video je teski smor I sa takvom igrom drugo kolo tesko da cemo proci. Ako dobijemo licencu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od draganas »

Batak ostaje, pa neka je sa srećom, upravo smo dobili Bekvalca 2 :cry: :cry:

U narednoj sezoni od 0-1, odvratan, prljav, defanzivni fudbal - na rezultat.

Ali šta očekivati od uprave koja blokira klub koji voli, uprava koja druguje sa huliganima, dilerima koji se predstavljaju kao navijači Vojvodine, čeka nas tužna godina, nekada smo barem igrali fudbal, sa ovim defazivnim šarlatanom neće ni toga biti.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Defanzivni fudbal je ono sta je porazilo i Sampdoriju, i Bursu, i Minsk. Doduse, tu nas je krasila jedna stvar - uigranost, pa smo kaznjavali nedostatak iste kod protivnika. Ja sam i kod milinkovica voleo to sto smo na polusezoni imali prvu odbranu Evrope. Tako nesto uliva sigurnost, a u isto vreme deluje mocno.

Zato kazem - polako. Dajte mu mesec dana da pripremi ekipu, pa cemo da vidimo koliko moze sa timom koji moze da sklopi sam i da ih dobro pripremi i uigra.

Defanzivci su cesto dobri treneri (kao i cesti rezervisti), jer vide ceo teren i igru ispred sebe. Nauce na drugaciji nacin da posmatraju fudbal, bez obzira sto su tehnicki slabije obuceni od ostatka tima.

Ko god da bude trener, Evropa ce i naredne sezone biti izborena, jer je to ono sto nama pripada u kolacu, bili mi Real Madrid ili Radnik iz Surdulice. Jednu sezonu smo nesto probali (bili vicesampioni), odmah sledece su nas spustili na zemlju (bili peti), tako da se ne treba zanositi bitnoscu toga ko je na klupi.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Dragi su mi Batak i Beli, ali mi nisu u ovim mecevima ostavili utisak za optimizam.
Takodje i da imaju autoritet kod igraca, mozda i zato sto nemaju samostalnost u radu?
Cini mi se da se Zbiljic i co nisu mesali Lalatovicu u posao i time mu narusavali znacaj i ugled kod igraca. Zato je Lalatovic, pored temperamenta mogao da nametne uticaj kod igraca i da moraju da trce i slusaju. A i fizicki je bio jaci, pa mogla je i cuska da padne. Sto se toga tice nije ni Batak u ,,hendikepu,, ali mora predsednik Nadzornog odbora da se povuce iz price o terenu, kako bi imali igru i rezultate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

gospodinFKV napisao:Defanzivni fudbal je ono sta je porazilo i Sampdoriju, i Bursu, i Minsk. Doduse, tu nas je krasila jedna stvar - uigranost, pa smo kaznjavali nedostatak iste kod protivnika. Ja sam i kod milinkovica voleo to sto smo na polusezoni imali prvu odbranu Evrope. Tako nesto uliva sigurnost, a u isto vreme deluje mocno
Слажем се! Од како пратим Вошу, увек је имала квалититетне одбрамбене и задње везне, и њима даривала репку. Ја волим баш такву Вошу, где све пршти од оштрих стартова и игра се на (примљени) гол мање. Сећам се, као клинац сам држао на зиду карикатуру из Темпа, где је Беки приказан као зидар како зида зид испред нашег гола. Сећа ли се неко?
Такође, треба подсетити на невероватне успехе Стеауе и Звезде, који су узели Куп Шампиона, а да у финалу нису прешли половину противника. У оба подвига је учествовао шеф одбране - Белодедић. А зар ту није био и одбрамбени стратег Љупко, човек који нам је донео последњу титулу?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

http://www.mozzartsport.com/vesti/austr ... inu/168348" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... vojvodinom" onclick="window.open(this.href);return false;
Kad budemo morali 5 godina ne rada da mu platimo,vrh.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

vdn slaninar napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... vojvodinom
Kad budemo morali 5 godina ne rada da mu platimo,vrh.
Mi cemo te pare sve da platimo, ali tesko da ce ih on sve uzeti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od severozapad »

Nije fino biti trener u Srbiji. Ocekivanja prevelika a ruke vezane.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

- Александар Веселиновић, 17 дана тренер ФКВ
- Радослав Батак, 65 дана тренер ФКВ

:!: :!: :!:
Odgovori