Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

UPUTSTVO ZA BEKVALCA:
Najbolja postava
Brkic
Kizito, Djuric, Stosic, Lakic

Lakic ne moze biti gori od Stosica na mestu desnog beka, I ako je odradio pripreme ja bi ga odmah ubacio jer mesto na kome on igra ne zahteva neko posebno uigravanje, cak sta vise sablonsko je.
Isto tako Stosic ne moze biti gori na mestu stopera od kiksera Mijatovica.
Popovic na zadnjem veznom, ni slucajno sa dva zadnja vezna jer je previse defanzivno, posebno kuci kada igramo.
Tadic, Grozdanoski, Pantelic
Stojanovic, Buac, obavezno dva napadaca.
Najblizi izmenama Aleksic, Mrdja I Vukajlovic(umesto Stojanovica, Pantelica I Buaca), plus sto jos imamo za svako mesto u timu kvalitetnu rezervu…
Slavena ne bi forsirao ove godine da ga partizani ne bi vratili, cuvao bi ga za sledecu sezonu kad ga otkupimo.
Poz :)
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Igraci su veoma nezadovoljni Bekijevim sistemom igre i rada! Mislim da je on trenutno najslabija karika u nasem timu(lancu) :idea:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

I sta sad????
Slika
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Sad ce Dubroji biti dobar i Brzic :wink:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Kad logicno razmislim,Dostanic na nasoj klupi uopste ne bi bio iznenadjenje!!!! :shock:
Slika
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

B92 napisao:Dragoljub Bekvalac više nije šef stručnog štaba Vojvodine.

Upravni odbor večeras je raspravljao o Bekvalčevom statusu, ali za sada nije poznato da li će iskusni stručnjak ostati u klubu na nekoj drugoj funkciji. Današnji trening fudbalera Vojvodine vodio je Bekvalčev pomoćnik, Dragan Radojičić. Bekvalac je u Vojvodinu došao ovog leta, a prethodno je 1995. i 2001. sedeo na klupi novosadskog superligaša.

U poslednjem prvenstvenom meču Vojvodina je poražena upravo od "romantičara" (2:1), iako je novosadski tim vodio sa 1:0. To je treći poraz Novosađana u Jelen Superligi ove sezone.

Vojvodina trenutno deli drugo mesto na tabeli Superlige sa OFK Beogradom, a oba tima imaju po 15 bodova.
Kao mogući kandidati za Bekvalčevog naslednika juče su u novosadskim fudbalskim krugovima nezvanično pominjani Ivica Brzić i Zoran Marić, ali se moglo čuti i to da je krug kandidata proširen. Ranije su, kada se birao trener Vojvodine, pominjani i Slobodan Krčmarević, Ratko Dostanić, Goran Stevanović, a naredni dani pokazaće koliko u ovim nagađanjima ima istine
Jos samo Gaga Radojicic i Zoran Saraba da spakuju kofere! Vreme je da se vrate nasi ljudi Rutonjski, Curcic, Grujic...
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

AMIN!

P.S. panika me fata jer ne znam koga če naši iskopati za naslednika mu
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Moj favorit je vidjen na tekmi sa Ofkom! IVICE VRATI SE!!!
Slika
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Krcmarevic
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Jos jednom se pokazala velicina ovog foruma.... da je jednostavno bilo ko hteo da cita nase postove ovde,ukapirao bi da Bekvalca treba smeniti,i uradio bi to na vreme,tj. pre ovih termina za reprezentaciju,tako bi dobili dve nedelje odmah u startu,ali ovako....opet cemo izgleda vezati 5 pobeda u zadnjih 5 kola,kad se vec sve bude znalo.

Kao sto rekoh gore,ocekujem Dostanica :lol:
mada,da se ja pitam.... Ljubisa Tumbakovic bez dileme!!! :roll:
Poslednja izmena od Voja u Pon Okt 20, 2008 10:35 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Po meni je sada glavno pitanje da li će deo rukovodstva priznati letošnju grešku u celosti ili samo delimično?To ćemo videti kad saznamo ime novog trenera i njegovih saradnika.
Ono što je za mene jako sada zanimljivo, i jako značajno, je koji su to motivi primorali Batu da podnese ostavku na funkciju Podpredsednika?Ako je ono što je do sad viđeno na terenu ,kada je na njemu igrala Vojvodina, onda ga potpuno podržavam (jer, kao i Voja takav cirkus čovek nije mogao više da gleda).A, i Voju potpuno podržavam (kao i uvek :wink: )
Evo sad me Voja primorao da i ja editujem svoj post: slažem se sa Vojom osim navedenih imena trenera (željenih i neželjenih).Ni za jedno ime ja ne mogu dati svoj glas :roll:
Vojo, nemoj živeti u zabludi Tumbakovićevih tadašnjih uspeha.Seti se samo ko je sve stajao iza partizana, a potom se priseti Tumbicinih kasnijih radova i sabranih dela.Gde je on sada i šta radi ja stvarno ne znam.
Poslednja izmena od Turija u Pon Okt 20, 2008 11:02 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

podbara napisao:Moj favorit je vidjen na tekmi sa Ofkom! IVICE VRATI SE!!!
Slika
Najbolje poznaje ovaj tim i najbrže može da skocka igru i ekipu :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:
podbara napisao:Moj favorit je vidjen na tekmi sa Ofkom! IVICE VRATI SE!!!
Slika
Najbolje poznaje ovaj tim i najbrže može da skocka igru i ekipu :!:
Pazi,ljubav je ljubav,ali princip brate.... znaci nema sanse da sam na Ivicinom mestu da bih ikada vise seo za sto sa tim istim ljudima,koji su ga onako oterali!!!
Slika
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Gruju za trenera!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Vojo, ima istine u tome, ali onda vazi i ona - i posao je posao :wink:
Odgovori