Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

Податке о доласку/одласку тренера имате овде у првом посту на првој страни топика на ком сте!

http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... f=4&t=1043" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

Нема те више Столица, друже мој...

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... nu/2d3p646" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Ocekivano. Putuj igumane, obrukao si se za sva vremena, nista pokazao nisi...
Nismo zalili ni za vecim imenima pa necemo ni za tobom! :lala:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od N13 »

Djumi!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Pera Centar »

Niko iz FSS, to je metastaza drustva ne fudbala.


Saulu za trenera.

Saula bivsi kapiten, ima dovoljno godina.
Rekao bih najbolje godine.
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od torrente »

daj nekog sa foruma ako ima bilo kakvu licencu,ionako najbolje se sve zna ovde,a i nece biti zao kad se za.ere ,jer se vise za.rati nemoze! :lol:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Cika Djumi :beg: :beg: :beg:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Pismo Ilije Stolice prenosimo u celosti:

"Poštovani,

Obraćam vam se kako bih saopštio da sam 4. aprila 2018. godine podneo neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba FK Vojvodina, kao i da bih vas upoznao sa svojim razlozima za taj potez.

Teško sam prelomio dolazak u FK Vojvodinu posle dešavanja u FK Voždovac, ali smo moj stručni stab i ja smatrali da jedan ovako veliki i plemenit projekat zaslužuje naše neodložno angažovanje. Prva godina je kao cilj bila stabilizacija kluba, tima, poboljšavanje uslova u ruiniranom sportskom centru 'Vujadin Boškov', veštački teren sa grejacima... Ali, usledio je rastanak.

Suština leži tome da ne mogu da radim u sredini koja nije ujedinjena, već je sasvim podeljena. U takvim okolnostima nije moguće napraviti dobru i pobedničku atmosferu, kao ni neki ozbiljniji rezultat. Ja sam prihvatio poziv da sednem na klupu Vojvodine sa najboljom namerom, kako bih pokušao da iznađem put izlaska iz velike krize u koju je klub upao. I da napravimo evropsku Vojvodinu. Želeo sam napredak i dobro klubu i u tom smislu prvi moj zahtev po dolasku u Novi Sad bio je da se sva dugovanja radnoj zajednici i igračima izmire u potpunosti.

Kap koja je prelila čašu bio je dolazak grupe navijača na poslednji trening, traživši razgovor sa igračima. Stvari nisu tekle brzinom kojom bih ja želeo i to sam mogao da razumem i tolerišem, ali nisam mogao da dozvolim da pojedine grupe ljudi vređaju dostojanstvo igrača i sporta. Inače, imali smo velike opstrukcije od jedne grupe navijača Vojvodine, koji su bili instruisani da potkopavaju sve što smo naumili da učinimo, kako bi ostvarili neke svoje interese. A većina navijača koji su iskreni prema Vojvodini, shvatili su šta smo želeli da uradimo za prosperitet kluba.

Moram da napomenem da sam imao dobre saradnike i veliku podršku od strane gospodina Dušana Bajatovića, člana Upravnog odbora, gospodina Ljube Apro, potpredsednika kluba, Saše Drakulića, sportskog direktora i Darka Jevtića, finansijskog direktora. To su ljudi koje žele dobro Vojvodini i zajedno smo želeli da napravimo iskorak kluba. Međutim, bili smo opstruirani još na prvom koraku, a što je najteže od svega, te radnje su dolazile iz samog kluba.

Od unutrašnjih napada, nažalost, nismo mogli da se odbranimo. Preovladao je lični interes pojedinaca, kako bi Vojvodina otišla u pravcu u kojem nismo želeli da ide. U takvim okolnostima shvatio sam da nije dobro da nastavimo saradnju, jer bi klub trpeo. A Vojvodina je veća od svih nas. Imao sam podršku velike većine sportske javnosti iz Novog Sada, koja je bila presrećna zbog načina na koji je klub ponovo počeo da daje impulse. Rezultati sve to negde nisu ispratili, iz objektivnih ili drugih razloga koji nisu vredni pomena ovde.

Bili smo svesni da je taj period tranzicije kluba težak, mukotrpan i da je za sve potrebno vreme. Međutim, nekim drugim sferama to nije bilo po volji. Osetio sam se kao balast klubu i fudbalerima. Ja ne želim da budem ta vrsta opterećenja i zato sam se i odlučio na ovaj korak.

Zahvaljujem se mojim saradnicima, medicinskoj službi, ženama u kuhinji i ekonomatu, i svima koji su bili podrška na našem putu.

Najveću zahvalnost dugujem pre svega igračima. Uživao sam u radu sa njima, pokazali su veliku odgovornost, profesionalizam i požtrvovanje u izuzetno teškoj atmosferi. Na kraju, ističem da sam ponosan na način na koji sam branio boje kluba, u svim segmentima. Želim svima u Vojvodini sve najbolje i puno sreće u nastavku sezone"
, stoji u saopštenju Ilije Stolice.
Meh. :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
fkvislife
Postovi: 167
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 2:19 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fkvislife »

Vreme je za Djumija!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Radoye napisao:
Pismo Ilije Stolice prenosimo u celosti:

"Poštovani,


Meh. :roll:


Znaci nije nam kriva ni Zvezda,ni savez,ni Partizan ni Nis,vec ono sto godinama pricamo ovde... nama protivnik ne treba... mi i sami kada bi igrali sampionat, ne bi bili prvaci,jer bi sami sebe pobedili :mrgreen:

Inace,ovaj scenario sam projektovao pred mec sa Zemunom,al drzao se Stolica :mrgreen:

A sta reci o ucinku trenera... videlo se sta zeli,ali kao sto sam onomad u jednom topicu pitao Djumija,da li trener treba da se prilagodi igracima koje zatekne,ili oni treba da se prilagode njegovom sistemu!? Tu su se definitivno putevi trenera i igraca razilazili
Slika
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Mozemo i bez trenera,najbolje je tako.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Vosa je sve »

necu da branim nikog al ne moze se tako raditi
1. nije trener kriv za rezultate, promenuli smo ih 5 ove sezone i nijedan nije imao uspeha, imamo jednostavno los tim ove sezone
2. ako su to oni navijaci od proslog puta kad su na Trujica naleteli onda smo i dalje u kandzama kriminala i tu se vodi borba izgleda

Hvala Iliji sto je daosao i probao, nek mu je sa srecom dalje

Za propast Vose kriv je Viskol i niko drugi
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od KoKanidja »

Stvarno covek ko nije malo upucen moze da pomisli svasta posle ovih budalastina od strane Stolice.

Ocigledno covek nije dobro shvatio u koji Klub je dosao, da Vojvodina ne gubi kuci te utakmice koje je gubila i da nije u redu da smo osmi, i da ispadnemo kuci od Lucana za polufinale Kupa. Da njegov posao nisu plate nego rezultati, ne znam sto to i spominje kad je sve OK sa platama, niti ih on daje niti ih daju ranije zbog njega :lol: :lol:
Niti je iko ikad od navijaca rekao da igraci i radna zajednica ne treba da budu isplaceni :) nego se naprotiv na tome uvek insistiralo kod svake Uprave.
Nije shvatio da ovo nije Vozdovac, i da mu se izvinjavamo sto je "Vujadin Boskov" losiji od krova :)
Isto mu se izvinjavamo sto nismo tako mali pa jebiga postoji pritisak od navijaca. Kad bude izgradio ime, pa ode u zvezdu il partizan, nece ostati dan ako se bude drzao "svojih ideja". Niko mu se nije mesao u tim, taktiku, nije jedna rec spomenuta oko toga, niko mu nije rekao da ide nego da pobedi Rad ako je moguce, ali naljutila se devojcica jer mu je receno da rezultati nisu u skladu sa imenom Kluba, i da po tom pitanju siguno nismo "ujedinjeni" :), da nije on spasioc Vojvodine od mulja u srpskom fudbalu, i da nije trebao da napusti ekipu u Nisu.
Tvoj "period tranzicije" je zavrsen, i ta demagogija ovde ne prolazi.
Hvala ti sto jedino vredno u Vojvodini, kod tebe nije igralo, a gore rezultate tesko da si mogao da imas.

Putuj igumane.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Sremac, zar ti se ne cini da je tvoj post, preko mere ukusa, zajedljiv? Nije obavezno citati ovaj forum, pogotovo, ako te nerviraju forumasi.
Ipak, ja sam (uvek) na strani jednog drugog Sremca - trenera iz Nove Pazove.
Sto se tice Stolice, jos jednog Sremca, nije neocekivano, ali je posteno.
Bio sam za njegov dolazak u Vosu. Medjutim, nije se njegova ideja i filozofija fudbala poklopila sa igrackim kadrom Vojvodine.
I dalje mislim da je perspektivan i pismen trener, ali kao svaki Sremac previse beskompromisan, cak i kad je ocigledno da se ide glavom kroz zid.
Treba biti dokazano veliko ime da bi insistirao na 100% i kad izostaje rezultat.
Nije uspeo, dao je ostavku. Posteno sa njegove strane. Mozda neki prvotimci i nisu njegov izbor, kao sto neki (koji nisu bili starteri) jesu.
Stolici zelim uspeh u daljoj trenerskoj karijeri.
Poslednja izmena od Turija u Sre Apr 04, 2018 8:04 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

fkvislife napisao:Vreme je za Djumija!
+1
Vreme je! Taman da se krene od nule sad kad nam je i skola posrnula.
Odgovori