Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

salefkv napisao:Mozda Terzine premije :mafia:
Hahahah moguce, moguce :) Iskren da budem nije mi to palo na pamet. Jebote sta smo postali.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Je li slobodan Limeni iz Ratkova, pa da cirkus bude, barem, zabavan?
PS
I ovo ce verovatno biti na naslovnim stranama svetske sportske stampe, kao kada je Zagorcic smenjen, a Vojvodina bila na celu tabele. Razlog smene je bila losa igra, a ovaj put trener odlazi, jer ne zeli da njegovi igraci budu premirani za pobedu.
Ako vec necemo moci da igramo u Evropi, barem da budemo na naslovnim stranama ,,Verovali ili ne,,
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Vosa je sve »

Cemu premija od 1500e kad nam je svejedno koji cemo biti na tabeli ako ne idemo u evropu.
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Qr0nJa »

Vosa je sve napisao:Cemu premija od 1500e kad nam je svejedno koji cemo biti na tabeli ako ne idemo u evropu.
:slon:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Red Marquis »

Jedan x danas i sledeće nedelje neizvesno do kraja, ali ipak poraz...mislim da bi nas mogli odvesti u Evropu :wink:
No, mislim da smo preslabi za bilo šta.

p.s. Željno čekam da vidim i premije za meč protiv cigana :oops:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od borrissey »

Ovo stanje u klubu je jedna neviđena sramota za celu upravu i sve u i oko kluba. Ne pamtim kada sam se bednije osećao u vezi sa FKV...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Dosta je bilo zajebancije oko trenera...
Vreme je da ustanovimo mesto Tim Menadzera i da postavimo Djumija na to mesto. Moze covek da ima i poneki los rezultat al nas sigurno nece izdati i prodati. Za sve je potrebno vreme!

A ove premije su totalna glupost! Te premije treba da dobiju u kupu a ne sad! Stvarno i meni smrdi da ovo finansiraju cigani...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

A kako posle svega zameriti nekome sto nece da navija za Vojvodinu!? Kakav li je osecaj ljudi kojima je zaista klub u srcu (ako ih ima) kada danas doputuju u BG. :oops:
A sto se Djumija tice,videh ga na slici pored onog Japanca prilikom potpisivanja navodno neke saradnje... da li to znaci da je Djumi pri klubu!?
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Djumi je uvek tu uz klub... Ako se ne varam on je zaduzen nesto vezano za mladje kategorije...
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ogi »

Podrzavam odluku svakog trenera da ode ako mu se neko mesa u posao! Vukovicu, ne mozes jos i trener biti!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fare »

Ma covek je znao sta ga ceka u narednih 10 dana 3 blamaze pa bolje da on ode nego da ga oni teraju .
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Danilo »

Stexman napisao:Djumi je uvek tu uz klub... Ako se ne varam on je zaduzen nesto vezano za mladje kategorije...
Sta smarate sa tim Djumijem konstantno,kakav je on to napravio rezultat negde.Ajde prosvetli nas
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Uvek cu pre pristati na Djumija nego na tvog lalatovica kojeg si hvalio ovde do iznemoglosti. Ako se ne varam ti si prvi ovde poceo da mu tepas Lale?
Djumi je doktor za njega, ima viziju i nikad nije dozvoljavao da mu se ni jedna uprava mesa u posao! Upravo iz tog razloga je imao manjak rezultata jer je stalno bilo nekih pritisaka. I covek je iskreni slaninar. Neke od najboljih nasih igraca je upravo on stvorio, davao im sansu... Nasu skolu je forsirao, ali i pronalazio talente. Rezultati ce doci sami po sebi kada se ceo klub razvija kako treba! Svi sektori.

Lalatovic je imao rezultate po cenu unistavanja omladinske skole. Dovodio je neka drva za procente i forsirao ih a to nas je sad dovelo do toga da nemamo krstenog igraca medju prvim timom.

I kakve ti rezultate ocekujes u ovakvoj ligi? Zar ti nije bilo dosta lekcija proteklih 5-6 kola? Nama treba jaka skola i evropa, da mozemo da zivimo. Da prodajemo nase igrace a ne menadzerske. Ova liga je samo alat da do evrope stignemo. Djumi je dovoljno strucan da poveze nekoliko funkcija u jednu i da konacnemo postanemo moderno organizovan klub sa tim menadzerom. Dok on bio trener znao sam da smem iskreno da se radujem kad dobijemo, znao sam da kad izgubimo to je zato sto smo bili slabiji a ne zato sto smo morali da pustimo. Sad se ne zna jel smo pobedili zato sto smo bolji ili zato sto je nekom tako odgovaralo.
Prestao sam da se radujem pobedama jebote, jer ne znam dal je bila regularna ili ne!

Nemoj se zanositi rezultatima i titulama... nema od toga nista dok postoje ova dva tumora u BG.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Izgleda da je Batak novi trener!?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Stexman napisao:Izgleda da je Batak novi trener!?
Na koliko dana :mrgreen:
Ne mislim nista lose o Bataku, ali dosli smo u situaciju da se sami sebi podsmevamo, jer reci bilo sta ozbiljno je besmisleno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori