Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ssnigd »

Ako nema overen ugovor, da li to znaci da ne moramo platu da mu dajemo, da mozemo otkaz da mu damo kada god hocemo? Ako ima pravnika da mi pojasne ovaj deo.
Ovde ne mislim da treba dati otkaz Stolici,nego me interesuje pravno stanje ovog slucaja tipicnog za nas fudbal.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

Ma mi smo mnogo neozbiljan klub.Nema dalje.Godinama nemo posmatramo sta nas snalazi.Seru i pisaju po nama ko oce i kad god oce.Potpuno je nebitan moral tih ljudi, koliko smo mi u potpunom rasulu kao klub,bez sistema i organizacije.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Сетимо се, сам долазак Столице је био најобичније силовање Војводине. Било је, или он, или нас неће бити (=банкрот) :roll:
Шта је следеће?
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Par stvari o Stolici mi se ne svidja.Prvo deluje mi malo izdignut i nedodirljiv sa jakom odbranom svog lika,malo prepotentan i sebican,kao da ima osvojenu ligu sampiona.Energija mu je 0,u pocetku dok ne dodjes do igre koju si zamislio,pobede moras praviti motivacijom i pozitivnom energijom.Potcenjivanje mladih igraca.Mi smo smesni da nema gorih,das treneru dobar ugovor a sta si trazio zauzvrat,koji rezultat.Koje pobede su vredne ako ne afirmisemo 2-3 omladinca.Uslov mora biti afirmacija igraca ili ulazak u ligu evrope,jer mnogo vise para mozemo da zaradimo prodajom 1-2 igraca nego sto zaradimo u kvalifikacijama.Dati mu sansu do podele bodova,onda ako ne jurimo Evropu njega oterati a u prvih 11 pola omladinci pola prvotimci.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fare »

Izgleda po novinarima da je gotova stvar Stolica preuzima Partizan a gde je gospodin Stolica pa da nam kaže o čemu se radi, sazoveš pres konferenciju i ćao!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

fare napisao:a gde je gospodin Stolica pa da nam kaže o čemu se radi, sazoveš pres konferenciju i ćao!
mozda luta negde oko stadiona...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Pera Centar »

Ako je ovo tacno Ilija Stolica je najvece g...o koje je setalo stadionom Vojvodine:

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... vojvodinom" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

Pera Centar napisao:Ako je ovo tacno Ilija Stolica je najvece g...o koje je setalo stadionom Vojvodine:

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... vojvodinom" onclick="window.open(this.href);return false;
Објективни новинар Журнала ту не види ништа неморално, штавише, мало је и свршио...

"врати у свој Београд и седне на клупу вољеног тима."

Али неоверен уговор... Каква теленовела...
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

ssnigd napisao:Ako nema overen ugovor, da li to znaci da ne moramo platu da mu dajemo, da mozemo otkaz da mu damo kada god hocemo? Ako ima pravnika da mi pojasne ovaj deo.
Ovde ne mislim da treba dati otkaz Stolici,nego me interesuje pravno stanje ovog slucaja tipicnog za nas fudbal.
Ово би био невиђен случај где послодавац доказује да је човек радио "на црно" :D

Треба звати инспекцију рада :D Мислим да је овде објашњено:

http://www.pravniportal.com/fikcija-pos ... og-odnosa/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Naravno, ti isti mediji ce sutra oplesti novu turu pljuvacine po klubu, kako eto ponovo radi trenerska vrteska u Vojvodini. Ovu celu drzavu treba zaliti napalmom...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Del_Boske napisao:
Pera Centar napisao:Ako je ovo tacno Ilija Stolica je najvece g...o koje je setalo stadionom Vojvodine:

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... vojvodinom" onclick="window.open(this.href);return false;
Објективни новинар Журнала ту не види ништа неморално, штавише, мало је и свршио...

"врати у свој Београд и седне на клупу вољеног тима."

Али неоверен уговор... Каква теленовела...


Pa da kod nas je na robiji,jos jednom pusimo kitu angazovanjem trenera koji su zaljubljenici u blizance,pa jednom dok ne budemo poceli da cenimo svoje.Inace ja bi voleo da ode,prevara od trenera,koji to rezultati stoje iza njega.Vise je Vozdovac stabilan klub,pa ima rezultate,nego sto je on bitan.Ni kod nas ni kod groblja on nece uspeti,jer je igracki kadar katastrofa a atmosfera bolesna.Dovesti trenera koji ce afirmisati par omladinaca i davati im sansu,ostalo je promasaj.Pa nek nam je srecno sa novim trenerom,da golman bude golman,bek bek a stoper stoper.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Daj Sosu, da gura omladince. Sezona je izgubljena, igracki kadar je blagi uzas, ko god da dodje drugi, izmisljace toplu vodu i gurnuti nas u plej aut.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

vdn slaninar napisao:Još jednom pušimo kitu angažovanjem trenera koji su zaljubljenici u blizance, pa jednom dok ne budemo počeli da cenimo svoje.
Тако је.

Како сада стоји ствар пола лиге има на клупи неког од наших бивших тренера. Важно је не ширити даље круг нових, већ вратити неко од старих имена - то сам говорио и прошли пут.

1. Једина срећна околност је што нисмо довукли превише играча у зимском року. Арсић је био и Ђумијева највећа жеља, слободан је, а без увреде чини се да је и доста напредовао као стручњак. Дакле Ђуми као решење бр. 1.

2. Косан је као случајно баш јуче објавио леп интервју за РТВ: http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi- ... 98297.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Он се и раније нудио, ја бих ладно прихватио.

3.
gospodinFKV napisao:Daj Sosu, da gura omladince.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od AntonioKasano »

Da li je SPS namerno ostavio Stolicu kao rezervu svom omiljenom klubu za slucaj da Djukic odleti?
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Samo Voša ! »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/03/stoli ... iki-posao/" onclick="window.open(this.href);return false;

Moramo stati na loptu.
Puno negative ima na forumu oko njega, rezultata, igrača. Do juče kružila priča da nam se katanac smeši a danas smo kivni ako ne budemo 3. Stvarno ne znam ko je ovde lud.
Pustimo čoveka da radi svoj posao, dajmo mu podršku, niko pa ni on ne može za 2 meseca i 7 utakmica da stvori nešto, ne samo u Voši nego bilo gde, nije realno očekivati to.
Ajmo malo sloge i da gazimo cigane u sredu ! Pazi Voša gazi !
Odgovori