Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

slanina napisao:
Ништа од Окуке, Војводина сад бира између Милинковића и Столице
21 децембар, 2017
0

Листа кандидата за попуну упражњеног места шефа стручног штаба Војводине краћа је за Драгомира Окуку
ФОТО: М. Рашић

Искусни стручњак Драгомир Окука, изгледало је пре пар дана, био је најближи клупи Војводине, али је у међувремену дефинитивно одустао.

Окука није био спреман да у кратком року позитивно одговори на позив из Новог Сада јер очекује понуду из иностранства, а руководство Војводине није пристало да се неизвесност око избора шефа стручног штаба и даље продужава, па су зато контакти са Окуком споразумно прекинути.

После оваквог расплета, Новосађани су наставили потрагу за новим тренерским решењем. У први план су, како се незванично сазнаје, избили Зоран Милинковић, који је пре седам година био успешан на клупи Војводине, као и Илија Столица, донедавни први стручњак Вождовца.

Ako dovedu ovog što se izvinjavao posle kupa tuga. :frown: :oops: :oops: :greenbutt:
Milinkovića bukvalno isterali iz Borca BL posle samo par utakmica, zbog katastrofalnih rezultata. Ako bi takav trebao nas da podigne onda nemam šta dodati. Ako je tako onda čestitka genijalnom umu koji ga se setio. :frown:
Neka ide kod crnih, tamo svakako nisu zadovoljni Đukićem. :P
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Kiza bi bio samo jos jedan samar vise za svakog coveka koji voli Vojvodinu. Pre svega,klub bi igrao los fudbal,davao jedan ili nijedan gol po utakmici,a mislim da smo to sposobni i bez trenera.A o izlivu emocija prilikom prelaska u PFC da ne pricamo. Stolica mi je bio zanimljiv upravo do razlaza sa Vozdovcem. Nacin na koji je otisao ne prilici coveku kakvim se predstavlja (iskren i bez dlake na jeziku),a posle svega,da li to znaci da ako ne moze ih da pobedi (ekipe uz koje su sudije) da ce da im se pridruziti (po tome se onda i nama gleda kroz prste po pitanju sudija). Ako vec nemamo pravo na neki drugi izbor,onda Stolica bez dileme,bar cemo igrati ofanzivnije :lala:

Iako bih od svih pominjanih imena glas dao jedino Lalatovicu
Slika
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od MiSmoFKV! »

Kad se zoran milinkovic posmatra kao covek, nikako.
Medjutim Vojo, kad se posmatra kao trener, svakako da, najkvalitetnije smo igrali pod njegovim vodstvom u poslednjih 10 godina. Dva puta pobedio grobuse, igrao sa ciganima nereseno, ne znam da li je iko imao bolji skor sa blizancima. Nesto malo golova primio, secam se da je bio clanak valjda samo Vojvodina i Celzi su primili tako malo golova. Stigao do finala kupa. Ja mislim da boljeg trenera nismo imali.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

MiSmoFKV! napisao:...
Potpis.

Zbog te granitne odbrane se cesto sticao utisak da Vosa nije igrala atraktivno, ali 44:14 na 30 utakmica je dovoljno da se skonta da nije tako. Delovali smo mocno, dovoljno mocno da mogu reci da je to jedna od retkih sezona gde se nismo ni najmanje bojali tekmi sa :shit: . Stavise, izlazili smo sa stavom da mozemo da ih zgromimo. Igrom smo podsecali na Plzenj kad je nas izbacio. Sto bi Jokanovic rekao, klasican industrijski fudbal...i bilo je predobro!

Cak i pored teske svinjarije s tim kupom, meni je to jedna od najdrazih sezona u poslednjih 15 godina. Rame uz rame sa vicesampionskom i 2006/7.

E, sad, sve posle toga je za peglu - njegovo ponasanje, lizanje s grobljem. Sto se mene tice, ako smo vec prinudjeni da biramo izmedju ove dvojice, nek bude Stolica, samo ne treba mesati babe i zabe. Milinkovic je tu ekipu doveo pod konac. :lala:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Слажем се. Воја вечито сања неку нападачку Војводину, која уопште не постоји још од Тодора Веселиновића. Одлика нашег клуба је чврста и борбена игра без пуно ризика. Штопер (раније - либеро) и задњи везни су вазда били најквалитетнији изданци СЦ-а "Вујадин Бошков". Буде ту и понеки голман на коме уземо новац.

Што се тиче Кизе, Лалата и Столице, ако изузмемо то што су играли за БГ близанце и тренирали их, и што су (гле чуда :frown: ) сва тројица били стратези гиганта српског фудбала ФК Вождовца - шта преостаје?

Столица је тренирао Србију U16-17, а и Лалат је тренер мафијашког ФСС-а. Тренирао је Србију U20-21, а ниједном нашем клинцу није пружио шансу. За Вошу су играли његови "Over 30" почетници.
Што се тиче Кизе, он је играо за Вошу и Борац БЛ, а и тренирао је ова два клуба. Водио је и стране клубове. :!:

Ако бих рангирао, онда:
1. Киза
2. Лалат
Столица никако! Апсолутни је почетник, иако је Лалатов вршњак :evil:
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Dragojlo »

Tada, sa Kizom u toj sezoni u kojoj smo bili moćni i dobijali blizance....ponadamo se nekom čudu konačno..... i onda puknemo od (sm) Rada 0-1....Naravno, gorepomenuti blizanci su do kraja imali skor otprilike 28-1-1....Džaba nama sve!
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od lazarr »

Drugari moji.....
Nama trebaju igrači a ne treneri. Ne postoji trener koji od ovih koje trenutno imamo može napraviti ekipu. Svi pominjani su negde približno istog kvaliteta i uopšte nije bitno ko će biti trener ako se ne dovedu bar 7-8 kvalitetnih igrača. Trener po meni može biti bilo ko od njih ali mora imati samo jedno....
Da kad Lane i ekipa dođu sa svojim idejama, da ih sve otera u PM i kaže: gospodo ovde sam ja trener i ja sastavljam ekipu.
Ima li takvog na tržištu? Koliko ja znam, samo je Veselinović pokazao tu vrlinu....

U vezi Kize.... pogledajte ko je tada igrao za Vošu... sa takvom ekipom nije ni bilo preteško imati dobre rezultate.....
glogovac
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 5:53 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od glogovac »

Svima dajete šansu i povratnicima,a ne cenite Kosana koji je vaš sugradjanin i koji je imao uspehe sa klubom.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

lazarr napisao:Drugari moji.....
Nama trebaju igrači a ne treneri. Ne postoji trener koji od ovih koje trenutno imamo može napraviti ekipu. Svi pominjani su negde približno istog kvaliteta i uopšte nije bitno ko će biti trener ako se ne dovedu bar 7-8 kvalitetnih igrača. Trener po meni može biti bilo ko od njih ali mora imati samo jedno....
Da kad Lane i ekipa dođu sa svojim idejama, da ih sve otera u PM i kaže: gospodo ovde sam ja trener i ja sastavljam ekipu.
Ima li takvog na tržištu? Koliko ja znam, samo je Veselinović pokazao tu vrlinu....

U vezi Kize.... pogledajte ko je tada igrao za Vošu... sa takvom ekipom nije ni bilo preteško imati dobre rezultate.....
Суштина!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

A ko smo to ''mi'' i ko si ti?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Karlsson napisao:A ko smo to ''mi'' i ko si ti?

Pa navijaci Vojvodine I sendvicari!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Lazare, preduhitrio si me (pre su te iznervirale igre oko trenera :wink: ).
Dajte da vidimo igrace.
Ako imas odlicne igrace, imaces, u najmanju ruku, dobrog trenera.Dovoljno je samo da ne upropasti ,, materijal,,.
Mi smo, ove sezone, trku vec izgubili. Ali, barem, da valjano spremimo tim za narednu.
Poslednja izmena od Turija u Čet Dec 21, 2017 9:57 pm, izmenjeno 3 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od limanfkv »

glogovac napisao:Svima dajete šansu i povratnicima,a ne cenite Kosana koji je vaš sugradjanin i koji je imao uspehe sa klubom.
Ta persona Vojvodinu zove "Govedina".
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Протомајстор napisao:Воја вечито сања неку нападачку Војводину, која уопште не постоји још од Тодора Веселиновића.
Voja ne sanja napadacku Vojvodinu vec Vojvodinu koja IGRA FUDBAL,koja se nadigrava,ciji igraci koriste vic u igri,a trener na klupi. Vojvodinu koja odudara od sablona kako po pitanju formacije tako i po pitanju trenerevog pogleda na mec pre i posle utakmice.Vojvodinu ciji igraci trce 90 minuta,ciji igraci traze loptu,a ne da se skrivaju od nje,Vosu ciji igraci povezuju kratke pasove,a ne da se nasumice prebacuje lopta na protivnicku polovinu,Vojvodinu koja se ne plasi protivnika,Vojvodinu koje se drugi plase....bilo je toga i posle Todora Veselinovica,pa izmedju ostalog,zbog takve igre sam poceo i da navijam za ovaj klub (Kocic,Saula,Samardzic,Govedarica,Jezdimirovic.... mogu navesti spisak svih igraca,dok od osvajaca kupa znam samo da je Babic igrao)... Ako vec svi tvrde da ne mozemo biti prvaci,daj bar onda da igramo fudbal,da se nadigravamo... a zadnjih godina od trenera u nasem klubu,tako nesto demonstrirao je samo Lalat i to realno sa poprilicno limitiranim igrackim kadrom.Kod lalata ni Antic nije bio lose bek.Sto samo znaci da i dalje u nasem fudbalu ima dosta i do trenera. Sto se Kosana tice,secam se kao juce njegove izjave "u Srbiji samo Zvezda",pa eto mu je,neka ide... :wink:

A igre Vojvodine pod Kizom se mozda pripisuju jos nekom :mrgreen:
Slika
glogovac
Postovi: 18
Pridružio se: Ned Dec 17, 2017 5:53 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od glogovac »

Šta je sa Djumijem,MIlanom Kosanovićem,oni su se dobro kotirali kod navijača.
Odgovori