Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Dragojlo napisao:Jel bi mogao neko ko se podrobnije bavi statistikom (ili ima duže pamćenje :roll: ) izneti podatke sa kojim trenerom, osim Lalatovića, nismo pukli nijednu utakmicu od domaćih klubova na Karađorđu u zadnjih dvadeset godina?? Meni, koji redovno pratim utakmice od 1994. nešto padaju na pamet možda Rajevac ili čak Elmer... (ne računajući ljude koji su vodili klub na par utakmica)...
Mislim da je tome jos jedino Kiza bio najblizi, jer je izgubio samo od zvezde u poslednjem kolu. Celavo :shit: je izgubilo isto samo jednu, od Uzicana, onda kad su nas dobili u nasim dresovima. :mrgreen:

Rajevac je u prvom delu sezone samo jedno 2-3 poraza zaredjao. Za Lalatovica nisam siguran za taj podatak glede prolecnog dela sezone 2015/16, jer smo tu igrali bas bezveze, ako me secanje dobro sluzi, i izvukli smo Evropu na misice...
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Sasa1969 »

N13 napisao:Bas tako. Mnogo vise cu da cenim trenera koji ode iz kluba i javno kaze da je otisao jer su mu ljudi iz uprave sastavljali tim, nego koji sedi i trpi to.

Iako mi nije bio prva zelja, sto se mene tica, puna podrska! Makar sam siguran da ce tim praviti na osnovu zalaganja na treningu, a ne na osnovu zelje uprave i menadzera.
Potpisujem :mafia:
Slika
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Отимамо тренере клубовима којима добро иде у првенству, онда дођу у Војводину па побегну главом без обзира после пар кола. То је само доказ да је Војводина још увек магнет за сваког, и да је сваком жеља да каријеру гради у Воши :mrgreen:
Ај сад без зезања поздрављам долазак Веселиновића, и нек у ових седам кола колико је преостало да шансу неком омладинцу па да видимо има ли квалитет за Војводину или нема, ионако сам од ове сезоне дигао руке одавно. Од тренера очекујем тек на лето да види шта и како, ко одлази ко долази а ко остаје, и шта је приоритет у следећој сезони.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Душан napisao:Отимамо тренере клубовима којима добро иде у првенству, онда дођу у Војводину па побегну главом без обзира после пар кола. То је само доказ да је Војводина још увек магнет за сваког, и да је сваком жеља да каријеру гради у Воши :mrgreen:
Ај сад без зезања поздрављам долазак Веселиновића, и нек у ових седам кола колико је преостало да шансу неком омладинцу па да видимо има ли квалитет за Војводину или нема, ионако сам од ове сезоне дигао руке одавно. Од тренера очекујем тек на лето да види шта и како, ко одлази ко долази а ко остаје, и шта је приоритет у следећој сезони.
Bas tako.
Nadam se da trener Veselinovic vidi mogucnost da sa ovim timom uspemo da se dokopamo Evrope, pa na leto napravimo iskorak. Sto napisao Voja, mozda nam stigne i Nikolic.
Posto sam podrzao g-dina Veselinovica kada je otisao iz Vose, zbog poznatog razloga i visoko ocenio dostojanstvo i moralnost tog cina, tako da podrzavam povratak, iako mi je, iskreno receno, iznenadjenje u ovom trenutku.
Gre'ota je da trenutno solidnu finansijsku situaciju rezultatski ne materijalizujemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

Meni je ovo otimanje trenera komšijskom klubu usred sezone džiberski potez, a ni o njemu ne govori ništa dobro što ostavlja klub i igrače na takav način!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Salvadore, gledao bih na taj potez isto kao ti, ali ako uprave mogu da smene trenere, u sred sezone, imaju i oni, onda, pravo na reciprocitet.
Na kraju, zimus mu je uprava Spartaka osakatila tim, uzela pare, pa...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Nemojte se zanositi nekom preporodu ekipe pa makar dosao Murinjo. Nemamo mi ekipu i tacka.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

Srećno Aci želim od srca sa Vošom i nemojte pričati da Vojvodina nema tim.To apsolutno nije tačno!!!!!!!!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Djumi napisao:Srećno Aci želim od srca sa Vošom i nemojte pričati da Vojvodina nema tim.To apsolutno nije tačno!!!!!!!!!
Za minimun trece mesto nam treba desni bek, levi bek, ako ode Jovancic jedan zadnji vezni, desno krilo, levo krili i napadac. Ostalo je dobro.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Jedna dobra stvar koju je Stolica ostavio iza sebe su planska i solidna pojacanja. Veselinovic igra napadacki fudbal, jako lep, sto nije strano ni Arsicu, ni Ezeu, a mislim da ce i Zlicic tu dodatno procvetati. :cheers:

Prijatno iznenadjenje, svakako, jer smo svi ocekivali nekog od ovih sirotana prosecnih. Raduje i povratak Zakule! :cheers:
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Djisa napisao:
Djumi napisao:Srećno Aci želim od srca sa Vošom i nemojte pričati da Vojvodina nema tim.To apsolutno nije tačno!!!!!!!!!
Za minimun trece mesto nam treba desni bek, levi bek, ako ode Jovancic jedan zadnji vezni, desno krilo, levo krili i napadac. Ostalo je dobro.
Нападач нам фали то стоји. Али нисам баш нешто импресиониран ни одбраном. Искрен да будем највише ми се свидела игра Војводине код Лалатовића са два централна везна и једним задњим везним. Можда би Зличић и Арсић то могли да одиграју у овом тренутку, јер боље немамо, задњи везни Јованчић,а на крило Езе, а на друго Калезић или Суботић. Мислим да би били далеко опаснији у нападу. Али као што рекох сезона је ионако упропашћена па ми је у овом тренутку свеједно ко ће да игра, и какав систем преферира наш нови тренер. Једино желим да се првенство заврши што пре.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Minja napisao:Mislim da ovaj trener moze malo duze da se zadrzi u FKV, ali jedini ispravan sud dace vreme.
Kako se da primetiti trener koji odlazi kad on to hoce 8)
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

Sto ce reci da je cova inteligentan da zna da otvori vrata... :greenbutt:
Znaci opaliti katanac na njih pa ako ga obije nista ne dobije. :deal:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Opet jako mešana osećanja... Ne krivim čoveka nikako što je otišao prvi put, apsolutno je jasno zašto je to uradio, već mi smeta što u trenutku kad se sa Spartakom bori za Evropu, napušta ih i prelazi kod nas... Ne govori puno lepih stvari o njemu... Jadna nam je struka u državi, jako. Ali nisam time napisao ništa što svima ovde, barem onima koji su duže, nije jasno odavno...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

Rabba napisao:Opet jako mešana osećanja... Ne krivim čoveka nikako što je otišao prvi put, apsolutno je jasno zašto je to uradio, već mi smeta što u trenutku kad se sa Spartakom bori za Evropu, napušta ih i prelazi kod nas... Ne govori puno lepih stvari o njemu... Jadna nam je struka u državi, jako. Ali nisam time napisao ništa što svima ovde, barem onima koji su duže, nije jasno odavno...
Moj je utisak totalno drugaciji. Spartak se ne bori za Evropu, nema on tih ambicija, prodao je najbolje na zimu, zadrzao Nikolica I jos nekog da osiguraju ple off (citaj opstanak), I sad krece u pravljenje tima za sledecu sezonu, taman da nadju novog trenera pa da on vidi cime raspolaze, I da pocne pripreme za sledecu sezonu, uostalom kao I mi. Evropa nam je daleeeko I nemamo mi ti sanse, treba ubaciti omladince I videti na koga mozemo da racunamo vec sledece sezone, pa makar ne uzeli ni bod, osim ako uprava ima neku racunicu kojom mozemo do Evrope, (iako sam uvek protiv namestanja, cak I za nas).
Pa da se ne ljubimo!
Odgovori