Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

glogovac napisao:Šta je sa Djumijem,MIlanom Kosanovićem,oni su se dobro kotirali kod navijača.
Hvala na brizi ali izostavite moje ime molim vas....pominjanjem Kosana jasna mi je namera...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

lazarr napisao:U vezi Kize.... pogledajte ko je tada igrao za Vošu... sa takvom ekipom nije ni bilo preteško imati dobre rezultate.....
Neki posle njega sa manje-vise istim timovima (a neki i boljim): ispali od Vaduza, izborili jeeedva Evropu golom u poslednjoj sekundi, izduvali kup od Jagodine,...a sve zbog nekog filozofiranja i pokusaja atraktivnog fudbala. Ocu 11 boraca na terenu, koji osvajaju bodove. Nisam za Kizu, ali nam treba neko sa slicnom filozofijom. Disciplina na terenu, pre svega, pa tek onda neki pokusaj atraktivnog fudbala. :lala:

Sto bi rekao moj pokojni deda - volem da gledam Arsenala, ali hvala bogu sto ne navijam za njih (al se nije mnogo usrecio s Vosom).
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Борчевац »

https://sportsport.ba/fudbal/unistio-bo ... ine/262565" onclick="window.open(this.href);return false;
Највећа превара од тренера, као човјек велика 0.
Поред играча и запослених људи у клубу пролазио као поред турског гробља, превара тешка од тренера.
Код нас имао плату 5 хиљада евра, када је долазио најавио нападачки фудбал 3 гола дали у ПЛ :(
Никако не бих волио да га видим на клупи Воше.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Пази ,,србијанска Војводина" :D колико је само мржње у тим квазинацијама, то је чудо једно.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Борчевац »

Душан napisao:Пази ,,србијанска Војводина" :D колико је само мржње у тим квазинацијама, то је чудо једно.
Ма стока, а нас не могу никако :lol: поготово Лешинаре :D
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Ладно ће овог туњавог да доведу, односно врате... ма искрено ни не очекујем више ништа боље. Одавно се у нашој Воши не зна за част и достојанство.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

...uzas jedan, kolko mi je bilo krivo kad je odlazio, tol'ko mi se u medjuvremenu ogadio. Kad pomislis da ne moze dublje u go**a da se propadne, mi napravimo iskorak i pokazemo da nam je medju govnima mesto!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

churguzijanac napisao:...uzas jedan, kolko mi je bilo krivo kad je odlazio
ja sam nesto i zaboravio na koji nacin je otisao
Slika
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od 021 »

Dakle, izbor trenera sveo se na dvojicu kandidata. Prvi je da se usereš, drugi da dobiješ tvrdu stolicu. :whistler:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

021, drago mi je što ponovo vidimo Tozin avatar na Forumu :lala:
Još jedna potvrda da su se mnogi ljudi samo privremeno distancirali od Stadiona i Foruma, zbog sramnog stanja u Klubu, ali ne i od Vojvodine.
:cheers:

Što se Milinkovića tiče, izgubio je kredibilitet kod navijača.Jedino preostaje da vidimo koliko može da skine blata sa sebe?
Želja i euforija na klupi crnog blizanca je prošla, pa preostaje da vidimo čisti trenerski kvalitet, ako ponovo sedne na klupu Vojvodine?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Душан »

Minja napisao:
Душан napisao:Пази ,,србијанска Војводина" :D колико је само мржње у тим квазинацијама, то је чудо једно.
То се решава реципроцитетом. Ми смо папци па то не радимо. Ко нам је крив.


Милинковић је потрошена прича. Ако и дође, не очекујем да ће имати било какав симпатизерски "кредит".
Мени се чини да од клупе Војводине сви беже као ђаво од крста, па је Милинковић решење по принципу дај шта даш.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Sasa1969 »

http://fudbal.hotsport.rs/2017/12/23/ho ... h-klubova/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja sam zadovoljan ako covek prihvati ovaj vruc krompir zvani Vojvodina.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Sasa1969 napisao:http://fudbal.hotsport.rs/2017/12/23/ho ... h-klubova/

Ja sam zadovoljan ako covek prihvati ovaj vruc krompir zvani Vojvodina.
Složio bih se. U ovom trenutku je to maksimum.
Ima biografiju trenera da mu se da prilika u Vojvodini.
Mora se priznati da je Voždovac imao igru i da čovek ima energiju.Pa, videćemo.
Konačno, da rešimo pitanje trenera i pređemo na konsolidaciju igračkog kadra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Sasa1969 napisao:http://fudbal.hotsport.rs/2017/12/23/ho ... h-klubova/

Ja sam zadovoljan ako covek prihvati ovaj vruc krompir zvani Vojvodina.
Okreni, obrni, opet se vratismo na njega. Nije idealno rešenje, ne spada u moje favorite i sumnjam da će se duže zadržati na našoj klupi ali je i takav svakako bolje rešenje od nekih koji su figurirali kao najozbiljniji kandidati. Kako god, ako je stvar gotova treba mu poželeti sreću i pružiti podršku na početku, a za dalje sve je na njemu.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Немојте да неко помисли да имам нешто против Столице , јер ко је он да бих имао нешто против њега. Можда проблем и јесте у томе што је он нико и ништа, а овде се жарко призива као да је нешто. Човек је почетник, ало!? Исто смо имали и са Веселиновићем, дераном од 47 година без икакве спортске биографије. Ко су ти који доводе почетнике у Вошу? И шта је то постала Воша да тако поступају с њом? Ако се некоме пружа животна шанса да дебитује, онда тај мора бити већ остварен као наш играч или тренер млађих селекција. Ма ко су бре ови што их довлаче на Вошино кормило, клупу и у копачке? Ово је нечувено шта се сада ради! Ово је силовање од стране менаџера и ФСС-а. И шта добијамо? Одлазак у Европу преко везе, увек нове играче и нове тренере које нико други неће, а губимо новац, углед и идентитет. Јɛбем ти ја такву Војводину. Боље да навијам и за Бг канцере, него за такву Војводину. У чемо смо то ми па бољи од њих? У чему смо гори то видимо сви. :roll:

Мало сам претраживао уназад. На форуму се пре месец дана појавио линк с Бутаспорта:
http://www.butasport.rs/fudbal/ranko-st ... g-trenera/
na insistiranje Darka Jevtića direktora FK Vojvodine obavljaju se razgovori sa Rankom Stojićem za poziciju sportskog direktora.
U dogovoru svih struktura prvi kandidat za novog trenera od januara je Aleksandar Veselinović, a zatim Ilija Stolica i Nenad Lalatović.
А још месец дана раније, дакле пре два месеца, када је нова управа дошла,коментари читалаца:
http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... -vojvodine
Uslov Srbijegasa je ozbiljan sistem i zahtevaju da trener bude Ilija Stolica najtalentovaniji mladi trener u zemlji.
http://www.021.rs/Novi%20Sad/komentari/174387
Prvi kandidat za trenera Ilija Stolica, drugi Lalatovic, treci Vermezovic!
Info iz prve ruke.
Истовремено (25. октобра) Миња објављује следећи пост, који је недавно и поновио:
Inace, sta bi sa slaninarskom pricom? Da li smo od nje odustali? Kako se u nju uklapa gospodin Ilija Stolica?
Да се послужим његовим речима: Шта би са сланинарском причом? Ово питам и вас форумаше, јер искрено, ви сте ми најчуднији.
Odgovori