Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Ta budala da mi kaze da dobijes cetiri kada saberes dva i dva, ja mu ne bi verovao :mafia:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Prema izlozenom, ocito je da se samo cekao i najmanji kiks, pa da Vanic bude ustolicen, kao Sef strucnog staba.
Vanic vs Batak - uvek Batak.
Igrali smo u prvenstvu dosta defanzivno i neatraktivno. Medjutim, prvih 30 minuta protiv Slovaka je zaista bila iznenadjujuce lepa igra Vojvodine. Sta se posle desilo, ali iskreno, trebao bi neko da objasni, kao i izvrsene izmene. Tj, da li su one bile unapred zacrtane ili ...?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Novopečeni trener već u akciji.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sus ... 02-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Novopečeni trener već u akciji.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sus ... 02-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
U mom svetu dovoljno za disciplinski postupak i otkaz... U ovom svetu jos ce i povisicu da dobije, a jedva je pristigao.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od мализека »

Rabba napisao:
Karlsson napisao:Novopečeni trener već u akciji.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sus ... 02-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
U mom svetu dovoljno za disciplinski postupak i otkaz... U ovom svetu jos ce i povisicu da dobije, a jedva je pristigao.
:shit: ...али не узбуђују се због тога ови кретени у управи, гледају своју личну корист и то је све. Замислите да гробље ангажује за тренера бившег цигана, а он уместо да припрема тим за изузетно важну европску утакмицу, оде да игра ревијалну утакмицу за циганске ветеране. Мајмуна би обесили за ј..а на Теразијама. :argue:
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

Rabba napisao:
Karlsson napisao:Novopečeni trener već u akciji.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/sus ... 02-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
U mom svetu dovoljno za disciplinski postupak i otkaz... U ovom svetu jos ce i povisicu da dobije, a jedva je pristigao.
U svakom normalnom svetu ovo se ne sme tolerisati!
Vukoviću marš iz Voše i povedi ovu ciganšturu sa sobom!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

Aj, bre, sta dramite, pa to im je i bio cilj...
Poseravanje po narodu sa vrha drzave je na vrhuncu, a ova sitna kokosarija eto serka po nama na nivou kom su i dorasli.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

Čitam ove postove i ne mogu da verujem šta se piše!!!

Dolaskom Ivanovica i potpisivanjem ugovora na 4-5 godina je bio signal da klub hoce stabilnost,tj. da će klub istrpeti eventualni loš rezultat i da ima zdravu strategiju.Vrlo brzo se desilo da je Ivanović smenjen posle prvog slabog rezultata.Vojvodina mora da isplati 5 godina ugovora !
Svi treneri koji su posle toga došli sami su krivi za ono što im se desilo jer su znali da će imati istu sudbinu kao Ivanović.Meni je žao što ovo moram da napišem jer su mi oni prijatelji privatno ali nema sad kukanja..............sami ste krivi.
Ako neko ko je potpisao ugovor na 5 godina bude smenjen posle 6-7 utakmica a šta ste vi onda očekivali ? Neozbiljno je uopšte pričati kako ste hteli nešto da uradite ali kao nisu Vam dali a neznam na osnovu čega ste očekivali da dobijete šansu da samostalno radite.Voleo bi jedan argument da čujem koji ide u prilog tome.
Sad se polemise o ostavci ili smeni što je tužno za jedan klub renomea Vojvodine.Lepo reče Meleg da nije ovo benzinska pumpa !!!
U kom to klubu na svetu predsednik Nadzornog odbora ima takva ovlašćenja kao u Vojvodini.Ljudi moji ovo je takvo brukanje Vojvodine da je to strašno.
Lično mislim da i trenerska organizacija na čelu sa Bobetom Pavkovićem mora a reaguje na odnos prema trenerima u Vojvodini.Odnos prema trenerima u Omladinskoj skoli je ponižavajući.

Ja se samo bojim da ovaj čovek ne donira sredstva nekoj bolnici.Po ovom principu on bi trazio da operise bolesne.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Banat »

Sve iznad desetodnevnog ugovora po ugledu na NBA je previše. Ovom čoveku je Vojvodina ubedljivo najveći klub koji je (do sada) trenirao, a on sutradan ode da pika sa veteranima rivala, mislim da nam ovo ni Lalat ne bi uradio :mrgreen:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Zbog ovakvog poteza ga treba docekati kao svakog ciganskog uvlakaca! Smradina bez obraza!
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od johnny »

Jebo nas trener ciganštura i uprava ista takva :shit: :shit:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od N13 »

Stvarno ne razumem zasto se iko opterecuje i nervira ovim potezom trenera. Valjda je vise svima jasno da je on doveden da bude trener samo na papiru. Tako da ovo sto on radi je skroz nebitno. Ekipu vodi neko sasvim drugi, a to je mnogo veci problem nego sto ovaj igra za tamo neke veterane.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

Био би фазон да га отпусте ома :D
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Del_Boske napisao:Био би фазон да га отпусте ома :D
Sto je i zasluzio odnosom.
Vanicu, dosao si u Vojvodinu, a ne u Metalac.
Sto napisa Banacanin, ovo ni Lalatovic ne bi uradio.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

Posle svega ovoga ko i dalje moze da se pravi da su stvari normalne, taj defnitivno ne voli ni v od Vojvodine.
Izviždati i upravu i cigana trenera od prve sledece tekme u NSu!
Dokle vise sa ovim sabanisanjem?!
Odgovori