Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Danilo »

Vracajte Lalata, pa valjda si Vuce jaci od ovih Cukaricana:)
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od the Gari »

Vraćajte Jašara, ide nam kup protiv Čačka.
:dance2:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od madda fakka »

Vi se tu sprdate a zaboravili ste na Bekija :D
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8763
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Minja napisao:
Radoye napisao:
Voja napisao:Mozda nismo dobro procitali,mozda covek potpisao na 5 utakmica!? :mrgreen:
Nismo mi te srece Vojo... :mrgreen:
Можда је добио бланко уговор?
Blanko menice, blanko ugovor - upisi sam po volji rok trajanja i sumu novca, po vec oprobanom receptu! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Vosa je sve »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ice/165360" onclick="window.open(this.href);return false;
koji cirkus ...
pisao sam pre meces dva da ne treba menjati ni upravu ni trenera
tako samo nastaju problemi
sta dalje on najbolje polusezone na kraju najgora godina za klub
kuda idemo
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Која спрдња сунце ти... Било би добро кад би и ти генијалци који су га довели отишли са њим али тај филм нећемо гледати.
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od PelezinhoFkv »

Gde su sad navijaci koji su doveli/podrzali one kauboje?? Sta je sa transparentnoscu? Ostali bez Evrope? Ostali bez trenera posle par dana? sta se ovo desava??
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od newnowapv »

Svakim danom sve vise i vise sam ubedjen da ce nas ova garnitura, sa viskolom na celu, dotuci... Odavno se cerupa Vojvodina, ali ovi ce odneti pobedu ako ne dodje do nekih promena. Mada, sto bi doslo? Kome bi to odgovaralo i sto bi se cimao? I da li bi to ista promenilo? Mi smo u go*nima do guse, jos malo i preliva... :oops: :cry:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Nikad vise navijaca u strukturama kluba, nikad veci raspad sistema i Slaninarstvo na samrti (ako vec i nije mrtvo). Kakav paradoks...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Ovo je vec postalo smesno. Ako su navijaci doveli ove pajsere da ovako rade i Vukovica da vrslja po klubu kako mu dune, ispada da smo bolje pustili Zbiljica i onog pajaca da rade kako su raili do tada, menjaju statut i sta vec zele. Ko rukovodi klubom? Da li smo zaradili ijedan dinar za Kovacevica i Maksimovica? Sta je sa Vukovicevih 750 hiljada? Moze li se na makar neko pitanje odgovoriti? Jedva cekam da cujem objasnjenje uprave odnosno Vukovica za ovaj naprasni odlazak Veselinovica.


Ovaj klub nece dokrajciti secikese i lopovi, no njegovi "navijaci" koji godinama sve ovo dopustaju. MI SMO FKV? ZAR NE?
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Ja sam rekao još kada su novi došli da ćemo mi prethodnu upravu praviti od blata...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Danilo »

Ajde Firma navijaci oglasite se ,sta ste zacutali.Nije valjda da je par radnih mesta vaznije od buducnosti kluba ili jeste.Ovo je strasno
Prerpostavljam da su u igri bile premije ili ko zna sta vec.Prodani smo i od navijaca i od uprave.
Imali kraja
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Ona prethodna uprava jeste za poredjenje sa blatom, ali ne govorite da cemo ih od blata praviti.

Elem, jeste da je butasport, ali prenose sledece:
Predsednik Nadzornog odbora kluba Dragoslav Vuković je rekao da je simptomatično da se Veselinović odlučio da ode u trenutku kada je saznao da će igrači dobiti premije ako pobede Partizan.

„To je istina. Kad je čuo da su premije 1.500 evra za pobedu u derbiju, podneo je ostavku. Nikakvog drugog razloga da ode iz kluba nije bilo. Niko mu se nije mešao u posao ni u tim. Smatram da ćemo i pored svega toga pobediti Partizan. Baš zato. Ekipu će voditi pomoćni trener Vladimir Buač“, naglasio je Vuković.
Vukovic kaze otisao jer ce igraci dobiti premije za pobedu? Krpimo pare za Evropu, ali delimo bonuse i premije. Ja ne verujem sta covek prica.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od salefkv »

Mozda Terzine premije :mafia:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

Ruku na srce nikakav utisak nije odavao ovaj veselinovic.Duplo golo...Samo sto ova prica oko trenera je potpuno nebitna.
Odgovori