Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ovog trenutka ne znam šta da mislim. Zato ću sad i napisati pomalo apsurdan post, u kojem ću da se složim sa svim gore iznetim stavovima: od Podbarinog, pa do Čiča Glišinog.
S jedne strane, gledajući mogućnost da na klupu zasednu petko i krčma, onda je Beki, kao rešenje, prihvatljiv.Međutim, poznavajući ranijeg Bekvalca (kao trenera, ne kao igrača - za igrača nemam primedbe i mislim da je bio odličan centarhalf i sa tako nesportskom kilažom), dosta sam skeptičan i nezadovoljan.
Opet, ako 2R budu skrajnuti ili sklonjeni sa ,,trenerske klupe“ proces koji je Brzić ( a pre njega i Djumi), započeo odbijanjem ,,sugestija“, dogodiće se veliki napredak za Vošu (pod uslovom da to ,,upražnjeno mesto“ ne okupira neko treći).Čak bih prihvatio da taj treći bude i Beki, ali da preuzme punu odgovornost (a ne kapare).
Slažem se sa Prijateljem da je 100.000 puno.Međutim, bolje je dati te pare, nego da ih trener-menadžer uzima sam od drugih (verujem da će se sada i igračima povećati plate).
Ovde se slažem i sa Čiča Glišom, da se situacija neuporedivo promenila u odnosu na ranija vremena kada je Bekvalac vodio Vojvodinu.Voša je sada stabilan klub, sa visoko zacrtanim ciljem u narednoj takmičarskoj sezoni, i to će veoma obavezati Bekvalca i Upravu na ozbiljnost i profesionalizam. Jer, u suprotnom, još jednom olako obećana Titula, a izgubljena već polovinom jesenje polusezone, bi njene protagosiste definitivno okarakterisala kao klasične šarlatane i lopove.
Već prvi dani prelaznog roka, daće neke signale KUDA IDE VOJVODINA?A, poslednji dan istog, biće za mene pouzdan pokazatelj pravih namera Rukovodstva.Do tada, nas u razmišljanju više vodi intuicija i predhodno (dugogodišnje loše) iskustvo sa pojedinim likovima koji su predstavljali Vojvodinu.Ipak, poslednje dve godine smo napravili pomak i došli, što bi se reklo, na ,,pozitivnu nulu“ tj na mesto (treće) ispod kojeg Vojvodina ne bi smela da ide, a da Rukovodstvo i trener ne padnu sa funkcija.

PS
Evo, upravo sam pročitao govor Bekvalca na predstavljanju novinarima, gde je između ostalog rekao otpilike:I KADA NISAM BIO U VOJVODINI, ONA JE BILA U MENI.Ja mu TO verujem (bez obzira na neka izneverena očekivanja i iskazane ,,slabosti"), možda ne toliko kao što verujem Boškovu, Vasiću, Tozi, Krstiću,..... Brziću, Djumiju...., kao i svima koji su prošli kroz Vošu i Voša kroz njih.To osećanje ne može nikad nestati.Bez obzira na sve.I lepo i ružno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Jambo
Postovi: 162
Pridružio se: Uto Dec 13, 2005 6:04 pm
Lokacija: Indjija

Post od Jambo »

PRIJATELJ napisao:Ja sam pristalica nasih Novosadskih trenera ali je ovo katastrofalno resenje.Beki uzima novac od igraca koje dovede,a trenersku karijeru je napravio tako sto je u svakom klubu imao mafijase iza sebe.
.
Pa koga predlazes :?:
PRIJATELJ napisao:Neka nam je sa srecom i Bog neka nam je u pomoci.Pozdrav ps:mnogo je lepo na Indeksu,Kabelu,Slaviji
Sta moze tamo da bude lepo :?:

BEKVALAC :!: Majko mojaaaaaaaaaaaaaaa :!: :( :( :(
Butorovicu-THE END !!!
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

Post od PRIJATELJ »

Ma sta ja imam koga da predlazem Jambo.Ja sam navijac kluba i mogu samo da komentarisem,da kudim i da hvalim.A sto se tice nasih Novosadskih fudbalskih terena,lepo je jer dolazi nas domaci fini svet,(nema cigana,grobara i nekih hordi),nemoras da strepis da ces otici razbijene glave,mozes dete ili unuce da odvedes na utakmicu bez strepnje a i nekad bude vise gledalaca nego na pojedinim utakmicama Vojvodine.Ali mozda ti to ne razumes.pre izvesnog vremena sam ovde rekao da ovo nije vise klub,koja sam svojatao.Sve mi je dalji i dalji i sve je vise njihov nego nas.Mozda je to zbog nostalgije za nekim vremenima,mozda sto sam ja na krivo nasadjen,ali tako mislim.Cica Gliso,svaki covek ima jednu sansu u zivotu,kada dobije drugu to je dar od Boga.Cime li je Beki zasluzio cetvrtu.Uspesima kod Brana Micunovica,Mite Bezanije,Lajavog,Dzombe.A sad kod pobratima.Evo jedna opklada za tebe Cica gliso.Beki nece docekati kraj sezone u Vojvodini.Sta mislis.Pozdrav
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

PRIJATELJ napisao:Evo jedna opklada za tebe Cica gliso.Beki nece docekati kraj sezone u Vojvodini.Sta mislis.
S obzirom kojom brzinom menjamo trenere zadnjih godina ovo je cista sigurica - samo sto bi je kladionice vec blokirale :wink:
CICA GLISA
Postovi: 28
Pridružio se: Ned Dec 02, 2007 10:14 pm

Post od CICA GLISA »

DA NAGLASIM DA SAM NAVIJAC VOJVODINE , zivim u CG , iz PODGORICE SAM ...... Prijatelju .... Mozda ce ovo sto cu napisati biti manje oko Bekija , a vise o ljudima iz naseg fudbala sto si spomenuo jer nevolim kad neko nekog bukvalno pljuje i osporava a pritom da zna neke stvari samo iz novina ... Vidi ovako ... Tebi smetaju neke dzombe , mite , brane u nasem fudbalu , a nepitas se kakva je situacija u jednoj Bugarskoj , Rumuniji , Madjarskoj , pa i u Italiji , Spaniji , Francuskoj , Engelskoj , gde klubove vode razni Boncevi , Gencevi , Sajlasi , Đilji , Moratiji , Berluskoniji , Goriji , Romani , Glejzeri itd itd itd .... Smetaju ti ovi nasi kontroverzni biznismeni , a niko se nepita od ovih EVROPSKIH gore navedenih zasto oni idu sa po 20 telohranitelja i kolonama od 5 automobila ??? To je IPAK EVROPA pa je nemoguce da su oni takvi jel ? , nego ajde lepo da mi svaku odluku jednog kluba sto se malo digao kao Vosa , i njenog donedavnog predsednika Bate ili vd Dubroje osporimo jer je Bata kontroverzan , Dubroja Zvezdas , hrvat i oni sto posto nesto mute u klubu , ajde da ih oteramo odmah jer su oni uspesni i u novinama smo citali razne stvari o njima, oni sigurno oce kroz mutnje radnje da budu jos uspesniji i bogatiji, svaka cast njima za sve sto su uradili za Vosu do sad ali to nije dovoljno jer je Bata dobar sa Branom . Postoji li igde u svetu da neki prdsednik kluba kao BATA , da svoje pare u klub , vrati sva dugovanja , izgradi evropski centar , renoira ceo stadion (koliko su mu dali) izvede Vosu dve godine za redom u evropu , napravi preko 4 miliona evra profita , afirmise jos vise mladih igraca , i da ode u zatvor zbog toga ???? , a da pritom nasi istrazni organi udju u Zvezdu zbog Dzaje , cesljaju samo njegova dokumenta a ostalo da se nepipne jer je MISKOVIC TU , da se neudje u Partizan ? Kulu ciji je racun blokiran vec 10 god ? Cuku ? Al ne , Bata je crnogorac , dobar je sa Branom , milo mu je rod , Vosa je konkurent za Titulu , ajde da je sasecemo ... E zbog takvih ljudi , i misljenja je nas fudbal gde jeste .

Po tvom razmisljanju , mi bi trebali da dovedemo nekog POSTENOG COVEKA biznismena koji nema mrlje u zivotu, koji ce da DAJE SVOJE PARE U KLUB , nista da nezaradi da bi povratio svoj ulozeni kapital , dovede trenera koji nije radio sa ljudima tipa gore navedenih i da osvoji sa Vosom to sto se moze na REGULARAN nacin (a da pritom svi ostali namestaju i igraju za partizan ili zvezdu) i da svi budu srecni ....???


Kakve veze ima to ko je vodio klubove u kojima je Beki bio trener ??? Kakve ? Da neces da kazes da su ti klubovi na neposten nacin igrali neke utakmice pa mu je lakse bilo da ostvari cilj ?? Zato nije po tebi trener za Vosu ? Ok prihvatam , ali onda svi treneri koji su bili u vodecim klubovima liga koje sam gore naveo , nisu treneri pravi , jer su iza njih stojali razni italjianski , francuski , spanski , engleski andjeli predsednici . Zapamti ti te ljudi , i nije da branim ikoga , samo realno gledam , da nepostoji covek na ovom svetu koji je do svojih para , a da su velike cifre u pitanju stigao na 100% legalan nacin , nepostoji ..... Postoje dva nacina , a to su da neko nasledi , ili da dobije na igrama na srecu , samo sto u nasoj drzavi se uspeh neprasta i takvi se ljudi znaju i saceruju u cosak kad tad , a u drugim evropskim zemljama su premijeri , predsednici klubova , pocasni gradjani , USPESNI BIZNISMENI itd itd itd ....
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Sa klupskog sajta;

PREDSTAVLJANJE NOVOG ŠEFA STRUKE

Konferenciji za novinare na kojoj je predstavljen novi šef stručnog štaba Dragoljub Bekvalac,prisustvovali su i v.d. predsednika Mirko Dubroja, generalni direktor Cvetko Ridjošić i sportski direktor Radisav Rabrenović.

Prisutnim novinarima prvi se obratio Mirko Dubroja rečima, da je Bekvalac najbolje rešenje za Vojvodinu. Odluka o imenovanju je donešena uz konsultacije sa strukom i navijačima. Vojvodina će sa novim šefom doći do samog vrha-zaključio je Dubroja.

Angažovanjem Bekvalca pokazali smo ambicije za narednu sezonu. U prethodnoj smo potvrdili kvalitet i zrelost i mislim da smo sazreli za prvaka zemlje i osvajanje kupa i naravno što duži boravak u kupu UEFA. Što je najvažnije, kostur ekipe ostaje isti-izjavio je Riđošić.

Rabrenović je istakao, da je lično zadovoljan izborom novog šefa struke.Bekvalac je do sada ostvarivao zacrtane ciljeve, a svi sa nadamo da će tako biti i ovaj put, a to je dupla kruna.

Nakon što je pozdravio sve prisutne,Dragoljub Bekvalac se zahvalio na ukazanom poverenju i izjavio: Svestan sam u koji klub dolazim i koje su ambicije kluba. Ovde sam počeo kao igrač,a nastavio kao trener i jedno vreme kao direktor-jednom rečju, uvek sam bio prisutan. U prethodnim periodima postavljao mi se cilj da ostavim klub u ligi, a ovaj put zadatak je potpuno drugačiji-dupla kruna! Daću sve od sebe da ostvarim postavljene ciljeve. Ovo je najorganizovaniji klub, sa evropskim ljudima, perspektivnom ekipom i sa svim tim segmentima, trofeji su neizbežni. Trudiću se da ne izneverim ljude koji su me doveli, navijače i samog sebe-završio je svoje izlaganje Dragoljub Bekvalac.

Sudeći po prikazanom raspoloženju i iskazanom elanu - DUPLA KRUNA NIJE NEDOSTIŽNA!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

[quote=]Ovo je najorganizovaniji klub, sa evropskim ljudima.....[/quote]

E pa sa ovim su ga maksimalno preterali(zasr...sto bi rekao nas narod),jeste da je Rabren putovao po belom svetu,obilazio predstavnistva Jome,isao na zreb u sediste UEFE,ali da su Cvetko,Dubroja i on nasi evropski ljudi,mislim sta rec...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Koje lupetanje, taj ko im je sastavio ovo saopstenje kao da je kod Gebelsa pekao zanat. Sve okruglo pa na cose, naobecavaj se svakojakih gluposti pa ti mozda neko i poveruje.

Pa dokle ce vise da nas tretiraju kao da smo najveci glupanderi? Kako ih nije sramota da prodaju prazne price, hoce li neko biti pozvan na odgovornost ako se ovako olako data nerealna obecanja (ponovo) ne ostvare?

Sram ih bilo - UPRAVA NAPOLJE!!!
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

Post od PRIJATELJ »

Ma sta mi naprica za kratko vreme Cica Gliso.Ma hvala ti sto me prosveti.Prvo:Te sto si nabrojao iz Evrope su VLASNICI klubova.To je njihova imovina.A ovi kod nas su peraci para.Berluskoni i ostali slobodno idu po Evropi a jel nas bivsi predsednik isao u Nemacku kad je Kacar potpisivao.Ili gde je to isao osim Srbije i Crne Gore.Gde ide Brana Micunovic,ekipa iz Bezanije.Jel ti to nesto govori.A svaka ti cast za spoznaju da Beki nije igrao namestene utakmice.Posto si tu blizu,,,verujem" ti za Sutjesku.Koliko je ljudi uhapseno u Italiji,uzimani bodovi,isterivanje iz lige.A kod nas?E kukala nam majka.Ja znam da je ovo sve vrzino kolo ali sam protiv toga da se u njega hvatamo.Brate,kad dodje privatizacija,ko kupi klub,borice se da on bude sto bolji da bi vratio svoje pare i zaradio,i nadam se da ce i nama biti lepo.A mi ce mo proceniti da li ce mo izgubiti ili dobiti sa tim svim desavanjima.Mancester je prvak Evrope a navijaci su nezadovoljni vlasnicima.pozdrav
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

[quote="]
PRIJATELJ napisao:.Jedino pozitivno ce biti sto necemo vise gledati popularnog Brku na klupi.i
:?: :?:[/quote]

PRIJATELJU jel to znaci da Rabren vise nece biti sportski direktor?Da Bekvalac i on nisu u dobrim odnosima ili da jednostavno nas novi trener ne dopusta da mu neko dise za vratom dok je na klupi?
Nisam obavesten!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Prijatelju Slika

Ljudi ovaj bre duplu krunu obecava :lol:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

limanfkv napisao:Ljudi ovaj bre duplu krunu obecava :lol:
Pa zar ne vidis koliko sam odjutros zbog toga popizdeo?
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Dejan napisao:Sa klupskog sajta;

PREDSTAVLJANJE NOVOG ŠEFA STRUKE



Prisutnim novinarima prvi se obratio Mirko Dubroja rečima, da je Bekvalac najbolje rešenje za Vojvodinu. Odluka o imenovanju je donešena uz konsultacije sa strukom i navijačima. Vojvodina će sa novim šefom doći do samog vrha-zaključio je Dubroja.

Zivo me zanima koga su konsultovali...

Sudeći po prikazanom raspoloženju i iskazanom elanu - DUPLA KRUNA NIJE NEDOSTIŽNA!

I mene interesuje hoce li neko odgovarati ukoliko se ispostavi da su ova obecanja bila nerealna. Jednom su se opekli, cudi me da opet krecu istim putem... U se i u svoje kljuse, pa ako nesto napravis, kurci se do mile volje, sve ti je dozvoljeno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Milan napisao:Zivo me zanima koga su konsultovali...
Pa navijače :mrgreen:
Eto zašto smo mi ovde prozivani simpatizerima :roll:

Uzgred
limanfkv napisao:Prijatelju Slika
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Posle cemo mi biti krivi za sve,jer mi smo ipak bili konsultovani ko da nam bude trener :lol: .
Odgovori