Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Tema je "novi" trener M.Bekvalac.

HVALA
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Napred Voso!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Milan napisao:
miletic napisao:...
Bilo je dovoljno da kvotujes postove cica glise, postovi su vam skoro identicni pa se nisi morao muciti.
Sve mi se cini da je i autor tih postova jedan te isti :wink:
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Post od kuzma liman »

inace beki je ostavio svoj broj telefona (valjda mu je to broj ) pa ko imate nesto da ga pitate pogledajte sledeci link http://bekvalac-coach.com/srpski/kontakt.htm
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Dejan napisao:Sa klupskog sajta

Sudeći po prikazanom raspoloženju i iskazanom elanu - DUPLA KRUNA NIJE NEDOSTIŽNA!
Ovo mi se vec par dana vrti po glavi! Ko pise ove gluposti i ko ovde sve(da prostite) nas za....va!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Na jučerašnjoj sednici UO Vojvodine odlučeno je da se sastanak skupštine kluba održi 13. juna u amfiteatru Spensa, kad će Vojvodina dobiti novog predsednika. Poslednje konsultacije biće u ponedeljak, kad će se u FC "Vujadin Boškov" ponovo sastati uže klupsko rukovodstvo i odrediti kandidate za prvog čoveka kluba, a u javnosti se najčešće pominju dva imena – Vojislava Gajića i doskorašnjeg predsednika Ratka Butorovića.

Neformalno, istina, juče se moglo saznati da će Dragoljubu Bekvalcu pomagati nekadašnji igrači novosadskih crveno-belih Zoran Šaraba i Zlatomir Zagorčić, kao i Aleksandar Dimitrov, koji će biti prekomandovan iz omladinskog pogona.

Juče se govorilo i o tome da je tehnički direktor Radisav Rabrenović otputovao u Sloveniji, gde bi trebalo da ugovori boravak prvotimaca na pripremama i da pokuša da ugovori nekoliko prijateljskih susreta, pošto Vojvodinu za nešto više od mesec dana očekuje start u kvalifikacijama za Kup Uefe.
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Moramo Batu vratiti na mesto koje zasluzuje :!:

Ovde ima ljudi koji su dezurni pljuvaci i buntovnici, a ni sami ne znaju prave razloge!Covek je izgradio sportski centar i sada mu ovde neko kao zamera sto ce on te pare povratiti posle eventualne privatizacije...Nema veze sto su do sada bili katasrofalni uslovi, sto je stanje u klubu bilo haoticno, rezultati ocajni!Nije dobro sto se to sve skroz promenulo!?

Bato majstore, vodi nas do titule :!:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Mene samo interesuje da li to sad znaci da su se oformile dve struje u klubu, jedna sa Vojom Gajicem na celu, i druga koju predvodi Bata, ili je sve to uradjeno da bi se stvorio privid kako u klubu ne vlada jednoumlje!?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Somborac napisao:Moramo Batu vratiti na mesto koje zasluzuje :!:
I ja se nadam da će ga oni, čiji je to posao, vratiti tamo gde zaslužuje da bude.

Što se tiče Bekvalca, duplu krunu je osvojio u Makedoniji zahvaljujući snažnoj podršci gradonačelnika Skoplja, čiji sin je samo papirološki predsednik kluba osvajača duple krune. U trenutku kada je dolazio u makedonski klub vladao je opšti haos zbog jednog starijeg igrača koji nije bio dovoljno kvalitetan da nastupa za tim, ali je bio u dobrim odnosima sa vlasnikom. Naravno, sve se smirilo, pretpostavite i kako, tako da možemo i ovde očekivati slične stvari, a mislim da se već pokazao u toj oblasti kao veliki "profesionalac".
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

podbara napisao:Na jučerašnjoj sednici UO Vojvodine odlučeno je da se sastanak skupštine kluba održi 13. juna
Gde baš u petak 13 og :?: :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Red Firm napisao:
I sad ono šokantno što nismo mogli da saznamo od Bekvalca, jer je na pitanje vezano za Sepuju izjavio da je to igrač koji nije bio standardan u proteklom prvenstvu i da sa njim to baš neće lako ići. Međutim, iz drugih izvora sam saznao da Bekvalac traži od Sepuje da igra na poziciji na kojoj nikada u životu nije igrao - na poziciji odrbambenog igrača :!: :oliver668:
Tako da mi se sve više čini da Sepuju više nećemo gledati u Vošinom dresu, a da se sve više mesta pravi za pojačanja iz Bežanije, jer kako sam i napominjao prilikom dolaska aktuelnog šefa struke - jednom menadžer, uvek menadžer :cool:
:oops:
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Beki odlazi, ali ovog puta zauvek :!:
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

[quote="Dejan"]Beki odlazi, ali ovog puta zauvek :!:[/quote]
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Pošto su veoma teške šanse da se onaj koji mi je skrenuo pažnju na određene stvari (za koje smo inače i znali da postoje) pojavi na forumima i postavi neka pitanja, učiniću to mesto njega.

U cilju ozdravljenja srpskog fudbala sigurno postoje mnoge metode, pa da li su ovo samo neke od tih:
Dragoljube, da li je istina da si pred svaki meč u Hajduku iz Kule dobijao kovertu od keve Ilije Mandića (koje je trenutno naš igrač poslat na kaljenje u Čelarevo) da bi se ovaj našao u protokolu i igrao po poluvreme? Da li se tvoj odlazak iz Hajduka iz Kule poklapa sa odlaskom Ilije Mandića? I još jedno pitanje, da ne zadržavam previše red... pretpostavljam da i drugi imaju šta da te pitaju - Da li je istina da si od para stečenih ispod žita kupio višespratnicu u centru Ruskog krstura?

Jesu li previše neugodna pitanja? A šta misliš kako je nama kad moramo da gledamo nekog novog Iliju u Vojvodini? A i vi ostali što rukovodite klubom, ako se imalo razlikujete, zar nije krajnje vreme da to i pokažete? Ah, da. Umalo da zaboravim. Pa niste ga vi postavili na mesto trenera, već ona prethodna Uprava :wink:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Stvarno mi je bilo jako cudno Bekijevo ponasanje na tekmi sa Cukarickim. Tim je manje vise vodio Saraba pa zatim Bekijev odlazak do Severa? Da li je na pomolu novi rastanak izmedju Bekija i Vojvodine? PRIJATELJU?
Odgovori