Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

U pravu ste za Buaca da je u gadnom sosu,nisam video do sad da je neko preuzeo ekipu u ovakvim uslovima,al mislim da sve manje isprobava igrace,varijante.U poslednje dve utakmice jedva je izvrsio izmene,dodjemo do toga da Jovancic vice da ne moze vise da igra i sam trazi da ga menja,Park je dobio previse prostora s obzirom da dve tekme kuci nista ili vrlo malo je pokazao.Svaka cast Vukasovicu al da ni jednom ne probamo Bempha na zadnjem veznom je neposteno.Nece Mesarevic postati igrac ako dobija 5-10 minuta.Veselinovic je pokazao da treba da dobija sansu redovno.Buac mora da ima hrabrost da da sansu nasoj deci jer rezultati koji su odlicni,od njih klub nema nista ako se ne izbaci neki vunderkind.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Djumi napisao: Zasto je Buač trener a ne recimo Šaula,Belić ili Pantelić koji je prvak Srbije sa Vojvodinom 2002? !
Djumi, dragi prijatelju naš, šta uradi da napišeš ovo boldovano iznad i podigneš šećer i pritisak iskrenim Slaninarima?
Pa, taj i onaj milan kosanović, nam odvedoše najtalentovaniju decu u zvezdu i Čukarički (a i oni su, kanda, replika cz, samo se lažno predstavljaju?).
Za milana je Milorad Kosanović Slaninar deluxe, a bio je prvi trener tamo, a ovaj samo potrčko sa zadatkom, koji skače kao omađijan na svaki zvezdin dati gol.
Sve ,,naši kadrovi" moj do mojega, kao i leo i lane koji kradu iz sopstvenog dvorišta, odakle je to najlakše uraditi.Veliki menađeri?Dovedite vi nekog dobrog igrača u Vošu i dokažite sposobnost.Najlakše je odvesti decu kada nastanu problemi u matičnom klubu.
A ova dvojica su samo imali neverovatnu sreću da budu treneri talentovanoj generaciji.
Ubeđen sam u to iz svake njihove (polu)rečenice.Takvi ljudi ne mogu napraviti ništa.Oni su školski primer pogrešnog čoveka na pravom mestu u pravom trenutku.Obojica ,,100 godina" ne mogu da polože za Licencu i sad su oni veliki stručnjaci?
Ma što dalje od Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

Ja sam pokusao da vam objasnim princip a ne da protežiram ili diskreditujem nekog. Ali očigledno je da vi to bolje znate od mene.
IZVINJAVAM SE !!!
Trenere delim na one ZA KOJE VREME RADI i oni PROTIV KOJIH VREME RADI.
ŽIVI BILI !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Ja cu ponovo ovde stidljivo da poturim jedno ime (u praksi potpuno nerealno i neizvodljivo, em se coveku ne dolazi u ovaj mulj em mi ne mozemo da ga platimo) - Preki Radosavljevic.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Koja je poenta proturanja Prekija ako on ne zeli a mi ne mozemo da ga platimo? Cemu spominjanje uopste?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Stexman napisao:Koja je poenta proturanja Prekija ako on ne zeli a mi ne mozemo da ga platimo? Cemu spominjanje uopste?
Zato sto realno u ovoj ligi samo stranac trener (uz mozda maksimum 2-3 domaca izuzetka) moze da skupi muda da izadje na crtu blizancima. Vanici i ostali Jasari to ne umeju. A kad smo kod uslovno receno stranaca (u sta ne racunam Bosance i Crnogorce - to je isto ko i domaci) onda bi Preki bio idealan - dovoljno je dugo napolju da nema nikakvih veza i vezica sa nasim fudbalom, ne duguje nista ni crvenom ni crnom blizancu da bi morao da ih respektuje, a usput govori jezik i poznaje mentalitet. Samo, sto bi on napustao Ameriku i dolazio u Srbiju da se bori protiv vetrenjaca?

A sto se tice plata mi nemamo ni sadasnjem VD strucnom stabu da isplatimo plate, jebiga. Onda valjda ni ne treba uopste da pricamo o bilo kakvom dovodjenju trenera.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od KoKanidja »

Sad definitivno nismo u poziciji da trazimo trenere, i Buac je bio jedino normalno resenje u ovom momentu jer je trenirao vec ekipu i vecinu igraca povremeno tokom celog leta. E sad, da li ce ostati, za sad deluje da mu treba dati sansu, ali se to u njihovom poslu nazalost nikad ne zna.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

Ne bih ulazio u polemiku, samo cu reci da je meni drago sto su Belic, Saula i Buac slaninari do koske.Slazem se da to samo po sebi ne treba da bude jedini kriterijum, ali kad se setim lalatovog osmeha posle poraza u beogradu, meni je to izuzetno vazno kad je u pitanju nas klub, znajuci u kakvom okruzenju zivimo.

Mladost sama po sebi ne mora biti losa.Nema iskustva, ali zato ima vise energije i zelje za uspehom.Verujem da su saveti od iskusnijih kad je u pitanju Buac i njegov tim uvek dobro dosli.

Mnogo smo izgubili sa ovom viskol budalom i treba da se "okupimo" sto pre.Kod nas je promena konstantna i po difoltu sve razjebemo kad treba da nagradimo nas rad.Sergejeva generacija je cist primer.Ne treba Buac da spasava klub i da trazi igrace od cije prodaje cemo spasiti klub.On ni najmanje nije kriv za situaciju u klubu, a i trenerima spasavanje kluba nije u opisu posla.Moze da da doprinos, ali toliko toga na drugim nivoima treba da se resi pre svega.

Ne treba da se zavaravamo, kvalitet nase ekipe je losiji nego prethodnih godina.Tu smo gde smo, ponajvise zbog cinjenice da su ostali timovi (osim blizanaca) izgubili na kvalitetu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

churguzijanac napisao:Ne bih ulazio u polemiku, samo cu reci da je meni drago sto su Belic, Saula i Buac slaninari do koske.Slazem se da to samo po sebi ne treba da bude jedini kriterijum, ali kad se setim lalatovog osmeha posle poraza u beogradu, meni je to izuzetno vazno kad je u pitanju nas klub, znajuci u kakvom okruzenju zivimo.

Mladost sama po sebi ne mora biti losa.Nema iskustva, ali zato ima vise energije i zelje za uspehom.Verujem da su saveti od iskusnijih kad je u pitanju Buac i njegov tim uvek dobro dosli.

Mnogo smo izgubili sa ovom viskol budalom i treba da se "okupimo" sto pre.Kod nas je promena konstantna i po difoltu sve razjebemo kad treba da nagradimo nas rad.Sergejeva generacija je cist primer.Ne treba Buac da spasava klub i da trazi igrace od cije prodaje cemo spasiti klub.On ni najmanje nije kriv za situaciju u klubu, a i trenerima spasavanje kluba nije u opisu posla.Moze da da doprinos, ali toliko toga na drugim nivoima treba da se resi pre svega.

Ne treba da se zavaravamo, kvalitet nase ekipe je losiji nego prethodnih godina.Tu smo gde smo, ponajvise zbog cinjenice da su ostali timovi (osim blizanaca) izgubili na kvalitetu.
Potpis.
Cela liga nam je postala amaterska, osim blizanaca kojima se sipa i sakom i kapom, kolikogod treba.
Ponovo sam dosao na Stadion, jer su na klupi ljudi kojima verujem da se maksimalno trude da iscupaju Vosu na terenu i rade u njenom interesu, kao i ovi momci sto su na terenu osvojili te bodove za deobu prvog mesta.
Mi forumasi jesmo fudbalski amateri, ali nasa klupa sigurno nije. Sva trojica imali su lepe domace i ino karijere. U ovom haosu, najvazniji je posten odnos prema Klubu i igracima. To nas jedino drzi iznad mutne fudbalske vode.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od severozapad »

Djumi, je l moguce da je jedini trener kojeg ste spomenuli a svakakvih se izmenjalo do sada nas Buac? (ako ste ranije potkacili jos nekog, ja se izvinjavam ali se ne secam, mislim da ste uvek bili korektni i kolegijalni u tom smislu)
Treba biti iskren i reci da ste i vi veliku podrsku navijaca imali zbog svoje ljubavi prema Vojvodini koju ste iskazivali i nesvakidasnjeg odnosa prema javnosti i dopiskama ovde pa tek onda i zbog znanja o fudbalu koje sigurno imate. Govorim o najvecem broju navijaca koji su vas zbog toga zgotivili. Mislim da ste toga i vi svesni i iako je to mozda nepravedno, tako je u fudbalu, emocija cesto ide pre logike.
I nemojte me pogresno razumeti, svaka Vama cast ali to sto ste potkacili njega sada je po meni totalno nepotrebno.
Ja od Buaca ne ocekujem vrhunske rezultate jer ih nije po mojim nekim ocekivanjima imao niko od nase poslednje titule. Ali da se moze konacno dati sansa nekom nasem a mladjem, sigurno moze.
Da, sigurno ima strucnijih i iskusnijih trenera od Buaca u ovoj nasoj mulj ligi ali i onih koji ce sopstvene interese staviti ispred vošinih. Za dokazane Vojvodinaše mora uvek biti mesta jer ih nema puno.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

severozapad napisao:Djumi, je l moguce da je jedini trener kojeg ste spomenuli a svakakvih se izmenjalo do sada nas Buac? (ako ste ranije potkacili jos nekog, ja se izvinjavam ali se ne secam, mislim da ste uvek bili korektni i kolegijalni u tom smislu)
Treba biti iskren i reci da ste i vi veliku podrsku navijaca imali zbog svoje ljubavi prema Vojvodini koju ste iskazivali i nesvakidasnjeg odnosa prema javnosti i dopiskama ovde pa tek onda i zbog znanja o fudbalu koje sigurno imate. Govorim o najvecem broju navijaca koji su vas zbog toga zgotivili. Mislim da ste toga i vi svesni i iako je to mozda nepravedno, tako je u fudbalu, emocija cesto ide pre logike.
I nemojte me pogresno razumeti, svaka Vama cast ali to sto ste potkacili njega sada je po meni totalno nepotrebno.
Ja od Buaca ne ocekujem vrhunske rezultate jer ih nije po mojim nekim ocekivanjima imao niko od nase poslednje titule. Ali da se moze konacno dati sansa nekom nasem a mladjem, sigurno moze.
Da, sigurno ima strucnijih i iskusnijih trenera od Buaca u ovoj nasoj mulj ligi ali i onih koji ce sopstvene interese staviti ispred vošinih. Za dokazane Vojvodinaše mora uvek biti mesta jer ih nema puno.
Po izjavi Vladinoj na zvaničnom sajtu vidim da neko pokušava da mi imputira kao loš stručnii štab je pored njega ali to apsolutno nije tačno.
Ja sam imao želju da mu pošaljem javnu poruku ali očigledno sam pogrešio.Morrao sam ga nazvati i popiti kafu sa njim i sve mu objasniti u 4 oka.
Ja sam samo mislio da za njega sad nije vreme (i to je sigurno tačno) u ovom momentu.
Mislio sam da se skloni u pionire i sačeka momenat da bude trener prvog tima za nekoliko godina.To je rezonski i pametno za njega.
Iskreno uvek sam ga volep i on to zna.
severozapad iskreno vidim da sam pogrešio što sam napisao ovo javno na sajtu i izvinjavam se Vladimiru Buaču što nismo popili kafu !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Drago mi da smo izasli iz neprijatne situacije, najvise zahvaljujuci sjajnom postu ,,severozapada,,.
Ja nisam imao ni najmanju nameru da zadirem u struku, jer nisam kvalifikovan sagovornik na tu temu.
Usao sam u pricu u ovom topiku, jer nisam mogao da precutim da se trener Prvog tima i iskreni Vojvodinas salje u pionire, a treneru pionira i odanom navijacu crvenog blizanca dize rep na forumu FKV, pa da je i 100 puta bolji i po cenu mog izuzetnog postovanja rada, strucnog znanja i odnosa prema Vosi od strane Djumija.
Vidim, po pretposlednjem postu Djumija, da se naljutio i emotivno reagovao, ali drago mi je da smo rascistili o cemu je rec i predmet nesporazuma.
Svaka cast i Vladi Buacu na mirnoci i javnom nastupu.
Iz svega ovog loseg, podstaknuto je ono dobro.Sto bi se reklo, rasprava je donela konstruktivan rezultat.
Malo boli, ali proci ce.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od severozapad »

Djumi, upravo iz razloga koje ste naveli u poslednjem postu i načina na koji iznosite svoje mišljenje Vas poštujem ja ali verujem i velika većina navijača Vojvodine. I iz tog razloga mi je zaškripalo ono ranije.
I slobodno popijte tu kafu, verujem da od takvih susreta naša Voša može samo dobro imati. :)
Dobar rezultat u domaćim takmičenjima koji bi zadovoljio apetite iskrenog navijača Vojvodine je utopija i to je valjda svima jasno ako ništa bar posle onog finala 2011.
Ajde onda makar da podržimo uvek ove naše jer dok se ne srede stvari u državi pa fudbalu, tim redom, potpuno je nebitno ko je tu ali je ovako nekako lepše.
Firma je štampala svojevremeno one majice "идентитет", a to je ono na šta pored tog kulta domaćeg terena isto treba obratiti pažnju.
Bez rezultata još i možemo, bez toga smo ništa.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

severozapad napisao: I slobodno popijte tu kafu, verujem da od takvih susreta naša Voša može samo dobro imati. :)
:cheers:

Dodao bih jos samo da pored identiteta u ovom momentu je mozda cak i vaznije poverenje. Toliko su nas puta u oci gledali i lagali ovih zadnjih godina, i znali su da znamo da nas lazu ali su i dalje lagali, tako da danas Slaninari vise nikome ne veruju.

Treba nekako ponovo izgraditi poverenje kod navijackog korpusa - tu ne mislim samo na Firmu nego na sve one kojima je Vosa na srcu a koji su se udaljili od stadiona zadnjih godina, ne zaboravimo da je nekad redovno bilo oko 10-15 hiljada ljudi da gleda utakmicu (a i imali su sta da gledaju), da nam je rekord stadiona 27 hiljada, dakle ta neka baza Slaninarstva sigurno postoji, nije isparila, samo se uspavala jer nece niko da dozvoli da ga decenijama lazu i kradu.

Zato su klubu potrebni ljudi kojima mozemo da verujemo, a to su i Djumi i Buac, nema bas previse takvih u ovom trenutku koji su neukaljanog obraza i koji su dokazali da nemaju zle namere prema klubu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Pera Centar »

Владимир Буач и званично шеф струке ФК Војводина.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vla ... 21-09-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori