Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

FRIEND napisao:Posle cemo mi biti krivi za sve,jer mi smo ipak bili konsultovani ko da nam bude trener :lol: .
:lol:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ja bih, ipak, pustio Bekija da počne normalno da radi, tj da ga ne kritikujemo pre nego što vidimo prve rezultate.Za kritike, sigurno će biti prilike.Nije fer tražiti maksimalan rezultat, a ,,ubiti ga dobrodošlicom".
Po meni je 2 put, uzastopno, osvojeno treće mesto (posle 2 decenije agonje, kada su o svemu odlučivali večiti direktori R&R) ipak neki kredit za UO (da li će ga oni zloupotrebiti i vratiti Klub u ruke ozloglašenog dvojca, to se još ne može predvideti).
Bekvalac je, takođe, rekao i ovo ... ,,to je plan, a dokle ćemo stići videćemo.Možda završimo i sa mojom ostavkom"...
Za mene je to sasvim korektan prilaz postavljenim zadacima, kao i pokazatelj da je Bekvalac svestan težine posla i prepreka.Međutim, isto tako znam i da reči nisu dela.
Verujem da će Bekvalac imati volje i energije da istraje u preuzetom poslu. Ako sve bude funkcionisalo profesionalno, onda će biti samo pitanje dana kada će i Beki zatražiti isto ono zbog čega su Djumi i Brzić dobili otkaze.Znajući temperament novog - starog trenera, to će se desiti mnogo brže (pogotovo ako mu budu zapovedali gori od njega).
Naš fudbal se mora vratiti na pravi put, što znači da svako radi svoj posao.Onomad je Nikolić otišao iz Napredka, Brzić iz Vojvodine i sigurno će još neko od imena,,povući nogu" .Jednostavno oni (treneri) moraju zaštiti ugled svoje profesije - ili će ona nestati zajedno sa potonulim prvoligaškim brodovima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
miletic
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 8:51 pm

Post od miletic »

Ma sta tebe bre prijatelju boli briga dal Bata putuje ili ne ??? Kakve to veze ima sa fudbalom ! ? Kad je napravio od Vose to sto je napravio ? Sutra ces reci , Bata nosi crne naocare a Berlusconi nenosi !Bata je budi siguran putovao kad je morao i zaradjivao pare po inostranstvu na mnogo tezak nacin , najtezi , rizikovao svoj zivot vise puta da bi na kraju ipak te pare ulozio izmedju ostalog i u Vosu. Bata je napravio sa Vosom to sto je napravio tako sto je ulagao svoje pare u nesto sto kako ti kazes nije njegova IMOVINA , napravio moderan evropski centar , renovirao stadion koliko su mu dozvolili , uneo preko 4 miliona evra u klub , vosa igra evropu drugu godinu zaredom , afirmisani su mladi igraci itd itd I OTISAO U ZATVOR ZBOG TOGA ! i Bata i dalje nevalja!? A dokaz da nije dinara iz kluba uzeo je taj sto je sve Transfere javno objavljivao i to sto su policija i poreska javno rekli da zategnutijeg kluba , i zategnutiju Firmu jos nisu videli i da treba da sluze za primer ! A to da Bata ne putuje nije istina , jer je njegova familiji donedavno zivela u Grckoj i bio je tamo svako malo , takodje je isao u solun kad je Zvezda igrala na poziv M. Miskovica , to je samo jedan od primera da ti dokazem da nisi upravu. To sto kazes da putuju ti Vlasnici klubova iz tih drugih zemalja takodje nije tacno ..... Pa oni putuju kad moraju , i bivaju hapseni redovno samo sto novine to neobjavljuju ili pak objave da je pogresan covek uhapsen (cini mi se slucaj Berslusconi) zato sto oni donose veliki profit svojoj drzavi i stoga su postivani i nisu sumnjivi likovi i niko ih nepita odakle im pare, bazeni , vile , temperatura u bazenima koja je i pomazu im na sve moguce nacine dok kog donose drazvi pare.... Kazes da su u Italijanskoj ligi desila hapsenja oduzimanje bodova itd ... Pa ko nevidi da je to cisto prodavanje magle onda i netreba da diskutuje ovde .. To je ista prica kao i ovde navodni obracun sa FUDBALSKOM MAFIJOM ... Ovde , bas kao i tamo , zrtvena jagnjad su bili juve , i milan , odnosno , bata i dzaja .... Odredjenim ljudima mnogo mocnim su smetali , i nasli su i najmanji razlog da ih saseku barem na neko vreme .... Pa da se to radilo kako treba , i u Italiji i ovde , pa onda bi pozatvarali veliku vecinu Vlasnika klubova , odnosno prebacili veliku vecinu klubova u drugu ligu ! Navodno su Fiorentina , Inter , Lazio , Roma odnosno Partizan , Zvezda , Kula , Cuka itd . cisti , A Juve , Milan , Vosa nisu ??? Ma daj molim te . Sto se takva hapsenja , oduzimanje bodova , prebacivanja u nizi rang takmicenja ne dese u Portugalu ? Spaniji ? Engleskoj ? Pa zato sto to nikom NEODGOVARA , velike su pare u pitanju , i budi siguran da se ni u Italiji nebi desilo da nisu radili to sto su radili na tako naivan nacin , ali kompromis je nadjen , Juveo i Milanu je maksimalno pomagano sto svedoci podatak da vise od 50% ekipa koje su igrali protiv pomenutog dvojca su se zalili na sudjenje i tako su racuni izmireni....
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

U potpunosti se slazem sa Turijom,stavise-imenovanje Bekvalca za trenera smatram kao dobar potez.Ako iko treba da vodi klub,onda su to ljudi kojima taj klub nesto znaci.Bekiju treba pruziti punu podrsku,on je dao obecanje koje ce se sigurno svojski truditi da ostvari,ne zavisi sve od njega :wink:
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

miletic napisao:, takodje je isao u solun kad je Zvezda igrala na poziv M. Miskovica , to je samo jedan od primera da ti dokazem da nisi upravu.
A ja sve nisam verovao zvezdasima kad su me da izvines podjebavali da je nas predsednik bio tamo i navijao za zvezdu :(

Sto se Bekija tice.... nemam komentar.Nista u Vojvodini vise od trenera ne zavisi.Da su nam ostali Despot,Pekara,Kacar.... desilo bi se kao i u Bariju (namerno sad ovo poredjenje pravim :wink: ),stasala bi generacija koj bi se prosetala kroz prvenstvo i tada bi umesto 4 miliona u plusu bili mnogo vise "debeli",ali.... ko ce cekati jos nekoliko meseci za lovu?
Nije li primer Laneta Jovanovica kako se sve radi.Prosle godine najbolji strelac,u Standard dosao gotovo za dz,i kad su pocele da pljuste ponude,predsednik ga ne da,jer je video da ima tim sposoban da osvoji prvenstvo.Koliko ce samo na Lanetu profitirati...
Ja tesko da cu ikada preboleti poslednju prodaju igraca na polusezoni.Imali su u sebi ono osnovno sto je u srpskom fudbalu potrebno za titulu,a to je dug boravak u klubu.Nisu odmah prodati,cekali smo i Despota i Gojka i Nina.... i sad kad je trebalo da explodiraju,neko se setio da vatromet prenese u druge gradove.... :cry: Epilog se zna...

kriv je Brzic.

Eto,malo sam odlutao od teme mozda... ali to su cinenice koju pokazuju moc trenera u srpskom fudbalu.Pa ovde je i jedan Dusan Bajevic spusten na najnize grane.
Slika
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Turija i ja se slazem da Bekvalca ili bilo kog drugog trenera da je dosao treba pustiti da pokaze sta zna i dati mu jedno odredjeno vreme pre nego sto se krene sa kritikama ali se ovde radi ipak o jednoj specificnoj situaciji. Kao sto i sam Beki kaze nije on neki novajlija u nasem i njegovom klubu u pravom smislu te reci vec covek koji nam vec cetvrti put seda na klupu i bez obzira u kakvom se klub stanju sada nalazi i u kakvom se nalazio kada je on u tri navrata bio trener ipak smo mi svi dobro upoznati sa njegovim vrlinama i manama kako trenerskim tako menadzerskim!Ja recimo nemogu da zaboravim onih sramnih 1-5 protiv prosecnog Kazina,napustanje mesta sportskog direktora usred sezone radi odlaska na klupu OFK-e ili guranje nekih svojih igraca za koje niko ziv nije cuo nakon Vojvodine,poput Milicevica i Josipovica!
Drugo,niko Bekvalca(bar se ja nadam)netera da se razmece izjavama i da na sav glas obecava DUPLU KRUNU(do sada su nam obecavali samo jedan trofej)jer priznacete to i nama koji smo sve samo ne objektivni kada je rec o Vojvodini deluje presmesno a kamoli nekom prosecnom gradjaninu ove zemlje!
PS.Mileticu ja sam prvi bio zahvalan Bati do neba sto nas je bukvalno digao iz pepela i zato te molim da ga vise ne branis i ne govoris u njegovu korist jer radis upravo suprotno!
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

Post od PRIJATELJ »

Au,Mileticu,al si se najedio.Vidim po broju postova da si ovde da bi obavio zadatak u cuvanju lika i dela nekoga.Ja sam u ovome gradu malo vise od tebe i poznam gosn Butorovica(Buturevica) dok je ,,rizikovao zivot" da bi zaradio neku crkavicu.U to vreme nam je grad oplemenjen dolaskom studenata iz Niksica medju kojima su bili i doticni gospodin,Brana Micunovic i jos mnogi uceni ljudi iz Niksica.Slazem se da nije tada bilo lako svercovati kafu,farmerice,pa devize i jos po nesto po Austriji,Madjarskoj,Slovackoj.Ali to stvarno nije moj problem.Ja samo komentarisem ovaj nas napaceni klub.Slazem se da je mnogo ulozeno,da se sredilo dosta ali gde je faktura od svega.Koliko iznosi i kad ce doci na naplatu.Logicno pitanje.Klub je jos uvek sviju nas.Lepo je sto se brines i branis ali ti kazem:ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju.pozdrav ps:jel Buturovic ili Butorovic
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

PRIJATELJ napisao:ps:jel Buturovic ili Butorovic
Evo ja ću da pripomognem :mrgreen:
Moj izvor tvrdi da se radi o jednoj te istoj ličnosti (dva u jedan). Buturović je bio sve do povratka u zemlju iz Grčke, a da bi zapravo mogao da se vrati, promenio je slovo u svom prezimenu i tako nastade Butorović.

Mada, ne vidim razlog za pokretanje ove priče(sem ako opet ne namerava da se ustočiči na najavljenoj Skupštini Kuba). Dobro, videćemo ga sigurno kad stignu te fakture s prvom privatizacijom, ali ima još vremena dotle :wink:
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Evo i ovde,posto se ovde dosta polemise oko toga..
Danasnji zurnal:
Slika
Željko Brkić jedan je od nas!!!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Red Firm napisao:
PRIJATELJ napisao:ps:jel Buturovic ili Butorovic
Evo ja ću da pripomognem :mrgreen:
Moj izvor tvrdi da se radi o jednoj te istoj ličnosti (dva u jedan). Buturović je bio sve do povratka u zemlju iz Grčke, a da bi zapravo mogao da se vrati, promenio je slovo u svom prezimenu i tako nastade Butorović.

Mada, ne vidim razlog za pokretanje ove priče(sem ako opet ne namerava da se ustočiči na najavljenoj Skupštini Kuba). Dobro, videćemo ga sigurno kad stignu te fakture s prvom privatizacijom, ali ima još vremena dotle :wink:
Mislim da ste posteno odlutali od teme i da je sad za nas kao i za nas klub najmanje vazno da li je nas bivsi predsednik promenio slovo u svom prezimenu ili ne!
miletic
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 8:51 pm

Post od miletic »

Evo jedno pitanje za tebe prijatelju i da zavrsimo sa ovim vise ...

KAKO SU BERLUSKONI , DJILJI , MORATI , BONCEV , SAJLAS , ABRAMOVIC , GLEJZER stigli do svojih para ???? Niko to ne pita kad su im klubovi uspesni ... Al u Srbiji nije dovoljno sto jedan covek spasi klub renomea velik VOJVODINE , stare dame srpskog fudbala i kad igra evropu dve godine za redom , bitno je to sto je on iz NK sto mu je brat taj koji je i sto mu je drug taj koji je ... A da te pitam jos nesto , daj jednog coveka na ovom svetu koji ce da uzme neki klub , resi ga svih dugovanja , napravi to sto je Bata napravio sa Vosom , i da u nekom doglednom periodu NE pokusa da vrati svoje pare ? Daj mi jednog

I necu vise da diskutujem o Bati ili bilo cemu vezano za njega
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

vladans napisao:Drugo,niko Bekvalca(bar se ja nadam)netera da se razmece izjavama i da na sav glas obecava DUPLU KRUNU(do sada su nam obecavali samo jedan trofej)jer priznacete to i nama koji smo sve samo ne objektivni kada je rec o Vojvodini deluje presmesno a kamoli nekom prosecnom gradjaninu ove zemlje!
Upravo se o ovome radi, niko normalan ne veruje da je realno ocekivati ovako nesto i to olako obecavanje nemoguceg samo pokazuje da i Beki a i drustvo RRD smatraju nas navijace za budale i glupandere. I treba da ih je sve odreda sramota zbog toga.

Mora da se nauci da se prica odgovorno i ozbiljno, da kad se daju obecanja ona moraju i da se ispune a ako se ne ispune da ce da bude posledica i da ce da se kotrljaju glave.

Ove prazne price i obecanja ludom radovanja to ne dolikuje jednom ozbiljnom klubu.
PRIJATELJ
Postovi: 286
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:08 am
Lokacija: svugde

Post od PRIJATELJ »

Neki od njih su nasledili pare,neki se dobro snasli u tranzicijama,neki na nekretninama,a Baj Mile zahvaljujuci drogi i podzemlju.Tako je i zavrsio.Ali sta ti racunas Bugare,pa tamo je ubijeno 5 predsednika klubova a sad pre neki dan je otet direktor Litexa(verovatno je vec mrtav).Sve go kriminalac.A klubovi meka za pranje para.Vidi se da si nov.Vec sam ovde obrazlozio zasto ne volim nacin na koji klub i sa kime staje na noge.Ne mogu da zaboravim utakmicu Vojvodina-Zeta.Ja na zapadu a Rajo Bozovic i Bilmezi,preskacu iz loze,pa preko nas,pa preko ograde a pred svlacionicom ih ceka gosn Bata i sredjuje situaciju.Ili utakmica se igra a predsednik,sve sa telohraniteljima ide pored aut-linije na istoku,pozdravlja Staru-gardu i prica sa pomocnim sudijom.Ta di si to video.Ta ajd molim te.E ja ne mogu to da prihvatim ali ko sam ja.Mogu samo ovde da kometarisem ili u nekoj kafani.Misljenja su razlicita,i ako stvarno volis ovaj klub,moraces malo da cenis i misljenja ljudi koji mnogo duze navijaju za njega.A da ti pravo kazem znam da svima matorci sa zapada nisu po volji jer su cangrizavi,namcori.Ali mogu ti reci samo Novo groblje i bas skupa karta ih odvoji od utakmice.Eto zavrsio sam i necu vise dok me ne dirne nesto kao ovo sa Bekijem.Ali kad proslavimo duplu krunu na prolece,obucu beli sako,stavirti ljubicastu kapu na glavu i obavezno crne rau-bau naocare.Pozdrav
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

miletic napisao:Evo jedno pitanje za tebe prijatelju i da zavrsimo sa ovim vise ...

KAKO SU BERLUSKONI , DJILJI , MORATI , BONCEV , SAJLAS , ABRAMOVIC , GLEJZER stigli do svojih para ???? Niko to ne pita kad su im klubovi uspesni ... Al u Srbiji nije dovoljno sto jedan covek spasi klub renomea velik VOJVODINE , stare dame srpskog fudbala i kad igra evropu dve godine za redom , bitno je to sto je on iz NK sto mu je brat taj koji je i sto mu je drug taj koji je ... A da te pitam jos nesto , daj jednog coveka na ovom svetu koji ce da uzme neki klub , resi ga svih dugovanja , napravi to sto je Bata napravio sa Vosom , i da u nekom doglednom periodu NE pokusa da vrati svoje pare ? Daj mi jednog

I necu vise da diskutujem o Bati ili bilo cemu vezano za njega
Bilo je dovoljno da kvotujes postove cica glise, postovi su vam skoro identicni pa se nisi morao muciti.


Prijatelju, nadam se da ces cesce pisati, a ne cekati da te nesto isprovocira da bi se druzili. I da, ako osvojimo duplu krunu, mislim da cemo svi biti podjednako odeveni...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Jambo
Postovi: 162
Pridružio se: Uto Dec 13, 2005 6:04 pm
Lokacija: Indjija

Post od Jambo »

PRIJATELJ napisao:Misljenja su razlicita,i ako stvarno volis ovaj klub,moraces malo da cenis i misljenja ljudi koji mnogo duze navijaju za njega.
Butorovicu-THE END !!!
Odgovori