Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Djiso, niko nije gadljiv na 250 sigurnih hiljada evra, uključujući i Spartak... Tako da te priče o nemanju ambicija nikako ne piju vodu... Pogotovo kad se dogodila sezona u kojoj svi imaju šansu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Procitajte i komentare, radi jasnije slike. Mozda ne znaci da je sve tako, ali verovatno jeste (pogotovo sto je napisao Marinac)
http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/6223 ... selinovicu" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Postoji jos jedna stvar koju smo prevideli - igramo aktivno Evropu od sezone 2007/08. Jedini put od tada kada nismo igrali Evropu bila je sezona 2010/11, kada je igrao Spartak, i kada smo sezonu pre ''platili ceh'' za to sto smo se drznuli da budemo drugi. Dakle, od poslednjih 10 sezona, mi smo u Evropi igrali 9. Bilo je trenutaka kada smo je izborili na terenu, bilo je trenutaka kada smo je ''izborili'' na terenu (da se ne lazemo), ali se Evropa igrala.

Takodje, koliko god Spartak sada bljesnuo, mi cemo sigurno jos neko vreme biti tu. Uvek smo im bili trn u oku, ali i nuzno zlo. Mislim, pobogu, izborili smo Evropu i s onim otelotvorenjem septicke jame na celu kluba u protekloj godini, kada nista nije islo kako treba. Spartak je svoje ambicije pokazao prodajom igraca na polusezoni, cinjenicom da se pojacali nisu, i objektivno mislim da ce na kraju sezone oni biti tim koji ce se nalaziti na poziciji na kojoj smo mi sada. Razlika od 3. do 8. mesta je 4 boda, i dva kola mogu itekako da promene stanje u potpunosti.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ves ... 10-04-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Tezak zadatak je pred trenerom Veselinovicem. Koliko god mi bili svesni da nemamo tim za Evropu, ipak ce biti veliki neuspeh da je ne izborimo. Jer, ako izborimo pravo za nastup u kvalifikacijama, imamo dobre sanse da doselektiramo ekipu.
Jos jedna stvar u vezi nase omladinske skole:
koliko je realno da je Djumi preuzme - kako se suskalo, ovih dana, po internetu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ogi »

Koliko trenera nam fali da oborimo rekord? :mrgreen:

http://mondo.rs/a1096597/Sport/Fudbal/E ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Trenutno ih je 11 u poslednje 4 godine, ako ne racunamo ona prelazna resenja za utakmicu-dve. :mrgreen: Ok smo, jos uvek :mrgreen:
Turija napisao:koliko je realno da je Djumi preuzme - kako se suskalo, ovih dana, po internetu?
Trcao bih go krugove po atletskoj od srece, ako bi se to desilo! Tako se osvajaju titule i stavlja klub na mapu. Mislim, ne gologuzim trcanjem po atletskoj stazi, nego dovodjenjem takvog profila na tako odgovorno mesto. :lala:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Pohvalio bih izjavu Veselinovica na kraju utakmice datu areni.
Posebno ono: ne treba previse da slavimo pobedu, jer samo gubitnici previse slave :lala:
Za Vojvodinu pobeda treba da bude cilj i normalna stvar u radu i nastojanjima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Postovi: 168
Pridružio se: Sub Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fruskogorac »

Djumija neka posluzi zdravlje, ima njuh za kvalitetnog mladog igraca i Veselinovic.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fare »

Sad neko lepo treba da pita Veselinovića jel to u Nišu bila ironija ili stvarno tako misli? :o
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Наравно да је иронија, мислим да није било тешко препознати.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ssnigd »

Knjiski primer ironije!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

fruskogorac napisao:Djumija neka posluzi zdravlje, ima njuh za kvalitetnog mladog igraca i Veselinovic.
Neke navijači su protiv dolaska djumija ali polako videce se ko je ko.....kome treba "ludak" sa kojim nema kombinacija.
Svi moraju znati da tradicija nije godina kad je klub osnovan ,nego maniri koji su razvijani tokom niza godina.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Nama na svakoj poziciji u klubu trebaju sve sami ludaci sa kojima nema kombinacija i koji ce interes kluba staviti pre svakog drugog interesa. U UO, Skupstini, u fotelji sportskog direktora, na trenerskoj klupi, u podmlatku, u igrackom kadru... Pa mozda cak i na tribinama.

Busni smo na sve strane, nije ni cudo sto takvi nikako ne mozemo da stanemo na noge evo vec godinama.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Djumi napisao:
fruskogorac napisao:Djumija neka posluzi zdravlje, ima njuh za kvalitetnog mladog igraca i Veselinovic.
Neke navijači su protiv dolaska djumija ali polako videce se ko je ko.....kome treba "ludak" sa kojim nema kombinacija.
Svi moraju znati da tradicija nije godina kad je klub osnovan ,nego maniri koji su razvijani tokom niza godina.
Prava definicija tradicije Slaninarske Vojvodine.
Pravo u centar, kao iuvek, kada je u pitanju Djumi :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Djumi napisao:kome treba "ludak" sa kojim nema kombinacija.
Postoji li takva osoba u nasem fudbalu? Neko dovoljno imun da se odupre!? Koliko je likova proslo kroz nas fudbal od kako ga pratim,tesko da sam zapazio nekoga ko je bio samostalan i moralan
Slika
Odgovori