Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Nikako nisam Stolicin fan i kad smo ovde raspravljali na temu dovođenja trenera zalagao sam se za neke druge, ali vređati i terati čoveka nakon 2-3 utakmice (zaista odigrane u gotovo neregularnim uslovima) i pod utiskom raznoraznih novinskih i drugih naklapanja je teška budalaština. Sva otvorena pitanja u vezi te famozne overe ugovora i slično mora razrešiti uprava i potom staviti tačku na to, a treneru treba dati vremena da pokaže ume li nešto i potom suditi.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Cane napisao:Sva otvorena pitanja u vezi te famozne overe ugovora
Mislim da su portali taj info ("a gde je pecat" :D ) skinuli bas sa foruma :)
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Zasto se svaka kritika na igru i ostvareni rezultat smatra teranjem trenera, a ne ukazivanje na slabosti u vidjenom na prethodnim utakmicama i ne kao signal da se stavi prst na celo i prikoci u srljanju bez efikasnog ucinka?
Naravno da ne moze nista preko noci, ali posle odradjenih priprema moraju se nazirati pozitivne konture vizije.
Ne znam kako cemo se odbraniti od napadackih udara protiv zvezde sa, do sada, predstavljenim sastavom tima, gde njihove igrace treba da ispate recimo Subotic, Mihajlovic i Vukasovic sa svojih pozicija?.Trkacki je spreman da to ucini samo Eze.
U veznom redu za zestoku borbu i rvanje spremna su samo dvojica za 90 minuta.
Ova utakmica je idealna za takticke zamisli trenera. Zato sam i napisao da je to maturski ispit, iako je taj ispit prebrzo dosao i u nezgodnom trenutku, zbog bodovnog salda.
Ali, zato je to utakmica koja moze da proslavi trenera i igrace.
Ne bi smeli da izgubimo ovu utakmicu, jer bi onda bilo vrlo opasno 4 od 12, a kezilo bi nam se i 4od 15, sto je za Vojvodinu nedopustivo.
Zato svu energiju na ovaj mec, a ne na potencijalnu trenersku klupu partizana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

Samo Voša ! napisao:http://www.fkvojvodina.rs/2018/03/stoli ... iki-posao/

Moramo stati na loptu.
Puno negative ima na forumu oko njega, rezultata, igrača. Do juče kružila priča da nam se katanac smeši a danas smo kivni ako ne budemo 3. Stvarno ne znam ko je ovde lud.
Pustimo čoveka da radi svoj posao, dajmo mu podršku, niko pa ni on ne može za 2 meseca i 7 utakmica da stvori nešto, ne samo u Voši nego bilo gde, nije realno očekivati to.
Ajmo malo sloge i da gazimo cigane u sredu ! Pazi Voša gazi !
Tako je svojevremeno i elmer davez vodio Vosu, ako me secanje ne vara, na dve utakmice sa ciganima (kup i prvenstvo u nedelju dana. Kup ih izbacili a prvenstvo mRdja nam zabio pred kraj za poraz) i onda pravac kod djure frizure :mrgreen:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Jeste, i onda posle njakao kako je prvenstvo neregularno, i da je to mnogo bitnije od toga koga ce on voditi na prolece. Smradina celava.

Videcemo u sredu sta ce biti. Nigde on nije decidno rekao ne idem u partizan, nego je rekao da ima ugovor s klubom, sto mi je otprilike ravno toj izjavi celavog smrada. Imali smo more takvih kreatura, koje hvataju krivine na ovakva pitanja, a bogami i one koji su otvoreno govorili suprotno. Ko se na mleko opece, i u jogurt duva. Ako otkine zvezdi bod ili tri, i pritom ne predje u crna :shit: , polozio je popravni.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Nigde u izjavi ne kaze da ne pregovara sa grobljem i da nece biti njihov trener,diplomatska izjava,to da ima neki ugovor ,da je nesto zapoceo to znamo.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Ako se dobro sećam i Nikolić je na pitanje novinara da li će postati trener Partizana odgovorio da su šanse da postane trener Partizana iste kao i šanse da postane trener Bajerna.

10 dana kasnije i zvanično je postao trener Partizana.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

"Gospodin Ilija Stolica ima punovažan i validan ugovor s FK Vojvodina, prema svim zakonima i propisima Republike Srbije i FSS, i nijednom nije postojala želja niti Stolice niti Vojvodine da se taj ugovor raskine", poručio je Jevtić.
http://mondo.rs/a1086712/Sport/Fudbal/D ... tizan.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Čovek je takođe rekao da napušta srpski fudbal, nakon odlaska iz Voždovca... Poslednji put kad sam proveravao granice, Novi Sad mi je delovao u sklopu Srbije.

Šalu na stranu, ne treba peniti, razlozi za našu kivnost su više u tome što smo postali jako beznačajni, i praktično poligon za cigane i grobare. Ništa što ovde kažemo neće Stolicu ni pokolebati ni pogurati ka partizanu. Ako ode, neće faliti, ako ostane, nek nastavi započeto, i to je to. Jednog dana ćemo možda ponovo postati faktor u srpskom fudbalu, trenutno samo dajemo legitimitet zlostavljanju našeg fudbala od strane dvoglave topčiderske aždaje. Kao i svi drugi klubovi u Jako Smešnoj Ligi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fare »

Stolica suspendovan jednu utakmicu od strane FSS zbog komentarisanja sudjenja u Sabcu .
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

Treba klub da se zali. Covek ni jedno recju nije spomenuo sudjenje! Naprotiv rekao je da ne zeli da komentarise sudjenje.
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od tulip »

Da li se seća neko ko nam je bio trener na početku ove takmičarske sezone 2017/18?
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djumi »

tulip napisao:Da li se seća neko ko nam je bio trener na početku ove takmičarske sezone 2017/18?
Ivanovic
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od N13 »

Djumi napisao:
tulip napisao:Da li se seća neko ko nam je bio trener na početku ove takmičarske sezone 2017/18?
Ivanovic
Mislim da nije... Ivanovic je bio na pocetku kalendarske 2017.

Koliko se secam takmicarsku 2017/18 je poceo Batak, i smenjen je posle prve utakmice u sezoni (protiv Ruzomberoka).
Onda je na njegovo mesto dosao Vanic.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od MiSmoFKV! »

Takmičarske ipak Batak :mafia: Ako su kvalifikacije takmičarske utakmice. Ako nisu onda Vanić
Odgovori