Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Stexman napisao:
fkvislife napisao:Vreme je za Djumija!
+1
Vreme je! Taman da se krene od nule sad kad nam je i skola posrnula.
Plasim se da nas vise ni Bog Otac licno ne moze spasiti... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Danilo »

Cinjenica je da se nije snasao i po meni casno je sto je podneo ostavku.Ocekivao sam mnogo vise od njega.Promasio je sa igracima a imao je odresene ruke, kao malo ko u nasoj ligi.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

Pera Centar napisao:Niko iz FSS, to je metastaza drustva ne fudbala.
Тако је!
Али мислим да се силовање наставља...видели су да можемо, а и волимо да га примамо. :oops:
Ево, уместо да смо овог лицемера и незналицу отерали после првог лошег резултата, ми смо чекали да сам оде и још да нам моралише (=сере) у фацу за крај. :roll:

То треба тући...
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

I ja se slažem da je vreme za Đumija!
Stvarno ne vidim ko bi drugi sada mogao doći.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Salvador napisao: Stvarno ne vidim ko bi drugi sada mogao doći.
Кад је тешко-Беквалац! :D :rolll:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Stexman »

naseljekolumbija napisao: Кад је тешко-Беквалац! :D :rolll:
Eee nećemo se tako grubo šaliti! :mrgreen:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Red Marquis »

Koliki je rekord po broju trenera u sezoni i imamo li realne šanse bar po tome da ostanemo upamćeni?
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

To sam se i ja danas zapitao...

Ocekivan odlazak Stolice. Kao i Voja, i ja sam ga predvidjao ranije.

Mene ne brine toliko pitanje trenera prvog tima. Mene stravicno muci stanje u nasoj omladinskoj skoli. Od verovatno najbolje u zemlji, doslo se do sasvim prosecne, mozda i ispod toga. U klubu bi morali da se dozovu pameti i shvate da nam je ta skola jedina nada za opstanak i da se stanje u njoj mora protresti i dovesti u red. Ko zna koliko smo miliona izgubili u zadnjih par godina i koliko vremena ce biti potrebno da se neka nova opipljiva vrednost stvori...

Da ne pricam kako bi se kroz nju trebala stvarati i negovati ljubav prema klubu, te onda ne bismo ovde bas toliko razglabali o ponasanju i odnosu igraca prema istom...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Dragojlo »

Pošto je Lalatović!!????
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Grof Žekula »

Званични сајт napisao:Ilija Stolica je funkciju šefa stručnog štaba Vojvodine preuzeo 23. decembra prošle godine i od tada je ekipu predvodio na osam takmičarskih utakmica, pri čemu je ostvario učinak od dve pobede, dva remija i četiri poraza, uz gol razliku 8:9.
Ове бриљантне резултате, уз игру "какву не памтимо" могао је да оствари и неко за 50 евра месечно (и наравно, редовоно да их прима)!!!
Какакв је ово (то) промашај био...Реклама-тренер!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Coveku se nije svidelo to sto su navijaci dosli na trening da razgovaraju. Komicno...

U zemlji u kojoj navijaci razbijaju stakla na automobilima i ubacuju sampone, ili skidaju trake igracima, pa sazivaju konferencije za stampu, njemu smeta razgovor navijaca.

Putuj, igumane, videlo se iz aviona da ne zelis da budes ovde. :lala:
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Dovesti trenera i jasno mu reci hocemo 5 fudbalera iz nase skole u prvoj postavi,afirmacija dece sa Vujadin Boskova sa reci na dela,jedino ispravno.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Pokušao je, nije uspeo. Jedna stvar koja mi se ne sviđa kod forumaša, da li je Stolica sam došao, ili ga je neko doveo? Nije čovek uzurpirao mesto prvog trenera. Ponuđeno mu je kroz razgovor i ponudu. Nakon 8 takmičarskih utakmica, nit smo šta dobili nit šta izgubili. Sviđa mi se što nije dozvolio da se gomilaju poluproizvodi i što je insistirao da mu se ne meša niko u sastavljanje ekipe. Ispoštovao je klub dovoljno da ga ne zaduži dodatno sa ogromnim jednogodišnjim ugovorima neprofitabilnih likova("Kojašević" mi nekako odzvanja u ušima), i time je već više uradio od gomile "trenera" koji su prodefilovali u poslednje vreme. Preuzeo je odgovornost za loše rezultate na kraju, loš je trenutak, ali bože moj. Ova sezona i tako odavno ide niz vodu.

Loše strane su manjak fleksibilnosti prilikom sastavljanja taktike(koji "plan b"?) i Veselinović.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od borrissey »

vdn slaninar napisao:Dovesti trenera i jasno mu reci hocemo 5 fudbalera iz nase skole u prvoj postavi,afirmacija dece sa Vujadin Boskova sa reci na dela,jedino ispravno.
Da, ali za to ti trebaju kvalitetni omladinci iz VB. Omladinska škola se brani u pionirima i kadetima, a njihov ulazak u prvi tim samo je kruna dugogodišnjeg rada. Omladinska škola je sjebana, spolja i iznutra. Naravno, sjebavanje iznutra mnogo više boli.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Протомајстор »

borrissey napisao:
vdn slaninar napisao:Dovesti trenera i jasno mu reci hocemo 5 fudbalera iz nase skole u prvoj postavi.
Da, ali za to ti trebaju kvalitetni omladinci iz VB.
Поновићу, одавно сам мишљења да управа и спортски директор треба да лете заједно са својим Столицом (није се захвалио на лепој сарадњи само Влаовићу?). А онда, новој управи поставити захтев од 5 наших играча + капитен Сланинар + тренер Сланинар. Неће нико да се преузме тог задатка? Добро, онда нема Воше и готова прича! И овако је нема већ дуго, јер ово и није Воша - тога смо сви свесни.

Поставити поменути захтев управи:
borrissey napisao:Da, ali za to ti trebaju kvalitetni omladinci iz VB.
Па направи их! Имаш рок толико и толико дана - узми или остави. :roll:

Поставити поменути захтев на конкурсу за спортског директора и тренера:
borrissey napisao:Da, ali za to ti trebaju kvalitetni omladinci iz VB.
Хвала лепо што сте се интересовали за посао у нашем старом клубу, и довиђења (збогом!) - покушајте на другом месту! :lala:
Odgovori