Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4710
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Turija napisao:OK, mozda je nas sadasnji strah od greske u zadnjoj liniji neopravdan?
Da je Stolica to probao sa Kordicem, ili ne daj boze Supicem, itekako bismo fasovali nazad s ovim stilom igre. Rockov mi deluje kao da moze to da radi, pa se ja ne bojim da ce on napraviti gresku. Mnogo je bitnije da se zadnja linija puno krece, isto kao i zadnji vezni igraci. Golman uvek mora imati nekoliko opcija za predaju lopte.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Ma za nasu ligu to apsolutno nije problem,jer ne vidim ko bi od protivnickih napadaca (a moraju bar dva odjenom) istrcao da isprati ta 2-3 pasa,ali za Evropu je ovo kriticna igra,sem ukoliko ne posedujes fudbalske znalce u ekipi
Slika
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Brane »

Da, trener zahteva da koriste noge prilikom igre i da se krecu po terenu, sokantno. Pa ne zahteva pick 'n roll pa da ne znaju sta da rade. Da citiram Neleta, "da sam ja toliko trenirao, ja bi cetri noge vec imao". :dance2:
Ball possession nije cilj sam po sebi nego treba da stvori uslove da se dodje u gol sansu. Ne treba sumnjati da trener zna sta radi. Nadam se samo da mu se nece plan razbiti o glavu ako zakljuci da nema kvalitetan igracki kadar za tako nesto. I Pepu je trebalo 500M i dve godine :-)
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4710
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Nazalost, za nasu ligu je itekako sokantno. U Srbiji glavna akcija uglavnom tece ovako - gosa ispuca ka napadacu, ovaj spusti glavom nekom veznjaku ispred sebe, koji potom doda na stranu beku/krilu (koji uglavnom zna samo da trci brzo), da bi je ovaj na kraju frljnuo u kazneni prostor (ako ga pogodi uopste, posto pricamo o srpskim bekovima i krilima :mrgreen: )...
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Brane »

eto i ManU imao isti problem protiv Totenhema :-) nemo gu pola preci
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4045
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Nesto mi se javlja da ce Stolica uskoro podneti ostavku. Nemam neke informacije o tome, ali eto, da ostane zabelezeno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rotkvarijanac »

da li je stolica overio ugovor ili nas ceka iznenadjenje kad grobari otpuste djukica?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Za sada, tamo nije u kombinacijama.
Hteli bi Stanojevica.
Razumljivo je zasto je Djukic morao da ode, iako nije jedini krivac.
To je ono sto sam napisao nedavno. Losi rezultati, losa igra, losa selekcija i nenapredovanje kvalitetnih mladih igraca veliki klub ( u bilo kojim okvirima) ne trpi dugo.
Milojevic ima bolji i agresivniji tim, ali i njima je drasticno pala igra, kad je nestalo motiva i sportske srece i kada treba da dodje do izrazaja suvi kvalitet igraca i trenera.
Stolica je docekan sa velikim odusevljenjem, ali posle vidjenog , prepumpani balon nade, naglo popusta.
4 od 12, a verovatno i od 15 u Vojvodini pali crveni alarm. I ta 4, provucena kroz iglene usi, uz odstranjenje iz tima najperspektivnijeg mladog stopera u Srbiji, za veliku je brigu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od fare »

Sa monda :I Ilija Stolica bi mogao da nasledi Đukića. Prošlog leta praktično je već bio promivisan u trenera, ipak, dogovor, nakon što je mladi trener izneo svoje uslove, nije postignut. Ove zime Stolica je ambiciozno predstavljen kao veliko pojačanje Vojvodine iz Voždovca, međutim, od prvog dana ne funkcioniše sve po dogovoru. Stolica je, prema informacijama koje ima MONDO, već nekoliko puta hteo da ode iz novosadskog kluba, jer uprava nije ispoštovala obećano, što se pre svega odnosi na plate sportskom sektoru.

Vlasnik kompanije "Energotehnika - Južna Bačka" Dragoljub Zbiljić vratio se u Vojvodinu, a on nije deo uprave koja je angažovala Stolicu. Postoji čak i neproverena informacija da ugovor između kluba i trenera nije overen. To su sve razlozi zbog kojih bi nekadašnji pomoćnik Zorana Milinkovića u Partizanu mogao da napusti "staru damu" i vrati se u Humsku. Zbiljic se vratio u Vosu ????? kada ? :shock:
erste Liebe!
Postovi: 9
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 7:58 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od erste Liebe! »

Turija napisao:Za sada, tamo nije u kombinacijama.
Ipak jeste:
MONDO napisao:I Ilija Stolica bi mogao da nasledi Đukića. Prošlog leta praktično je već bio promivisan u trenera, ipak, dogovor, nakon što je mladi trener izneo svoje uslove, nije postignut. Ove zime Stolica je ambiciozno predstavljen kao veliko pojačanje Vojvodine iz Voždovca, međutim, od prvog dana ne funkcioniše sve po dogovoru. Stolica je, prema informacijama koje ima MONDO, već nekoliko puta hteo da ode iz novosadskog kluba, jer uprava nije ispoštovala obećano, što se pre svega odnosi na plate sportskom sektoru.

Vlasnik kompanije "Energotehnika - Južna Bačka" Dragoljub Zbiljić vratio se u Vojvodinu, a on nije deo uprave koja je angažovala Stolicu. Postoji čak i neproverena informacija da ugovor između kluba i trenera nije overen. To su sve razlozi zbog kojih bi nekadašnji pomoćnik Zorana Milinkovića u Partizanu mogao da napusti "staru damu" i vrati se u Humsku.
Osim informacije o Stolici, zanimljiva je informacija o povratku Zbiljića!??
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rotkvarijanac »

Letos je bilo maltene utanačeno, ali se uprava Partizana u poslednjem času okrenula ka Miroslavu Đukiću. Devet meseci kasnije opet se nešto kotrlja iza brda, samo se situacija okrenula za 180 stepeni. Đukić je sada nepoželjan, Ilija Stolica u fokusu crno-belih i prema informacijama MOZZART Sporta prvi pik uprave kluba iz Humske da preuzme kormilo ovog proleća anemične ekipe!

Neće to ići baš tako glatko, pošto pravila Fudbalskog saveza Srbije ne dozvoljavaju trenerima da u jednoj sezoni vode tri kluba. Međutim, možda i nije nemoguća misija, jer ipak je ovo čudesni srpski fudbal. Iz Humske, naime, uveravaju da ugovor Ilije Stolice i Vojvodine nije overen u sudu (?!) iako je on još 25. decembra promovisan u novog trenera novosadske Stare dame. Tada je potpisao ugovor do juna 2019. godine, ali iz nekih razloga on izgleda nije validan. Opet uz ogradu: uveravaju u Partizanu. Smatraju da je vrlo lako taj ugovor pred sudom oboriti. A kako su već oborili jednu Uefinu presudu pretpostavimo da znaju crno-beli o čemu pričaju.
:argue:
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od novosadjanin »

Djumi vreme je da zavrsite zapoceti posao!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Neizlecivi »

Mi smo mozda i najsmesniji klub u ovoj vec smesnoj drzavi... Koji vrag covek sedi na klupi ako nema validan ugovor sa klubom? Dal ste realni...
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od lazarr »

Evo ovako bih ja postupio.
Sačekati sutra, prekosutra da partizan promoviše svog novog trenera. Mislim da će to biti Bata Mirković. Sat vremena posle te vesti sazvati konferenciju za štampu i objaviti otkaz Iliji Stolici ( ako nema overen ugovor).
Jedino na taj način sačuvali bi bar deo dostojanstva koji nam je preostao!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Ма нека се носи бре, превара од тренера. Нека иде код својих. Изгледа је исти као и они, а сви знамо ко су они
Odgovori