Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

Понекад се питам чиме то дрогирају људе који се у Србији зову спортским новинарима...

"Црвено-беле „књиге староставне”, с мирисним цветом лале као повезом, у одељку посвећеном „тренерској династији”, у пост-шампионском заглављу 1989 – 2017"

"Сигурни смо да Илија Столица не би имао ништа против да уместо чувеног „Ћирибу – ћириба, игра Воша к'о Барса” у слављеничком расположењу, убачен у оделу с лалом на реверу у Дунав на свом Лиду или новосадском Штранду, слуша непоновљив вокал Звонка Богдана и „Осам тамбураша с Петроварадина...”

"Кад кренете за Београд, неће више да „спадају гаће” на мосту код Ечке?"

Плус није цео интервју објављен на сајту...
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od lesa »

Tvorac novog Spartaka za SK: Momci, gde bežite nazad?

http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo/a2 ... rener.html" onclick="window.open(this.href);return false;
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

Отвореније причају сведоци мафијашких убистава него актери у српском фудбалу... не кривим их, само констатујем.
I trijumf nad niškim Radničkim je veoma značajan. Da ne pričam mnogo, ali ljubitelji fudbala znaju koliko je ove godine teško igrati protiv Radničkog. Koliko je teško pripremiti se za to i sa kakvim protivnikom se, zapravo, borite kad igrate protiv tog kluba. Ipak, mi smo u jednoj teškoj borbi, pokazali mentalnu i moralnu snagu. Ostvarili smo pobedu 4:2 u jednim izuzetno teškim odnosima, a ljubitelji fudbala u zemlji će prepoznati šta želim da kažem.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Sve je ovde Aca lepo objasnio, kako ono što se odnosi na epizodu koju je imao kod nas i ljude koji su zaslužni za njegov odlazak, tako i ovo vezano za klub iz Niša. Svi koji barem malo prate prilike u našem fudbalu savršeno sve razumeju. I ono o (ne)moralnim ljudima i ovo o Radničkom.
Aco svaka čast i srećno.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Del_Boske »

STOLICA VEĆ LJUT: Ne ide po planu sa pojačanjima

Posted by Butasport.rs
Date: januar 08, 2018
in: FK Vojvodina, Fudbal, Super Liga Srbije

Novi trener Vojvodine nije zadovoljan situacijom oko pojačanja. ilija stolica 88Foto: Butasport.rs

Trener Vojvodine u četvrtak će izvršiti prozivku i odraditi prvi trening.

„Pa, ne ide sve kako bi trebalo na tom planu. Ne samo što se još nismo pojačali već sam ovde, na Kopaoniku, pročitao u novinama da postoji mogućnost da nas napusti Kojašević“, rekao je Stolica za „Sportski žurnal“, a potom dodao:

„Svestan sam da u kratkom roku nije moguće baš sve da se ostvari, ali očekujem da se neke stvari, ipak, pokrenu sa mrtve tačke. Postavili smo ambiciozne ciljeve i nemamo vremena za gubljenje, tapkanje u mestu i jalova razglabanja. Mehanizam Vojvodine je u prethodnom periodu prilično „zaribao”, potrebna je brza i efikasna akcija da bi se ponovo pokrenuo i doveo u red.“, smatra trener Novosađana.

Izvor: BUTASPORT
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Ne vidim šta je problem sa pojačanjima. Ako se ne varam ni blizanci još nisu nikoga potpisali.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Karlsson napisao:Ne vidim šta je problem sa pojačanjima. Ako se ne varam ni blizanci još nisu nikoga potpisali.
U tome je i poenta. Jer, kad se oni zainteresuju za igraca, mi cemo ispasti iz igre.
Na kraju, njima gotovo da ni ne treba pojacanja, a nama su neophodna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Pa njima niko ni da ne dodje opet su jaci od nas,mi smo u zaostatku i mi moramo energicnije i uzurbano da radimo!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Bolje da čekamo i dovedemo prava nego kao i obično na brzinu da dovedemo 10ak od kojih će možda dvojica igrati.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Nazalost ali mi trenutno ne moze da gledamo ista pojacanja sa njima(nemam para da se takmicimo sa njima),nama bi njjihovi “optaci” dobro dosi!
Mali bek Ilic,Sasa Marijanovic,Pavkov,Radin.....
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Karlsson »

Opet i ti njihovi otpaci su bolji od naših otpadaka tipa Vujanović, onda ovaj al Džazira ili kako već, Filip Babić, Jevrem Kosnić i slični koji su se zadržali ovde pola godine ili godinu dana, a nisu ni debitovali.

Zato bolje da se načekamo i da dovedemo tri prava igrača u vidu Andrije i Luke Lukovića, Makarića, Mitoševića, Georgijevića... nego da vodimo opet istu politiku i pokušamo na brzinu da pokupimo što više najjeftinijih igrača, pa možda se neko i pokaže.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od gospodinFKV »

Jos jedan od plasticnih primera koliko se mi razlikujemo od onih :shit: . Trener izadje u javnost, kaze da nije zadovoljan brzinom kojom se radi, i dobije podrsku od navijaca. Tamo bi ga polovina na krst razapela, jer su imbecili. Njima i Murinjo da dodje, reakcija na ovakvu vest bi bila nesto tipa ''sta ti znas, sta si ti osvojio''. :mrgreen:

Svidja mi se taj karakter kod Stolice. Covek zna da su ovde treneri potrosna roba i dezurni krivci mnogo vise nego negde drugde u svetu, i ne zeli da ga lazu.

Samo napred, Ilija, i sve pod tvojim uslovima! :cheers:

Sto se blizanackih otpadaka tice, velika vecina njih ovde procveta. Caka je pronaci one koji te nece zaslajmariti kad ih vratis u zivot.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

http://mondo.rs/a1077715/Sport/Fudbal/V ... -CIES.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Milan »

Od toga 50% ide na dodavanja golmana sa zadnjom linijom... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Milan napisao:Od toga 50% ide na dodavanja golmana sa zadnjom linijom... :mrgreen:
I plus 50% rizika od greske golmana i zadnje linije kod nas.
Bilo bi to dobro kada bi se taj slobodni prostor, ostvaren u nasoj odbrani, ucinkovito transformisao u slobodni prostor u nasem napadu.
Da li imamo adekvatne igrace za tako nesto?
Mozda i bude, ali za sada ne.
Ne znam ni koliko to ucestvovanje golmana u zacetku akcije, remeti koncentraciju golmana u postavljanju za odbranu svog gola?
Golman mora biti jako dobar igrac u polju, da ga dodavanje lopte nogom ne opterecuje previse.
OK, mozda je nas sadasnji strah od greske u zadnjoj liniji neopravdan?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori