Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od novosadjanin »

Pera Centar napisao:Владимир Буач и званично шеф струке ФК Војводина.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vla ... 21-09-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
:cheers: :cheers:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Radoye »

Dobro je, ajd' sada da mu se ne pravi bez preke potrebe pritisak i da ostane makar do kraja sezone da ne menjamo svaki put po 15 trenera godisnje, pa da vidimo koliko zna i moze. Mozda ovo ispadne i dobro, a gore nego 90% trenera iz prethodnih 10 godina biti sigurno nece.

Pa kad klub konacno malo stane finansijski na noge i konsoliduje se onda mozemo da mislimo da dovodimo neku trenersku "zver" ko sto rece gos'n Djumi, pa da vijamo rezultat...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Cestitka i od mene.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od vdn slaninar »

Jako je lepo videti u ovim teskim trenutcima za klub ovo Slaninarsko jedinstvo oko pitanja trenera,svi smo za Buaca i dajemo mu veliku podrsku.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Rabba »

Čestitke za Buača. Da li je potvrđen ostatak stručnog štaba?

Ne sviđa mi se jedino što je dogovoreno da ostane do kraja jesenjeg dela sezone. Skoro smo imali trenera sa 5ogodišnjim ugovorom, Vladu su mogli dogovoriti do leta, ali dobro. Jasno vam je da se ne može svima sve sviđati :lol:

U svakom slučaju pozdravljam ovaj potez. Ne znam, sad kad smo na dnu, čini mi se da provejavaju blagi vetrovi optimizma... Neverovatno koliko nam malo treba...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Cane »

Šta je tu je. Iako sam mišljenja da bi nam sada trebao trener s više iskustva i harizme, nakon ove odluke treba prihvatiti Vladu kao da je upravo on to idealno rešenje i maximalno ga podržati bez stvaranja nepotrebne presije, nerealnih očekivanja i sličnih stvari. Zbog ljudskih kvaliteta i odanosti klubu imaće sasvim dovoljno "kredita", a on neka da sve od sebe, bude pravičan u izboru i pravljenju tima od onog čime raspolaže i uz malo neophodne sreće nadam se nadoknadi to što mu trenutno nedostaje. Srećno Buki!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

Ko je sad u Buacovom Strucnom stabu: Saula, Belic, Grujic, Vasiljevic...?
Meni bas nije najjasnije, prema onome sto citam u medijima i na netu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Bane »

I jel zna neko ko je taj novi kondicioni trener? Ima neko čudno prezime, da nije stranac možda?
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

Turija napisao:Ko je sad u Buacovom Strucnom stabu: Saula, Belic, Grujic, Vasiljevic...?
Meni bas nije najjasnije, prema onome sto citam u medijima i na netu.
Pojedinci (mislim na Saulu) imaju ugovore vec nekoliko godina, po principu radio ne radio svira mi radio.Hocu da kazem da su neki dovedeni od nekih uprava i trenera, koji su u medjuvremenu otisli, a oni eto ostali, posto imaju ugovore, a drugog leba nemaju osim onog u FK Vojvodina.Tako sad njih moras negde da udenes ko i u drugim javnim preduzecima, umesto da se zahvalis kome treba.
Tako na primer doticni "gospodin" Kosanovic sasvim uredno polaze pravo na svoju platu i ugovor koji je imao sa FK Vojvodinom dok je radio u Americi sa Paunovicem.I pored svega toga vrbuje nase klince kad god je u Novom Sadu.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od churguzijanac »

Daleko od toga da su istom kosu, ali mora da se zna ko sta radi u klubu i ko je za sta placen.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Pera Centar »

Djumi napisao:Ja sam pokusao da vam objasnim princip a ne da protežiram ili diskreditujem nekog. Ali očigledno je da vi to bolje znate od mene.
IZVINJAVAM SE !!!
Trenere delim na one ZA KOJE VREME RADI i oni PROTIV KOJIH VREME RADI.
ŽIVI BILI !!!
Sad se ja izvinjavam.Mislim da Buac nema ni znanje, a boga mi ni integritet da bude trener Vojvodine.

Ovo objasnjavam time da je ne moguce da se neko bavi fudbalom, a da ne vidi da je Mihajlovic promasio sport.
Ima tu jos igraca koji nisu za FK Vojvodina i sramota je da se uopste pojavljuju u postavi.
Po meni je to ili ne znanje struke ili uticaj onih koji imaju licni interes u prodaji pojedinih stabala.

Neverovatno je da jedan Owusu(jos uvek drugi strelac ekipe) nije ni na klupi, da Afrie nije ni registrovan pored dva balvana Jovanovica i Mihajlovica.

Neskovic i Mesarovic(koji vec sada glumi neku zvezdu) dobijaju sansu pre brace Zlicic.
Gde su dva brza igraca Cebara i Kalezic sto ne dobijaju sansu?
I na kraju juceranje vodjenje ekipe protiv Vas je pokazalo da ste u pravu.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Bempah treba da igra umesto Vukasovica a Burek umesto Antica!
Kakav crni Kalezic,pa on decko ne moze ni za moju ulicu da igra(podhitno da se otarasimo njega,i olatu sto dobija od 1,500 e )!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Turija »

ernesto napisao:Bempah treba da igra umesto Vukasovica a Burek umesto Antica!
Kakav crni Kalezic,pa on decko ne moze ni za moju ulicu da igra(podhitno da se otarasimo njega,i olatu sto dobija od 1,500 e )!!
Delim misljenje.
Sa prvom dvojicom nema nas nigde u ofanzivi, a treci mi deluje vrlo prosecno. Istina, za Kalezica je jos prerano za zakljucak, ali nisam video nista posebno, za ono malo vremena sto je proveo na terenu, dok me prva dvojica ozbiljno nerviraju, jer ne znaju sta sa loptom i u tajmingu i u prostoru. O dodavanju lopte da ne pricamo.
A Buac uporan, zacementirao im mesta, kao i Mihajlovicu, pa i Suboticu. I Kojasevic bi mogao manje od 90 minuta, kada je bez ucinka. Bolje trpeti Mesarovica, bracu Zlicic, Neskovica ..u podeli vremena utakmice.
Sta ce nam pozajmljeni igraci na klupi i terenu, ako ne donose kvalitet i prevagu ni u ovako slaboj konkurenciji?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Red Marquis »

Godine prolaze, a svaki naš trener ima prvu postavu iz koje se ispada samo kartonima ili povredom...
A i interesantno da su nam svi pravi stranci (dakle ne oni sa ex-yu govornog područja) izleteli van 16. Ne znam šta je razlog tome, znam samo da barem dvojica (Bempah i Park) zaslužuju minutažu.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od ernesto »

Ma nije jadan Buki uporan,vec se plasi da skloni Vukasovica koji je Bocin igrac,jednostavno ne sme!
A trpi klub! Sta reci! Zaolsno
Odgovori