Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Stexman wrote:Uvek cu pre pristati na Djumija nego na tvog lalatovica kojeg si hvalio ovde do iznemoglosti. Ako se ne varam ti si prvi ovde poceo da mu tepas Lale?
Djumi je doktor za njega, ima viziju i nikad nije dozvoljavao da mu se ni jedna uprava mesa u posao! Upravo iz tog razloga je imao manjak rezultata jer je stalno bilo nekih pritisaka. I covek je iskreni slaninar. Neke od najboljih nasih igraca je upravo on stvorio, davao im sansu... Nasu skolu je forsirao, ali i pronalazio talente. Rezultati ce doci sami po sebi kada se ceo klub razvija kako treba! Svi sektori.

Lalatovic je imao rezultate po cenu unistavanja omladinske skole. Dovodio je neka drva za procente i forsirao ih a to nas je sad dovelo do toga da nemamo krstenog igraca medju prvim timom.

I kakve ti rezultate ocekujes u ovakvoj ligi? Zar ti nije bilo dosta lekcija proteklih 5-6 kola? Nama treba jaka skola i evropa, da mozemo da zivimo. Da prodajemo nase igrace a ne menadzerske. Ova liga je samo alat da do evrope stignemo. Djumi je dovoljno strucan da poveze nekoliko funkcija u jednu i da konacnemo postanemo moderno organizovan klub sa tim menadzerom. Dok on bio trener znao sam da smem iskreno da se radujem kad dobijemo, znao sam da kad izgubimo to je zato sto smo bili slabiji a ne zato sto smo morali da pustimo. Sad se ne zna jel smo pobedili zato sto smo bolji ili zato sto je nekom tako odgovaralo.
Prestao sam da se radujem pobedama jebote, jer ne znam dal je bila regularna ili ne!

Nemoj se zanositi rezultatima i titulama... nema od toga nista dok postoje ova dva tumora u BG.

Za Lalata sam bio apsolutno u pravu sto se tice trenerskog posla i motivacije koja je presudna.To se videlo u rezultatima.U nekim stvarima se slazem ali ne i tome da Je Djumi spasilac samo sto je slaninar.Moje misljenje je da nema harizmu da bude trener Vose,kao i mnogi drugi.Al najmanji problem je trener kad nemas normalne uprave
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Batak,cime je on zasluzio da bude trener.Cirkus je dosta dugo u nasem gradu.

Onome Davidovu presedniku skupstine ni traga ni glasa.
Kako svi cuvaju svoje polozaja , a u klubu sprdnja.Sreca da imamo dobar tim koji moze da igra i bez trenera.Al ce biti egzodusa u prelaznom roku.

Sto se nabijaci ne oglase,sad se i javno prica o puštanju cigana ,mada je to bilo jasno posle utakmice u ns
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Danilo wrote:Batak,cime je on zasluzio da bude trener.Cirkus je dosta dugo u nasem gradu.

Onome Davidovu presedniku skupstine ni traga ni glasa.
Kako svi cuvaju svoje polozaja , a u klubu sprdnja.Sreca da imamo dobar tim koji moze da igra i bez trenera.Al ce biti egzodusa u prelaznom roku.

Sto se nabijaci ne oglase,sad se i javno prica o puštanju cigana ,mada je to bilo jasno posle utakmice u ns

Danilo sve si u pravu a posebno ono za Djumija !

ps.kod koga da narucim majicu _?
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Батак, добро нам дошао!

:lala:
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Danilo wrote: Za Lalata sam bio apsolutno u pravu sto se tice trenerskog posla i motivacije koja je presudna.To se videlo u rezultatima.U nekim stvarima se slazem ali ne i tome da Je Djumi spasilac samo sto je slaninar.Moje misljenje je da nema harizmu da bude trener Vose,kao i mnogi drugi.Al najmanji problem je trener kad nemas normalne uprave
To kakve je rezultate imao Lalatovic i kako je do njih stigao... nemoj da pocinjemo o tome! Za motivaciju se mozemo sloziti.
A to da nema veze sto je neko slaninar, bogami ima i te kako. Svi ovi sto su nam sedili u upravi su sve samo ne slaninari.
Ne bi on bio samo trener, vec bi obavljao posao i sportskog direktora, i koordinatora selekcija. Sve ono sto jedan moderan menadzer treba da radi.
A to ne moze svako. Ma dzabe je tebi pricati kad si ti u startu protiv, a zalis za Lalatovicem , Zbiljicem (u koga sam se ja jako razocarao), Gajicem...
Ovo vise ovako sa trenerima nema smisla. Ne vodi nicemu.

Batak ce isto tako biti neko polovicno resenje, garant. Ipak mu zelim svu srecu... pa cemo videti dokle ce trajati!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Uh, Tralalat je bio narocito velik motivator kad smo igrali protiv njegovih, motivisao je sve u 16 od uva do uva... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
draganas
Posts: 191
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by draganas »

Još jedan crnogorac u klubu koji će da "pomogne", od trenerskog iskustva ima - asistent trenera u tajlandskoj ligi, prosto je neverovatno šta nam rade sa klubom, postavili pijuna koji će da se kreće kako mu narede. Bruka i sramota.

I samo jedno da svi razumemo, svi koji su danas u klubu i ĆUTE na ove bljuvotine koje se dešavaju su ISTI KAO I ONI IZ UPRAVE, nema razlike, tako da priče navijači iz skupštine vole klub ( ali ćute ), Đumi voli klub (ali se ne oglašava ) su samo najobičnija patetika, svako gleda samo sebe, kako da se ogrebe za nešto od naše Vojvodine. Bruka i sramota.

Ko je doveo ovog pijuna na mesto trenera Vojvodine ?

Ovi što ćute možda je vreme da puste glas ?
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nssale »

Stexman wrote: A to da nema veze sto je neko slaninar, bogami ima i te kako. Svi ovi sto su nam sedili u upravi su sve samo ne slaninari.
Imaš već dugi niz godina navijače-slaninare u klubu, skupštini i upravi i gde smo dogurali?
Prvo i drugo je ŠTA ZNAŠ I KAKAV SI ČOVEK, pa tek onda za koga navijaš, bilo bi dobro da si slaninar, ali su one prve dve stavke mnogo važnije.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:
Stexman wrote:Djumi je uvek tu uz klub... Ako se ne varam on je zaduzen nesto vezano za mladje kategorije...
Sta smarate sa tim Djumijem konstantno,kakav je on to napravio rezultat negde.Ajde prosvetli nas
Ponekad mislim da si internet trol, i da si dosao sve nas ovde da zaje**vas...

Meni je Batak bio ok kao nas igrac, mada, slabo pamtim tu neku generaciju kad su nas zvali CSKA (crnogorski sportski klub). I posle je dolazio na utakmice Vose. Sve smrdi na pijuna, videcemo.
1892
Posts: 1040
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

draganas wrote:Još jedan crnogorac u klubu koji će da "pomogne", od trenerskog iskustva ima - asistent trenera u tajlandskoj ligi, prosto je neverovatno šta nam rade sa klubom, postavili pijuna koji će da se kreće kako mu narede. Bruka i sramota.
Šta pričaš ti dečko, koliko imaš godina uopšte....Raša Batak (iako to nema nikakve ni veze) je Crnogorac koliko i Mića Ivanić. Dečko je iz Novosađan tačnije iz Futoga. Izuzetan momak što je pokazivao i tokom dela karijere provedene u našem dresu, i igrački i ljudski. Slaninar.
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

U vezi Bataka.....
Pošto ga poznajem, nešto ću napisati. Čak smo sticajem okolnosti preključe zajedno gledali utakmicu u Bg. Tada još nije znao da će sutradan postati trener Vojvodine.
O igračkoj karijeri znate skoro sve. O trenerskoj manje.
Čovek nema mnogo trenerskog iskustva. Licencu Uefa Pro je dobio nedavno. Jedino gde je radio je Tajland i to kao pomoćnik.
Živi u Novom Sadu i redovno prati svaku našu utakmicu. To je dobro jer za razliku od Veselinovića sasvim dobro poznaje ekipu koju preuzima. Mlad je i željan trenerskog posla. Koliko ga poznajem, mislim da neće dozvoliti da mu neko drugi sastavlja tim.
Skidam mu kapu na hrabrosti, jer trenutak u kome preuzima tim ne može biti gori.
Treba mu dati podršku jer ako je sada prihvatio poziv govori o tome da želi dobro klubu.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Bataka ne poznajem ali zelim mu svu srecu u radu.Cak sam cuo da puno samostalno ulaze u svoje znanje kupi zanat po inostranstvu u kampovima za trenere.Sto je za svaku pohvalu.opet kad sam rekao cime je zasluzio mislim da se uprava mnogo igra ljudima i da mlade ljude pre vremena ne ugasi.Podrska mladjim ali treba i neki cv.
Problem je u upravi ,gde me sve podseca na cirkus.

Ono sto sam cuo jeste da je M.Vjestica odbio da bude
pomocni trener.Bice to B.Neziri i jos jedan zaboravio sam ime.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by PelezinhoFkv »

lazarr wrote:Koliko ga poznajem, mislim da neće dozvoliti da mu neko drugi sastavlja tim.
Skidam mu kapu na hrabrosti, jer trenutak u kome preuzima tim ne može biti gori.
Treba mu dati podršku jer ako je sada prihvatio poziv govori o tome da želi dobro klubu.
Naravno podrška! :!: Samo što ovo gore podvučeno, ukoliko je zaista tako (po matrici koju sada vidimo i imamo) će prouzrokovati da ostanemo i bez njega u skorije vreme.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Kad je Batak pohadjao PRO-Licencu u C.Gori imao sam priliku da predajem u Tivtu toj grupi polaznika.
Batak je vrlo talentovan trener i zelim mu svaku srecu.
Nadam se da ce opstati duze od takodje dobrog Ace Veselinovica !
SREĆNO RADOSLAVE !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Evo predstavljanja Bataka i konferencije pred Partizan.
Ugovor sa njim je potpisan na godinu dana, sa aneksom na kraju tekuće sezone, a u stručni štab je izabrao dobro poznata imena: Zoran Repac, Bojan Neziri i Milan Belić, koji će raditi sa napadačima, odnosno Saša Todić koji je od ranije tu i zadužen je za golmane.
Ako nesto mogu da pohvalim to je makar Slaninarski strucni stab. Takodje i Batak je makar meni, tada kao klincu ostao u lepom secanju. Sve najbolje!
Post Reply